Sla ze harder. Kinderen moet je ook kort houden, al is het in deze context wellicht niet zo hele verstandige metafoorquote:Op maandag 20 mei 2013 12:32 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik zit mobiel en lees daar nu niet mee, dus ik zie alleen wat jullie hier posten.
quote:Op maandag 20 mei 2013 12:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Sla ze harder. Kinderen moet je ook kort houden, al is het in deze context wellicht niet zo hele verstandige metafoor
69quote:
pff zorg nou niet voor zn dode sfeer hier zeg; of moet ik jou ook even gaan (op) zoekenquote:Op maandag 20 mei 2013 12:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Sla ze harder. Kinderen moet je ook kort houden, al is het in deze context wellicht niet zo hele verstandige metafoor
Dat jij geen ban hebt overigens. Het was wel weer een superleuk garpje van ze zegquote:Op maandag 20 mei 2013 12:34 schreef Jimbo het volgende:
[..]
pff zorg nou niet voor zn dode sfeer hier zeg; of moet ik jou ook even gaan (op) zoeken
Welke garpquote:Op maandag 20 mei 2013 12:36 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat jij geen ban hebt overigens. Het was wel weer een superleuk garpje van ze zeg
twitter:SchreuderManon twitterde op maandag 20-05-2013 om 07:52:18@Gramulanion @JorgenRaymann Ai,jij zag ook dit stuitende tafereel! reageer retweet
twitter:mo2mo1 twitterde op maandag 20-05-2013 om 08:50:32@Gramulanion is dat niet kort door de bocht er worden elke dag kinderen vermoord sta je daar ook bij stil !! reageer retweet
twitter:Tessie_shih_tzu twitterde op maandag 20-05-2013 om 11:38:47@JorgenRaymann @Gramulanion Kun je dat zelf niet bedenken dan? De tv kun je ook uitzetten, heb ik gisteren ook gedaan na de persconferentie reageer retweet
en daarna de basment dwelling trollsquote:Op maandag 20 mei 2013 12:36 schreef DonRaja het volgende:
Iemand in dat topic zei het eerder treffend:
Na alle zolderkamerrechercheurs is het nu tijd voor de huiskamerpsychologen.
Hey lachebekkiequote:Op maandag 20 mei 2013 12:42 schreef Happel het volgende:
Kan me er gelukkig niet zo druk om maken. Laat het allemaal langs me heen gaan. Is alleen maar beter.
Ja man, zo relaxedquote:Op maandag 20 mei 2013 12:42 schreef DonRaja het volgende:
Wat heb jij trouwens voor fel gifgroen kleurtje? Geen wonder dat je zo hyper bent
Jezusquote:Op maandag 20 mei 2013 12:45 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Ja man, zo relaxedzo kan ik mn post goed zien.
mn ts is blauw en alle mods posten in een rood
quote:Op maandag 20 mei 2013 12:43 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb hetzelfde, heel mijn fokking timeline staat vol met kaarsjes en shit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |