maar ja, wel apart dat men dat opeens via een tv uitzending doetquote:Op zondag 19 mei 2013 12:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk voornamelijk een recap van wat men al weet. Niks spectaculairs dat nieuw licht zal werpen.
Dit dus, erg vaag.quote:Op zondag 19 mei 2013 12:30 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar ja, wel apart dat men dat opeens via een tv uitzending doet
Met al die druk vanuit de publieke opinie vind ik dat wel logisch.quote:Op zondag 19 mei 2013 12:30 schreef Rachilda het volgende:
maar ja, wel apart dat men dat opeens via een tv uitzending doet
Is het dan al zeker dat er een tv-uitzending komt?? Ik las ergens "misschien" ? mogelijk in dat twitterbericht,quote:Op zondag 19 mei 2013 12:30 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar ja, wel apart dat men dat opeens via een tv uitzending doet
Geen persconfro toch? Gewoon een berichtquote:Op zondag 19 mei 2013 12:30 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar ja, wel apart dat men dat opeens via een tv uitzending doet
Niet dat al die 'burgers' dan stoppen met zoeken in Limburg en Belgie. Want die zijn er toch van overtuigd dat zij het beter weten dan de politie.quote:Op zondag 19 mei 2013 12:30 schreef capricia het volgende:
Als ze het zoekgebied kunnen verkleinen zou dat al veel schelen.
Laten we het hopen. In sommige zaken is er al meerderen malen gezocht op de plek waar later het kind wordt gevondenquote:Op zondag 19 mei 2013 12:30 schreef capricia het volgende:
Als ze het zoekgebied kunnen verkleinen zou dat al veel schelen.
ik lees hier nu ook over een zaklamp, dit nog niet eerder voorbij zien komentwitter:dnpolitie twitterde op zondag 19-05-2013 om 12:33:55Utrecht - Politie zoekt spanbanden, zaklamp en kleding van de vermiste broertjes - http://t.co/YaGtZdVqHR reageer retweet
denk ook dat ze er niet helemaal blij mee zijn, maar ja, als men extra info geeft gaat men weer doorslaan natuurlijk met extra zoekactiesquote:Op zondag 19 mei 2013 12:35 schreef livelink het volgende:
Ik vraag me juist af of de politie nou zo blij is met al die spontane zoektochten. Maar ja, dat weet ik verder ook niet.
ja, he, goed punt hoor, dat gevoel had ik ook vanochtend bij het bericht vd moederquote:Op zondag 19 mei 2013 12:36 schreef rever het volgende:
Ik denk ook dat ze de zaak 'levend' willen houden bij het publiek. Want grote kans dat over een aantal dagen mensen stoppen met uitkijken naar de jongens of iets wat er mee te maken heeft. Vorige week was de politie nog tegen eigen initiatief ivm sporen, maar na zo'n lange tijd zijn er denk ik weinig sporen over. Vandaar waarschijnlijk ook het contact van de moeder via de media. Je moet er toch niet aan denken als moeder dat de zoektocht naar je verdwenen kinderen stopt...
Ik hoorde eerder op de radio dat de lokale polities er wel blij mee waren, de landelijke niet. Het verhoogde namelijk de kans om ze te vinden, en daarnaaast verhoogde het de kans op sporenvernietiging, waardoor de juridische bewijslast verminderde.quote:Op zondag 19 mei 2013 12:37 schreef Rachilda het volgende:
[..]
denk ook dat ze er niet helemaal blij mee zijn, maar ja, als men extra info geeft gaat men weer doorslaan natuurlijk met extra zoekacties
Dat zal wel bij de onderbroek en de schoenen van vader liggen. Zaklamp had hij nodig in het donker.quote:Op zondag 19 mei 2013 12:40 schreef GwaddYr het volgende:
Laatste update: 19-05-2013 | 11:58
Utrecht - Het onderzoeksteam is op zoek naar drie spanbanden en een groene zaklamp. Uit de inventarisatie van de kleding van de kinderen blijkt dat er mogelijk kledingstukken missen, naast het eerdergenoemde camouflageshirt. Van de auto van de vader is meer camerabeeld binnengekomen.
Spanbanden en groene zaklamp
Uit het rechercheonderzoek is nu duidelijk geworden waar en wanneer de vader van de vermiste broertjes de spanband, die aangetroffen werd bij zijn lichaam, gekocht heeft. Hij kocht half april meerdere artikelen bij een bouwmarkt in Vleuterweide. Dit blijkt uit o.a. analyse van zijn pingedrag. Van alle gekochte artikelen is bekend waar ze zijn, behalve drie spanbanden en een groene zaklamp. De vader kocht twee sets van twee oranje spanbanden. Eén spanband werd aangetroffen bij zijn lichaam in het Doornse Gat. De overige drie zijn nog niet aangetroffen. Een groene zaklamp met zwarte opdruk ‘GP Discovery’ ontbreekt ook nog. De politie is op zoek naar deze spanbanden en zaklamp.
[ afbeelding ]
Bron : Politie.nl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |