Ik heb het niet over een handlanger en reageerde ook niet op een bericht met het woord handlanger.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:36 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik niet. Ze houden gewoon rekening met alle scenario's, waaronder de mogelijkheid van een handlanger. En daar moeten ze dus rekening mee houden bij het vrijgeven van informatie.
ik geloof ook niet in handlanger of handlangers, dus graag een volgende serieuze brainstormsessiequote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:45 schreef rever het volgende:
Maar even serieus over de eventuele handlanger. Een beetje brainstormen: er zijn meer vaders die hun kinderen niet mogen zien en daardoor toch enigsinds door ontsporen. Zou een andere vader hem misschien geholpen kunnen hebben met, bijvoorbeeld, de kinderen toch naar het buitenland te brengen? Ik kan me namelijk niet voorstellen dat iemand hem zomaar gaat helpen?
toch leuk dat ik de dubieuze eer heb om, op mijn eerste dag hier, voor een nieuwe uitspraak gezorgd te hebbenquote:
Ik leg slechts uit waarom er over een strafzaak gesproken wordt.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:49 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik heb het niet over een handlanger en reageerde ook niet op een bericht met het woord handlanger.
Oh je had mij gequote dus ik dacht een verband te zien maar niet dus.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik leg slechts uit waarom er over een strafzaak gesproken wordt.
twitter:JulianRubenNL twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 19:49:50Morgen geen zoektocht in Leersum naar #vermistebroertjes i.v.m. onderzoek Politie/Combat trackers https://t.co/bueHRBUvxW reageer retweet
Op twitter hebben ze dit scenario.twitter:DanEurope twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 19:19:02@eefjexx83 @dirkenpriscil @casheuvelmans ok dit beeld heb ik in m'n hoofd http://t.co/ITiDmfrR3D #vermistebroertjes reageer retweet
twitter:PolitieUtrecht twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 19:46:30De veelgestelde vragen&antwoorden over de #vermistebroertjes worden regelmatig aangevuld. https://t.co/7nOslV2Ux8 reageer retweet
Gisteren of eergisteren al. Maar ze blijven het er over hebben omdat daar (nog) niet gezocht wordt. Er zijn ook geen concrete aanwijzingen voor volgens mij.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:54 schreef moeke1 het volgende:
Op twitter hebben ze dit scenario.twitter:DanEurope twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 19:19:02@eefjexx83 @dirkenpriscil @casheuvelmans ok dit beeld heb ik in m'n hoofd http://t.co/ITiDmfrR3D #vermistebroertjes reageer retweet
ik kon er geen nieuw (nikszeggend) aangevuld antwoord tussen vindenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
twitter:PolitieUtrecht twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 19:46:30De veelgestelde vragen&antwoorden over de #vermistebroertjes worden regelmatig aangevuld. https://t.co/7nOslV2Ux8 reageer retweet
maar volgens mij zijn er op andere plaatsen net zo goed geen concrete aanwijzingenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Gisteren of eergisteren al. Maar ze blijven het er over hebben omdat daar (nog) niet gezocht wordt. Er zijn ook geen concrete aanwijzingen voor volgens mij.
O.a. over de onderbroek en het shirt denk ik. Origineel waren er 18 vragen en antwoorden iig.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:56 schreef Rachilda het volgende:
[..]
ik kon er geen nieuw (nikszeggend) aangevuld antwoord tussen vinden
Oh jijgelooft niet in handlangers. Goh, nou dan kunnen we die theorie direct skippen.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:50 schreef Rachilda het volgende:
[..]
ik geloof ook niet in handlanger of handlangers, dus graag een volgende serieuze brainstormsessie
toch vind ik de suggestie op de link niet zo gek, zo ver ik het kan zien is het relatief goed bereikbaar met de auto en toch afgelegen genoeg dat niemand hem zietquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Gisteren of eergisteren al. Maar ze blijven het er over hebben omdat daar (nog) niet gezocht wordt. Er zijn ook geen concrete aanwijzingen voor volgens mij.
Nee, en daar zoekt de politie dus ook niet (hebben gezocht waar ze wel aanleiding toe zagen).quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:57 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar volgens mij zijn er op andere plaatsen net zo goed geen concrete aanwijzingen
Hoe weet je of die beschrijving voorbarig was? Hoe weet je dat die huisarts niet naar de feiten heeft gekeken in dit geval? Omdat ze niet meehuilt met de wolven in het bos dat die man een boosaardig monster moet zijn geweest?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:33 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Een man die zijn vrouw mishandelt is misschien nog geen schoft voor zijn kinderen maar de beschrijving 'bezorgd en liefdevol' is wel erg voorbarig in zo'n geval. Een huisarts kijkt toch vooral naar de feiten zou je denken.
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:59 schreef rever het volgende:
[..]
Oh jijgelooft niet in handlangers. Goh, nou dan kunnen we die theorie direct skippen.
Zelf een suggestie voor een brainstormsessie?
maar wellicht zijn er wel anderen die geloven in handlangers hoor, dus wat dat betreft mag je van mij gerust de brainstormsessie voortzetten, alleen zal ik er niet aan deelnemenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:59 schreef rever het volgende:
[..]
Oh jijgelooft niet in handlangers. Goh, nou dan kunnen we die theorie direct skippen.
Zelf een suggestie voor een brainstormsessie?
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:15 schreef PureEvil het volgende:
[..]
ja heel fijn voor je, lekker boeiend. dit is NIET JOUW TOPIC .
Dankje.
Ja, vraag me nu af of dat vakantieverhaal echt was.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:39 schreef Loekie1 het volgende:
'Maar die afspraak wordt op verzoek van de vader verzet naar 7 mei.'
En weer gingen er geen bellen rinkelen.
aha ok, ja te ingewikkeld voor de vrijwillige duikers, ik begrijp het, wellicht kunnen ze er wel even kijken (dus niet duiken maar rondlopen) om te zien of ze iets "verdachts" zienquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, en daar zoekt de politie dus ook niet (hebben gezocht waar ze wel aanleiding toe zagen).
En vrijwilligers (vrijwillige duikers) kunnen die zandput niet onderzoeken.
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dan zijn pillen die denken dat ze drankje zijn?
Hmm ik was er eigenlijk van uitgegaan dat de politie het tijdstip van overlijden wel ongeveer wist, door lichaamstemperatuur en lijkstijfheid enzo? Of kijk ik nu teveel CSIquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:02 schreef Rachilda het volgende:
[..]even denken...een andere brainstormsessie....ff denken, toch maar dan ff over het tijdstip van overlijden vanen gezien er nog een signaal is geweest rond 04.16 denk ik dus dat hij zich heeft opgehangen rond een uur of 5
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |