Een pendeldeskundigetwitter:tedje1974 twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 19:58:39@JulianRubenNL Indien mogelijk, kijk in leeg staande huizen in het plaatsje Kleve in Duitsland ? Kreeg dit door via een pendel deskundige. reageer retweet
			
			
			
			quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:08 schreef klipper het volgende:
[..]
Maar een auto van 9 jaar zet je niet meer in de wax.
			
			
			
			Maar t zijn geen hele kleine kinderen meer. Dan moeten ze bijna ergens opgesloten zitten anders doen ze vast wel hun mond open tegen iemandquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:06 schreef eight het volgende:
[..]
Mocht er sprake zijn van een handlanger dan zou je het best in die hoek kunnen zoeken. Ze delen en begrijpen elkaars frustraties en beiden hebben een belang erin.
			
			
			
			Nee, die kunnen ze inderdaad relatief nauwkeurig bepalen volgens mij. Niet exact, maar het is volgens mij wel redelijk in te schatten met een marge van een uur bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:05 schreef rever het volgende:
[..]
Hmm ik was er eigenlijk van uitgegaan dat de politie het tijdstip van overlijden wel ongeveer wist, door lichaamstemperatuur en lijkstijfheid enzo? Of kijk ik nu teveel CSI
			
			
			
			Daar is niets meer over gezegd, of wel?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee, die kunnen ze inderdaad relatief nauwkeurig bepalen volgens mij. Niet exact, maar het is volgens mij wel redelijk in te schatten met een marge van een uur bijvoorbeeld.
Maar aangezien de recherche mogelijk beeldmateriaal van iemand serieus neemt die meende de auto op camerabeelden te hebben gezien tussen 6 en 7u 's morgens, neem ik aan dat dit past in het tijdsschema dat bij de politie vermoed wordt, en dus dat het tijdstip van overlijden na 7u 's morgens ligt.
			
			
			
			Dat weten ze ook heus wel. Ze maken het echter niet bekend.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:05 schreef rever het volgende:
[..]
Hmm ik was er eigenlijk van uitgegaan dat de politie het tijdstip van overlijden wel ongeveer wist, door lichaamstemperatuur en lijkstijfheid enzo? Of kijk ik nu teveel CSI
			
			
			
			Tja, komt door die handlanger.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat weten ze ook heus wel. Ze maken het echter niet bekend.
			
			
			
			maar die beelden waren in Leersum, dus zou ook nog tijdscorrectie over heen moeten, (1 uur en 16 minuten eerder) dan zou dat tussen 4.46 en 5.14 zijn geweest, jammer dat de politie die informatie niet meer heeft gegeven, kan ook zijn dat het toch niet de vader was die daar reed, maar dezelfde bestuurder als eerder op de beeldenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:08 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Politie was geintresseerd in beelden tussen 6 en half 7. Mijn vermoeden is dat hij er hooguit een uur heeft gehangen.
			
			
			
			Dus lieve mensen met de komende vaderdag geen blauwe sokken of paarse stropdassen geven, die willen vaders niet.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
SPULLEN GEVONDEN BIJ ZOEKTOCHTEN VERMISTE BROERS
Overigens zei een woordvoerder van de politie vandaag tegen persbureau Novum dat tijdens de zoektochten naar de vermiste broertjes Ruben en Julian geregeld spullen worden gevonden die nader worden onderzocht. De woordvoerder zei dat vandaag in een reactie op het bericht dat bij een zoekactie naar de kinderen bij Geleen kleding en andere spullen zijn gevonden.
De zegsman stelt dat "door het hele land" spullen worden gevonden en foto's worden geüpload. Zo gaat het om spullen die worden gevonden bij zoekacties bij Rhenen, Doorn, Neerbeek en zaterdag dus ook bij Geleen.
"Maar daar nu al een kwalificatie aan geven is veel te vroeg."
De politie maakte gistergavond bekend op zoek te zijn naar een rode boxershort van de vader van de vermiste broertjes. Ook naar een T-shirt met camouflageprint wordt uitgekeken.
De zegsman stelt dat door het hele land heen bijvoorbeeld blauwe sokken en paarse stropdassen worden gevonden.
"Dat soort zaken heeft geen enorme prioriteit, want daar zijn we niet naar op zoek. Maar ze worden allemaal ingenomen en gecheckt."
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)-vermiste-broertjes/
			
			
			
			Ik heb er helaas ook niets meer over vernomen.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:10 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Daar is niets meer over gezegd, of wel?
			
			
			
			Dat wisten ze toen nog niet dat die tijden niet klopten.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:11 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar die beelden waren in Leersum, dus zou ook nog tijdscorrectie over heen moeten, (1 uur en 16 minuten eerder) dan zou dat tussen 4.46 en 5.14 zijn geweest, jammer dat de politie die informatie niet meer heeft gegeven, kan ook zijn dat het toch niet de vader was die daar reed, maar dezelfde bestuurder als eerder op de beelden
			
			
			
			nee, niks meer over die beelden gehoordquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:10 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Daar is niets meer over gezegd, of wel?
			
			
			
			Waarom zou daar ook een tijdscorrectie overheen moeten? Is Leersum een andere tijdszone ofzo?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:11 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar die beelden waren in Leersum, dus zou ook nog tijdscorrectie over heen moeten, (1 uur en 16 minuten eerder) dan zou dat tussen 4.46 en 5.14 zijn geweest, jammer dat de politie die informatie niet meer heeft gegeven, kan ook zijn dat het toch niet de vader was die daar reed, maar dezelfde bestuurder als eerder op de beelden
			
			
			
			Hoezo kunnen duikers het Maarnse zandgat niet onderzoeken?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, en daar zoekt de politie dus ook niet (hebben gezocht waar ze wel aanleiding toe zagen).
En vrijwilligers (vrijwillige duikers) kunnen die zandput niet onderzoeken.
			
			
			
			ja, en wellicht zou dat meer getuigen kunnen opleveren door mensen die misschien vroeg de deur uitgaan en hem dan door de straat hebben zien rijdenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:12 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik heb er helaas ook niets meer over vernomen.
Zal wel niks uitgekomen zijn dan ben ik bang. Anders hadden ze ofwel het zoekgebied kunnen verkleinen ofwel met nog meer vragen gezeten.
			
			
			
			nee, dat klopt, daarom gaat het waarschijnlijk om tijden waarvan nog 1 uur en 16 minuten van moet worden afgetrokkenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:12 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat wisten ze toen nog niet dat die tijden niet klopten.
			
			
			
			het waren beelden bij de eigenaren van hetzelfde restaurant dacht ik, vandaarquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:13 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Waarom zou daar ook een tijdscorrectie overheen moeten? Is Leersum een andere tijdszone ofzo?
Dat het tijdstip verkeerd ingesteld stond op die ene camera hoeft niet te betekenen dat alle camera's in Leersum op de verkeerde tijd staan ingesteld hé.
			
			
			
			Nee dat denk ik niet. Als mensen zich dat nog kunnen herinneren en schijnbaar is opgevallen (anders zou je het niet meer kunnen herinneren denk ik) dan zouden ze zich dat ook herinneren zonder afhankelijk te zijn van eventuele nieuwe feiten die bekendgemaakt worden.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:15 schreef Rachilda het volgende:
[..]
ja, en wellicht zou dat meer getuigen kunnen opleveren door mensen die misschien vroeg de deur uitgaan en hem dan door de straat hebben zien rijden
			
			
			
			Ging over beelden op dezelfde cameraquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:13 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Waarom zou daar ook een tijdscorrectie overheen moeten? Is Leersum een andere tijdszone ofzo?
Dat het tijdstip verkeerd ingesteld stond op die ene camera hoeft niet te betekenen dat alle camera's in Leersum op de verkeerde tijd staan ingesteld hé.
			
			
			
			yep, als je dood bent geeft je telefoon ook geen signaal meer uit want je bent toch dood.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:02 schreef Rachilda het volgende:
[..]even denken...een andere brainstormsessie....ff denken, toch maar dan ff over het tijdstip van overlijden vanen gezien er nog een signaal is geweest rond 04.16 denk ik dus dat hij zich heeft opgehangen rond een uur of 5
			
			
			
			Oh, als het beelden waren afkomstig van hetzelfde restaurant dan heb ik niets gezegd. Maar kan me niet herinneren dat dat zo is bekend gemaakt.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:16 schreef Rachilda het volgende:
[..]
het waren beelden bij de eigenaren van hetzelfde restaurant dacht ik, vandaar
			
			
			
			mijn berichtje was niet volledig, wilde nog aangeven dat ik er ook van uitga dat hij zich heeft opgehangen dat het nog donker was en kom daarom rond ongeveer 5 uur uitquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:17 schreef K4rJ4kC het volgende:
[..]
yep, als je dood bent geeft je telefoon ook geen signaal meer uit want je bent toch dood.
			
			
			
			Ik had begrepen dat het daar erg diep was (en te gevaarlijk voor vrijwillige duikers)? Of was dat een andere zandafgraving waar ik mee in de war ben (ik dacht aan die met de zwerfkeien)?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hoezo kunnen duikers het Maarnse zandgat niet onderzoeken?
Ik heb er vroeger wel gezwommen.
			
			
			
			Jawel. Daarom was de politie daar en ontdekten ze ook de tijdfout.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Oh, als het beelden waren afkomstig van hetzelfde restaurant dan heb ik niets gezegd. Maar kan me niet herinneren dat dat zo is bekend gemaakt.
			
			
			
			
			
			
			
			kloptquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jawel. Daarom was de politie daar en ontdekten ze ook de tijdfout.
			
			
			
			Aha, dat is me dan ontgaan in de chaos.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jawel. Daarom was de politie daar en ontdekten ze ook de tijdfout.
			
			
			
			hier staat het http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/1000591/quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Aha, dat is me dan ontgaan in de chaos.
			
			
			
			Dat is waar. Het zou wel slim zijn aangezien de politie waarschijnlijk op een heel andere wijze zoekt bij moordzaak dan bij een ontvoering.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:09 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Maar t zijn geen hele kleine kinderen meer. Dan moeten ze bijna ergens opgesloten zitten anders doen ze vast wel hun mond open tegen iemand
			
			
			
			Misschien hebben ze tegen de jongens gezegd dat ze lekker met 'Ome Jan' op vakantie gaan?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:09 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Maar t zijn geen hele kleine kinderen meer. Dan moeten ze bijna ergens opgesloten zitten anders doen ze vast wel hun mond open tegen iemand
			
			
			
			Maar jij denkt dat ze beelden serieus nemen die in eerste instantie leken uit te gaan van tijden tussen 6u en 7u als hij zich rond 5u heeft verhangen?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:19 schreef Rachilda het volgende:
[..]
mijn berichtje was niet volledig, wilde nog aangeven dat ik er ook van uitga dat hij zich heeft opgehangen dat het nog donker was en kom daarom rond ongeveer 5 uur uit
			
			
			
			Ze houden nog rekening met alle scenario's he. Dus ik denk niet dat het veel uitmaakt.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:22 schreef eight het volgende:
[..]
Dat is waar. Het zou wel slim zijn aangezien de politie waarschijnlijk op een heel andere wijze zoekt bij moordzaak dan bij een ontvoering.
			
			
			
			
			
			
			
			Welke chaos?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Aha, dat is me dan ontgaan in de chaos.
			
			
			
			Ik denk inderdaad dat ze eerst het nummer 'Birds' van Anouk gaan luisteren / bekijken, en zich daarna zelf verhangen.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:23 schreef Rachilda het volgende:
komt de politie nog met een reactie op de gevonden spullen of gaat men eerst naar het songfestival kijken???
			
			
			
			
			
			
			
			Zowel in dit topic, als rondom de berichtgeving over de verschillende tijdstippen.quote:
			
			
			
			Ik denk dat er alleen een reactie komt als ze wel van hen zijn. En die kans lijkt me uitermate klein.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:23 schreef Rachilda het volgende:
komt de politie nog met een reactie op de gevonden spullen of gaat men eerst naar het songfestival kijken???
			
			
			
			dat laatste denk ik ookquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:23 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Maar jij denkt dat ze beelden serieus nemen die in eerste instantie leken uit te gaan van tijden tussen 6u en 7u als hij zich rond 5u heeft verhangen?
Dat het tijdstip later 1 uur en 16 minuten vervroegd moest worden wisten ze in eerste instantie natuurlijk nog niet.
Overigens hebben we er niets meer van vernomen, dus waarschijnlijk denk ik dat ze niet overtuigd zijn dat de vader op die beelden te zien is geweest, maar dat terzijde.
			
			
			
			Ik vind het een heel mooi nummer hoor.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:24 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat ze eerst het nummer 'Birds' van Anouk gaan luisteren / bekijken, en zich daarna zelf verhangen.
Wat een depressief nummer is dat zeg.
			
			
			
			ja, lijkt me ook, de politie blijft aan de gang met elke keer zeggen "nee" zijn niet van de jongetjesquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik denk dat er alleen een reactie komt als ze wel van hen zijn. En die kans lijkt me uitermate klein.
			
			
			
			
			
			
			
			Het is best een mooi nummer ja, zeker voor songfestival begrippen. Al vind ik de meeste andere nummers van Anouk beter.quote:
			
			
			
			Het is dat ik in ons voetbaltopic zo'n slechte ervaringen met modjes heb anders zou ik pleiten voor een mod.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:25 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Zowel in dit topic, als rondom de berichtgeving over de verschillende tijdstippen.
			
			
			
			Ik denk wel dat ze melden of het wel/niet van de jongens is. Zeker ook omdat er een broodtrommeltje bij is gevonden.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:26 schreef Rachilda het volgende:
[..]
ja, lijkt me ook, de politie blijft aan de gang met elke keer zeggen "nee" zijn niet van de jongetjes
			
			
			
			We zijn het niet gewend van Anouk.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:28 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Het is best een mooi nummer ja, zeker voor songfestival begrippen. Al vind ik de meeste andere nummers van Anouk beter.
Maar het is niet bepaald een gangmaker dat nummer.
			
			
			
			quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:24 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat ze eerst het nummer 'Birds' van Anouk gaan luisteren / bekijken, en zich daarna zelf verhangen.
Wat een depressief nummer is dat zeg.
			
			
			
			En hij zou hem 's morgens aan hebben gehad. Zou hij dat dan niet gemerkt hebben. Misschien onderweg, dat hij dacht, shit dat ding zit stak. Is gekrompen in de was. Dan uit met dat ding.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:24 schreef gebrokenglas het volgende:
Het kan best zijn dat hij recentelijk die boxershort weggegooid had omdat stuk, ofzo. De wasmachine die het ding vernaggelt, of teveel gekrompen, whatever.
			
			
			
			Als je het Whiskers vraagt dan mis je wel het gedeelte waar we kritisch naar de rol van de moeder keken...quote:
			
			
			
			Die mods in VBL zitten er strak op vergeleken bij NWS.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:29 schreef eight het volgende:
[..]
Het is dat ik in ons voetbaltopic zo'n slechte ervaringen met modjes heb anders zou ik pleiten voor een mod.
			
			
			
			Nee, het is er idd diep en relatief gevaarlijk.... maar dat was het vroeger ook alquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik had begrepen dat het daar erg diep was (en te gevaarlijk voor vrijwillige duikers)? Of was dat een andere zandafgraving waar ik mee in de war ben (ik dacht aan die met de zwerfkeien)?
			
			
			
			Wat maakt het uit...al hebben we 100 topics...iedereen wil zijn plasje er even over doen.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:35 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Die mods in VBL zitten er strak op vergeleken bij NWS.
Maar als er een mod was geweest dan hadden we nu niet op #50 gezeten maar op #30.
			
			
			
			Gekleurd nieuws.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:32 schreef eight het volgende:
[..]
Als je het Whiskers vraagt dan mis je wel het gedeelte waar we kritisch naar de rol van de moeder keken...
			
			
			
			We hebben de beste MOD die je kan bedenken : Yvonne post gewoon mee in dit topicquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:36 schreef blanket het volgende:
[..]
Wat maakt het uit...al hebben we 100 topics...iedereen wil zijn plasje er even over doen.
			
			
			
			quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:32 schreef eight het volgende:
[..]
Als je het Whiskers vraagt dan mis je wel het gedeelte waar we kritisch naar de rol van de moeder keken...
			
			
			
			Daarom..het houdt mensen gewoon bezig. Zie het probleem niet zo.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:38 schreef m1st1g het volgende:
[..]
We hebben de beste MOD die je kan bedenken : Yvonne post gewoon mee in dit topic
			
			
			
			Heb je het artikel in het NRC gelezen, of fliter je wat naar believen uit de samenvattingen van anderen?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:32 schreef eight het volgende:
[..]
Als je het Whiskers vraagt dan mis je wel het gedeelte waar we kritisch naar de rol van de moeder keken...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |