quote:Sinds maandagavond 6 mei zijn de 9-jarige Ruben en 7-jarige Julian uit Zeist vermist. Na de vondst van het lichaam van de vader in het Doornse Gat op 7 mei, werd een grootscheepse zoekactie gestart. Politie, burgers en media in binnen- en buitenland zoeken onverminderd door. Tot op heden zijn de jongetjes nog niet gevonden.
Ruben en Julian werden maandagavond rond 20.00 uur voor het laatst gezien in Vleuten door een bekende van de familie. In de ochtend van 7 mei is de vader van de jongens dood aangetroffen in het recreatiegebied het Doornse Gat. Hij pleegde zelfmoord. Zijn auto werd ook aangetroffen in het Doornse Gat. Het gaat hier om een zilverblauwe Hyundai Getz, met kenteken 08-NT-BV. Op het moment dat hij gevonden wordt, is nog niet duidelijk dat de man zijn kinderen bij zich zou moeten hebben. Na onderzoek blijkt aan het einde van de middag dat de kinderen bij hun vader zouden moeten zijn.
Start grootscheepse zoekactie
Op dat moment begint de grootscheepse zoekactie. Er volgt een nationaal en Europees Amber Alert. Het hele recreatiegebied van het Doornse Gat wordt in de avond en nacht van 7 op 8 mei uitgekamd door politieagenten, speurhonden en militairen van het Korps Mariniers, ondersteund door een politiehelikopter. Er is tot 02.15 uur gezocht, maar de broertjes zijn hier niet aangetroffen.
Op woensdag 8 mei breidt het onderzoek zich uit naar het Limburgse Beek. Uit onderzoek blijkt dat de vader op maandagavond 22.15 uur in Beek getankt heeft. Later blijkt dat de twee jongens op dat moment nog in de auto zaten.
Een melding op 8 mei was voor de politie aanleiding om in het Bunderbos in Elsloo te gaan zoeken. Vanaf ongeveer 20.00 uur werd met hulp van politie, defensie, speurhonden en sonarapparatuur een zoektocht gestart. Rond 22.00 moest de zoektocht gestaakt worden, vanwege de invallende duisternis en het moeilijk begaanbare terrein. Op donderdag 9 mei werd de zoekactie hervat en afgerond. De jongens zijn niet aangetroffen. Die dag deed de politie een oproep om eventuele camerabeelden van bedrijven en particulieren te delen met de politie.
Op vrijdag 10 mei starten de eerste burgeracties. In overleg met de politie zoeken honderden mensen in Doorn, Leersum en Rhenen. Die dag is bekend geworden, naar aanleiding van ingezonden camerabeelden, dat de auto van de vader op dinsdag 7 mei omstreeks 01.40 uur is gezien op de Rijnbrug bij Rhenen. Vrijdagavond doet de politie live een oproep tijdens de uitzending van Tros Vermist. Hierbij tonen ze een kaartje van de vermoedelijke route die de vader in de nacht van 7 op 8 mei gereden moet zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:"Het AMK rapporteert dat de moeder in eerste instantie niet wil dat contact wordt opgenomen met de vader, omdat hij weleens zou hebben gedreigd met 'familiedrama's in de media'".
Om de nek van 1 van de broers.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:14 schreef Wazigwijfke het volgende:
Oke dushij heeft (speculatie) zich verhangen met stuk sleepkabel? En die spanband? Gebruikt voor een eerdere poging die mislukt is?
Waarom nam hij ze mee op vakantie als ze 7 mei weer een afspraak bij BJZ hadden? Waarom geeft die moeder ze dan mee?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:13 schreef Buster24 het volgende:
Bron: NRC van vandaag (18-05-2013)
Een reconstructie op basis van het rapport van de Raad voor Kinderbescherming.
Feiten of vermeende feiten kort samengevat:
* Raad van kinderbescherming is door BJZ in januari 2013 verzocht een
onderzoek in te stellen naar de broertjes.
* De Kinderbescherming sprak voor het rapport met leerkrachten, hulpverleners, ouders, grootouders van beide kanten de politie en de nieuwe vriendin van de vader.
* Sinds 2008 hebben 10 hulpverleners en instanties zich met hen bezig gehouden.
* Ouders zijn sinds 2008 uit elkaar en hebben co-ouderschap
op 50/50 basis.
* Ouders hebben voortdurend ruzie en rechtszaken gevoerd over
boedelscheiding, alimentatie en zorgafspraken.
* In 2009 stelde het meldpunt kindermishandeling vast dat deze onenigheden leidden tot "psychisch geweld"
* De kinderen worden "ernstig in hun ontwikkeling bedreigd" daarom heeft de Kinderbescherming de kinderrechter verzocht ze een jaar onder toezicht te stellen.
* Volgens de Raad voor de Kinderbescherming lukt het de ouders niet hun strijd te beëindigen en samen te werken.
* De Raad heeft geadviseerd het co-ouderschap te beëindigen en de vader zou de kinderen dan een keer per twee weken een weekend hebben.
.* Volgens het rapport zijn beide ouders hoog opgeleid en gaan in 2008 na een relatie van 13 jaar uit elkaar.
* Vanaf 2009 zoekt vooral de moeder hulp.
* De ouders hebben "ouderschapsbegeleiding" gehad.
* De afgelopen 4 jaar maakte de moeder zich grote zorgen over de veiligheid van de kinderen.
* Februari 2009 gaat de moeder naar de politie wegens mishandeling van de oudste zoon door de vader, politie schakelde Bureau Jeugdzorg in.
De moeder wil niet dat BJZ contact opneemt met vader omdat hij wel eens dreigt met een "Familiedrama"
* BJZ doet navraag bij huisarts en school en krijgt geen bevestiging
van een mogelijke mishandeling.
* De huisarts (vrouw) noemt vader in rapport een; bezorgde en liefdevolle vader.
Zij heeft nooit sporen van geweld gezien.
Sporen van geweld, blauwe plekken heeft ze wel eens bij de moeder gezien.
* Moeder meld dat kinderen verhalen vertellen over fysieke en emotionele mishandeling door vader.
* In januari 2013 doet moeder aangifte van mishandeling oudste zoon, hij zou hem geslagen hebben, door elkaar geschud en onder een koude douche hebben gezet.
Vader ontkent het slaan en zegt hem stevig door elkaar te hebben geschud en een warme douche heeft laten nemen om rustig te worden.
* De politie neemt de aangifte van moeder serieus en wilde de vader als verdachte inzake mishandeling verhoren.
* De verschillende hulpverleners schatten de veiligheid van de zoontjes verschillend in, van veilig tot onveilig.
* Er stond een afspraak gepland op 25 april maar vader kan die dag niet en de nieuwe afspraak wordt gepand op 7 mei.
Dit zou wel eens een aanleiding van het hele drama kunnen zijn.quote:* De Raad heeft geadviseerd het co-ouderschap te beëindigen en de vader zou de kinderen dan een keer per twee weken een weekend hebben.
quote:Dat neemt niet weg dat we Iris en andere betrokkenen op de meest indringend mogelijke manier willen confronteren met het misdrijf dat zij blijken te hebben gepleegd. Dat opzettelijke kind-ouder-vervreemding een misdrijf is, is bij veel mensen een beetje weggezakt. Helaas is er deze gruwelijke zaak voor nodig om dat weer meer onder de aandacht te krijgen.
Hier is geen sprake van een vechtscheiding. Het is een eenzijdige actie van de moeder geweest om de vader bij zijn kinderen weg te gaan houden. Met een dodelijke afloop voor … Graag zouden we ons als redactie van iets anders hebben laten overtuigen. Wij dragen bijna alle moeders op handen, maar we moeten helaas uitzonderingen maken. Net zo goed dat er ook vaders zijn die niet deugen. We vragen iedereen die feiten kan aandragen die het verzoek aan de rechter van Iris ondersteunen en rechtvaardigen die feiten te overleggen.
Ze hadden co ouderschap op basis van 50/50 ze waren vermoedelijk bij hem.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:17 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Waarom nam hij ze mee op vakantie als ze 7 mei weer een afspraak bij BJZ hadden? Waarom geeft die moeder ze dan mee?
Ik snap er niks van. Maar als ik het zo lees is het echt 'waar twee vechten zijn twee schuld'
Hoe kunnen ouders die zo'n slechte verstandhouding hebben zo lang co-ouderschap hebben gehad?
Dit is eigenlijk een "normale" regeling. Zo gaat het tenminste het vaakst bij gescheiden ouders.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:18 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Dit zou wel eens een aanleiding van het hele drama kunnen zijn.
Kijk even in de OP, daar staat wat de politie over de spanband (en sleepkabel) zegt.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:14 schreef Wazigwijfke het volgende:
Oke dushij heeft (speculatie) zich verhangen met stuk sleepkabel? En die spanband? Gebruikt voor een eerdere poging die mislukt is?
Nou, dat vermoeden hebben we helemaal niet ALLEMAAL.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:18 schreef rever het volgende:
Heeft hij het andere deel misschien gebruikt om met iets de lichamen te verzwaren? We hebben toch allemaal het vermoeden dat, als hij ze heeft omgebracht, de lichamen in het water heeft verstopt.
De moed is mij ook in de schoenen gezakt. Ik had nog beetje hoop.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:20 schreef Loekie1 het volgende:
Moeder zoekt hulp, vader niet. Typerend.
Nee, ik denk dat we de jongens niet levend terugzien.
zoiets, als de helft van de kabel gevonden is bij het Doornse Gat (al dan niet om hem heen) lijkt het erop alsof hij de andere helft ergens anders heeft gelaten. Ik vermoed dat als de kinderen worden gevonden er nog heel wat andere zaken gevonden zullen worden inclusief halve sleepkabel, rode onderbroek en camouflageshirtquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:18 schreef rever het volgende:
Heeft hij het andere deel misschien gebruikt om met iets de lichamen te verzwaren? We hebben toch allemaal het vermoeden dat, als hij ze heeft omgebracht, de lichamen in het water heeft verstopt.
Apart!quote:De moeder wil niet dat BJZ contact opneemt met vader omdat hij wel eens dreigt met een "Familiedrama"
Wie is we? De leden van de bond voor zolderkamerdetectives?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:18 schreef rever het volgende:
Heeft hij het andere deel misschien gebruikt om met iets de lichamen te verzwaren? We hebben toch allemaal het vermoeden dat, als hij ze heeft omgebracht, de lichamen in het water heeft verstopt.
heb jij je contributie wel overgemaakt deze maand?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:22 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wie is we? De leden van de bond voor zolderkamerdetectives?
Nee, het NRC en die link met die punten die hier net een paar keer is gepost, daar staat dit ook tussen.quote:
Nee, allemaal was misschien een overstatement.quote:Nou, dat vermoeden hebben we helemaal niet ALLEMAAL.
In het NRC staat dat moeder hier schuldig aan is?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:23 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nee, het NRC en die link met die punten die hier net een paar keer is gepost, daar staat dit ook tussen.
Als hij ergens in het water was gesprongen hadden ze vast sporen op zijn lichaam gevonden dan.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:25 schreef rever het volgende:
[..]
Nee, allemaal was misschien een overstatement.
Maar omdat de vader geen ondergoed meer aanhad en zijn (andere) schoenen verdwenen zijn, was het een theorie dat hij zich had uitgekleed en in onderbroek met schoenen het water in is gegaan. Daarnaa heeft hij misschien onderbroek en schoenen ergens achtergelaten omdat deze nat waren geworden.
Van die verontwaardigde vaders...quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:16 schreef Dee69 het volgende:
Lees ook eens hier: http://www.slachtoffersju(...)ies-te-beantwoorden/
O nee, deze site Leandraquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:16 schreef Dee69 het volgende:
Lees ook eens hier: http://www.slachtoffersju(...)ies-te-beantwoorden/
waarvan?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:26 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Als hij ergens in het water was gesprongen hadden ze vast sporen op zijn lichaam gevonden dan.
Ik zie dit over de huisarts. Tweede deel lijkt me ook wel relevant:quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:13 schreef Buster24 het volgende:
Bron: NRC van vandaag (18-05-2013)
Een reconstructie op basis van het rapport van de Raad voor Kinderbescherming.
Feiten of vermeende feiten kort samengevat:
* Raad van kinderbescherming is door BJZ in januari 2013 verzocht een
onderzoek in te stellen naar de broertjes.
* De Kinderbescherming sprak voor het rapport met leerkrachten, hulpverleners, ouders, grootouders van beide kanten de politie en de nieuwe vriendin van de vader.
* Sinds 2008 hebben 10 hulpverleners en instanties zich met hen bezig gehouden.
* Ouders zijn sinds 2008 uit elkaar en hebben co-ouderschap
op 50/50 basis.
* Ouders hebben voortdurend ruzie en rechtszaken gevoerd over
boedelscheiding, alimentatie en zorgafspraken.
* In 2009 stelde het meldpunt kindermishandeling vast dat deze onenigheden leidden tot "psychisch geweld"
* De kinderen worden "ernstig in hun ontwikkeling bedreigd" daarom heeft de Kinderbescherming de kinderrechter verzocht ze een jaar onder toezicht te stellen.
* Volgens de Raad voor de Kinderbescherming lukt het de ouders niet hun strijd te beëindigen en samen te werken.
* De Raad heeft geadviseerd het co-ouderschap te beëindigen en de vader zou de kinderen dan een keer per twee weken een weekend hebben.
.* Volgens het rapport zijn beide ouders hoog opgeleid en gaan in 2008 na een relatie van 13 jaar uit elkaar.
* Vanaf 2009 zoekt vooral de moeder hulp.
* De ouders hebben "ouderschapsbegeleiding" gehad.
* De afgelopen 4 jaar maakte de moeder zich grote zorgen over de veiligheid van de kinderen.
* Februari 2009 gaat de moeder naar de politie wegens mishandeling van de oudste zoon door de vader, politie schakelde Bureau Jeugdzorg in.
De moeder wil niet dat BJZ contact opneemt met vader omdat hij wel eens dreigt met een "Familiedrama"
* BJZ doet navraag bij huisarts en school en krijgt geen bevestiging
van een mogelijke mishandeling.
* De huisarts (vrouw) noemt vader in rapport een; bezorgde en liefdevolle vader.
Zij heeft nooit sporen van geweld gezien.
Sporen van geweld, blauwe plekken heeft ze wel eens bij de moeder gezien.
* Moeder meld dat kinderen verhalen vertellen over fysieke en emotionele mishandeling door vader.
* In januari 2013 doet moeder aangifte van mishandeling oudste zoon, hij zou hem geslagen hebben, door elkaar geschud en onder een koude douche hebben gezet.
Vader ontkent het slaan en zegt hem stevig door elkaar te hebben geschud en een warme douche heeft laten nemen om rustig te worden.
* De politie neemt de aangifte van moeder serieus en wilde de vader als verdachte inzake mishandeling verhoren.
* De verschillende hulpverleners schatten de veiligheid van de zoontjes verschillend in, van veilig tot onveilig.
* Er stond een afspraak gepland op 25 april maar vader kan die dag niet en de nieuwe afspraak wordt gepand op 7 mei.
twitter:SaskiaWaterland twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 10:54:43Volgens de huisarts is de vader een "bezorgde en liefdevolle vader" maar ook een "temperamentvolle man". #vermistebroertjes #NRC reageer retweet
En het eerste niet?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik zie dit over de huisarts. Tweede deel lijkt me ook wel relevant:twitter:SaskiaWaterland twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 10:54:43Volgens de huisarts is de vader een "bezorgde en liefdevolle vader" maar ook een "temperamentvolle man". #vermistebroertjes #NRC reageer retweet
Iig wel door verslaggever op twitter gezet:quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:15 schreef Copycat het volgende:
Was dit ook al geciteerd uit het NRC Weekend-artikel?
[..]
twitter:SaskiaWaterland twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 10:59:00In feb 2009 ook aangifte van mishandeling. Moeder bang: vader had weleens gedreigd met 'familiedrama's in de media'. #vermistebroertjes #NRC reageer retweet
Dat is van die subjectieve site toch.quote:
Waarom zou je daar bang voor zijn?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Iig wel door verslaggever op twitter gezet:twitter:SaskiaWaterland twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 10:59:00In feb 2009 ook aangifte van mishandeling. Moeder bang: vader had weleens gedreigd met 'familiedrama's in de media'. #vermistebroertjes #NRC reageer retweet
Mooie kreet is dat... Dekt de lading meestal prima.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik zie dit over de huisarts. Tweede deel lijkt me ook wel relevant:twitter:SaskiaWaterland twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 10:54:43Volgens de huisarts is de vader een "bezorgde en liefdevolle vader" maar ook een "temperamentvolle man". #vermistebroertjes #NRC reageer retweet
Gelukkig posten we hier alleen maar feiten.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat is van die subjectieve site toch.
Dier liepen al eerder dom te speculeren.
Wat mis je aan OOK wel relevantquote:
Haar insteek lijkt me duidelijk..quote:
Waarom zou je bang zijn voor een familiedrama? Dat lijkt me evident.quote:
misschien heeft hij het letterlijk gezegd zoiets als:quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:33 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waarom zou je bang zijn voor een familiedrama? Dat lijkt me evident.
Nee dat staat er niet, bang voor de media?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:33 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waarom zou je bang zijn voor een familiedrama? Dat lijkt me evident.
Helemaal niet. Die tweet is gewoon een aanvulling op de opsomming die gegeven werd, omdat het tweede deel van die tweet daar niet in staat. En ik vind dat tweede deel óók van belang.quote:
twitter:SaskiaWaterland twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 11:28:56@RobHag Ja, volgens het rapport Raad voor de Kinderbescherming zouden beide ouders 7 mei rapport komen bespreken. Eind april opgestuurd. reageer retweet
Dat zou best kunnen inderdaad.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:35 schreef Rachilda het volgende:
[..]
misschien heeft hij het letterlijk gezegd zoiets als:
"als jij......dan vermoord ik de kinderen en hang ik mezelf op"
twitter:KempesHVNL twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 13:34:40Politie heeft al veel tips binnen nav oproep over shirt en short. Ze komen eind vd middag met update. #vermistebroertjes #hvnl reageer retweet
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Gelukkig trekt FOK! het niveau omhoog.
Ok ik zie het, dat stond in het stuk niet vermeld en is later toegevoegdquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:36 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Helemaal niet. Die tweet is gewoon een aanvulling op de opsomming die gegeven werd, omdat het tweede deel van die tweet daar niet in staat. En ik vind dat tweede deel óók van belang.
Waar heb je dat gelezen?|quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:34 schreef rever het volgende:
Ik heb wel gelezen in de media dat de moeder wist dat vader ze zou meenemen voor een korte vakantie en dus op de hoogte was. Wat vreemd is als je een afspraak hebt. Ik weet dus niet of dit wel klopt.
Dat was dan dus precies als hij de kinderen had voor een vakantie, logisch dat je dan afzegt.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:36 schreef Whiskers2009 het volgende:
twitter:SaskiaWaterland twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 11:28:56@RobHag Ja, volgens het rapport Raad voor de Kinderbescherming zouden beide ouders 7 mei rapport komen bespreken. Eind april opgestuurd. reageer retweet
Wellicht bang dat hij juist dan doorslaat (als dingen bekend worden en instanties zich ermee gaan bemoeien)quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:37 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen inderdaad.
Wat ik dan weer niet snap is dat de moeder om die reden niet wil dat Bureau Jeugdzorg contact opneemt met de vader. Dat zou je dan toch juist willen neem ik aan?
Ik vind het raar, als je ex dreigt met een familiedrama doe je daar toch iets mee. Maar daar deed ze juist niks mee? Raar.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:33 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waarom zou je bang zijn voor een familiedrama? Dat lijkt me evident.
Dat staat er al helemaal niet ...quote:
Okay, het staat wel duidelijk en letterlijk in het stuk van het NRC, maar als een journalist er vervolgens op Twitter over bericht en je kunt het door de korte berichten ineens niet meer goed volgen dan heeft er ineens iets anders in het rapport gestaan? Omdat het op Twitter staat?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:35 schreef Dee69 het volgende:
[..]
Nee dat staat er niet, bang voor de media?
update, mooi !quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
twitter:KempesHVNL twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 13:34:40Politie heeft al veel tips binnen nav oproep over shirt en short. Ze komen eind vd middag met update. #vermistebroertjes #hvnl reageer retweet
Ze kan het ook vertellen om de vader zwart te maken natuurlijk.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:39 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik vind het raar, als je ex dreigt met een familiedrama doe je daar toch iets mee. Maar daar deed ze juist niks mee? Raar.
Dat bedoel ik.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:37 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen inderdaad.
Wat ik dan weer niet snap is dat de moeder om die reden niet wil dat Bureau Jeugdzorg contact opneemt met de vader. Dat zou je dan toch juist willen neem ik aan?
dat zou een logische verklaring zijnquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wellicht bang dat hij juist dan doorslaat (als dingen bekend worden en instanties zich ermee gaan bemoeien)
bron?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:34 schreef rever het volgende:
Ik heb wel gelezen in de media dat de moeder wist dat vader ze zou meenemen voor een korte vakantie en dus op de hoogte was. Wat vreemd is als je een afspraak hebt. Ik weet dus niet of dit wel klopt.
volgens mij deed ze daar juist wel wat mee, ze had niet voor niks al die instanties om zich heenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:39 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik vind het raar, als je ex dreigt met een familiedrama doe je daar toch iets mee. Maar daar deed ze juist niks mee? Raar.
Nee, de afspraak op 25 april is afgezegd en verzet naar 7 mei.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:39 schreef Dee69 het volgende:
[..]
Dat was dan dus precies als hij de kinderen had voor een vakantie, logisch dat je dan afzegt.
Zal dat niet gewoon in het rapport gestaan hebben?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik vind het trouwens onprofessioneel dat een huisarts uitspraken doet naar de media toe.
Dat komt uit het rapport voor de kinderbescherming.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik vind het trouwens onprofessioneel dat een huisarts uitspraken doet naar de media toe.
Nogmaals:quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:41 schreef Rachilda het volgende:
[..]
volgens mij deed ze daar juist wel wat mee, ze had niet voor niks al die instanties om zich heen
quote:* Februari 2009 gaat de moeder naar de politie wegens mishandeling van de oudste zoon door de vader, politie schakelde Bureau Jeugdzorg in.
De moeder wil niet dat BJZ contact opneemt met vader omdat hij wel eens dreigt met een "Familiedrama"
ja, raar verhaal is dat hequote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik vind het trouwens onprofessioneel dat een huisarts uitspraken doet naar de media toe.
Ze deed er wél iets mee, anders hadden we het niet geweten.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:39 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik vind het raar, als je ex dreigt met een familiedrama doe je daar toch iets mee. Maar daar deed ze juist niks mee? Raar.
ow okquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat komt uit het rapport voor de kinderbescherming.
Ja, en hij zou niet doorslaan met de politie op zijn stoep?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ze deed er wél iets mee, anders hadden we het niet geweten.
Ze vertelde het de politie die Bureau Jeugdzorg inschakelde. Moeder wilde alleen niet dat Bureau Jeugdzorg daar met vader over zou praten. Wellicht omdat ze bang was dat hij juist dan zou doorslaan.
Klopt wat je zegt: NRC blz.4quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, de afspraak op 25 april is afgezegd en verzet naar 7 mei.
Maar waar las ik dat nou net?
Ik zou het doen. Je zou zomaar een psychopaat kunnen zijnquote:Ik ben ook temperamentvol, moet ik nu in therapie?
Hey, ik weet het ook niet he? Ik probeer alleen een verklaring te vindenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:44 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ja, en hij zou niet doorslaan met de politie op zijn stoep?
ik lees hieruit dat de vader (volgens de moeder) dreigde met een familiedrama als BJZ erbij betrokken zou worden (wellicht had hij niet zoveel moeite met bemoeienis met de politie maar wel met BJZ)quote:
Misschien dat de politie daarom denkt dat het een vooropgezet plan is?quote:
Soms valt er niet meer met elkaar te praten.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:47 schreef nummer_zoveel het volgende:
Als ik het goed begrijp wilde moeder nadat zoon zei te zijn geslagen aangifte doen.
In de eerste instantie ga je toch met elkaar praten ipv het zo op de spits te drijven?
Maar goed, er waren ook al rechtzaken over inboedel en weet ik veel wat.![]()
Het klinkt allemaal alsof het beiden niet zo'n fijne mensen zijn in ieder geval.
Precies. Dat bedoel ik.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:44 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ja, en hij zou niet doorslaan met de politie op zijn stoep?
Maar mijn kinderen leven gewoon nog hoor!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:45 schreef rever het volgende:
[..]
Ik zou het doen. Je zou zomaar een psychopaat kunnen zijn
Waarom heb je dan in godsnaam co-ouderschap met elkaar??quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:47 schreef Messina het volgende:
[..]
Soms valt er niet meer met elkaar te praten.
Jawel. Bijna op het eind.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:45 schreef Dee69 het volgende:
Maar verzet naar 7 mei kan ik daar niet lezen.
het was daar al uit de hand aan het lopen natuurlijk, stadium gewoon praten was al voorbijquote:Op zaterdag 18 mei 2013 13:47 schreef nummer_zoveel het volgende:
Als ik het goed begrijp wilde moeder nadat zoon zei te zijn geslagen aangifte doen.
In de eerste instantie ga je toch met elkaar praten ipv het zo op de spits te drijven?
Maar goed, er waren ook al rechtzaken over inboedel en weet ik veel wat.![]()
Het klinkt allemaal alsof het beiden niet zo'n fijne mensen zijn in ieder geval.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |