Ik ken 2 namen uit het rijtjequote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:28 schreef Nober het volgende:
[..]
Klopt met Gianna Michaels, Anissa Kate, Annette Schwarz, Sasha Grey, Jenna Haze en Nicole Sheridan.
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:08 schreef wenfer2 het volgende:
Waar zijn die goede tijden gebleven van 1848 tot 1914 dat Nederland werd geregeerd door ware aristocraten. Zij die het volk leidde. Zij die het goede voorbeeld geven. Zij die zorgden voor de regulering van voedingsmiddelen en vrede. Waar is die goede oude tijd gebleven dat er nog regenten boven het volk stonden en nog wisten hoe het hoorde. Als zij er nog waren was Nederland hoe dan ook een stuk minder verloederd geweest en in zo'n erbarmelijke toestand vol disrespect geraakt.
Deze man.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:36 schreef Peerijsje het volgende:
[..]
Hij is het in ieder geval met je eens.
Democratie en alle ideeën erachter grijpen terug naar het Griekse ideaal van de polis. Wij als West-Europa willen ons spiegelen aan de ideale staat van het oude Athene. Zelfs ons onderwijs doet daaraan denken. Het gymnasium en het atheneum doet terugdenken aan hun Griekse oorsprong. Als je je afvraagt of democratie de juiste staatsvorm is, moet je je ook afvragen welke staatsvorm dan past bij het vormen van een staat waarin iedereen zich kan ontplooien.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:29 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Je moet je maar afvragen of de huidige vorm van democratie de juiste is. Waarom laten wij al die onwetenden beslissen over ons eigen lot d.m.v. kiesrecht. Waarom schaffen wij de 1e en 2e kamer niet gewoon af en halen wij niet gewoon de 5 beste financiële denkers hier naartoe en belonen ze met een salaris van 1 mld per jaar. Dit is slechts een uitvergroot voorbeeld natuurlijk maar als je dit zou doen met een economisch achtergesteld Aziatisch of Afrikaans land zou dit land binnen de kortste keren zo concurrerend kunnen zijn dat het bij de absolute top zou kunnen horen.
De aristocratie is een vorm van democratie alleen in een mindere vorm als dat hij nu is. En in veel gevallen is het denk ik vooral beter dat er iets minder democratie zou bestaan.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:45 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Democratie en alle ideeën erachter grijpen terug naar het Griekse ideaal van de polis. Wij als West-Europa willen ons spiegelen aan de ideale staat van het oude Athene. Zelfs ons onderwijs doet daaraan denken. Het gymnasium en het atheneum doet terugdenken aan hun Griekse oorsprong. Als je je afvraagt of democratie de juiste staatsvorm is, moet je je ook afvragen welke staatsvorm dan past bij het vormen van een staat waarin iedereen zich kan ontplooien.
Er zijn nog genoeg aristocraten, ze zijn of niet verkiesbaar of worden niet verkozen. En een regering vol met van types als van Haersma Buma lijkt me ook geen vooruitgang, zoals ik ze ken zijn ze in veel gevallen nogal conservatief.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:49 schreef wenfer2 het volgende:
De aristocratie is een vorm van democratie alleen in een mindere vorm als dat hij nu is. En in veel gevallen is het denk ik vooral beter dat er iets minder democratie zou bestaan.
wat denkt hij wel nietquote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:36 schreef Peerijsje het volgende:
[..]
Hij is het in ieder geval met je eens.
Vrouwen waren geen rechtspersoon. De schoolplicht bestond nog niet, dus in lagere kringen was men semi-analfabeet. Dat is nu dus anders.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:29 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Je moet je maar afvragen of de huidige vorm van democratie de juiste is. Waarom laten wij al die onwetenden beslissen over ons eigen lot d.m.v. kiesrecht. Waarom schaffen wij de 1e en 2e kamer niet gewoon af en halen wij niet gewoon de 5 beste financiële denkers hier naartoe en belonen ze met een salaris van 1 mld per jaar. Dit is slechts een uitvergroot voorbeeld natuurlijk maar als je dit zou doen met een economisch achtergesteld Aziatisch of Afrikaans land zou dit land binnen de kortste keren zo concurrerend kunnen zijn dat het bij de absolute top zou kunnen horen.
Hoeveel was 20 gulden uit die tijd waard?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:26 schreef superdrufus het volgende:
[..]
[..]
http://www.parlement.com/9353000/1/j9vvj1gor340pz8/vh8lnhrre0zr
20 gulden waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 11:50 schreef Kameraadje het volgende:
[..]
Hoeveel was 20 gulden uit die tijd waard?
Opletten druipneus:quote:
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:15 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Ik aan mijzelf niet tot de elite, hoe kom je erbij.Ik zeg alleen dat het alleen maar bergafwaarts loopt als er geen elite heerst. Juist in tijden van crisis zouden de aristocraten als een stabiele factor fungeren.
fl 20.00 in het jaar 1850quote:Op zaterdag 18 mei 2013 11:50 schreef Kameraadje het volgende:
[..]
Hoeveel was 20 gulden uit die tijd waard?
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 15:12 schreef wenfer2 het volgende:
Dat het historisch niet 100% overeenkomt met de werkelijkheid betekend niet dat er een scherpe constatering in is te vinden. We hebben in dit land gewoon mensen nodig waar we tegen op kijken. Als dat nou het geval was met de Tweede Kamer en het koningshuis had ik niets te klagen maar helaas dwingen zij niet zo veel respect af en worden niet zelden belachelijk gemaakt. Dit is toch wel degelijk een slechte zaak te noemen. gr gr wenfer2
En jij vind dat deze jankzak leiderschapskwaliteit heeft?quote:
Ten eerste dit:quote:Op zondag 19 mei 2013 00:59 schreef hoink581 het volgende:
Wat ben je toch een poser. Ik hoop ten zeerste dat dit je internetpersonalia is. Zo niet, dan wens ik het beste, want als je zo'n wannabe bent met achterhaalde ideeën zal je moeilijk vrienden maken.
Ik zou het juist fijn vinden als wij weer echte leiders zouden hebben. Oude grijze mannen in dure pakken wonende op grote landhuizen met een slotgracht. Welke hun strepen al hebben verdient en niks meer hoeven te bewijzen. Leiders die weer serieus worden genomen door ons het volk en de rest van de wereld.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 02:15 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Ik waan mijzelf niet tot de elite, hoe kom je erbij.Ik zeg alleen dat het alleen maar bergafwaarts loopt als er geen elite heerst. Juist in tijden van crisis zouden de aristocraten als een stabiele factor fungeren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |