FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] #358 The Iron never lies
ZuidGrensvrijdag 17 mei 2013 @ 19:15
QdWd1.png

"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger

SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grof gezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
• Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
• Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout
Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training.
Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder.
Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op "dual factor training" of "fitness fatigue model".

Beginners wordt vooral Starting Strenght en Stronglifts aangeraden. Dit zijn twee goede schema's die je een goede basis geven.
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

[quote]
MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:

Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren.
[/quote]

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

[*] Eiwitten
Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc.
[*] (Complexe) Koolhydraten
Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je onder andere uit Brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc.
[*] Vetten
Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren.
Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname!
Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30 gram dextrose en 50 gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je caseïne (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het een en ander. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bij voorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.

Vitamines en mineralen info:
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010
SPOILER: Steroiden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het zijn namelijk medicijnen die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van cosmetische doeleiden.

Hier op FOK is geen ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Handige en informatieve linkjes
Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P
http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na.
http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum:
http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7
http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :)
http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ:
http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina:
http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif:
http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels:
http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info:
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd:
http://www.t-nation.com

Docu over fasting:
SPOILER: Blessures
Schouderblessure.

Ik schrijf dit stukje uit ervaring die ik opdeed nadat ik een aantal keren bij een sportfysiotherapeute ben geweest i.v.m. toenemende schouderklachten. Steken in m'n schoudergewricht bij het er afhalen van een belasting.
Dit zijn overigens puur tips om het schoudergewricht te ontlasten tijdens het trainen, het soepel te maken, en zo impingements (inklemmingen) te voorkomen.

Iedere blessure is anders uiteraard dus blijf niet te lang zelf door dokteren!

Door je schoudergewricht lopen zenuwen en pezen die je door overbelasting, of eenzijdig trainen van je schouders kunt gaan irriteren. Dat irriteren kan bijv. uitmonden in pijn bij het dippen of bankdrukken, maar naarmate het erger wordt kan het zelfs uitstralen naar bijv. je armen.

Bij mij gebeurde dat omdat ik 2x per week ging bankdrukken, en daarnaast ook nog dipte en incline presses deed. Maar uiteindelijk heb ik dus daarvoor ook eigenlijk nooit echt pijnvrij m’n schouders kunnen trainen totdat ik toepaste wat ik leerde van deze fysiotherapeute.

Tip 1. Stop met dippen.
Tip2. Alle schouderoefeningen die je doet, doen met je schouders "laag" dus ze laten hangen aan je traps. Dit forceren en constant in de gaten houden.
Tip 3. Maximaal 1 schouderdag per week aanhouden en i.p.v. dippen eventueel incline press.
Tip 4. Zowel voorkant, zijkant als achterkant van je schouders trainen. Vaak wordt de achterkant vergeten waardoor je schouderinstabiliteit kunt krijgen. Achterkant altijd als eerste trainen.
Tip 5. Opwarmen met shoulder dislocators. Ook voor het bankdrukken.
Tip6. Rotator cuff oefeningen doen.

Bedenk ook dat bankdrukken een last is voor je schouders en je ook hier je schouders laag moet houden.

Als je weer gaat dippen, dan altijd met een "aangespannen" schoudergewricht dippen, en niet in je schouders gaan hangen.
Ook wanneer je jezelf uitrekt door ergens aan te gaan hangen, altijd met aangespannen schouders.

Oefening voor thuis om meer bewegingsvrijheid in je schoudergewricht te krijgen:

Ga op je zij op bed liggen, en wel met je bovenlichaam goed boven op je schouder. Zodat je schouder in het matras drukt. Zo, dat daar het drukpunt zit. Dan je bovenarm 90 graden t.o.v. je lichaam op bed leggen, en je onderarm 90graden omhoog in de lucht laten steken. Nu breng je met je andere hand de handpalm van de recht opstaande arm naar het bed toe tot je niet verder kan. Rustig met beleid opbouwen uiteraard, en concentreren dat je de draaiende beweging uit je schouder haalt.

http://eld.physics.leidenuniv.nl/~raymond/public/oefening.bmp

4 of 5 Setjes van 10, elke dag.

Na een aantal dagen kun je al zover komen dat je met de opstaande handpalm het bed aan kan raken.

Geschreven door RamondK

SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool?
Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.

- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet.
Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.

- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen?
Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2012
1. Phil Heath
8TUyv.png

2. Kai Greene
V1bai.png

3. Shawn Rhoden
mr-olympia-2012-shawn-rhoden-nr3.jpg

En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.

m7.jpg

m8.jpg

* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.

De OP staat hier
Curlbrahvrijdag 17 mei 2013 @ 19:18
Gaat hard met dit topic.. - zomer komt eraan?
setovrijdag 17 mei 2013 @ 19:19
Gaat juist veel minder hard laatste tijd.
ZuidGrensvrijdag 17 mei 2013 @ 19:21
We hebben inderdaad wel eens drie topics per dag gehad. Nu ben ik de laatste wat minder actief op FOK!, dus het kan zijn dat ik er behoorlijk naast zit, maar ik heb het idee dat sinds het onzintopic geopend is het hier een stuk beter gaat. Lees weinig onzin hier en de sfeer is ook beter.
Ethanolicvrijdag 17 mei 2013 @ 19:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 19:21 schreef ZuidGrens het volgende:
We hebben inderdaad wel eens drie topics per dag gehad. Nu ben ik de laatste wat minder actief op FOK!, dus het kan zijn dat ik er behoorlijk naast zit, maar ik heb het idee dat sinds het onzintopic geopend is het hier een stuk beter gaat. Lees weinig onzin hier en de sfeer is ook beter.
mja voel je j elite ofzo :S :s
Snakeyvrijdag 17 mei 2013 @ 19:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 19:21 schreef ZuidGrens het volgende:
We hebben inderdaad wel eens drie topics per dag gehad. Nu ben ik de laatste wat minder actief op FOK!, dus het kan zijn dat ik er behoorlijk naast zit, maar ik heb het idee dat sinds het onzintopic geopend is het hier een stuk beter gaat. Lees weinig onzin hier en de sfeer is ook beter.
Het is een verdwaalde baggerpost af en toe inderdaad. Geen kwart of halve topics met bagger meer.
Hiatusvrijdag 17 mei 2013 @ 19:45
Nieuwe preworkout shake;
1 scoop whey chocolade
300-400 ml melk.
2 zakjes instant cappucino
5 gram creatine.

Smaakt goed.
MrGumavrijdag 17 mei 2013 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 19:32 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

mja voel je j elite ofzo :S :s
Ja man. In zijn tekst is duidelijk te lezen dat hij zichzelf elitair voelt.
Ethanolicvrijdag 17 mei 2013 @ 20:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 20:40 schreef MrGuma het volgende:

[..]

Ja man. In zijn tekst is duidelijk te lezen dat hij zichzelf elitair voelt.
Oh oke, dan is dat ook weer opgehelderd.
Kusjehoi. :*
stinkievrijdag 17 mei 2013 @ 20:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 19:45 schreef Hiatus het volgende:
Nieuwe preworkout shake;
1 scoop whey chocolade
300-400 ml melk.
2 zakjes instant cappucino
5 gram creatine.

Smaakt goed.
Echte cappuccino? Cafeïne? Met crea :?
tongytongylickylickyvrijdag 17 mei 2013 @ 21:09
Het is weer om te huilen hoe de benen van mijn mede sportschoolgangers er hier uit zien. Grote bovenlichamen die op lucifers balanceren.
StraatSoldaatvrijdag 17 mei 2013 @ 21:10
Ik mis het bulken wel, zit nu al iets van 3 maanden op hetzelfde gewicht bij de grote compounds sinds ik cut en hoop dat ik nu ik herstelt ben van mijn blessure mijn squat weer kan opbouwen na minstens 150.
Hiatusvrijdag 17 mei 2013 @ 22:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 20:46 schreef stinkie het volgende:

[..]

Echte cappuccino? Cafeïne? Met crea :?
ik weet dat je hoge dosis cafeïne moet vermijden omdat het de werking van creatine kan beperken. Maar train het lekkerst op cafeïne, en neem nooit zoveel dus geloof wel dat creatine werkt.
mtchel112vrijdag 17 mei 2013 @ 22:40
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 22:38 schreef Hiatus het volgende:

[..]

ik weet dat je hoge dosis cafeïne moet vermijden omdat het de werking van creatine kan beperken. Maar train het lekkerst op cafeïne, en neem nooit zoveel dus geloof wel dat creatine werkt.
crea en caff schijnt ook weer een beetje bullshit te zijn, heb jammer genoeg geen linkjes bij de hand.
maar ik denk dat het niet echt uitmaakt als jij lekker je kop koffie opdrinkt voor de gym terwijl je ook crea ergens op de dag inneemt
Ethanolicvrijdag 17 mei 2013 @ 23:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 22:38 schreef Hiatus het volgende:

[..]

ik weet dat je hoge dosis cafeïne moet vermijden omdat het de werking van creatine kan beperken. Maar train het lekkerst op cafeïne, en neem nooit zoveel dus geloof wel dat creatine werkt.
Vraag is waarom je uberhaupt smerige oploskoffie zou zuipen :r :r
stinkievrijdag 17 mei 2013 @ 23:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 22:40 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

crea en caff schijnt ook weer een beetje bullshit te zijn, heb jammer genoeg geen linkjes bij de hand.
maar ik denk dat het niet echt uitmaakt als jij lekker je kop koffie opdrinkt voor de gym terwijl je ook crea ergens op de dag inneemt
Zowel ik als collega hadden niet het idee dat de crea iets deed, maar toen ik stopte met koffie kon ik er nog wel een setje extra uit. Maar kan natuurlijk ook dat dat gewoon dem gains waren
Drinkyvrijdag 17 mei 2013 @ 23:51
Overhead barbell press vervangen voor (soort van) clean & press. Godsamme dat is cardio intensief, en je schouders en armen branden daarna als een malle :D

Overigens heel gek. Mijn DB press is bijna gelijk aan mijn BP. Sterker nog, ik kan de sets langer uithouden met de DB press :')
Hiatuszaterdag 18 mei 2013 @ 07:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 23:33 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Vraag is waarom je uberhaupt smerige oploskoffie zou zuipen :r :r
normaal maak ik filterkoffie waar ik ook de beste buzz van krijg, maar heb zakjes instant cappuccino liggen dus even experimenteren.
stinkiezaterdag 18 mei 2013 @ 08:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 22:40 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

crea en caff schijnt ook weer een beetje bullshit te zijn, heb jammer genoeg geen linkjes bij de hand.
maar ik denk dat het niet echt uitmaakt als jij lekker je kop koffie opdrinkt voor de gym terwijl je ook crea ergens op de dag inneemt
Wel of geen bullshit, wel of geen linkjes/artikelen, voor mij telt eigenlijk alleen wat voor mij werkt. Voor elke mening is er een conflicterende mening die beide net zo wetenschappelijk onderbouwd zijn ;(
mtchel112zaterdag 18 mei 2013 @ 11:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 23:34 schreef stinkie het volgende:

[..]

Zowel ik als collega hadden niet het idee dat de crea iets deed, maar toen ik stopte met koffie kon ik er nog wel een setje extra uit. Maar kan natuurlijk ook dat dat gewoon dem gains waren
crea is geen aas he, t is niet zo dat je echt veel verschil merkt
SunTzuzaterdag 18 mei 2013 @ 14:09
Wat is jullie streef fysiek? En zitten jullie er al dicht bij?
StraatSoldaatzaterdag 18 mei 2013 @ 15:18
Is het realistisch om 10kg te pakken in 20 weken?

Ben van plan om na de zomer te bulken van 85 naar 95 maar wil niet weer zo dik worden. Train vanaf september pas een jaar en hoop na mijn bulk minstens 180kg te kunnen deadliften (nu doe ik 160) en nog wat beginner gains te pakken. Wil dan weer in februari beginnen met cutten naar 90
StraatSoldaatzaterdag 18 mei 2013 @ 15:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 14:09 schreef SunTzu het volgende:
Wat is jullie streef fysiek? En zitten jullie er al dicht bij?
50grcw.jpg
303368592_e31a80f380.jpg
Snakeyzaterdag 18 mei 2013 @ 15:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 15:18 schreef StraatSoldaat het volgende:
Is het realistisch om 10kg te pakken in 20 weken?

Ben van plan om na de zomer te bulken van 85 naar 95 maar wil niet weer zo dik worden. Train vanaf september pas een jaar en hoop na mijn bulk minstens 180kg te kunnen deadliften (nu doe ik 160) en nog wat beginner gains te pakken. Wil dan weer in februari beginnen met cutten naar 90
nee
StraatSoldaatzaterdag 18 mei 2013 @ 15:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 15:21 schreef Snakey het volgende:

[..]

nee
Hoezo zou het niet lukken? 0,5kg per week is toch haalbaar? Lukte mij een de eerste bulk makkelijk met een surplus van 500. Lijkt me sterk dat ik nu al geen beginner gains meer heb
kevin_zaterdag 18 mei 2013 @ 15:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 15:27 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Hoezo zou het niet lukken? 0,5kg per week is toch haalbaar? Lukte mij een de eerste bulk makkelijk met een surplus van 500. Lijkt me sterk dat ik nu al geen beginner gains meer heb
12 kilogram tijdens het eerste jaar van trainen is al behoorlijk...
Hiatuszaterdag 18 mei 2013 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 15:27 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Hoezo zou het niet lukken? 0,5kg per week is toch haalbaar? Lukte mij een de eerste bulk makkelijk met een surplus van 500. Lijkt me sterk dat ik nu al geen beginner gains meer heb
0,5 kg per week aankomen is haalbaar. Groot deel daarvan is dan vet.
jemappellefrikandellezaterdag 18 mei 2013 @ 16:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 14:09 schreef SunTzu het volgende:
Wat is jullie streef fysiek? En zitten jullie er al dicht bij?
548534_494394370614314_151334494_n.jpg
Beachzaterdag 18 mei 2013 @ 16:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 14:09 schreef SunTzu het volgende:
Wat is jullie streef fysiek? En zitten jullie er al dicht bij?
100301_front.jpg
StraatSoldaatzaterdag 18 mei 2013 @ 16:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 15:42 schreef Hiatus het volgende:

[..]

0,5 kg per week aankomen is haalbaar. Groot deel daarvan is dan vet.
Wil in die 20 weken 3-5kg aan spiermassa aankomen
jemappellefrikandellezaterdag 18 mei 2013 @ 16:27
Ik wil ook wel eens wat :')

Ga nu maar gewoon fatsoenlijk trainen en kijk hoeveel je aankomt met al die stupide praatjes.
#ANONIEMzaterdag 18 mei 2013 @ 16:40
Prachtig.

430276_126216134173708_111954972266491_100311_1400526795_n.jpg

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 18-05-2013 16:40:44 ]
Hiatuszaterdag 18 mei 2013 @ 16:45
haha hoorde laatste ook al iemand dat ie 'veni vidi vici' tattoo wil nemen.
Die gozer kon het nog eens spellen _O-
StraatSoldaatzaterdag 18 mei 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 16:27 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Ik wil ook wel eens wat :')

Ga nu maar gewoon fatsoenlijk trainen en kijk hoeveel je aankomt met al die stupide praatjes.
jij bent toch die gast die nog geen 100kg kan squatten?
Drinkyzaterdag 18 mei 2013 @ 17:28
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:06 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

jij bent toch die gast die nog geen 100kg kan squatten?
Niks mis mee kan ook geen 100kg squatten.
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 17:28
Kruising dus deze twee is streef ( behalve hun hoofd en tieten en die tweede heeft geen armen :') ).
s14wvm.jpg
34do4dt.png

Hoe ik er nu bijsta:
SPOILER
dow11y.jpg4rovlw.jpg315zpmp.jpg
Stats trouwens
75 kg, bf geen idee, 1.70
DL:90x1
BP:50x6
SQ:80x7
MP:40x6

Voor de rest geen idee.

[ Bericht 8% gewijzigd door Fanta-stick op 18-05-2013 17:35:43 ]
StraatSoldaatzaterdag 18 mei 2013 @ 17:32
quote:
14s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:28 schreef Drinky het volgende:

[..]

Niks mis mee kan ook geen 100kg squatten.
Hoe kan dat? Jij postte hier al rond de tijd dat ik begon met trainen
Drinkyzaterdag 18 mei 2013 @ 17:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:32 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Hoe kan dat? Jij postte hier al rond de tijd dat ik begon met trainen
Omdat ik voornamelijk train voor aesthetics en kracht nu op het moment niet op prio #1 staat. Begon in februari met squatten en zat toen op 60kg, nu op 80kg. Ik probeer lean te groeien en dat gaat langzaam.

Ik was veel sterker toen ik rond de 85~90kg zat.
SunTzuzaterdag 18 mei 2013 @ 17:47
Soms dan denk ik erover na om bij de meeste oefeningen een vast gewicht aan te houden, tijdens uitgaan overal ecto's om me heen alles. Doet iemand dat hier al? Of gewoon alles blijven verhogen tot we allemaal Ronnie Coleman zijn.
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 17:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:47 schreef SunTzu het volgende:
Soms dan denk ik erover na om bij de meeste oefeningen een vast gewicht aan te houden, tijdens uitgaan overal ecto's om me heen alles. Doet iemand dat hier al? Of gewoon alles blijven verhogen tot we allemaal Ronnie Coleman zijn.
Verhogen tot we allemaal lijken op CarbonC zijn UI.
tongytongylickylickyzaterdag 18 mei 2013 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:28 schreef Fanta-stick het volgende:
Kruising dus deze twee is streef ( behalve hun hoofd en tieten en die tweede heeft geen armen :') ).
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Hoe ik er nu bijsta:
SPOILER
Stats trouwens
75 kg, bf geen idee, 1.70
DL:90x1
BP:50x6
SQ:80x7
MP:40x6

Voor de rest geen idee.
Respect voor je stats. Je drukt/ duwt/ trekt op mijn sportschool meer dan de helft van de mannen eruit.

Moet mijn vriendin ook eens in het krachthonk krijgen i.p.v. de cardiohoek.
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 17:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:53 schreef tongytongylickylicky het volgende:

[..]

Respect voor je stats. Je drukt/ duwt/ trekt op mijn sportschool meer dan de helft van de mannen eruit.

Moet mijn vriendin ook eens in het krachthonk krijgen i.p.v. de cardiohoek.
Dankje en succes!
Drinkyzaterdag 18 mei 2013 @ 17:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:28 schreef Fanta-stick het volgende:
Kruising dus deze twee is streef ( behalve hun hoofd en tieten en die tweede heeft geen armen :') ).
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Hoe ik er nu bijsta:
SPOILER
Stats trouwens
75 kg, bf geen idee, 1.70
DL:90x1
BP:50x6
SQ:80x7
MP:40x6

Voor de rest geen idee.
Damn, zelfde squat en MP als ik. Respect _O_
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 18:04
quote:
11s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:57 schreef Drinky het volgende:

[..]

Damn, zelfde squat en MP als ik. Respect _O_
Binnenkort meer ~O> Ben sinds 2 maanden weer bezig en heb al mijn PR's van eerder verbroken. Ik wil volgende maand 100 kg kunnen deadliften :). 90 kg kunnen squatten en 60 kg BP.
Doe je mee ;)?
setozaterdag 18 mei 2013 @ 18:05
nee hij moet lean groeien
Drinkyzaterdag 18 mei 2013 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:05 schreef seto het volgende:
nee hij moet lean groeien
sowieso lean groeien.
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 18:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:05 schreef seto het volgende:
nee hij moet lean groeien
quote:
14s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:08 schreef Drinky het volgende:

[..]

sowieso lean groeien.
Aha ja ik ben puur met kracht bezig laatste tijd :P. De rest gaat allemaal zelf merk ik.
Panzermauszaterdag 18 mei 2013 @ 18:11
fuck lean groeien
setozaterdag 18 mei 2013 @ 18:13
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:11 schreef Panzermaus het volgende:
fuck lean groeien
5SLlHnM.gif
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 18:14
Ik dacht eerst ook heel de tijd aan lean groeien, maar zolang ik onder onderhoud eet en genoeg cardio doe valt er niks te groeien. Juist nu ik zwaar train begin ik slanker te worden etc.
Drinkyzaterdag 18 mei 2013 @ 18:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:09 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

[..]

Aha ja ik ben puur met kracht bezig laatste tijd :P. De rest gaat allemaal zelf merk ik.
Was meer sarcastisch richting seto.
Ik ben altijd bezig om mijn krachtplateau te verhogen, maar het hoeft allemaal niet meer zo snel als voorheen. Net genoeg eten om een beetje in kracht te groeien en ondertussen niet veel vet aan te zetten. Wat de rest ervan vind zal me aan mijn ronde, ferme reet roesten :')
ManageTheAngerzaterdag 18 mei 2013 @ 18:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:14 schreef Fanta-stick het volgende:
Ik dacht eerst ook heel de tijd aan lean groeien, maar zolang ik onder onderhoud eet en genoeg cardio doe valt er niks te groeien. Juist nu ik zwaar train begin ik slanker te worden etc.
Hoeveel kilo ben je al kwijt?

Gezien je streef heb je nog wel even te gaan lijkt het, als je een droge uitstraling wil.
jemappellefrikandellezaterdag 18 mei 2013 @ 18:20
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:06 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

jij bent toch die gast die nog geen 100kg kan squatten?
Dat zeg ik... laat je praatjes nu maar eens zitten...
setozaterdag 18 mei 2013 @ 18:22
quote:
14s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:15 schreef Drinky het volgende:

[..]

Was meer sarcastisch richting seto.
Ik ben altijd bezig om mijn krachtplateau te verhogen, maar het hoeft allemaal niet meer zo snel als voorheen. Net genoeg eten om een beetje in kracht te groeien en ondertussen niet veel vet aan te zetten. Wat de rest ervan vind zal me aan mijn ronde, ferme reet roesten :')
Met 80kg squat heb je nog geen ferme ass hoor.
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 18:23
quote:
14s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:15 schreef Drinky het volgende:

[..]

Was meer sarcastisch richting seto.
Ik ben altijd bezig om mijn krachtplateau te verhogen, maar het hoeft allemaal niet meer zo snel als voorheen. Net genoeg eten om een beetje in kracht te groeien en ondertussen niet veel vet aan te zetten. Wat de rest ervan vind zal me aan mijn ronde, ferme reet roesten :')
Haha oke ;).
Succes met je road to being lean, thick, solid and thight.
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 18:15 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Hoeveel kilo ben je al kwijt?

Gezien je streef heb je nog wel even te gaan lijkt het, als je een droge uitstraling wil.
Kilootje of 5, maar ben wss ook spiermassa gegained. Dus allemaal heel onbetrouwbaar, focus me ook niet teveel op wat de weegschaal aangeeft maar wat de spiegel en mijn kleding doet. Broeken zitten losser, blazertjes strakker.

Laten we zeggen dat ik al voordat ik weer begon met trainen bezig was mijn dieet aan te passen.
-10 maanden( ik noem het gewoon een jaar) niet getraind vanwege omstandigheden, YOLO qua eten..lichte suikerverslaving. Was in die 10 maanden 'maar' 2 kg aangekomen, maar ja zal ook wel spiermassaverlies en vetmassa gains geweest zijn.
-Eerst alle vormen van suiker geschrapt, echt gemierenneukt om maltodextrine in stevia etc.
-2 weken gewoon geen carbs gegeten.
Langzaam weer carbs en suiker in normale hoeveelheden toegevoegd en eet nu dus redelijk clean, ik doe niet echt aan cheatdagen want dat heb ik met mijn figuur niet nodig. Maar af en toe neem ik gewoon wat lekkers en dat helpt.

[ Bericht 17% gewijzigd door Fanta-stick op 18-05-2013 18:29:27 ]
ManageTheAngerzaterdag 18 mei 2013 @ 18:24
-nvm-
robskemzaterdag 18 mei 2013 @ 19:14
Bij ons loopt nu een nieuwe PT, grietje is zo mager dat er geen een vrouwelijke vorm in zit en heeft dan als specialisatie KT.... Echt ongelofelijk dat mensen daar geld aan willen spenderen.
Hiatuszaterdag 18 mei 2013 @ 20:00
Iemand verstand van kickboksen/boksen die mijn zakhandschoenen kan aanraden?
Twijfel tussen
http://www.fightshop4u.nl(...)r-zakhandschoen.html
en
http://www.fightshop4u.nl(...)l-zakhandschoen.html

zie zelf niet echt een verschil behalve dat ene van leer is en ander van kunstof.
Stereotomyzaterdag 18 mei 2013 @ 20:26
BB ontopic blijven, pls.
Hiatuszaterdag 18 mei 2013 @ 20:29
Is mijn vorm van cardio, en ik zit in de cut. > shit is on topic
ManageTheAngerzaterdag 18 mei 2013 @ 20:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 20:00 schreef Hiatus het volgende:
Iemand verstand van kickboksen/boksen die mijn zakhandschoenen kan aanraden?
Twijfel tussen
http://www.fightshop4u.nl(...)r-zakhandschoen.html
en
http://www.fightshop4u.nl(...)l-zakhandschoen.html

zie zelf niet echt een verschil behalve dat ene van leer is en ander van kunstof.
Gewoon Bareknuckle toch!

Ik gebruik zelf normale sparringshandschoenen op mijn bokszak.
Groter oppervlak maar werkt hetzelfde.

De ene handschoen is met open thumb, de ander heeft ook iets om de duim heen.
Principe van beide handschoenen zijn gelijk, dus welke je ook kiest ze blijven lekker rammen.
StraatSoldaatzaterdag 18 mei 2013 @ 21:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 20:29 schreef Hiatus het volgende:
Is mijn vorm van cardio, en ik zit in de cut. > shit is on topic
Gewoon 16 oz Twins halen, kan je overal voor gebruiken.

En doe wel bandage om je hand heen anders kan je lelijke gewrichts en pols blessures krijgen
-Menn0-zaterdag 18 mei 2013 @ 22:16
Hoe kan je nou geen carbs eten? Alles uit eiwitten en vetten halen? Wat eet je dan? Elke dag een 300 gram walnoten, een bak kwark en 2 blikken tonijn ofzo?
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 22:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 22:16 schreef -Menn0- het volgende:
Hoe kan je nou geen carbs eten? Alles uit eiwitten en vetten halen? Wat eet je dan? Elke dag een 300 gram walnoten, een bak kwark en 2 blikken tonijn ofzo?
Ja low carb dan. Maar geen brood/aardappel/graan/rijst etc.
Hiatuszaterdag 18 mei 2013 @ 22:19
Fucked up zaterdagavond, sochtends gewerkt en gister nog laat getrained.
Nu nergens meer zin in, beetje achter me pc met glas whiskey.
-Menn0-zaterdag 18 mei 2013 @ 22:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 22:18 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Ja low carb dan. Maar geen brood/aardappel/graan/rijst etc.
Hoe ziet een dag er dan uit qua eten?
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 22:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 22:19 schreef -Menn0- het volgende:

[..]

Hoe ziet een dag er dan uit qua eten?
Kwark, kip, vis, noten, groente, fruit. Dat eet je dan.
stinkiezaterdag 18 mei 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 22:22 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Kwark, kip, vis, noten, groente, fruit. Dat eet je dan.
Koolhydraatvrij brood :9
Fanta-stickzaterdag 18 mei 2013 @ 22:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 22:55 schreef stinkie het volgende:

[..]

Koolhydraatvrij brood :9
Dikke bullshit.
Agentperryzondag 19 mei 2013 @ 00:23
quote:
14s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:37 schreef Drinky het volgende:

[..]

Omdat ik voornamelijk train voor aesthetics en kracht nu op het moment niet op prio #1 staat. Begon in februari met squatten en zat toen op 60kg, nu op 80kg. Ik probeer lean te groeien en dat gaat langzaam.

Ik was veel sterker toen ik rond de 85~90kg zat.
Ik ben in maart begonnen op 60kg squats maar kan nu al 120kg, waarom groei je zo langzaam? Mijn vetpercentage is zelfs iets gedaald trouwens.
Fanta-stickzondag 19 mei 2013 @ 00:31
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 00:23 schreef Agentperry het volgende:

[..]

Ik ben in maart begonnen op 60kg squats maar kan nu al 120kg, waarom groei je zo langzaam? Mijn vetpercentage is zelfs iets gedaald trouwens.
Ja maar dat telt niet want jij hebt nog profijt van je spiergeheugen!
Agentperryzondag 19 mei 2013 @ 00:32
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 00:31 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Ja maar dat telt niet want jij hebt nog profijt van je spiergeheugen!
Hij was eerst ook sterker zegt ie, dus neem aan dat hij dat ook heeft.
VacaLocazondag 19 mei 2013 @ 01:35
Net lekker uurtje getraind.

10-15 minuten cardio
10x10x15 Dumbbell squats - 24kg per dumbbell
5x5x5 Dumbbell benchpress - 24kg per dumbbell
1x Dumbbell deadlift - 76kg totaal
5 minuten cooling down

Squats wil ik met meer gewicht doen maar schijf komt steeds tegen knie waardoor ik m'n knieën ga intrekken wat beetje fucked is. Voor 1x deadlift kan het wel.

Progressie dumbbell press blijft belachelijk langzaam (36kg totaal in december, nu dus 48kg) maar dat zal ik maar wijten aan m'n ectoness en lange armen (nadeling voor full ROM press heb ik gelezen).

Beetje onorthodoxe tijd maar goed. Normaal sta ik nu in de kroeg :P

Meteen maar ff 100 gram cashewnoten naar binnen met chocomelk. Zo nog wat vlees op het vuur.
Nic1zondag 19 mei 2013 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 22:16 schreef -Menn0- het volgende:
Hoe kan je nou geen carbs eten? Alles uit eiwitten en vetten halen? Wat eet je dan? Elke dag een 300 gram walnoten, een bak kwark en 2 blikken tonijn ofzo?
Helemaal niets is lastig, en zou ik ook niet doen. Low-carb kan best, zo zat ik gisteren op 30g KH. Zo laag zit ik alleen op zaterdag, maar aangezien ik sowieso geen brood, pasta en aardappelen eet is mijn KH inname altijd wel relatief laag.
Poederman1zondag 19 mei 2013 @ 01:52
ik ben sinds kort voor het eerst overgestapt van Flat naar Decline Bench Press met dumbbells, beste keuze ooit. Making All Kindzzzz of Gainz , All Kiiindz
Nic1zondag 19 mei 2013 @ 01:53
quote:
14s.gif Op zondag 19 mei 2013 01:35 schreef VacaLoca het volgende:
Net lekker uurtje getraind.

10-15 minuten cardio
10x10x15 Dumbbell squats - 24kg per dumbbell
5x5x5 Dumbbell benchpress - 24kg per dumbbell
1x Dumbbell deadlift - 76kg totaal
5 minuten cooling down

Squats wil ik met meer gewicht doen maar schijf komt steeds tegen knie waardoor ik m'n knieën ga intrekken wat beetje fucked is. Voor 1x deadlift kan het wel.

Progressie dumbbell press blijft belachelijk langzaam (36kg totaal in december, nu dus 48kg) maar dat zal ik maar wijten aan m'n ectoness en lange armen (nadeling voor full ROM press heb ik gelezen).

Beetje onorthodoxe tijd maar goed. Normaal sta ik nu in de kroeg :P

Meteen maar ff 100 gram cashewnoten naar binnen met chocomelk. Zo nog wat vlees op het vuur.
Waarom gebruik je dumbbells?
Sapstengelzondag 19 mei 2013 @ 02:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 17:28 schreef Fanta-stick het volgende:
Kruising dus deze twee is streef ( behalve hun hoofd en tieten en die tweede heeft geen armen :') ).
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Hoe ik er nu bijsta:
SPOILER
Stats trouwens
75 kg, bf geen idee, 1.70
DL:90x1
BP:50x6
SQ:80x7
MP:40x6

Voor de rest geen idee.
Goede bil en bovenbenen.
StraatSoldaatzondag 19 mei 2013 @ 02:54
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 02:13 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Goede bil en bovenbenen.
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2013 23:12 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Kan zijn dat je straks een pm van sapstengel krijgt
Sapstengelzondag 19 mei 2013 @ 02:57
:D

Die post van jou had ik nog niet gezien. Goede inschatting wel :P
VacaLocazondag 19 mei 2013 @ 03:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 01:53 schreef Nic1 het volgende:

[..]

Waarom gebruik je dumbbells?
Train nog thuis en heb geen rek o.i.d. Lijkt me dan niet echt verstandig om max. te gaan met een barbell in m'n nek of boven m'n borst.

September sportschool, ben benieuwd of ik met barbell meer gewicht kan doen dan met dumbbell, squats sowieso, deadlift ook wel, bench mss een beetje meer.

Wat ik nu ook mis thuis is een pullup bar.
DannyDekozondag 19 mei 2013 @ 12:13
Vandaag maar eens mijn voedingsschema onder handen nemen, eet nog steeds hetzelfde als 6 kilo geleden.

Ik mis eigenlijk wat receptjes in de OP, een lekkere tonijnsalade ofzo :9
kingtoppiezondag 19 mei 2013 @ 13:04
http://www.hundredpushups.com/week5.html#sthash.fcGcSoUQ.dpbs
Week 5 collumn 1 :'( :D
Ethanoliczondag 19 mei 2013 @ 13:16
Waarom zou je 100 push-ups willen kunnen? :') Kaolo gay, krijg je toch geen biceps van.
H1N1zondag 19 mei 2013 @ 13:17
100 push ups, tijdverspilling.
Fanta-stickzondag 19 mei 2013 @ 13:25
quote:
7s.gif Op zondag 19 mei 2013 13:16 schreef Ethanolic het volgende:
Waarom zou je 100 push-ups willen kunnen? :') Kaolo gay, krijg je toch geen biceps van.
Wel krachtgains
H1N1zondag 19 mei 2013 @ 13:27
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 13:25 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Wel krachtgains
Beter minder herhalingen met meer gewicht
StraatSoldaatzondag 19 mei 2013 @ 13:31
Ik ken iemand die 200 push ups kan en 15 minuten kan planken maar echt ripped is hij niet
ZuidGrenszondag 19 mei 2013 @ 14:02
Lekker trouwens die aangepast openingstijden met dat Pinksteren. Mijn sportschool grijpt echt iedere excuus aan om de openingstijden aan te passen. Vandaag gesloten, morgen van 09:00 tot 12:00 uur. Jullie ook last van?
setozondag 19 mei 2013 @ 14:04
Vandaag gesloten, morgen van 10.00 tot 16.00 open.
DannyDekozondag 19 mei 2013 @ 14:05
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:02 schreef ZuidGrens het volgende:
Lekker trouwens die aangepast openingstijden met dat Pinksteren. Mijn sportschool grijpt echt iedere excuus aan om de openingstijden aan te passen. Vandaag gesloten, morgen van 09:00 tot 12:00 uur. Jullie ook last van?
Jep, van 09:00-160:00 morgen. Zal ook wel weer lekker druk worden dus ik sta om 08:55 op de stoep :)
Verbosityzondag 19 mei 2013 @ 14:10
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:02 schreef ZuidGrens het volgende:
Lekker trouwens die aangepast openingstijden met dat Pinksteren. Mijn sportschool grijpt echt iedere excuus aan om de openingstijden aan te passen. Vandaag gesloten, morgen van 09:00 tot 12:00 uur. Jullie ook last van?
Ja, zelfde tijden. Moet om 11:00 werken, wordt dus vroeg opstaan...
VASNDzondag 19 mei 2013 @ 14:10
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 02:13 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Goede bil en bovenbenen.
Als een malle cutten dus, want sap vindt je billen lekkor
ManageTheAngerzondag 19 mei 2013 @ 14:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:05 schreef DannyDeko het volgende:

[..]

Jep, van 09:00-160:00 morgen. Zal ook wel weer lekker druk worden dus ik sta om 08:55 op de stoep :)
Gister was pas een drama hier... :')

Komt er een kneus in de sportschool naar mij toe, even vertellen hoe ik de oefening moet doen... Zijn borst minder ontwikkeld dan de mijne... en ik geef nog netjes aan dat ik op andere aspecten train...en meneer bleef maar doorgaan.... De beachboys zijn weer terug in de sportschool! U bent gewaarschuwd! Everyday upperbody day en "oh kijk ons eens knallen in de sportschool".... :')
H1N1zondag 19 mei 2013 @ 14:19
Ja ik heb ze ook al gezien. 3 gasten met aardige torso's maar satéstokjes. En maar schreeuwen en kreunen bij de tricep pushdown, kreeg boze blikken toen ik ze aankeek en moest grijnzen :').
ManageTheAngerzondag 19 mei 2013 @ 14:25
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:12 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Gister was pas een drama hier... :')

Komt er een kneus in de sportschool naar mij toe, even vertellen hoe ik de oefening moet doen... Zijn borst minder ontwikkeld dan de mijne... en ik geef nog netjes aan dat ik op andere aspecten train...en meneer bleef maar doorgaan.... De beachboys zijn weer terug in de sportschool! U bent gewaarschuwd! Everyday upperbody day en "oh kijk ons eens knallen in de sportschool".... :')
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:19 schreef H1N1 het volgende:
Ja ik heb ze ook al gezien. 3 gasten met aardige torso's maar satéstokjes. En maar schreeuwen en kreunen bij de tricep pushdown, kreeg boze blikken toen ik ze aankeek en moest grijnzen :').
Het ergste was nog, zijn onderbouwing:
"ja want ik was bezig, en toen kwam iemand naar mij toe en die zei doe het eens op deze manier... en dat is heel anders opeens"
DannyDekozondag 19 mei 2013 @ 14:26
Moet zeggen dat het bij mij toch aardig meevalt met het beachboy gehalte, al train ik dan ook niet savonds.

Sochtends vroeg wanneer ik er ben is er eigenlijk altijd het zelfde clubje 40-60 jarigen die gewoon serieus trainen.
Drinkyzondag 19 mei 2013 @ 14:36
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 00:23 schreef Agentperry het volgende:

[..]

Ik ben in maart begonnen op 60kg squats maar kan nu al 120kg, waarom groei je zo langzaam? Mijn vetpercentage is zelfs iets gedaald trouwens.
reden van langzame groei zal bij mij toch wel aan het gebrek van een energieoverschot liggen. Ik zit qua calorie-inname gewoon in een cutfase. Na de zomer ga ik weer normaal bulken.
esv7zondag 19 mei 2013 @ 14:43
Als ik de powerclean wil opnemen in mijn schema, kan dat dan beter op rug biceps of bij benen?
Agentperryzondag 19 mei 2013 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:43 schreef esv7 het volgende:
Als ik de powerclean wil opnemen in mijn schema, kan dat dan beter op rug biceps of bij benen?
Ik pakte hem toen ik hem deed altijd bij rug maar kan ook prima bij benen imo.
Agentperryzondag 19 mei 2013 @ 14:54
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:12 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Gister was pas een drama hier... :')

Komt er een kneus in de sportschool naar mij toe, even vertellen hoe ik de oefening moet doen... Zijn borst minder ontwikkeld dan de mijne... en ik geef nog netjes aan dat ik op andere aspecten train...en meneer bleef maar doorgaan.... De beachboys zijn weer terug in de sportschool! U bent gewaarschuwd! Everyday upperbody day en "oh kijk ons eens knallen in de sportschool".... :')
Ik had het omgekeerde, stond een kennis van me, die ik normaal nooit in de sportschool zie, behind the neck presses te doen. Ik spreek normaal nooit mensen aan maar omdat ik hem kende toch maar gedaan. Toen vertelt dat hij hem beter voor zijn hoofd kan pakken omdat zijn rotator cuffs hem later dankbaar zullen zijn. Krijg ik eerst een blik alsof ik chinees praat, hem uitgelegd wat het precies was wat hij fout deed, vervolgens het antwoord "Ja nee deze oefening is voor je achterkant schouders, anders is het net een schuine benchpress."

Alsof je tegen een muur praat, heb hem maar veel succes gewenst :')
esv7zondag 19 mei 2013 @ 14:58
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:46 schreef Agentperry het volgende:

[..]

Ik pakte hem toen ik hem deed altijd bij rug maar kan ook prima bij benen imo.
Ok, had jij hem van vids geleerd of van iemand in de sportschool.
Agentperryzondag 19 mei 2013 @ 15:12
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:58 schreef esv7 het volgende:

[..]

Ok, had jij hem van vids geleerd of van iemand in de sportschool.
Vids, en niet zwaar beginnen langzaam opbouwen en fouten eruit halen. Ben in mijn gym denk ik 1 van de drie mensen die cleans doet/deed.
setozondag 19 mei 2013 @ 15:14
Wil nog steeds een keer volledige cleans leren :9 gelukkig wel een gewichtheffer in de gym waar ik het van kan leren.
Varkensbiefstukzondag 19 mei 2013 @ 15:23
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:02 schreef ZuidGrens het volgende:
Lekker trouwens die aangepast openingstijden met dat Pinksteren. Mijn sportschool grijpt echt iedere excuus aan om de openingstijden aan te passen. Vandaag gesloten, morgen van 09:00 tot 12:00 uur. Jullie ook last van?
Goed dat je 't zegt.. nu kan ik me in ieder geval mentaal voorbereiden op 't feit dat m'n sportschool morgen ook gesloten is :')
Fanta-stickzondag 19 mei 2013 @ 15:40
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 15:14 schreef seto het volgende:
Wil nog steeds een keer volledige cleans leren :9 gelukkig wel een gewichtheffer in de gym waar ik het van kan leren.
Ik wil die ook leren, heb ze een keer geprobeerd met alleen stang.
esv7zondag 19 mei 2013 @ 15:48
Ik wil uiteindelijk ook volledige cleans leren. Maar niemand in mijn gym doet ze(of niet gezien).
Fanta-stickzondag 19 mei 2013 @ 15:59
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 15:48 schreef esv7 het volgende:
Ik wil uiteindelijk ook volledige cleans leren. Maar niemand in mijn gym doet ze(of niet gezien).
Hier in de gym deadliften ze allemaal in de smith :').Laat staan dat er iemand cleans doet.
_-_zondag 19 mei 2013 @ 16:01
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 15:59 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Hier in de gym deadliften ze allemaal in de smith :').Laat staan dat er iemand cleans doet.
Ik heb nog maar 1 iemand zien deadliften. Ik kreeg spontaan rugpijn :')
Schadenfreudezondag 19 mei 2013 @ 16:07
Afgelopen week nogal wisselvallig getraind. Dinsdag echt top, 140kg DL (pr). Donderdag compleet waardeloos, bij 90kg squat al moeite terwijl ik normaal 110 doe en vervolgens een steek in mijn onderrug, in de ruggegraat bij barbell curl (ik heb dat altijd al een gevaarlijke oefening gevonden, je moet echt opletten niet je rug niet per ongeluk te krommen) en daarna maar rustig gedaan. Vervolgens gisteren weer DL 2 setjes van 4x130 maar mijn benen voelden enorm zwaar, terwijl mijn rug juist weer helemaal goed was na het deadliften.

Wel kut al die vakantiedagen, ik raak helemaal uit mijn ritme, 's nacht kan ik niet slapen door wartme/hoge luchtvochtigheid waardoor ik 's ochtend te lang blijf liggen en vervolgens bij de training wat stijf ben en m'n vorm verpest. Bah.

Hebben anderen hier er ook last van dat je lichaam stroef en traag aanvoelt als je gaat training terwijl je <5 uur uit bed bent?
ManageTheAngerzondag 19 mei 2013 @ 16:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 16:07 schreef Schadenfreude het volgende:
Afgelopen week nogal wisselvallig getraind. Dinsdag echt top, 140kg DL (pr). Donderdag compleet waardeloos, bij 90kg squat al moeite terwijl ik normaal 110 doe en vervolgens een steek in mijn onderrug, in de ruggegraat bij barbell curl (ik heb dat altijd al een gevaarlijke oefening gevonden, je moet echt opletten niet je rug niet per ongeluk te krommen) en daarna maar rustig gedaan. Vervolgens gisteren weer DL 2 setjes van 4x130 maar mijn benen voelden enorm zwaar, terwijl mijn rug juist weer helemaal goed was na het deadliften.

Wel kut al die vakantiedagen, ik raak helemaal uit mijn ritme, 's nacht kan ik niet slapen door wartme/hoge luchtvochtigheid waardoor ik 's ochtend te lang blijf liggen en vervolgens bij de training wat stijf ben en m'n vorm verpest. Bah.

Hebben anderen hier er ook last van dat je lichaam stroef en traag aanvoelt als je gaat training terwijl je <5 uur uit bed bent?
ik heb hetzelfde maar als ik jou zo hoor neem je te weinig rust tussen de dagen.

Deadliften en squatten maar 2 dagen na elkaar.... zou moeten kunnen maar misschien niet als je elke keer tot je max gaat.
Deeltjesversnellerzondag 19 mei 2013 @ 16:17
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 16:07 schreef Schadenfreude het volgende:

Hebben anderen hier er ook last van dat je lichaam stroef en traag aanvoelt als je gaat training terwijl je <5 uur uit bed bent?
bij mij gaat het 's ochtends juist beter, begin meestal een paar uur na ontbijt. wel na goede lange warmup, eerst 2-5 minuten op de crosstrainer/ergometer, dan 2x5 met lege barbell, 1x5 40%, 1x3 60%, 1x2 80% (squat). scheelt heel veel, je merkt echt dat je goed warm bent.
esv7zondag 19 mei 2013 @ 16:26
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 15:59 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Hier in de gym deadliften ze allemaal in de smith :').Laat staan dat er iemand cleans doet.
Ja daarom maar veel lezen en vids kijken om de techniek op orde te krijgen.
Het zou alleen makkelijker zijn als iemand ze ook deed in mijn sportschool, dan zou ik eens kunnen vragen of ik het goed doe.
StraatSoldaatzondag 19 mei 2013 @ 16:30
Op youtube staan filmpjes van gasten van 70kg die 300kg + deadliften, hoe is dat mogelijk
Schadenfreudezondag 19 mei 2013 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 16:14 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

ik heb hetzelfde maar als ik jou zo hoor neem je te weinig rust tussen de dagen.

Deadliften en squatten maar 2 dagen na elkaar.... zou moeten kunnen maar misschien niet als je elke keer tot je max gaat.
Hm, ik denk niet dat het met rust te maken heeft. Als je echt tot fail gaat is twee dagen idd wel kort maart meestal doe ik het laatste setje gewoon nog 3-4 reps zonder fail. Het kan trouwens ook wel komen door fietsen en hardlopen waardoor mijn benen op een andere manier moe zijn (moe van duursport ipv spierpijn na krachttraining).

quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 16:17 schreef Deeltjesversneller het volgende:

[..]

bij mij gaat het 's ochtends juist beter, begin meestal een paar uur na ontbijt. wel na goede lange warmup, eerst 2-5 minuten op de crosstrainer/ergometer, dan 2x5 met lege barbell, 1x5 40%, 1x3 60%, 1x2 80% (squat). scheelt heel veel, je merkt echt dat je goed warm bent.
Ja, ik loop altijd 5 minuten hard, dan reps met lege bar, 70kg, 90kg, etc. dus op zich ben ik wel warm. Heb ook vooral last als ik 's nachts slecht slaap en vervolgens 's ochtens tot 11 uur in m'n bed blijg liggen (ik ben bezig met afstuderen maar professoren zijn enorm traag dus totaal geen noodzaak om regelmatig te werken en dus geen ritme ;( ).
Aastheticszondag 19 mei 2013 @ 18:25
Ik heb vorige week 45 kg gesquat en sindsdien is de rechterhelft van mijn rug zeer gevoelig. Het voelt vergelijkbaar alsof je met je hand over een zon verbrande rug gaat. Heb ik nu een rug blessure?
mtchel112zondag 19 mei 2013 @ 18:26
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 18:25 schreef Aasthetics het volgende:
Ik heb vorige week 45 kg gesquat en sindsdien is de rechterhelft van mijn rug zeer gevoelig. Het voelt vergelijkbaar alsof je met je hand over een zon verbrande rug gaat. Heb ik nu een rug blessure?
Griep
esv7zondag 19 mei 2013 @ 20:08
http://stronglifts.com/th(...)ide-to-power-cleans/
Misschien handig voor anderen die met de powerclean willen beginnen.
StraatSoldaatzondag 19 mei 2013 @ 20:10
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 20:08 schreef esv7 het volgende:
http://stronglifts.com/th(...)ide-to-power-cleans/
Misschien handig voor anderen die met de powerclean willen beginnen.
Doe ze al zo lang ik train en het is echt geen moeilijke oefening om te doen. Je hebt alleen echt een superconcentratie nodig zodra je boven de 80 gaat cleanen. Als ik mij even niet concentreer of niet goed geslapen heb dan merk ik dat gelijk als ik clean
esv7zondag 19 mei 2013 @ 20:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 20:10 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Doe ze al zo lang ik train en het is echt geen moeilijke oefening om te doen. Je hebt alleen echt een superconcentratie nodig zodra je boven de 80 gaat cleanen. Als ik mij even niet concentreer of niet goed geslapen heb dan merk ik dat gelijk als ik clean
Ok, ik ga ze dinsdag oefenen met een licht gewicht. Doe je ook al de clean and jerk?
Kan bij mij in de sportschool de barbell niet laten vallen denk ik, bij jou wel?
StraatSoldaatzondag 19 mei 2013 @ 20:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 20:13 schreef esv7 het volgende:

[..]

Ok, ik ga ze dinsdag oefenen met een licht gewicht. Doe je ook al de clean and jerk?
Nee, gebruik de PC als ondersteuning voor mijn deadlift en als vervanging voor rows
Panzermauszondag 19 mei 2013 @ 20:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 16:30 schreef StraatSoldaat het volgende:
Op youtube staan filmpjes van gasten van 70kg die 300kg + deadliften, hoe is dat mogelijk
Epic getraind CNS, prachtig om te zien. Geweldig gewoon.


Dit ook. 160 kg zoeft omhoog alsof het 50 kg is.
esv7zondag 19 mei 2013 @ 20:22
Ja die gozers van CaliforniaStrength ook, tillen echt gewichten alsof het niets is.
Panzermauszondag 19 mei 2013 @ 20:26
In mijn gym loopt ook een Turk (?), hij deed ook altijd die Olympic lifts. Op chest na had hij een prima esthetisch fysiek, daarom deed hij nog wat dips erbij, en ging ook even CGBP doen met 130 kg.

Hij was wat moeilijk te verstaan maar zijn boodschap was heel helder: ook puur met die Olympische lifts krijg je een prima fysiek.

Hij had het zelf niet zo op bodybuilding/hypertrofie schema's, en puur door al die cleans enzo had hij aesthetic kuiten waar je bang van werd. Een onderhuidse tennisbal gewoon, bizar. :D

Zijn vingers ook, heel pezig en je zag er aan af dat hij killer grip had gekregen. Erg tof. _O_
Hiatuszondag 19 mei 2013 @ 20:27
. Als ie niet goed op je frontdelts komt ziet het eruit alsof je snapping action op je polsen te gemoed ziet
esv7zondag 19 mei 2013 @ 20:42
Zou wel handig zijn als ik een eigen barbell had met wat schijven dan zou ik in de tuin kunnen oefenen en de barbell laten vallen.
Hiatuszondag 19 mei 2013 @ 20:45
Doe met je bezemsteel net als arie boomsma
esv7zondag 19 mei 2013 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 20:45 schreef Hiatus het volgende:
Doe met je bezemsteel net als arie boomsma
:o :? ?
Hiatuszondag 19 mei 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 20:47 schreef esv7 het volgende:

[..]

:o :? ?

0.48 geen powerclean maar shit is hilarisch
esv7zondag 19 mei 2013 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 21:02 schreef Hiatus het volgende:

[..]


0.48 geen powerclean maar shit is hilarisch
Lol is dat serieus?
Hiatuszondag 19 mei 2013 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 21:06 schreef esv7 het volgende:

[..]

Lol is dat serieus?
Kijk bij related naar die andere videos, zijn training zijn echt random oefeningen bij elkaar geraapt.
Ethanoliczondag 19 mei 2013 @ 21:50
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 14:12 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Gister was pas een drama hier... :')

Komt er een kneus in de sportschool naar mij toe, even vertellen hoe ik de oefening moet doen... Zijn borst minder ontwikkeld dan de mijne... en ik geef nog netjes aan dat ik op andere aspecten train...en meneer bleef maar doorgaan.... De beachboys zijn weer terug in de sportschool! U bent gewaarschuwd! Everyday upperbody day en "oh kijk ons eens knallen in de sportschool".... :')
Je doet er in ieder geval goed aan om het snel hier te posten. ^O^
Travel.zondag 19 mei 2013 @ 23:46
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 21:02 schreef Hiatus het volgende:

[..]


0.48 geen powerclean maar shit is hilarisch
Goed voor de biceps met die bezem.
tongytongylickylickymaandag 20 mei 2013 @ 01:07
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 15:59 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Hier in de gym deadliften ze allemaal in de smith :').Laat staan dat er iemand cleans doet.
Hier ook en ze squatten in de smith.
tongytongylickylickymaandag 20 mei 2013 @ 01:08
Heeft iemand een (website)adresje waar ik een goede huidplooimeter kan kopen?
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 01:32
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 01:08 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Heeft iemand een (website)adresje waar ik een goede huidplooimeter kan kopen?
Zelfs met een huidplooimeter is het erg lastig goed je vetpercentage te meten, je moet er bijna voor gestudeerd hebben wil je een goede meting krijgen
Fanta-stickmaandag 20 mei 2013 @ 01:57
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 01:32 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Zelfs met een huidplooimeter is het erg lastig goed je vetpercentage te meten, je moet er bijna voor gestudeerd hebben wil je een goede meting krijgen
Ik doe HBO Vetplooimeting
esv7maandag 20 mei 2013 @ 11:59
Was net helemaal vol in de sportschool en heb de tricep pushdowns maar overgeslagen. Ben blij dat ik bijna geen apparaten gebruik anders had ik zeker twee keer zo lang bezig geweest.
DannyDekomaandag 20 mei 2013 @ 12:03
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 11:59 schreef esv7 het volgende:
Was net helemaal vol in de sportschool en heb de tricep pushdowns maar overgeslagen. Ben blij dat ik bijna geen apparaten gebruik anders had ik zeker twee keer zo lang bezig geweest.
Zelfde verhaal hier helaas.
Wel eindelijk weer omhoog gegaan met mn BP en squat ^O^
Virtudmaandag 20 mei 2013 @ 12:04
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 11:59 schreef esv7 het volgende:
Was net helemaal vol in de sportschool en heb de tricep pushdowns maar overgeslagen. Ben blij dat ik bijna geen apparaten gebruik anders had ik zeker twee keer zo lang bezig geweest.
Hier precies hetzelfde, ik blijf het toch een raar gebeuren vinden dat ik normaal zo'n beetje de enige ben (ik ga altijd 's ochtends), behalve wanneer het een feestdag is; dan staat ineens de hele gym vol...
esv7maandag 20 mei 2013 @ 12:06
Gratz on pr:).

Ja hier ook mensen die ik normaal nooit zie, maar ik ga ook nooit in de avond.
De verdeling van de drukte was verder wel te raden, stamp vol bij de apparaten en er stond in totaal een gozer bij de power cage.
tongytongylickylickymaandag 20 mei 2013 @ 12:45
Misschien een 'domme vraag' maar als ik bijvoorbeeld 60kg bb row moet je dan ook max 60kg BP om alles in verhouding te houden? Dus net zoveel trekken als duwen.
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 12:52
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 12:45 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Misschien een 'domme vraag' maar als ik bijvoorbeeld 60kg bb row moet je dan ook max 60kg BP om alles in verhouding te houden? Dus net zoveel trekken als duwen.
Nee, dat hoeft niet, als je naar tegenovergestelde bewegingen kijkt; je deadlift is ook niet hetzelfde als je squat en je overhead press ook niet hetzelfde als je dips.

EDIT, misschien niet de beste voorbeelden maar you get the point, het zijn andere spiergroepen.
bbsingletsmaandag 20 mei 2013 @ 12:56
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 12:45 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Misschien een 'domme vraag' maar als ik bijvoorbeeld 60kg bb row moet je dan ook max 60kg BP om alles in verhouding te houden? Dus net zoveel trekken als duwen.
Doe gewoon wat je kan. De ene spiergroep is soms sterker als de ander.
Hangt ook af hoevaak je iets doet, als je 2 keer in de week benched en 1 keer per week rowed zal de bench hoger liggen.
bbsingletsmaandag 20 mei 2013 @ 13:11
http://m.youtube.com/watch?v=oNbvdLoj_tA

Super om te zien.
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 13:24
quote:
Yuri ben jij dit?
Curlbrahmaandag 20 mei 2013 @ 13:31
quote:
10s.gif Op maandag 20 mei 2013 13:24 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Yuri ben jij dit?
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 12:48 schreef bbsinglets het volgende:

[..]

Hij kan best alle eiwitten uit whey halen. Whey heeft een heel compleet amino profiel. Whey is namelijk gewoon een restproduct wat overblijft na de productie van kaas.
Ken wel een paar profs die de grootste gedeelte van hun eiwitten uit whey halen zoals Josh Hyaduck.

Je lichaam maakt geen onderscheid in eiwitten, of het nou van een stuk kip is of whey. Eiwit=eiwit.
nee het is jesse man
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 13:36
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 13:31 schreef Curlbrah het volgende:

[..]


[..]

nee het is jesse man
Jesse weet echt wel dat eiwit != eiwit.
Asgardmaandag 20 mei 2013 @ 13:51
Vandaag voor het eerst weighted dips gedaan, 10 kg dumbell geklemd tussen mn benen. 12-10-10-10.
Ging erg lekker, zou denk ik wel hetzelfde kunnen met 15kg, maar zal het wel rustig opbouwen. Best goede progress ook, begin maart kon ik met moeite 1,5 normale dips.
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 14:09
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 13:51 schreef Asgard het volgende:
Vandaag voor het eerst weighted dips gedaan, 10 kg dumbell geklemd tussen mn benen. 12-10-10-10.
Ging erg lekker, zou denk ik wel hetzelfde kunnen met 15kg, maar zal het wel rustig opbouwen. Best goede progress ook, begin maart kon ik met moeite 1,5 normale dips.
Ik doe dips altijd aan het einde van de training, kom dan tot de 20, misschien ook maar eens gewicht gaan toevoegen.
WaikikiWimmaandag 20 mei 2013 @ 14:23
Hè! Ik ben in de war over de verschillende trainingen. Wat is nu precies het verschil tussen snelkracht en explosieve kracht? En welke van die 2 is dan hypertrofie training? Dus 8 hh op ongeveer 80%?
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 14:28
Maatje van me (1.85?) weegt nu 92 kg, die heeft me nu toch ook armen. :X Zit amper vet op ook, solid kano's zijn het.

SPOILER
btI3Cil.jpg
Ook een gevalletje meso-genetics, tof om te zien wel. Hij is dezelfde gast die links naast me staat op de Auschwitzfoto uit 2010. :D

SPOILER
SAqg6lR.jpg
Gains! :')
Atemnomaandag 20 mei 2013 @ 14:31
Jouw gains blijven ongelovelijk als jij echt rechts bent. Tering. :')
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 14:32
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:23 schreef nickhguitar het volgende:
Hè! Ik ben in de war over de verschillende trainingen. Wat is nu precies het verschil tussen snelkracht en explosieve kracht? En welke van die 2 is dan hypertrofie training? Dus 8 hh op ongeveer 80%?
Snelkracht: Het generen van de zoveel mogelijk snelheid (velocity)in een beweging met een relatief lage intensiteit <50 a 60% 1RM.

Explosiviteit/explosieve kracht: Het generen van zoveel mogelijk 'force' in een zo kort mogelijke tijdspanne, met belastingen die meestal een hogere intensiteit hebben >60% 1RM

Dit gedurende de hele beweging proberen te doen wordt ook wel gedefinieerd als acceleratief vermogen, wat eigenlijk gelijk staat aan het ontwikkelen van 'power'


Aldus dbb
Drinkymaandag 20 mei 2013 @ 14:39
Ik weet ook niet meer wat ik wil. Begin veels te licht te worden. Ben al droog zat, denk dat ik maar weer aan een lichte bulk ga beginnen :')
Drinkymaandag 20 mei 2013 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:31 schreef Atemno het volgende:
Jouw gains blijven ongelovelijk als jij echt rechts bent. Tering. :')
en dit
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 14:59
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:31 schreef Atemno het volgende:
Jouw gains blijven ongelovelijk als jij echt rechts bent. Tering. :')
Haha, die gast is niet veel anders.

SPOILER
rHFA1b1.jpg
En dat doet hij ook echt, hij is nog minder gestructureerd bezig dan ik. Drinkt ook als een tierelier, maar toch sloten gains maken.

Vorig jaar september woog hij 78 kg, nu 92. :') no fraud.
VASNDmaandag 20 mei 2013 @ 15:02
quote:
10s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:59 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Haha, die gast is niet veel anders.

SPOILER
En dat doet hij ook echt, hij is nog minder gestructureerd bezig dan ik. Drinkt ook als een tierelier, maar toch sloten gains maken.

Vorig jaar september woog hij 78 kg, nu 92. :') no fraud.
Dana-All-Kinds-Of-Everything-Folder.jpeg
Hoe oud is die kerel? Ook een rondlopend testreservoir?
Beachmaandag 20 mei 2013 @ 15:05
is ie natty?
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 15:07
We halen kwark bij dezelfde Aldi, weet niet of er een verband is. Weet niet of hij ook kuurt, maar denk het niet.

Deze zomer wordt hij 21.
setomaandag 20 mei 2013 @ 15:08
quote:
14s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:28 schreef Panzermaus het volgende:
Maatje van me (1.85?) weegt nu 92 kg, die heeft me nu toch ook armen. :X Zit amper vet op ook, solid kano's zijn het.

SPOILER
Ook een gevalletje meso-genetics, tof om te zien wel. Hij is dezelfde gast die links naast me staat op de Auschwitzfoto uit 2010. :D

SPOILER
Gains! :')
Wel goeie armen, maar om nou te zeggen dat er amper vet op zit?
WaikikiWimmaandag 20 mei 2013 @ 15:55
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:32 schreef Agentperry het volgende:

[..]

Snelkracht: Het generen van de zoveel mogelijk snelheid (velocity)in een beweging met een relatief lage intensiteit <50 a 60% 1RM.

Explosiviteit/explosieve kracht: Het generen van zoveel mogelijk 'force' in een zo kort mogelijke tijdspanne, met belastingen die meestal een hogere intensiteit hebben >60% 1RM

Dit gedurende de hele beweging proberen te doen wordt ook wel gedefinieerd als acceleratief vermogen, wat eigenlijk gelijk staat aan het ontwikkelen van 'power'


Aldus dbb
En onder welke noemer valt hypertrofietraining dan?
ssebassmaandag 20 mei 2013 @ 16:06
quote:
14s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:28 schreef Panzermaus het volgende:
Maatje van me (1.85?) weegt nu 92 kg, die heeft me nu toch ook armen. :X Zit amper vet op ook, solid kano's zijn het.

SPOILER
Ook een gevalletje meso-genetics, tof om te zien wel. Hij is dezelfde gast die links naast me staat op de Auschwitzfoto uit 2010. :D

SPOILER
Gains! :')
Wow als dat 2010 is, dan is het wel hard gegaan. Netjes hoor. Toch maar eens die kwark van de Aldi proberen :P
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 16:10
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 15:55 schreef nickhguitar het volgende:

[..]

En onder welke noemer valt hypertrofietraining dan?
In principe niet per se een van deze, maar meer onder explosiviteit dan snelkracht. Maar explosieve oefeningen zijn, hoewel je er wel van groeit, niet gericht op hypertrofie. Oefeningen als clean&jerk/snatch/pushpress/kettlebell swings zijn gericht op functionele kracht.
kevin_maandag 20 mei 2013 @ 16:14
Weet iemand waarom ik altijd erg slaperig word van zuivel? Een bark kwark en 400 gram yoghurt en ik val in slaap...
ssebassmaandag 20 mei 2013 @ 16:18
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:14 schreef kevin_ het volgende:
Weet iemand waarom ik altijd erg slaperig word van zuivel? Een bark kwark en 400 gram yoghurt en ik val in slaap...
Eten verteren--> activatie parasympatisch zenuwstelsel
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 16:19
Vanochtend 6 uur thuis, en om 2 uur alweer in de gym.
Eerst nachtje spieren met alcohol verwennen en vervolgens klappen in die gym.
Moet je spieren verwarren toch! Muscle confusion enz, die spieren snapte er niks van, massive gains gegarandeerd!
kaasplankjemaandag 20 mei 2013 @ 16:21
:')
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 16:27
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:21 schreef kaasplankje het volgende:
:')
Hij heeft gewoon gelijk hoor
Sapstengelmaandag 20 mei 2013 @ 16:28
quote:
14s.gif Op maandag 20 mei 2013 15:08 schreef seto het volgende:

[..]

Wel goeie armen, maar om nou te zeggen dat er amper vet op zit?
Klopt, er is nog niet zoveel triceps definitie te zien ook.

Wel goede armen idd.
Drinkymaandag 20 mei 2013 @ 16:33
Een hele tijd geleden had iemand hier een goede app gepost om je voeding mee bij te houden, weet iemand nog hoe die app heet?
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 16:41
quote:
5s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:33 schreef Drinky het volgende:
Een hele tijd geleden had iemand hier een goede app gepost om je voeding mee bij te houden, weet iemand nog hoe die app heet?
myfitnesspal

Kan zowel op je telefoon als op computer
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 16:42
Snap trouwens niet dat zoveel mensen in die muscle confusion onzin geloven. Dat je in gewicht moet varieren snap ik maar die mensen die echt om de 2 maanden of minder een nieuwe workout pakken puur en alleen om de spieren te verwarren snap ik niet
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 16:43
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:42 schreef StraatSoldaat het volgende:
Snap trouwens niet dat zoveel mensen in die muscle confusion onzin geloven. Dat je in gewicht moet varieren snap ik maar die mensen die echt om de 2 maanden of minder een nieuwe workout pakken puur en alleen om de spieren te verwarren snap ik niet
Dat van mij was natuurlijk een grap. Maar volgens mij bestaat er niet eens iets als muscleconfusion.
Fanta-stickmaandag 20 mei 2013 @ 16:44
quote:
14s.gif Op maandag 20 mei 2013 14:28 schreef Panzermaus het volgende:
Maatje van me (1.85?) weegt nu 92 kg, die heeft me nu toch ook armen. :X Zit amper vet op ook, solid kano's zijn het.

SPOILER
Ook een gevalletje meso-genetics, tof om te zien wel. Hij is dezelfde gast die links naast me staat op de Auschwitzfoto uit 2010. :D

SPOILER
Gains! :')
Nice lekker buff lichaam wat iss zijn nummer?
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 16:46
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:43 schreef Hiatus het volgende:

[..]

Dat van mij was natuurlijk een grap. Maar volgens mij bestaat er niet eens iets als muscleconfusion.
Inderdaad. Ik wissel wel eens wat isolatie af omdat ik het leuk vind om wat anders te proberen maar 75% van mijn schema zijn altijd dezelfde oefeningen.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 16:47
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:43 schreef Hiatus het volgende:

[..]

Dat van mij was natuurlijk een grap. Maar volgens mij bestaat er niet eens iets als muscleconfusion.
Ja dat was duidelijk :P

Je moet natuurlijk je spieren blijven stimuleren en als je week in week uit met hetzelfde gewicht traint en dezelfde oefeningen doet zal je weinig voortgang maken maar door eenvoudig het gewicht te verhogen heb je dit probleem niet en dat is veel eenvoudiger dan je hele workout overhoop te gooien
setomaandag 20 mei 2013 @ 16:48
Ik begin altijd met OHP opwarmen, na een tijdje 120kg aan de stang en mensen denken van "Shit hij is sterk" gooi ik hem op de grond en begin ik te deadliften voor optimale muscle confusion.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 16:50
Ik merk trouwens wel dat in het dagelijks leven de kracht die ik krijg van een 5 day split meer van pas komt dan die ik kreeg van de powerlift training. Nu ben ik geen verhuizer en til ik niet dagelijks zware dingen waarbij powerlifting van pas komt maar als ik bijvoorbeeld 2 dozen melk moet dragen onder elke arm 1 merk ik gewoon dat mijn spieren minder snel verzuren
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 16:50
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:48 schreef seto het volgende:
Ik begin altijd met OHP opwarmen, na een tijdje 120kg aan de stang en mensen denken van "Shit hij is sterk" gooi ik hem op de grond en begin ik te deadliften voor optimale muscle confusion.
Als jij die stang reverse cleaned met 120kg erop dan heb je mijn respect _O_
slacker_nlmaandag 20 mei 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:50 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik merk trouwens wel dat in het dagelijks leven de kracht die ik krijg van een 5 day split meer van pas komt dan die ik kreeg van de powerlift training. Nu ben ik geen verhuizer en til ik niet dagelijks zware dingen waarbij powerlifting van pas komt maar als ik bijvoorbeeld 2 dozen melk moet dragen onder elke arm 1 merk ik gewoon dat mijn spieren minder snel verzuren
Die pakken van een liter zijn ook zwaar he ;)
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 17:16
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:50 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik merk trouwens wel dat in het dagelijks leven de kracht die ik krijg van een 5 day split meer van pas komt dan die ik kreeg van de powerlift training. Nu ben ik geen verhuizer en til ik niet dagelijks zware dingen waarbij powerlifting van pas komt maar als ik bijvoorbeeld 2 dozen melk moet dragen onder elke arm 1 merk ik gewoon dat mijn spieren minder snel verzuren
images?q=tbn:ANd9GcQ5gLfZnmmu3id4N6wqBY29KKsgt_H6_CBM-4MeMeLtkzzWv0jc
stinkiemaandag 20 mei 2013 @ 17:25
Eindelijk benchpress plateau geslecht, van 60 naar 67,5. Zelfs nog 3*1 70kg gepakt. met deze vooruitgang zal er oo wel een deel tussen de oren hebben gezeten denk ik.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 17:26
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:25 schreef stinkie het volgende:
Eindelijk benchpress plateau geslecht, van 60 naar 67,5. Zelfs nog 3*1 70kg gepakt. met deze vooruitgang zal er oo wel een deel tussen de oren hebben gezeten denk ik.
Bankdruk 70 kilo?
stinkiemaandag 20 mei 2013 @ 17:29
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:26 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Bankdruk 70 kilo?
Ja :? Why?
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 17:30
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:29 schreef stinkie het volgende:

[..]

Ja :? Why?
Wist even niet wat je met plateau bedoelde maar gewoon horizontaal dan :)
stinkiemaandag 20 mei 2013 @ 17:31
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:30 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Wist even niet wat je met plateau bedoelde maar gewoon horizontaal dan :)
Plateau dat ik al schofterig lang niet boven de 60kg uitkwam.

En dat was vorig jaar ook mijn grens
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 17:32
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:31 schreef stinkie het volgende:

[..]

Plateau dat ik al schofterig lang niet boven de 60kg uitkwam.

En dat was vorig jaar ook mijn grens
Ooooo die manier :o

Je bent niet zo zwaar of wel?
kaasplankjemaandag 20 mei 2013 @ 17:41
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:27 schreef Agentperry het volgende:

[..]

Hij heeft gewoon gelijk hoor
tief op man met je onzin enige wat je confused is je bio ritme en je verneukt je weerstand
Champymaandag 20 mei 2013 @ 17:42
Misschien voor jullie ook een interessante site om eens te checken

examine.com

Hier is van veel, zoniet alle supplementen te vinden wat het is, wat je er zeker over moet weten, hoe je het in moet nemen, en de zogenaamde "Human Effect Matrix". Hierin staan effecten aangegeven die een supplement kan hebben op je lichaam, wat de waarschijnlijkheid van het effect is, en hoeveel bewijs er voor ligt van wetenschappelijke onderzoeken en hoe goed die onderzoeken uitgevoerd zijn. Er valt dus redelijk veel te lezen er leren op deze site denk ik.
slacker_nlmaandag 20 mei 2013 @ 17:44
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:42 schreef Champy het volgende:
Misschien voor jullie ook een interessante site om eens te checken

examine.com

Hier is van veel, zoniet alle supplementen te vinden wat het is, wat je er zeker over moet weten, hoe je het in moet nemen, en de zogenaamde "Human Effect Matrix". Hierin staan effecten aangegeven die een supplement kan hebben op je lichaam, wat de waarschijnlijkheid van het effect is, en hoeveel bewijs er voor ligt van wetenschappelijke onderzoeken en hoe goed die onderzoeken uitgevoerd zijn. Er valt dus redelijk veel te lezen er leren op deze site denk ik.
Thanks, maar die was al gepost in het verleden door.. sterrenkijker volgens mij.
Champymaandag 20 mei 2013 @ 17:46
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:44 schreef slacker_nl het volgende:

[..]

Thanks, maar die was al gepost in het verleden door.. sterrenkijker volgens mij.
Hmm volg dit topic al een tijdje, maar deze was ik nog niet tegengekomen, vandaar dat ik het neerzette. Ach, beter 2 keer dan helemaal niet
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 17:46
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:44 schreef slacker_nl het volgende:

[..]

Thanks, maar die was al gepost in het verleden door.. sterrenkijker volgens mij.
PLAGIAAAT IK LEES PLAGIAAT AAAAH
stinkiemaandag 20 mei 2013 @ 17:51
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:32 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Ooooo die manier :o

Je bent niet zo zwaar of wel?
Dude :')

87 nu. 14kg kwijt gelukkig. Op 82 kg ga ik bulken.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 17:53
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 17:51 schreef stinkie het volgende:

[..]

Dude :')

87 nu. 14kg kwijt gelukkig. Op 82 kg ga ik bulken.
Maar je gaat al een aardig tijdje naar de sportschool, hoe frequent ga je?
Drommeldarismaandag 20 mei 2013 @ 18:05
KT, ga even wieberen, je weegt zelf 70 kilo bij 1,90
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 18:11
quote:
18s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:05 schreef Drommeldaris het volgende:
KT, ga even wieberen, je weegt zelf 70 kilo bij 1,90
Ik snap dat niet, dan is echt je eerste prioriteit gewoon een halve kg per week aankomen. Zo iel wil je je toch niet voelen, fuck ik weet nog dat ik van die iele pootjes en borst had. :')
stinkiemaandag 20 mei 2013 @ 18:11
Vanwaar di interesse in mijn bp ineens. Het is niet dat ik er een geheim van gemaakt heb dat ietwat achterloopt :?
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 18:11
Ik hoop over 3 weken klaar te zijn met mijn cut en dan in augustus weer bulken voor het laatst als natty
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:12
quote:
10s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:11 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Ik snap dat niet, dan is echt je eerste prioriteit gewoon een halve kg per week aankomen. Zo iel wil je je toch niet voelen, fuck ik weet nog dat ik van die iele pootjes en borst had. :')
*2
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 18:12
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:11 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik hoop over 3 weken klaar te zijn met mijn cut en dan in augustus weer bulken voor het laatst als natty
Staat al vast dat je daarna gaat kuren?
Wat ga je nemen danG?
stinkiemaandag 20 mei 2013 @ 18:16
quote:
18s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:05 schreef Drommeldaris het volgende:
KT, ga even wieberen, je weegt zelf 70 kilo bij 1,90
Serieus?
Drinkymaandag 20 mei 2013 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:41 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

myfitnesspal

Kan zowel op je telefoon als op computer
thnx, dat is 'm
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:18
quote:
18s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:05 schreef Drommeldaris het volgende:
KT, ga even wieberen, je weegt zelf 70 kilo bij 1,90
Ja leuk, maar 70 kilo bankdruk voor een persoon dat redelijk vaak naar de sportschool gaat en al een tijdje ermee bezig is is gewoon geen ruk.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:18 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Ja leuk, maar 70 kilo bankdruk voor een persoon dat redelijk vaak naar de sportschool gaat en al een tijdje ermee bezig is is gewoon geen ruk.
Wat een waardeloze opmerking die Kingtoppie.

Het is afhankelijk van je bodyweight, tijd dat je al bezig bent, waar je op traint en nog vele andere factoren.

Laat jou stats maar eens zien, ik heb je het hele jaar hier nog niet gezien en nu we richting de zomer gaan kom jij net als vele anderen opeens om de hoek zetten en opmerkingen plaatsen alsof je krachttraining hebt uitgevonden.
VacaLocamaandag 20 mei 2013 @ 18:21
Kingtoppie :') Beetje de expert uithangen op allerlei vlakken terwijl het juist een sneue zolderautist is.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:22
KLB brigade hier?
En dan wat over mij zeggen als zolderautist? 8)7
Fanta-stickmaandag 20 mei 2013 @ 18:22
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:21 schreef VacaLoca het volgende:
Kingtoppie :') Beetje de expert uithangen op allerlei vlakken terwijl het juist een sneue zolderautist is.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:22
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:20 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Wat een waardeloze opmerking die Kingtoppie.

Het is afhankelijk van je bodyweight, tijd dat je al bezig bent, waar je op traint en nog vele andere factoren.

Laat jou stats maar eens zien, ik heb je het hele jaar hier nog niet gezien en nu we richting de zomer gaan kom jij net als vele anderen opeens om de hoek zetten en opmerkingen plaatsen alsof je krachttraining hebt uitgevonden.
Welke opmerkingen?
H1N1maandag 20 mei 2013 @ 18:22
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:18 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Ja leuk, maar 70 kilo bankdruk voor een persoon dat redelijk vaak naar de sportschool gaat en al een tijdje ermee bezig is is gewoon geen ruk.
Ik ben ook een pussy op de bench hoor, helaas gaat de progressie op bepaalde onderdelen gewoon retetraag al dan niet icm een plateau. Wat zijn jouw stats als ik vragen mag?
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:23
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:22 schreef H1N1 het volgende:

[..]

Ik ben ook een pussy op de bench hoor, helaas gaat de progressie op bepaalde onderdelen gewoon retetraag al dan niet icm een plateau. Wat zijn jouw stats als ik vragen mag?
Wat wil je weten dan hoeveel herhalingen welke oefening?
Of gewicht lengte? Ik ben inderdaad 70 kilo bij 1.83.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:23
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:22 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Welke opmerkingen?
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:18 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Ja leuk, maar 70 kilo bankdruk voor een persoon dat redelijk vaak naar de sportschool gaat en al een tijdje ermee bezig is is gewoon geen ruk.
Pope-of-Dopemaandag 20 mei 2013 @ 18:23
Ben zelf ook onderhand al 3 jaar bezig, zit op de 75 kilo bankdruk. Vind het allemaal wel prima zo, als je bekijkt waar ik vandaan kwam (1.90 70 kilo, lol)

Wat me trouwens maar niet wil lukken zijn de muscle ups. Pullups doe ik nu met 20 kilo aan m'n lichaam, wat prima 3 x 6 hh gaat. Toch kom ik met muscle ups maar niet met m'n schouders boven die stang uit. Zijn er nog andere manieren om dit te trainen?
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:23 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Wat wil je weten dan hoeveel herhalingen welke oefening?
jou werkset, voor de benchpress, deadlift, overhead press en squat.

En je lengte en bodyweight.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:23 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

[..]

Ja daar blijf ik bij, tenzij je nooit bankdrukt oid.
slacker_nlmaandag 20 mei 2013 @ 18:24
Grappig, ik had het vandaag met een gast in de sportschool over hoe diep je moet gaan met een squat en dat hij olympic style squats deed, daar waar hij in het verleden half squatachtig bezig was. Kom ik dit artikel tegen in m'n FB timeline: http://journal.crossfit.com/2013/05/want-to-be-good-at-oly.tpl
H1N1maandag 20 mei 2013 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:23 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Wat wil je weten dan hoeveel herhalingen welke oefening?
Of gewicht lengte? Ik ben inderdaad 70 kilo bij 1.83.
Als je al niet weet welke stats het meest interessant zijn dan zegt dat al genoeg.

BP DL SQ
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:26
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:24 schreef H1N1 het volgende:

[..]

Als je al niet weet welke stats het meest interessant zijn dan zegt dat al genoeg.

BP DL SQ
Hoeveel herhalingen moet je weten dan?
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 18:26
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:26 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Hoeveel herhalingen moet je weten dan?
post ook een foto van je fysiek ( no homo
H1N1maandag 20 mei 2013 @ 18:27
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:26 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Hoeveel herhalingen moet je weten dan?
Lol, hoeveel sets en herhalingen doe je? Heb je die oefeningen weleens gedaan? Of ben je meer van de apparaten?
setomaandag 20 mei 2013 @ 18:27
En weer een topic ontspoord door kingtoppie.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:27
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:26 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Hoeveel herhalingen moet je weten dan?
Gozer, je werkset.

3x5

of 3 a 4x8 (of 10)

Niet zo moeilijk toch.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:29
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:27 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Gozer, je werkset.

3x5

of 3 a 4x8 (of 10)

Niet zo moeilijk toch.
70-75 BP
80-90 DL
70 squat (doe ik haast nooit)

Op 3*5.
H1N1maandag 20 mei 2013 @ 18:31
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:29 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

70-75 BP
80-90 DL
70 squat (doe ik haast nooit)

Op 3*5.
Je weet je exacte werksets niet? Ik zie 2 waardes staan.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:32
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:31 schreef H1N1 het volgende:

[..]

Je weet je exacte werksets niet? Ik zie 2 waardes staan.
Nee die weet ik niet inderdaad, daar heb ik te weinig structuur voor in mijn sportschool gedrag. :')
Als ik structureel die oefeningen zou gaan pakken zou ik daarmee over 3 weken een stuk hoger gewicht pakken.
kaasplankjemaandag 20 mei 2013 @ 18:32
jonges ik ben 1.90 en 63kg en ik ga julie ff vertelle hoe je traine moet oke
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:32
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:29 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

70-75 BP
80-90 DL
70 squat (doe ik haast nooit)

Op 3*5.
VacaLocamaandag 20 mei 2013 @ 18:33
Marginaal meer DL dan BP en minder Squatten dan je bencht.... klinkt niet bepaald alsof je zelf zo correct bezig bent KT.... :')

Niet dat mijn stats beter zijn, maar ik ga niet andermans successen bagatelliseren..
Fanta-stickmaandag 20 mei 2013 @ 18:33
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:24 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Ja daar blijf ik bij, tenzij je nooit bankdrukt oid.
Ik kon binnen een maand al 50 kg drukken( deed het daarvoor zelden), anderen doen er weer een jaar over om 70 kg te bankdrukken. Ligt aan de persoon, ene oefening ligt je gewoon andere niet.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:34
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:33 schreef VacaLoca het volgende:
Marginaal meer DL dan BP en minder Squatten dan je bencht.... klinkt niet bepaald alsof je zelf zo correct bezig bent KT.... :')
Ik doe die laatste 2 oefeningen dan ook wezenlijk minder vaak :)
Eigenlijk in een trappetje zelfs.

Squat 1x per maand ofzo, deadlift 1x per 2 weken... Bankdruk iedere week wel.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:35
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:34 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Ik doe die laatste 2 oefeningen dan ook wezenlijk minder vaak :)
Eigenlijk in een trappetje zelfs.

Squat 1x per maand ofzo, deadlift 1x per 2 weken... Bankdruk iedere week wel.
Juist... beachboy dus...

:W
VASNDmaandag 20 mei 2013 @ 18:36
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:34 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Ik doe die laatste 2 oefeningen dan ook wezenlijk minder vaak :)
Eigenlijk in een trappetje zelfs.

Squat 1x per maand ofzo, deadlift 1x per 2 weken... Bankdruk iedere week wel.
Dan heb je toch helemaal geen recht van spreken :')

pas bij 3x/week squat mag je hier meepraten mattie
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:37
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:35 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Juist... beachboy dus...

:W
Meh, wil het wel vaker doen maar vind die oefeningen gewoon leuker om te doen.
Deadliften vind ik ook een fijne oefening overigens... Squaten eigenlijk niet.
kaasplankjemaandag 20 mei 2013 @ 18:38
squat is de basis vrioend
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:38
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:33 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Ik kon binnen een maand al 50 kg drukken( deed het daarvoor zelden), anderen doen er weer een jaar over om 70 kg te bankdrukken. Ligt aan de persoon, ene oefening ligt je gewoon andere niet.
Ik zie al die ''echte'' sportscholers in de sportschool altijd wel boven de 100 kilo bankdrukken.
Zelden dat ik iemand zie waarvan ik denk ''hij is groot'' die dat niet doet eigenlijk.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:38
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:37 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Meh, wil het wel vaker doen maar vind die oefeningen gewoon leuker om te doen.
Deadliften vind ik ook een fijne oefening overigens... Squaten eigenlijk niet.
Als je niet squat, hoef je ook geen krachttraining te doen.
Luchtkokermaandag 20 mei 2013 @ 18:38
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:32 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Nee die weet ik niet inderdaad, daar heb ik te weinig structuur voor in mijn sportschool gedrag. :')
Als ik structureel die oefeningen zou gaan pakken zou ik daarmee over 3 weken een stuk hoger gewicht pakken.
1371421_o.gif
VacaLocamaandag 20 mei 2013 @ 18:39
Ik vind squatten ook kut. Dumbbell squat die ik doe al helemaal irritant. Maar doe wel 3x per week nu.
Discipline enzo.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:39 schreef VacaLoca het volgende:
Ik vind squatten ook kut. Dumbbell squat die ik doe al helemaal irritant. Maar doe wel 3x per week nu.
Discipline enzo.
Hebben je benen niet iets meer rust nodig dan 2 dagen?
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:40
quote:
2s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:38 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ah fuck it, lets prove it. :')
Stuur je een krat pils op als het lukt?
bbsingletsmaandag 20 mei 2013 @ 18:45
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:40 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Hebben je benen niet iets meer rust nodig dan 2 dagen?
Heb zelf ook weleens 5 keer in de week voor een aantal weken zitte squatten.
Merkte wel dat de spierpijn gewoon niet meer terugkwam in de 2de week.
Na de 2de dag gewoon past maar eenmaal aan het squatte verdween het.

Heb ergens gelezen dat je benen echt vaker kan belasten.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 18:46
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:45 schreef bbsinglets het volgende:

[..]

Heb zelf ook weleens 5 keer in de week voor een aantal weken zitte squatten.
Merkte wel dat de spierpijn gewoon niet meer terugkwam in de 2de week.
Na de 2de dag gewoon past maar eenmaal aan het squatte verdween het.

Heb ergens gelezen dat je benen echt vaker kan belasten.
Jongens, het onzin topic is verderop.

Dan moet je harder trainen/zwaarder
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:48
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:45 schreef bbsinglets het volgende:
Heb ergens gelezen dat je benen echt vaker kan belasten.
Ik sta er niet van te kijken als menselijke benen de meest ontwikkelde spieren zijn wat dat betreft..
Qua spiermassa is het al 50% van je lichaam heb ik doen horen vertellen.
Dus lijkt mij plausibel.
VASNDmaandag 20 mei 2013 @ 18:51
Wel een magie hiero. Ff in 1 dag eiwitsynthese zo hoog dat je heule squatsessie gesupercompenseerd is. 5x in de week.
VacaLocamaandag 20 mei 2013 @ 18:54
3x per week kan toch wel?

ik baseer mijn training op:
http://krachttraining.net(...)g-strength#Programma
Snakeymaandag 20 mei 2013 @ 18:54
Hou de ONZ eens in ONZ, en als je geen BB bent, blijf dan weg hier ajb.
VacaLocamaandag 20 mei 2013 @ 18:56
Ik weet soms echt niet wat in BB moet en wat in Fitness. Ik concentreer me op krachttraining, niet op cardio en een sixpack, maar ben ook niet met echte bodybuilding bezig als in zo groot mogelijke spieren kweken en de hele aesthetics a la Schwarzenegger.
VASNDmaandag 20 mei 2013 @ 18:57
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:54 schreef VacaLoca het volgende:
3x per week kan toch wel?

ik baseer mijn training op:
http://krachttraining.net(...)g-strength#Programma
3x/week is natuurlijk heel andere koek dan 5x/week (=2!! dagen de spier niet zwaar belasten/slopen per week).
Tuurlijk kan 5x per week ook wel maar dan zit je toch met een volume te werken om van te huilen.
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 18:59
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:56 schreef VacaLoca het volgende:
Ik weet soms echt niet wat in BB moet en wat in Fitness. Ik concentreer me op krachttraining, niet op cardio en een sixpack, maar ben ook niet met echte bodybuilding bezig als in zo groot mogelijke spieren kweken en de hele aesthetics a la Schwarzenegger.
Dat voel je wel aan, zeker na een poosje weet je wel hoe serieus je bezig bent en hoever je bereid bent te gaan voor de resultaten.
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 18:59
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:56 schreef VacaLoca het volgende:
Ik weet soms echt niet wat in BB moet en wat in Fitness. Ik concentreer me op krachttraining, niet op cardio en een sixpack, maar ben ook niet met echte bodybuilding bezig als in zo groot mogelijke spieren kweken en de hele aesthetics a la Schwarzenegger.
Als je je body aan het builden bent is het bodybuilding.
Kracht noemen ze volgens mij powerlifting wat dat betreft?
En gezondheid fitness?

Correct me if i'm wrong hoor.
#ANONIEMmaandag 20 mei 2013 @ 19:01
Ik vind bankdrukken juist echt een verschrikkelijke oefening en squatten vet leuk. :') Bankdruk zit dan ook nog maar op 30 kg en ik ga morgen 50 kg squats proberen.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 19:01
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:12 schreef Hiatus het volgende:

[..]

Staat al vast dat je daarna gaat kuren?
Wat ga je nemen danG?
Mocht ik geen baan hebben en weer zoveel vrije tijd als nu (zit op uni) dan ga ik het zeker een kuur proberen. Doe al een half jaar onderzoek. Hou het gewoon simpel met alleen test-e 500.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 19:04
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:59 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Als je je body aan het builden bent is het bodybuilding.
Kracht noemen ze volgens mij powerlifting wat dat betreft?
En gezondheid fitness?

Correct me if i'm wrong hoor.
Dit topic is voor mensen die gains willen maken, hun lichaam willen laten groeien en ook progressiefoto's plaatsen.

Alle belangrijke oefeningen komen hier voorbij alsmede updates en andere interessante weetjes (met onderbouwde artikelen)

Al het andere, en dan met name: "ik doe alleen borst en triceps" mag lekker naar fitness of naar het ONZ topic.

Dit is voor mensen die serieus krachttraining doen, en ook hun voeding daar redelijkerwijs op aanpassen.

Niet voor de "let's get ripped in 3 months" homo's
Virtudmaandag 20 mei 2013 @ 19:12
Imo is fitness gewoon naar de sportschool gaan, krachttraining en wat dan nog meer doen, thuiskomen en lekker met je vrienden bieren, 's avonds pizzatje eten etc. (overdrijf nu een beetje). Bodybuilding is naast het sporten op zich, ook nog eens je levensstijl aanpassen, dus eetschema's etc.

Kan iemand mij hier misschien vertellen wat het wezenlijke verschil is tussen lunges lopend doen of staand op de positie? Als ik ze lopend doe, voel ik het veel meer, helaas heeft mijn gym nagenoeg geen ruimte daarvoor en ik zou ze er graag weer ingooien?
VacaLocamaandag 20 mei 2013 @ 19:14
quote:
14s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:59 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Dat voel je wel aan, zeker na een poosje weet je wel hoe serieus je bezig bent en hoever je bereid bent te gaan voor de resultaten.
Bedoel in welke topicreeks ik het beste m'n ei kwijt kan :P
Wat betreft doel ben ik vooralsnog bezig met basic krachttraining (SS).
kevin_maandag 20 mei 2013 @ 19:15
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:38 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Als je niet squat, hoef je ook geen krachttraining te doen.
:')
bbsingletsmaandag 20 mei 2013 @ 19:23
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:57 schreef VASND het volgende:

[..]

3x/week is natuurlijk heel andere koek dan 5x/week (=2!! dagen de spier niet zwaar belasten/slopen per week).
Tuurlijk kan 5x per week ook wel maar dan zit je toch met een volume te werken om van te huilen.
Sorry was vergete erbij te vermelden dat 3 van de 5 dagen gewerkt werd met singles,doubles en triples.

Me squat schoot omhoog en heb erna gewoon 1-2 x in de week met 8 tot 12 reps gewerkt.

Het hielp mij echt om vooruit te komen. Je kan het zelf ook probere, als je eenmaal begint e swuatte gaat de spierpijn weg.
bbsingletsmaandag 20 mei 2013 @ 19:24
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 19:01 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Mocht ik geen baan hebben en weer zoveel vrije tijd als nu (zit op uni) dan ga ik het zeker een kuur proberen. Doe al een half jaar onderzoek. Hou het gewoon simpel met alleen test-e 500.
Ben je van plan om je waardes te checke voor je begint?
kingtoppiemaandag 20 mei 2013 @ 19:30
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 19:04 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Dit topic is voor mensen die gains willen maken, hun lichaam willen laten groeien en ook progressiefoto's plaatsen.

Alle belangrijke oefeningen komen hier voorbij alsmede updates en andere interessante weetjes (met onderbouwde artikelen)

Al het andere, en dan met name: "ik doe alleen borst en triceps" mag lekker naar fitness of naar het ONZ topic.

Dit is voor mensen die serieus krachttraining doen, en ook hun voeding daar redelijkerwijs op aanpassen.

Niet voor de "let's get ripped in 3 months" homo's
Gelukkig bepaal jij niet wie hier toegestaan is te komen zeg hey :')
Snap best dat je ontopic wilt blijven etc, maar ook een amateur ''bodybuilder'' kan hier gewoon informatie vinden die hij zou willen hebben of kan gewoon praten over gewichten en oefeningen.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 19:39
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 19:30 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Gelukkig bepaal jij niet wie hier toegestaan is te komen zeg hey :')
Snap best dat je ontopic wilt blijven etc, maar ook een amateur ''bodybuilder'' kan hier gewoon informatie vinden die hij zou willen hebben of kan gewoon praten over gewichten en oefeningen.
Klopt, maar praat dan geen onzin en ga geen andere mensen afbranden als je eigen stats minstens net zo waardeloos zijn op de schaal van Panzermaus :')
jemappellefrikandellemaandag 20 mei 2013 @ 19:57
Ga anders ff lopen zeiken op elkaar..
stinkiemaandag 20 mei 2013 @ 19:57
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 18:29 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

70-75 BP
80-90 DL
70 squat (doe ik haast nooit)

Op 3*5.
_O-
Travel.maandag 20 mei 2013 @ 20:03
Loopt weer lekker uit de hand hier!

Maar was druk vandaag in de sportschool. Maar ach al mijn oefeningen kunnen doen. Maar waar ik al een tijd naar op zoek ben is een echt goede oefening voor de onderarm. Iemand nog leuke? Heb nu alleen een curl voor de onderarm.
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 20:04
Iemand die traint bij een Basic fit in Utrecht of Houten?
Fanta-stickmaandag 20 mei 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:04 schreef ManageTheAnger het volgende:
Iemand die traint bij een Basic fit in Utrecht of Houten?
Volgens mij is er geen Basic fit in Utrecht.
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 20:08
quote:
7s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:03 schreef Travel. het volgende:
Loopt weer lekker uit de hand hier!

Maar was druk vandaag in de sportschool. Maar ach al mijn oefeningen kunnen doen. Maar waar ik al een tijd naar op zoek ben is een echt goede oefening voor de onderarm. Iemand nog leuke? Heb nu alleen een curl voor de onderarm.
Ik doe weleens reverse curls bij de benchpress met die stang.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 20:19
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 19:24 schreef bbsinglets het volgende:

[..]

Ben je van plan om je waardes te checke voor je begint?
Zou niet weten hoe ik dat aan de huisarts zou moeten uitleggen
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 20:30
Damn dit is maar een cut van 13 weken:
Picture001.jpg
Picture030.jpg

En dat alleen met Test e en var
ManageTheAngermaandag 20 mei 2013 @ 20:35
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:30 schreef StraatSoldaat het volgende:
Damn dit is maar een cut van 13 weken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

En dat alleen met Test e en var
images?q=tbn:ANd9GcQPHk9wupBFD5hdQdFo_aqnRp_eg7ZqMhbNK3p4Uzl9v_19LmQTUQ
Panzermausmaandag 20 mei 2013 @ 20:39
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:19 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Zou niet weten hoe ik dat aan de huisarts zou moeten uitleggen
Snap ook niet hoe mensen dat doen. :')

quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:30 schreef StraatSoldaat het volgende:
Damn dit is maar een cut van 13 weken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

En dat alleen met Test e en var
Fuck, wat een massa. Vind het niet bepaald aesthetic (endo-genetics), maar die armen en aderen, cot dayum. _O_
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 20:44
Ben benieuwd of mijn v-taper beetje uitkomt met me breedte maat 36 broeken.
Virtudmaandag 20 mei 2013 @ 20:59
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:19 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Zou niet weten hoe ik dat aan de huisarts zou moeten uitleggen
Ze hebben gewoon geheimhoudingsplicht lijkt me, dus je zou het ze gewoon kunnen vertellen.. Vervolgens krijg je een mooie preek en verwijzen ze je alvast door naar de anabolenpolie. :P
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:30 schreef StraatSoldaat het volgende:
Damn dit is maar een cut van 13 weken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

En dat alleen met Test e en var
Die 2de foto is wel met een mooi schemerlicht en vanuit een andere hoek.. Neemt niet weg dat die armen wel huge zijn. :o
Ethanolicmaandag 20 mei 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:30 schreef StraatSoldaat het volgende:
Damn dit is maar een cut van 13 weken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

En dat alleen met Test e en var
Alleen? ;)

Wel nice fysiek trouwens.
esv7maandag 20 mei 2013 @ 21:05
Via via ken ik iemand die ook wel aas gebruikt, die heeft het volgens mij eerlijk gezegd tegen zijn huisarts ofzo. Die huisarts weet iig waarom het is.
Ethanolicmaandag 20 mei 2013 @ 21:05
Mijn halve gym zit aan de juice. Wie wilt mij aanraken?
esv7maandag 20 mei 2013 @ 21:06
quote:
11s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:05 schreef Ethanolic het volgende:
Mijn halve gym zit aan de juice. Wie wilt mij aanraken?
Als ik naar een bouwplaats ga vind ik er ook zat maar daar ging het toch niet om...
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:02 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Alleen? ;)

Wel nice fysiek trouwens.
Ja die gast kuurt relatief gezien erg licht.

Op DBB kuren ze veel zwaarder en die zien er allemaal uit als bouwvakkers en vrachtwagenchauffeurs.

Zo zie je maar weer dat training en dieet het belangrijkste blijven

Hij traint al wel 5 jaar op die pics waarvan 1,5 jaar met AAS
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:09 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Ja die gast kuurt relatief gezien erg licht.

Op DBB kuren ze veel zwaarder en die zien er allemaal uit als bouwvakkers en vrachtwagenchauffeurs.

Zo zie je maar weer dat training en dieet het belangrijkste blijven
Als ik soms die kuurlogs lees snap ik er geen drol van :9 namen als primo, deca mast
wat het allemaal weet is weet ik niet ( en interesseert me ook niet heel erg) maar verbaas me wel over de verscheidenheid in AAS.
Ethanolicmaandag 20 mei 2013 @ 21:14
5 jaar en 1,5 jaar AAS? Heeft ie 3,5 jaar geslapen? :P
Snakeymaandag 20 mei 2013 @ 21:16
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:09 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Ja die gast kuurt relatief gezien erg licht.

Op DBB kuren ze veel zwaarder en die zien er allemaal uit als bouwvakkers en vrachtwagenchauffeurs.

Zo zie je maar weer dat training en dieet het belangrijkste blijven

Hij traint al wel 5 jaar op die pics waarvan 1,5 jaar met AAS
De paar gasten die hier gebruiken gebruiken ook relatief licht, maar zien er wel erg goed uit. Het principe blijt hetzelfde, of geldt misschien nog wel wat harder om er zo veelmogelijk uit te halen. Trainen eten slapen, alles moet in een goede balans zijn.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 21:19
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:14 schreef Hiatus het volgende:

[..]

Als ik soms die kuurlogs lees snap ik er geen drol van :9 namen als primo, deca mast
wat het allemaal weet is weet ik niet ( en interesseert me ook niet heel erg) maar verbaas me wel over de verscheidenheid in AAS.
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:14 schreef Hiatus het volgende:

[..]

Als ik soms die kuurlogs lees snap ik er geen drol van :9 namen als primo, deca mast
wat het allemaal weet is weet ik niet ( en interesseert me ook niet heel erg) maar verbaas me wel over de verscheidenheid in AAS.
Mast is alleen voor als je single digit bodyfat hebt. Deca wordt steeds minder gebruikt omdat het meer bijwerkingen heeft dan positieve effecten en primo wordt vooral gebruikt om te cutten
vault_tecmaandag 20 mei 2013 @ 21:25
Ik wil meer proteine binnen krijgen. Waar kan ik een pot kopen met weinig cal en koolhydraten en max eiwitten? En liefst zo cheap mogelijk. Heb al online gezocht maar zie door de bomen het bos niet meer.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:25 schreef vault_tec het volgende:
Ik wil meer proteine binnen krijgen. Waar kan ik een pot kopen met weinig cal en koolhydraten en max eiwitten? En liefst zo cheap mogelijk. Heb al online gezocht maar zie door de bomen het bos niet meer.
http://www.bodyenfitshop.(...)ition/afslank-eiwit/
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 21:26
Bodyenfitshop
XXL nutrition
Bodylab

Beste 3 webshops, verschillen qua prijs ook maar heel weinig van elkaar.
Snakeymaandag 20 mei 2013 @ 21:27
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:25 schreef vault_tec het volgende:
Ik wil meer proteine binnen krijgen. Waar kan ik een pot kopen met weinig cal en koolhydraten en max eiwitten? En liefst zo cheap mogelijk. Heb al online gezocht maar zie door de bomen het bos niet meer.
Ik zou eerst eens kijken of je dat wel nodig hebt. Je kan bij wijze van spreken heel de dag eiwitten eten, maar je lichaam neemt nooit alles op.
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 21:28
quote:
Hoorde dat het dikkere drap is en veel minder lekker dan whey perfection.
En whey perfection vind ik nou ook niet veel calorieen of koolhydraten bevatten.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 21:29
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:26 schreef Hiatus het volgende:
Bodyenfitshop
XXL nutrition
Bodylab

Beste 3 webshops, verschillen qua prijs ook maar heel weinig van elkaar.
Vind XXL nog best wel duur en die beschrijvingen zijn nog erger dan die van B&F

Enige reden dat XXL nog bestaat is omdat het bijna alle bodybuilding evenementen in de benelux sponsort
Drinkymaandag 20 mei 2013 @ 21:29
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 20:04 schreef ManageTheAnger het volgende:
Iemand die traint bij een Basic fit in Utrecht of Houten?
Je moet naar All-in fit gaan in Utrecht. 10 euro p/m als je nog student bent.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 21:30
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:28 schreef Hiatus het volgende:

[..]

Hoorde dat het dikkere drap is en veel minder lekker dan whey perfection.
En whey perfection vind ik nou ook niet veel calorieen of koolhydraten bevatten.
Ik drink niks anders dan Whey Perfection, zeker niet nu ik de ultieme smaak heb gevonden
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 21:34
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:30 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Ik drink niks anders dan Whey Perfection, zeker niet nu ik de ultieme smaak heb gevonden
Heb nu chocolade maar smaakt chemisch, ga weer terug naar banaan.
Bodylab is naar mijn idee niet zo populair maar vond de proteine wel lekker, is ook nog fijner/poederiger dan wheyperfection.
Alleen die emmer vond ik niet handig om telkens te openen.
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 21:35
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:34 schreef Hiatus het volgende:
et zo populair maar vond de proteine wel lekker, is ook nog fijner/poederiger dan wheyperfection.
Alleen die emmer vond ik niet handig om telkens te openen.
Drink je het wel met melk? Zijn maar een paar smaken lekker met water en dan vooral banaan.
Hiatusmaandag 20 mei 2013 @ 21:39
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:35 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Drink je het wel met melk? Zijn maar een paar smaken lekker met water en dan vooral banaan.
Drink het soms met melk , soms met water.
Banaan was met water inderdaad ook lekker, vanille ook nog te doen.
What u sippin on ?
StraatSoldaatmaandag 20 mei 2013 @ 21:41
Chocolate Coconut Bounty maar ik drink het altijd met melk
bbsingletsmaandag 20 mei 2013 @ 21:59
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 21:14 schreef Hiatus het volgende:

[..]

Als ik soms die kuurlogs lees snap ik er geen drol van :9 namen als primo, deca mast
wat het allemaal weet is weet ik niet ( en interesseert me ook niet heel erg) maar verbaas me wel over de verscheidenheid in AAS.
Enige wat je nodig heb is Tren hard eat Clen.

Je waardes checke hoeft je niet perse via huisarts. Er zijn bedrijven die dit ook doen.
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 22:09
Whey talk :')
Verbositymaandag 20 mei 2013 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 16:42 schreef StraatSoldaat het volgende:
Snap trouwens niet dat zoveel mensen in die muscle confusion onzin geloven. Dat je in gewicht moet varieren snap ik maar die mensen die echt om de 2 maanden of minder een nieuwe workout pakken puur en alleen om de spieren te verwarren snap ik niet
Bij mij in de gym krijg je zelfs per 8 weken iets in je schema gepropt. Dan is de workout namelijk 'verlopen' en moet je een nieuw schema krijgen. (srs) :')

Heb ze al gevraagd of mijn schema raar rook. Was 4 maand oud, kon niet anders dan bedorven zijn.... :+
esv7maandag 20 mei 2013 @ 22:54
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 22:47 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Bij mij in de gym krijg je zelfs per 8 weken iets in je schema gepropt. Dan is de workout namelijk 'verlopen' en moet je een nieuw schema krijgen. (srs) :')

Heb ze al gevraagd of mijn schema raar rook. Was 4 maand oud, kon niet anders dan bedorven zijn.... :+
Wat, komen ze dan naar je toe en zeggen ze dat je jouw schema moet wijzigen ofzo?
Verbositymaandag 20 mei 2013 @ 23:01
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 22:54 schreef esv7 het volgende:

[..]

Wat, komen ze dan naar je toe en zeggen ze dat je jouw schema moet wijzigen ofzo?
Wordt een geplastificeerd stukje tekst voor je schema geplaatst. Dan 'moet' je even aangeven dat het is 'verlopen' en krijg je een nieuw schema. Stond hardop te lachen toen ik het tegenkwam.

Ach, het houdt het personeel van de straat.
esv7maandag 20 mei 2013 @ 23:05
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 23:01 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Wordt een geplastificeerd stukje tekst voor je schema geplaatst. Dan 'moet' je even aangeven dat het is 'verlopen' en krijg je een nieuw schema. Stond hardop te lachen toen ik het tegenkwam.

Ach, het houdt het personeel van de straat.
Lol oke, heb je ook echt je schema daar liggen? Ik moet mijn nieuwe schema nog even maken en uitprinten, maar nam het altijd mee naar huis. Wij hebben hier ook van die bakken met schema's maar dat is echt een tyfus bende waarin je een half uur moet zoeken. Iedereen dondert ook alles door elkaar.
Agentperrymaandag 20 mei 2013 @ 23:07
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 23:01 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Wordt een geplastificeerd stukje tekst voor je schema geplaatst. Dan 'moet' je even aangeven dat het is 'verlopen' en krijg je een nieuw schema. Stond hardop te lachen toen ik het tegenkwam.

Ach, het houdt het personeel van de straat.
"Meneer, uw squat is verlopen maar we kunnen u wel een vangende oefening aanbieden."

Of wat me ik me daarbij voorstellen?
Ethanolicmaandag 20 mei 2013 @ 23:11
Wat de fuck is dit allemaal :')
Ethanolicmaandag 20 mei 2013 @ 23:11
Tevens laatste post #nolapohunt