Heb je aan jezelf te wijten. Als je structureel gewoon goed geleerd had, had je je nu alleen afgevraagd of je geslaagd bent met een zes, een zeven of heel misschien een achtquote:
Met een 6 slagen doe ik sws, al haal ik een 4.5 heb ik nog een 6 op m'n eindelijst, alleen het CE gemiddelde moet omhoogquote:Op vrijdag 17 mei 2013 17:34 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Heb je aan jezelf te wijten. Als je structureel gewoon goed geleerd had, had je je nu alleen afgevraagd of je geslaagd bent met een zes, een zeven of heel misschien een acht
Nice, ik ga even kijken of het wat voor mij isquote:Op vrijdag 17 mei 2013 17:35 schreef m.k het volgende:
![]()
![]()
![]()
http://www.shacknews.com/(...)nsion-full-free-game
zesjes mentaliteitquote:Op vrijdag 17 mei 2013 17:35 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Met een 6 slagen doe ik sws, al haal ik een 4.5 heb ik nog een 6 op m'n eindelijst, alleen het CE gemiddelde moet omhoog
Dus niet FOK!ken maar leren.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 17:35 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Met een 6 slagen doe ik sws, al haal ik een 4.5 heb ik nog een 6 op m'n eindelijst, alleen het CE gemiddelde moet omhoog
Die heb ik vroeger ook nog gelezen.quote:
Billie Turfquote:
quote:
Maar ondertussen moet het percentage hbo- en universitair geschoolden wel omhoog. Zal de kwaliteit ten goede komen.quote:
quote:Op vrijdag 17 mei 2013 17:41 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Maar ondertussen moet het percentage hbo- en universitair geschoolden wel omhoog. Zal de kwaliteit ten goede komen.
Bork.quote:
Tot strakjesquote:
Opschieten, muts!quote:
Ik ga nu fietsen!!quote:
2 woorden, 9 letters.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |