CSI is niet echt..quote:Op donderdag 16 mei 2013 12:56 schreef Rachilda het volgende:
[..]
optie 2 is om een inzamelingsactie te houden en de beelden door een specialistisch bedrijf naar duidelijke beelden om te zetten
(Als met burger-zoekacties houdt, waarom ook geen burger-verbeter-camerabeelden-actie)
ok thanks voor de infoquote:Op donderdag 16 mei 2013 13:02 schreef henkde_j het volgende:
[..]
CSI is niet echt..
Camerabeelden zijn niet echt te verbeteren. Je hebt een aantal pixels en daar moet je het mee doen. Je kan hoogstens iets verscherpen en kleurcorrecties uitvoeren.
Meer is niet mogelijk of je moet pixels erbij gaan verzinnen. En daar wordt het over het algemeen niet betrouwbaarder van.
Het is dat het een serieuze zaak is, anders had ik wel ff de kop van pa in die auto willen shoppen.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:02 schreef henkde_j het volgende:
[..]
CSI is niet echt..
Camerabeelden zijn niet echt te verbeteren. Je hebt een aantal pixels en daar moet je het mee doen. Je kan hoogstens iets verscherpen en kleurcorrecties uitvoeren.
Meer is niet mogelijk of je moet pixels erbij gaan verzinnen. En daar wordt het over het algemeen niet betrouwbaarder van.
Precies. Inclusief een TomTom met eindbestemmingquote:Op donderdag 16 mei 2013 13:06 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het is dat het een serieuze zaak is, anders had ik wel ff de kop van pa in die auto willen shoppen.
Oh, was het slechts ¤ 125. Ik dacht dat het om een veel hoger bedrag ging.quote:Op donderdag 16 mei 2013 12:52 schreef eight het volgende:
[..]
[..]
[..]
Toch wel apart dat ik voor mijn dagelijkse dosis humor steevast in dit topic moet zijn
ik had hem al met paint scherper gemaakt maar je hebt gelijk ik zal hem niet postenquote:Op donderdag 16 mei 2013 13:06 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het is dat het een serieuze zaak is, anders had ik wel ff de kop van pa in die auto willen shoppen.
Iedereen zegt maar dat hij daar iets gedaan mee moet hebben. Misschien vinden ze bij de lichamen van die kinderen straks wel geld.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:08 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Oh, was het slechts ¤ 125. Ik dacht dat het om een veel hoger bedrag ging.
Ja, of dat ze een achterlijk nichtje, dat ook in aliens, illuminatie en Lambiekje gelooft gesproken hebben, dat is en familie en je weet zeker dat ze zelfdoding nog niet zou geloven als ze erbij was.quote:Op donderdag 16 mei 2013 12:11 schreef Messina het volgende:
[..]
'Bent u zeker dat uw Jeroen zelfmoord pleegde?'
'Nee, ik was er niet bij'
Mooi, dat schrijven we op als; De familie is niet zeker....
Ook een goeie inderdaad. Alleen je zou denken dat een (speelgoed)winkelmedewerker wel twee jochies met papa zou herinneren. Denk ik.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:13 schreef renevanlaaren het volgende:
als de tassen van de kinderen gevonden zijn kijk even of er nieuw speelgoed inzit.
misschien kan de politie zo dat geld verklaren.
Is Lambiekje niet echt? </3quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, of dat ze een achterlijk nichtje, dat ook in aliens, illuminatie en Lambiekje gelooft gesproken hebben, dat is en familie en je weet zeker dat ze zelfdoding nog niet zou geloven als ze erbij was.
nou de foto van de scherper gemaakte auto kan wel, daar is niks meequote:Op donderdag 16 mei 2013 13:09 schreef Proxx het volgende:
[..]
ik had hem al met paint scherper gemaakt maar je hebt gelijk ik zal hem niet posten
Ja tenslotte komen er heel weinig kinderen met ouders in een speelgoedwinkel.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:14 schreef Messina het volgende:
[..]
Ook een goeie inderdaad. Alleen je zou denken dat een (speelgoed)winkelmedewerker wel twee jochies met papa zou herinneren. Denk ik.
Weten we hoelaat hij gepint heeft?quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:16 schreef Jodelaar het volgende:
En een speelgoedwinkel die na 20.00 open is?
Misschien een overall, handschoenen en een schep gekocht?quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:10 schreef Messina het volgende:
[..]
Iedereen zegt maar dat hij daar iets gedaan mee moet hebben. Misschien vinden ze bij de lichamen van die kinderen straks wel geld.
quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:14 schreef Messina het volgende:
[..]
Ook een goeie inderdaad. Alleen je zou denken dat een (speelgoed)winkelmedewerker wel twee jochies met papa zou herinneren. Denk ik.
Als hij ze begraven heeft moet er toch iets te zien zijn aan de handen van de vader? Hij was fysiotherapeut dus had ie geen werkmanshanden....quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien een overall, handschoenen en een schep gekocht?
quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:15 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja tenslotte komen er heel weinig kinderen met ouders in een speelgoedwinkel.
Deze kinderen plus vader zijn al een week lang constant in het nieuws. Zelfs als je maar dénkt dat het ze mogelijk waren is dat het 't melden waard lijkt me.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:18 schreef Leandra het volgende:
[..]![]()
Die meisjes van 17, die de hele dag ouders met kinderen zien? Tuurlijk
Nee, daarom een paar goede handschoenen.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:19 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Als hij ze begraven heeft moet er toch iets te zien zijn aan de handen van de vader? Hij was fysiotherapeut dus had ie geen werkmanshanden....
Als ze maandagmiddag in de plaatselijke Intertoys waren, tegelijk met nog tig ouders en kinderen, dan valt dat gewoon niet op, tenzij ze om iets specifieks gevraagd hebben.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:19 schreef Messina het volgende:
[..]
[..]
Deze kinderen plus vader zijn al een week lang constant in het nieuws. Zelfs als je maar dénkt dat het ze mogelijk waren is dat het 't melden waard lijkt me.
nou ik ken een huis arts die eelt klauwen heeft waar je u tegen zegt.quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, daarom een paar goede handschoenen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |