Eensquote:Op donderdag 16 mei 2013 00:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, een van die drie stellingen zal onwaar zijn, en een van die drie stellingen kan wel waar zijn.
Het een sluit het ander niet uit trouwens.
			
			
			
			Het gaatdaar om blinden en dan hebben ze misschien wel een beter gehoor maar een dooie zegt bar weinigquote:Op donderdag 16 mei 2013 00:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De begeleiders wel + de andere zintuigen van doven zijn scherper
			
			
			
			1 u 56 is wel congruent met 1 u 42 bij Rijnbrug, alleen de richting is dan weer niet goed.quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:23 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat zijn ze nog aan het uitzoeken, de politie was zo gecharmeerd van de eigenaresse dat ze haar uitleg over wintertijd meteen hebben overgenomen.
			
			
			
			O, ja dat las ik net voordat ik naar mijn werk ging idd, dat vond ik wel idioot toch...quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, dat is discutabel.
Wel schijnt duidelijk te zijn dat de volgorde andersom is (eerst met zwarte auto erachter, dan alleen ipv andersom)
			
			
			
			1:42quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, is een flink eerder dan gister werd aangenomen... wanneer werd hij ook al weer gespot bij de Rijnbrug? 2 uur zoveel toch?
			
			
			
			REUKquote:Op donderdag 16 mei 2013 00:25 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Het gaatdaar om blinden en dan hebben ze misschien wel een beter gehoor maar een dooie zegt bar weinig
			
			
			
			Jawel, want de juiste chronologische volgorde van de camerabeelden is andersom. Eerst rijden er 2 auto's achter elkaar, dan keert de lichte auto en deze komt vervolgens een minuut later weer voorbij. Het is schijnbaar teveel moeite voor PolitieNL om het filmpje opnieuw up te loaden, dus er zullen nog steeds mensen verward raken.quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
1 u 56 is wel congruent met 1 u 42 bij Rijnbrug, alleen de richting is dan weer niet goed.
			
			
			
			Dat was een geniale ingeving van de politie, die hebben de beelden in verkeerde volgorde gezet.quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
1 u 56 is wel congruent met 1 u 42 bij Rijnbrug, alleen de richting is dan weer niet goed.
			
			
			
			Wintertijd 1:56 = zomertijd 2:56quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
1 u 56 is wel congruent met 1 u 42 bij Rijnbrug, alleen de richting is dan weer niet goed.
			
			
			
			ALLES is onbekend.quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:25 schreef sig000 het volgende:
[..]
Wat spanbanden, een sleepkabel en verder is het nog onbekend toch?
			
			
			
			Doet iemand anders al, maarquote:Op donderdag 16 mei 2013 00:25 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Zal ik er effetjes de tijden bij zetten?
			
			
			
			quote:
quote:
			
			
			
			Kloptquote:Op donderdag 16 mei 2013 00:26 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat was een geniale ingeving van de politie, die hebben de beelden in verkeerde volgorde gezet.
			
			
			
			Dat is nu hè.... dat ze jongen hebben.quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:22 schreef tralalala het volgende:
[..]
Klopt, mountainbike en loop wel eens met de hond in Ede in het bos (sysselt/hoekelum), regelmatig Zwijnen en Herten tegengekomen. Als ze jonkies hebben is het even oppassen inderdaad.
			
			
			
			
			
			
			
			Tsjaquote:Op donderdag 16 mei 2013 00:29 schreef Ryan3 het volgende:
Krijg een beetje een warrige indruk nu, maar dat hebben jullie wrs ook al een tijdje...
Waarom halen ze alles door elkaar bij de politie?
			
			
			
			quote:Op donderdag 16 mei 2013 00:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is nu hè.... dat ze jongen hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |