ov kaart is toch al afgeschaftquote:Op woensdag 15 mei 2013 18:27 schreef Rezania het volgende:
TS is nog jong, dus die mag voortaan achter de bus aanrennen.
blijven ze toch thuis niemand verplicht je om naar buiten te gaanquote:Op woensdag 15 mei 2013 19:03 schreef trovey het volgende:
Nee, ze tot op hoge leeftijd in de auto/op de fiets laten rondrijden is een veel beter idee.
Niemand verplicht ze ook in huis te blijven.quote:Op woensdag 15 mei 2013 20:18 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
blijven ze toch thuis niemand verplicht je om naar buiten te gaan
ja, electrische fiets, lekker met 25 km/u het gras in rijden omdat de bocht wel heel snel dichtbij kwamquote:Op woensdag 15 mei 2013 19:03 schreef trovey het volgende:
Nee, ze tot op hoge leeftijd in de auto/op de fiets laten rondrijden is een veel beter idee.
lekker verdraaidquote:Op woensdag 15 mei 2013 20:38 schreef trovey het volgende:
[..]
Niemand verplicht ze ook in huis te blijven.
quote:Op woensdag 15 mei 2013 21:51 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
lekker verdraaid
als ik doofstom ben ga ik toch ook niet naar een concert
Ga dan staan, zitten is slecht voor je bloedcirculatie.quote:Op woensdag 15 mei 2013 18:32 schreef RichardDawkins het volgende:
Ik beredeneer al jaren dat mijn knieën en mijn rug nog veel langer mee moeten dan die van de bejaarde medemens en dus veel meer waarde hebben. Ik moet beschermd worden tegen toekomstige klachten, niet zij. Voor hen is het te laat en zoals ze zelf weten, de jeugd heeft de toekomst! Ook fysiek.
goed voor zijn bottenquote:Op woensdag 15 mei 2013 18:27 schreef Rezania het volgende:
TS is nog jong, dus die mag voortaan achter de bus aanrennen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |