ah ben dus niet de enigequote:Op woensdag 15 mei 2013 09:39 schreef Limone het volgende:
Wel heel veel seks, dat is dan wel weer een voordeel
quote:Op woensdag 15 mei 2013 09:56 schreef Limone het volgende:
En fuck mij: ik kijk nu pas weer eens naar mijn eigen ticker en zie dat de baby deze week zo groot is/wordt als een limone!![]()
Dat is niet leuk en dat soort heftige dromen is echt een nadeel van zwanger zijn.quote:Op woensdag 15 mei 2013 08:35 schreef Mabawa. het volgende:
Morning!
Spannend Shandaly, dat lootje!
Ik heb zo'n vervelende droom gehad. Ik kreeg een echo maar kon de echoscopiste niet horen dus schreef ze steekwoorden in het beeld. 'Mooi hoofdje, mooi neusje' Toen kwam ze bij het hartje en die klopte heel langzaam. Toen schreef ze 'heel verdrietig'Dat vind ik dus heel erg eng, vooral mezelf en mijn dromen kennende. Ik heb weleens 'voorspellende' dromen. Heb al meerdere zwangerschappen, bevallingen en andere gebeurtenissen gedroomd, niet vaak en ik kan het niet sturen ofzo maar het komt dus wel voor.
Nu zou ik dus dolgraag wel even een angelsounds hebben om te luisteren.
Idem. Er staan hier steeds vaker verhalen dat we vertrouwen moeten hebben en het onszelf lastig maken. Maar ook ik volg alleen het beleid en advies van mijn gynaecoloog op, ik lig ook niet voor mijn lol in het ziekenhuis. En ja, ik moet bewegingen tellen dus dan is het niet vreemd dat ik opmerk dat het toch weer erg rustig is.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb eigenlijk geen zin nu om me te gaan verdedigen. Het zkh heeft bij mij duidelijk aangegeven wanneer ik aan de bel moet trekken en dat volg ik op. En er wordt ook aangegeven door de artsen dat het de laatste twee maanden zwaar voor me is. Fysiek en mentaal. Ik bel niet voor m'n lól. Zou ook 100.000x liever fluitend de zwangerschap uitlopen. En dat geldt net zo hard voor Sparkling denk ik zo.
Maar goed. Nu ga ik me toch verdedigen en dat zou ik niet doen. Ik ga voorlopig ff m'n cocoon in. Hoeft men zich er hier ook niet meer aan te storen.
waarom heb je uberhaupt het gevoel dat je je moet verdedigen?quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb eigenlijk geen zin nu om me te gaan verdedigen. Het zkh heeft bij mij duidelijk aangegeven wanneer ik aan de bel moet trekken en dat volg ik op. En er wordt ook aangegeven door de artsen dat het de laatste twee maanden zwaar voor me is. Fysiek en mentaal. Ik bel niet voor m'n lól. Zou ook 100.000x liever fluitend de zwangerschap uitlopen. En dat geldt net zo hard voor Sparkling denk ik zo.
Maar goed. Nu ga ik me toch verdedigen en dat zou ik niet doen. Ik ga voorlopig ff m'n cocoon in. Hoeft men zich er hier ook niet meer aan te storen. Ik vind het leuk om te lezen en te reageren op hoe het met een ieder gaat, maar ik houd m'n eigen zaken dan wel ff voor mezelf.
Geen flauw ideequote:Op woensdag 15 mei 2013 12:10 schreef Limone het volgende:
Spannend Shandaly! Ik ben ook benieuwd naar dat lootjes trekken. Gaat dat net zoals bij Sinterklaas?![]()
Ik dan?quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:34 schreef Juud79 het volgende:
Ehm, ik had het niet over jou hoor of over Sparkling....... dus trek het je vooral ook niet aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |