Best ernstig dit...quote:Kinderen van dode man vermist in Doorn
UTRECHTSE HEUVELRUG -
In Doorn is de politie op zoek naar twee jongetjes (7 en 9), die nooit zijn teruggekeerd nadat ze met hun vader op pad waren gegaan.
De vader heeft zelfmoord gepleegd en is gevonden in Het Doornse Gat, meldt de politie volgens RTV Utrecht. Maar van zijn twee zoontjes mist ieder spoor. De kinderen hebben donkerblond haar en een mager postuur.
Ja en 1 zou getuigen zijn van de moord op broer... De kans dat er 1 het dan op een rennen zet.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan kost het meer tijd ze te vermoorden en is de kans groter dat hij zelf onder de sporen van een gepleegde moord zou zitten.
Precies. En hoe verklaar je een nachtelijk boswandeling aan 2 kinderen die dan normaal al uren slapen?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:49 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja en 1 zou getuigen zijn van de moord op broer... De kans dat er 1 het dan op een rennen zet.
Dat lijkt me echt gruwelijkquote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:49 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja en 1 zou getuigen zijn van de moord op broer... De kans dat er 1 het dan op een rennen zet.
Later zul je bijna niet meer kunnen zien dat er iets begraven is.....quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:48 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nu niet., Maar later bedoel ik. dus als die aanwijzing er WEL zou zijn.
De jongste op je nek, de oudste laten lopen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:47 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Tegelijk? En dan een paar kilometer? Nee.
1 voor 1 is dan aannemelijker. Kinderen met zich meelopen lijkt me helemaal niet, zeker als ze door hebben dat pa is doorgedraaid en dus tegenwerken.
Ik vraag me sws af wat voor gesprekken hij die dag met ze heeft gehad.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Precies. En hoe verklaar je een nachtelijk boswandeling aan 2 kinderen die dan normaal al uren slapen?
"Spannend"??
Schatgraven.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Precies. En hoe verklaar je een nachtelijk boswandeling aan 2 kinderen die dan normaal al uren slapen?
"Spannend"??
Midden in de nacht, in het pikkedonker...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:51 schreef Messina het volgende:
[..]
De jongste op je nek, de oudste laten lopen.
"We gaan kamperen!"quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Precies. En hoe verklaar je een nachtelijk boswandeling aan 2 kinderen die dan normaal al uren slapen?
"Spannend"??
Daar heb je een punt. Dan zou een boswachter te ondeskundig zijn. Maar ik bedoel natuurlijk zoeken IN het broedseizoen als er een aanwijzing is.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Later zul je bijna niet meer kunnen zien dat er iets begraven is.....
Een vers graf in een gebied dat nu niet toegankelijk is wegens broedseizoen wordt (afhankelijk van de grondsoort) aan het eind van het broedseizoen waarschijnlijk al niet meer als vers graf gezien.
En met wat begroeiing in de buurt is de kans groot dat het tegen die tijd al begroeid is, en dus alleen nog maar een miniem heuveltje lijkt wat amper als zodanig opvalt.
Ik weet niet of het pikdonker was. Ik ben wel eens 's nachts in het Gronings Stadspark geweest in een onverlicht gedeelte, maar ik kon nog vrij goed zien door maanlicht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:52 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Midden in de nacht, in het pikkedonker...
Ja en dus dat je met zo'n daad niet zit te wachten op janken van je kinderen.. Ik neem aan dat je het al vreselijk vindt dat je dit de enige weg vindt. Dan zit je niet ook nog te wachten op de totale wanhoop van 1 van je jongens.quote:
Dat ook... Arme knullen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:51 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik vraag me sws af wat voor gesprekken hij die dag met ze heeft gehad.
Weten wij veel wat hij heeft geroepen om die kinderen maar kalm en relaxt te houden...quote:
Maar het lijkt me lastig.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:54 schreef Messina het volgende:
[..]
Weten wij veel wat hij heeft geroepen om die kinderen maar kalm en relaxt te houden...
Ik ben weleens in het donker in de bossen geweest. Oa in het gat van Waalre en in de bossen tussen Heeze en Eindhoven, en zonder verlichting zie je echt geen hol.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:53 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik weet niet of het pikdonker was. Ik ben wel eens 's nachts in het Gronings Stadspark geweest in een onverlicht gedeelte, maar ik kon nog vrij goed zien door maanlicht.
En laat je dus geen kinderen lopen, dat vertraagt enorm. Kinderen om 2 uur in de nacht wakker maken, helemaal moe en dan in het pikdonker het bos in.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:55 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik ben weleens in het donker in de bossen geweest. Oa in het gat van Waalre en in de bossen tussen Heeze en Eindhoven, en zonder verlichting zie je echt geen hol.
Dat is het ook. Maar goed, stel je even voor dat papa tegen een jong kind zegt:quote:
De kans is groot dat die na een lange dag al aardig vermoeid waren.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:54 schreef Messina het volgende:
[..]
Weten wij veel wat hij heeft geroepen om die kinderen maar kalm en relaxt te houden...
Ik heb ook scouting gezeten (hahaha) en daar werden we ook midden in de nacht gewekt voor fucking drop offs.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En laat je dus geen kinderen lopen, dat vertraagt enorm. Kinderen om 2 uur in de nacht wakker maken, helemaal moe en dan in het pikdonker het bos in.
Toen je 7 was?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:57 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik heb ook scouting gezeten (hahaha) en daar werden we ook midden in de nacht gewekt voor fucking drop offs.
Weten we niet. Heb op de twitter van de politie gelezen (als antwoord op een vraag) dat dat soort dingen meegenomen worden in het onderzoek.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:57 schreef BullitJunky het volgende:
Is er klei of modder in de auto aangetroffen dat erop duidt dat de vader voor zijn zelfmoord al in het bos geweest is? Of stel ik nu een hele domme vraag?
6-7-8quote:
Ik vraag me dat ook af en vindt het jammer dat de politie daar nog geen informatie over naar buiten heeft gebracht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:57 schreef BullitJunky het volgende:
Is er klei of modder in de auto aangetroffen dat erop duidt dat de vader voor zijn zelfmoord al in het bos geweest is? Of stel ik nu een hele domme vraag?
Maanlicht was er ook amper die nacht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:55 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik ben weleens in het donker in de bossen geweest. en zonder verlichting zie je echt geen hol.
Dat is een zeer goede vraag, niets over bekend.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:57 schreef BullitJunky het volgende:
Is er klei of modder in de auto aangetroffen dat erop duidt dat de vader voor zijn zelfmoord al in het bos geweest is? Of stel ik nu een hele domme vraag?
Dus in het pikdonker met 2 kinderen diep het bos in en dan nog 2 gaten graven lijkt me gewoon niet voor de hand liggend.quote:
twitter:rikdogger twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:00:39Politie komt binnen een uur met meer info. reageer retweet
De gaten kunnen natuurlijk eerder gegraven zijn...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:00 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dus in het pikdonker met 2 kinderen diep het bos in en dan nog 2 gaten graven lijkt me gewoon niet voor de hand liggend.
Verzwaren en een plas in wel.
Alleen als het redelijk diep in het bos is.. Anders struikelt iemand er over..quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:02 schreef Messina het volgende:
[..]
De gaten kunnen natuurlijk eerder gegraven zijn...
Je hoeft in een hoop natuur niet heel ver te lopen om ver weg te zijn van plekken waar veel mensen komen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:00 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dus in het pikdonker met 2 kinderen diep het bos in en dan nog 2 gaten graven lijkt me gewoon niet voor de hand liggend.
Verzwaren en een plas in wel.
Ik ben bang dat ze weinig of niets gevonden hebben.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Weten we niet. Heb op de twitter van de politie gelezen (als antwoord op een vraag) dat dat soort dingen meegenomen worden in het onderzoek.
In dat geval zouden ze eens moeten kijken waar hij de afgelopen tijd heeft ingecheckt met zn telefoon langs die route? Hoevaak reed hij de route? Als je in vleuten woont dan ben je ook niet wekelijks te vinden in het doornse gat lijkt me. Wanneer was hij daar voor het laatst? En hoelang? En datzelfde voor die hele geschatte route?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:02 schreef Messina het volgende:
[..]
De gaten kunnen natuurlijk eerder gegraven zijn...
Die vind je niet zo snel weer terug.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:02 schreef Messina het volgende:
[..]
De gaten kunnen natuurlijk eerder gegraven zijn...
Zoals bij de Puttense Kuilmoord.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:02 schreef Messina het volgende:
[..]
De gaten kunnen natuurlijk eerder gegraven zijn...
Ik denk dat de kinderen op een redelijke loopafstand van de vindplaats van de vader liggen ja.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:05 schreef Rachilda het volgende:
Hoe denken jullie hier over :
Het lijkt mij waarschijnlijk dat (als hij de kinderen heeft omgebracht) hij de kinderen heeft omgebracht vlak voordat hij zichzelf heeft omgebracht (en dus niet uren daarvoor ofzo)
Dat zou je zeggen ja. Daarom vragen veel mensen zich dit al een week af.. Is echt niet de eerste keer dat dit ergens voorbij komt. En zelf denk je er ook aan (ik wel). Dus de politie is er zeker mee bezig geweest. Kennelijk is er óf nog geen resultaat óf een resultaat dat te algemeen was.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:03 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ze weinig of niets gevonden hebben.
Dat zou namelijk een prima aanwijzing zijn om op gerichte plekken te gaan zoeken.
Daarna is ook weer zo lastig inderdaad.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:05 schreef Rachilda het volgende:
Hoe denken jullie hier over :
Het lijkt mij waarschijnlijk dat (als hij de kinderen heeft omgebracht) hij de kinderen heeft omgebracht vlak voordat hij zichzelf heeft omgebracht (en dus niet uren daarvoor ofzo)
Ligt eraan er zijn meerdere mogelijkheden en dan is die over de A73 wel de rustigste.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:04 schreef Bayswater het volgende:
Over de Rijnbrug rijden naar Doornse Gat is onlogisch vanuit Neerbeek, waarschijnlijk is hij via de kant van Venlo dan teruggereden, ergens met een tussenstop.
ja, ben ik ook bang voor, en waarschijnlijk duidt juist ook dat op een goede voorbereidingquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:03 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ze weinig of niets gevonden hebben.
Dat zou namelijk een prima aanwijzing zijn om op gerichte plekken te gaan zoeken.
Ik moest lachenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:06 schreef Mirjam het volgende:
[..]
Daarna is ook weer zo lastig inderdaad.
Nee precies, denk dat hij ze (als ze dood zijn) ergens gedumpt heeft in een moeras of daar bij Neerbeek, waar ze met de weg aan het breken zijn. Misschien vergezocht maar ik denk niet dat hij midden in de nacht met die kinderen diep het bos is ingegaan.quote:
Dat zou kunnen, maar dan is het vreemd dat ze nog niet gevonden zijn.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:05 schreef Rachilda het volgende:
Hoe denken jullie hier over :
Het lijkt mij waarschijnlijk dat (als hij de kinderen heeft omgebracht) hij de kinderen heeft omgebracht vlak voordat hij zichzelf heeft omgebracht (en dus niet uren daarvoor ofzo)
twitter:DvanOmmeren twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:05:34Politiewoordvoerder @woordvpolitieBJ staat om 16:10 u voor onze camera. Vanaf 17:00 u is het gesprek te zien @rtvutrecht #vermistebroertjes reageer retweet
Het water lijkt me echt de beste snelle oplossing.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, maar dan is het vreemd dat ze nog niet gevonden zijn.
Tenzij hij ze in het water gegooid heeft, of in een vers gedolven graf op de begraafplaats.
De vader heeft nog ruim de tijd gehad om alle sporen te wissen dat verklaart misschien ook de tijd tussen Rijnbrug en Doorn?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat zou je zeggen ja. Daarom vragen veel mensen zich dit al een week af.. Is echt niet de eerste keer dat dit ergens voorbij komt. En zelf denk je er ook aan (ik wel). Dus de politie is er zeker mee bezig geweest. Kennelijk is er óf nog geen resultaat óf een resultaat dat te algemeen was.
Een lijk genoeg verzwaren om het niet omhoog te laten komen tijdens ontbinding is nog verdomde lastig...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:08 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het water lijkt me echt de beste snelle oplossing.
Maar dat gat was dus wél ontdekt. Daarom is ze ook teruggevonden.quote:
Dus hij heeft de hele nacht met 2 slapende kinderen rondgereden?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:05 schreef Rachilda het volgende:
Hoe denken jullie hier over :
Het lijkt mij waarschijnlijk dat (als hij de kinderen heeft omgebracht) hij de kinderen heeft omgebracht vlak voordat hij zichzelf heeft omgebracht (en dus niet uren daarvoor ofzo)
Dan moet hij ze wel verzwaard hebben (of ze zijn allebei per ongelijk ergens achter blijven steken).quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:08 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het water lijkt me echt de beste snelle oplossing.
Je krijgt niet alle sporen weg denk ik. Maar ik weet niet hoe minutieus de NL politie kan zoeken (ook ivm budgetten enzo).quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:09 schreef sig000 het volgende:
[..]
De vader heeft nog ruim de tijd gehad om alle sporen te wissen dat verklaart misschien ook de tijd tussen Rijnbrug en Doorn?
Klopt, dus als hij een gat gegraven heeft wat niet ontdekt was, dan wist hij dat hij wel goed zat.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar dat gat was dus wél ontdekt. Daarom is ze ook teruggevonden.
Uiteindelijk komen zelfs lijken verzwaard met beton weer bovendrijven.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dan moet hij ze wel verzwaard hebben (of ze zijn allebei per ongelijk ergens achter blijven steken).
Zou kunnen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Klopt, dus als hij een gat gegraven heeft wat niet ontdekt was, dan wist hij dat hij wel goed zat.
Daarom denk ik dat ze ergens aankomende maand wel gevonden worden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:12 schreef sig000 het volgende:
[..]
Uiteindelijk komen zelfs lijken verzwaard met beton weer bovendrijven.
Is het ook bekend of de vader in geld problemen zat?quote:UTRECHTSE HEUVELRUG - De vermiste broertjes Ruben en Julian zijn vorige week maandag nog met hun vader bij het Doornse Gat gezien. Diverse mensen vertellen tegen RTV Utrecht dat de jongens bij de speelplaats rond hebben gelopen. De volgende morgen pleegde hun vader daar zelfmoord.
Een man die er vaak zijn hond uitlaat zegt voor honderd procent zeker te weten dat het de broertjes waren. Hij beschrijft tegen verslaggever Dennis van Ommeren dat ze met hun vader het bos in waren gelopen.
Ze hadden een bal bij zich, maar speelden er niet mee, zegt de man. Het viel de getuige op dat de jongens zwijgend op een boomstam zaten. Hun vader zou onrustig heen en weer hebben gelopen.
Een andere getuige heeft van familieleden van de jongens gehoord dat Ruben en Julian inderdaad een groot deel van de dag met hun vader in Doorn hebben doorgebracht. De politie zegt desgevraagd dat deze verklaringen in het onderzoek worden meegenomen.
Maar dat weet je niet, tenzij je een aantal keer gaat kijken.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Klopt, dus als hij een gat gegraven heeft wat niet ontdekt was, dan wist hij dat hij wel goed zat.
Is dat zo? Omdat het touw vergaat ofzo?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:12 schreef sig000 het volgende:
[..]
Uiteindelijk komen zelfs lijken verzwaard met beton weer bovendrijven.
Wel als het er niet veel zijn en je precies weet welke.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je krijgt niet alle sporen weg denk ik.
Nou...ik zeg dat omdat het "nut" van zijn leven waarschijnlijk voorbij was nadat (als dat het geval was) hij zijn kindjes had vermoord...daar ging het hem toch om, (waarschijnlijk) de kindjes ombrengen en daarna zichzelf.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:10 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Dus hij heeft de hele nacht met 2 slapende kinderen rondgereden?
Maar zijn familie komt uit Wijk bij Duurstede, en dan is het Doornse gat als recreatieplek weer helemaal niet vreemd, zeker niet omdat het bijna op de route ligt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:03 schreef Ticootje het volgende:
[..]
In dat geval zouden ze eens moeten kijken waar hij de afgelopen tijd heeft ingecheckt met zn telefoon langs die route? Hoevaak reed hij de route? Als je in vleuten woont dan ben je ook niet wekelijks te vinden in het doornse gat lijkt me. Wanneer was hij daar voor het laatst? En hoelang? En datzelfde voor die hele geschatte route?
Ja. Dat zat hij. Althans zijn bedrijf liep slecht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:12 schreef Stezo het volgende:
Ik krijg een raar gevoel bij deze getuigenverklaring:
[..]
Is het ook bekend of de vader in geld problemen zat?
Betonrot.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Is dat zo? Omdat het touw vergaat ofzo?
Al ga je maar een keer kijken voor je ze laat verdwijnen (desnoods die zondagmiddag), dan weet je genoeg.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:13 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Maar dat weet je niet, tenzij je een aantal keer gaat kijken.
Ja prima, maar dan moeten ze weten wanneer hij de jongens wel had en daar was. En wanneer niet. En dan eens vragen bij familie of hij op bezoek was..quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar zijn familie komt uit Wijk bij Duurstede, en dan is het Doornse gat als recreatieplek weer helemaal niet vreemd, zeker niet omdat het bijna op de route ligt.
Dus even naar oma en dan nog even spelen.
Niet perse. Bij die Puttense kuilmoord zijn camera's opgehangen en weer verwijderd. Hij heeft haar daar begraven zonder te weten dat zijn kuil ontdekt was.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Al ga je maar een keer kijken voor je ze laat verdwijnen (desnoods die zondagmiddag), dan weet je genoeg.
Zijn bedrijf liep niet helemaal lekker volgens mij maar of ie echt geldproblemen had, weet ik niet. Maar waarom zouden ze de hele dag in t Doornse gat lopen om dan savonds naar Limburg te rijden. Vreemd!quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:12 schreef Stezo het volgende:
Ik krijg een raar gevoel bij deze getuigenverklaring:
[..]
Is het ook bekend of de vader in geld problemen zat?
Dwaalspoor...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:16 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Zijn bedrijf liep niet helemaal lekker volgens mij maar of ie echt geldproblemen had, weet ik niet. Maar waarom zouden ze de hele dag in t Doornse gat lopen om dan savonds naar Limburg te rijden. Vreemd!
zie eerdere speculaties daar over op dit forum waarin gespeculeerd was dat dat zou kunnen zijn om zijn vriendin in neerbeek een hak te zettenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:16 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Zijn bedrijf liep niet helemaal lekker volgens mij maar of ie echt geldproblemen had, weet ik niet. Maar waarom zouden ze de hele dag in t Doornse gat lopen om dan savonds naar Limburg te rijden. Vreemd!
Moed verzamelen?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:16 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Maar waarom zouden ze de hele dag in t Doornse gat lopen om dan savonds naar Limburg te rijden. Vreemd!
Het schijnt toch dat vaders in zo'n geval een behoorlijk grote afstand tussen henzelf en de kinderen creëren.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:13 schreef Rachilda het volgende:
[..]
Nou...ik zeg dat omdat het "nut" van zijn leven waarschijnlijk voorbij was nadat (als dat het geval was) hij zijn kindjes had vermoord...daar ging het hem toch om, (waarschijnlijk) de kindjes ombrengen en daarna zichzelf.
Als hij de kindjes al vermoord heeft zie ik niet in waarom hij dan nog enkele uren verder leeft of zou willen leven
Heb je hier een bron voor? Interessant...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het schijnt toch dat vaders in zo'n geval een behoorlijk grote afstand tussen henzelf en de kinderen creëren.
Dat ligt eraan waar je die kuil graaft.... op een plek waar vrijwel niemand komt, word je en niet gezien, en wordt de kuil niet ontdektquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:15 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja prima, maar dan moeten ze weten wanneer hij de jongens wel had en daar was. En wanneer niet. En dan eens vragen bij familie of hij op bezoek was..
Als er al voorbereiding was qua graven van kuilen lijkt me ook dat je dat niet op klaarlichte dag doet.
ja, zit ook wat in, maar dan moet hij dat ook wel kunnen, verward of niet, want vanaf het moment dat hij zijn kindjes iets heeft aangedaan, heeft hij dat wel op zijn geweten, zal hem ook niet in zijn koude kleren zijn gaan zittenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het schijnt toch dat vaders in zo'n geval een behoorlijk grote afstand tussen henzelf en de kinderen creëren.
Dus het nut kan juist zijn om fysieke afstand te creëren (en in dit geval daarmee de zoektocht naar de kinderen te frustreren en de moeder nog wanhopiger te maken).
Ik heb wat anders gelezen. En hier ook gepost een paar dagen geleden (was in het Engels). Hoe vind ik die post weer terug?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het schijnt toch dat vaders in zo'n geval een behoorlijk grote afstand tussen henzelf en de kinderen creëren.
Dus het nut kan juist zijn om fysieke afstand te creëren (en in dit geval daarmee de zoektocht naar de kinderen te frustreren en de moeder nog wanhopiger te maken).
Post die Whiskers ergens vandaan gehaald had.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:18 schreef Messina het volgende:
[..]
Heb je hier een bron voor? Interessant...
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 02:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
I apologize for writing in English, I'm from the US. I'm following this case closely as I research filicide for my PhD thesis. Filicide is the murder of a child by a parent.
I of course most certainly hope these lovely boys will be found alive.
With help of google translate, I understand there is debate about what makes a parent do such a thing. Fortunately, filicide is very uncommon. Please allow me to briefly explain the motives.
The most common reason parents kill their children is altruism, they think it is best for their child, of the child is severely ill. In the US euthanasia is not an option, while I understand it is in the Netherlands. Suicide is not associated with altruistic killing generally.
Second most common reason for filicide is child abuse or accidental killing. Not generally associated with suicide either.
When mothers kill their children, it is usually under the age of 2 years. Contributing factors are mental illness (psychosis most often) and lack of support network. The mother is at the end of her rope. There is about a 33% rate of suicide following the murders.
When father's kill their children the most common reason is 'revenge on a spouse'. The majority of these happen post divorce, but also commonly happen during the divorce proceedings. Children are often older (but younger then 12) and the father less likely has psychosis, but more likely to have a personality disorder. The narcissistic injury is too great. If I can't have the kids, you can't have the kids. Suicide rate is high amongst fathers who kill their children for revenge. Often they burn the house down, drive the car of the cliff in a remote area or into a remote lake. The murders are very calculated and to inflict as much pain as possible. They either arrange it such that the mother is the one who finds them, or that they never would be found.
The problem in society is (and I'm speaking for the US, I have no knowledge of the Netherlands) that we don't recognize personality disorders. These (wo-)men are charming, friendly and generally outgoing. They are often (superficially) liked by many. Family and friends I interviewed often exclaim 'there is no way he could have done this'.
There are lots of fathers who get treated unfairly in the court system (apparently the Netherlands is no different then the US), these father's despair, but don't kill their children. They do not have mental illness or personality disorders, the killing of a child by a parent is solely based on the internal dynamics of that parent.
I sincerely hope these boys will be found, I even hope more they will be found alive.
Kind regards,
============
I should absolutely clarify!
Before a parent can actually kill their own child, a threshold has to be passed. With altruistic motives, the parents (this is often a joint decision) often do not have mental illness or personality disorders.
When it comes to just 1 parent unilaterally ending the life of their own child, you do have mental illness (bipolar is an example) or personality disorder (impulse control is a characteristic of PD's) playing a huge role. The internal dynamics of that parent drive the killings, externalization of blame (characteristic of PD's) to the other parent hold no foot.
In fraternal filicide we see a shift to PD's, whereas in maternal filicide we see a shift to psychosis.
What I wanted to say was that there are plenty of emotionally and psychologically healthy father's who get mistreated by the justice system, often in a terrible manner, and do not kill their children. Their inner works drive them not to do so.
I hope I was a little more clear. Very much appreciate your contribution!
=========
I should add, personality disorders do not change over time, neurotic tendencies can express differently at different times, but those don't kill their children, the threshold is too high.
====================
Mothers stay close to the children after murdering them, the fathers not necessarily do. It is more common for fathers to actually create a physical distance between their children and themselves, to disassociate.
===============
Again, I do not know much about your society, my point of reference is the US. I'm a forensic profiler, and work with custody cases, but my recommendations are based on a lot of tests and data.
Children who grow up with a parent with a personality disorder don't fair well later in life. If there is domestic violence, you should absolutely leave.
Seek a therapist or seek some sort of help to evaluate the situation and plan ahead. Empower yourself.
Filicide is very uncommon, there are a lot of things that come into play, not just a personality disorder. There is a fairly specific set of circumstances that come into play.
quote:Mothers stay close to the children after murdering them, the fathers not necessarily do. It is more common for fathers to actually create a physical distance between their children and themselves, to disassociate.
Je hebt 'm al voor me gevondenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Post die Whiskers ergens vandaan gehaald had.
[..]
Veel wietkwekers proberen dat, gaat toch vaak mis.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ligt eraan waar je die kuil graaft.... op een plek waar vrijwel niemand komt, word je en niet gezien, en wordt de kuil niet ontdekt
Idd! En ik neem aan dat de auto door speurhonden onderzocht is op lijkenlucht...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:12 schreef Ticootje het volgende:
Als je lijken vervoerd dan zouden er sporen in de auto gevonden moeten worden. Lijken laten sporen na, hoe vers ze ook zijn.
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Post die Whiskers ergens vandaan gehaald had.
[..]
Dank je wel!
[..]
Dat is toen met die huurauto bij maddie ook gedaan. Die was schoongemaakt en al een tijd in gebruik en toen gingen de honden ook af..quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:22 schreef BullitJunky het volgende:
[..]
Idd! En ik neem aan dat de auto door speurhonden onderzocht is op lijkenlucht...
Daarom denk ik ook dat hij ze niet vervoerd heeft. Gewoon vermoord en gelijk gedumpt (en niet in een bos)quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:24 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is toen met die huurauto bij maddie ook gedaan. Die was schoongemaakt en al een tijd in gebruik en toen gingen de honden ook af..
Cadaverdogs, zoals ze ze mooi heten, mogen al niet meer als bewijs gebruikt worden in de meeste landen. Ze zitten er namelijk nogal eens naast...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:24 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is toen met die huurauto bij maddie ook gedaan. Die was schoongemaakt en al een tijd in gebruik en toen gingen de honden ook af..
waar dan wel?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:26 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Daarom denk ik ook dat hij ze niet vervoerd heeft. Gewoon vermoord en gelijk gedumpt (en niet in een bos)
Vermoord is ook nog de vraag?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:26 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Daarom denk ik ook dat hij ze niet vervoerd heeft. Gewoon vermoord en gelijk gedumpt (en niet in een bos)
Ja daarom dacht ik er ook aan. Ik denk dat de politie over aardig wat aanwijzingen/ materialen beschikt waar wij allemaal geen weet van hebben. Maar goed ook, want dan gaan we nog meer speculeren...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:24 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is toen met die huurauto bij maddie ook gedaan. Die was schoongemaakt en al een tijd in gebruik en toen gingen de honden ook af..
De kans is echt heel klein dat ze niet vermoord zijn. Maar totdat ze (levend of dood) gevonden worden is niets 100% zeker.quote:
Gewoon vermoorden, hoe doe je dat?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:26 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Daarom denk ik ook dat hij ze niet vervoerd heeft. Gewoon vermoord en gelijk gedumpt (en niet in een bos)
Moeras, rivier zoiets. Denk dat hij die spanband heeft gebruikt om ze aan elkaar te binden en te verzwaren.quote:
Die kans is lastig in te schatten zonder de achtergronden en connecties van de vader te kennen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De kans is echt heel klein dat ze niet vermoord zijn. Maar totdat ze (levend of dood) gevonden worden is niets 100% zeker.
Ja, ergens hoop je nog steeds (ik wel iig) dat die kinderen ergens in een verlaten huisje met een hoop chips en cola en een X-box zitten en het prima met ze is, maar eerlijk gezegd begint die kans wel heel klein te wordenquote:
Ik denk juist dat de politie vrij weinig echt concrete materialen heeft anders hadden ze de kindjes wellicht al gevondenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:29 schreef BullitJunky het volgende:
[..]
Ja daarom dacht ik er ook aan. Ik denk dat de politie over aardig wat aanwijzingen/ materialen beschikt waar wij allemaal geen weet van hebben. Maar goed ook, want dan gaan we nog meer speculeren...
Die spanband is bij hem gevonden, ze willen weten of hij die recentelijk ergens gekocht heeft.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:29 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Moeras, rivier zoiets. Denk dat hij die spanband heeft gebruikt om ze aan elkaar te binden en te verzwaren.
Kloptquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die spanband is bij hem gevonden, ze willen weten of hij die recentelijk ergens gekocht heeft.
wurgen... mannen gebruiken kracht..quote:
Mijn idee, 2 weekjes gehuurd. Goed opgesloten en zaterdag komt de nieuwe huurder. Exen helemaal gek gemaakt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, ergens hoop je nog steeds (ik wel iig) dat die kinderen ergens in een verlaten huisje met een hoop chips en cola en een X-box zitten en het prima met ze is, maar eerlijk gezegd begint die kans wel heel klein te worden
Denk ik ook, hun zoektocht zou veel gerichter zijn geweest wanneer ze aanwijzingen hadden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:31 schreef Rachilda het volgende:
[..]
Ik denk juist dat de politie vrij weinig echt concrete materialen heeft
Ja dat bedoelde ik ook. Wist niet goed hoe ik het moest verwoorden, vandaar dat ik het over materialen had. Maar ik bedoel meer aanknopingspunten die ze tot nu toe nog niet kunnen plaatsen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:31 schreef Rachilda het volgende:
[..]
Ik denk juist dat de politie vrij weinig echt concrete materialen heeft anders hadden ze de kindjes wellicht al gevonden
Dat ze meer aanwijzingen hebben dat denk ik wel ja, in ieder geval van meer beeldmateriaal en meer getuigen, en wellicht van vrienden of familie van de vader en/of moeder
Die jongens blijven daar echt niet in hun eentje zitten zonder te gillen, tegen de deur te schoppen etc. .quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:33 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Mijn idee, 2 weekjes gehuurd. Goed opgesloten en zaterdag komt de nieuwe huurder. Exen helemaal gek gemaakt.
Dat, en de kans dat ze dan af zouden gaan op vage tips (zoals zoeken in een visvijver waar in de tussenliggende periode tot 2 keer toe door meer dan 25 man gevist is, en een keer zelfs diep) zou dan en stuk kleiner zijn.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:33 schreef sig000 het volgende:
[..]
Denk ik ook, hun zoektocht zou veel gerichter zijn geweest wanneer ze aanwijzingen hadden.
Spanbanden koop je meestal per set. Denk dat ze daarom willen weten wanneer deze gekocht zijn.quote:
Niet alles staat in een bungalowpark hè.... er zijn ook huisjes die een flink eind van de bewoonde wereld zijn, en hoeveel aandacht heeft dit geval in het Franstalige deel van België gehad?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Die jongens blijven daar echt niet in hun eentje zitten zonder te gillen, tegen de deur te schoppen etc. .
Bovendien zijn bungalowparken opgeroepen hun huisjes te checken.
Buiten dat gaat een vader die zich later ophangt die jongens niet aan hun lot over laten.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Die jongens blijven daar echt niet in hun eentje zitten zonder te gillen, tegen de deur te schoppen etc. .
Ja, dat dacht ik ook, tot ik daar eens op ging googlen.... je kunt ze ook prima los kopen, juist de wat betere zijn per stuk te koop.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:35 schreef BullitJunky het volgende:
[..]
Spanbanden koop je meestal per set. Denk dat ze daarom willen weten wanneer deze gekocht zijn.
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
Eerste halfuur van "binnen het uur" is inmiddels ongeveer om.
Is een Europees amberalert uitgegaan + Belgische expert vermiste personen helpt NLse politie. Is daar vast ook in het nieuws geweestquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet alles staat in een bungalowpark hè.... er zijn ook huisjes die een flink eind van de bewoonde wereld zijn, en hoeveel aandacht heeft dit geval in het Franstalige deel van België gehad?
Dat is toch te ver rijden voor de tijdspanne?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet alles staat in een bungalowpark hè.... er zijn ook huisjes die een flink eind van de bewoonde wereld zijn, en hoeveel aandacht heeft dit geval in het Franstalige deel van België gehad?
Niet bekend gemaakt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:38 schreef kasper het volgende:
Is het nog vreemd dat z'n huidige vriendin vorige week dinsdag enige tijd niet bereikbaar was?
Of is daar inmiddels al een verklaring voor?
Ze staan waarschijnlijk niet ergens op zijn bankrekening als pinopdracht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:35 schreef BullitJunky het volgende:
[..]
Spanbanden koop je meestal per set. Denk dat ze daarom willen weten wanneer deze gekocht zijn.
twitter:IlseHVNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:38:26Wacht in Utrecht op een update van de politie over de #vermistebroertjes. Staat rond 16.00 uur gepland. #hvnl reageer retweet
Tuurlijk kun je ze ook los kopen, maar dat moet dan blijken uit de gegevens over het aanschaffen ervan. Als blijkt dat hij wel meerdere of juist maar één aangeschaft heeft, kan de politie dit meenemen in het onderzoek.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, dat dacht ik ook, tot ik daar eens op ging googlen.... je kunt ze ook prima los kopen, juist de wat betere zijn per stuk te koop.
Was die gevonden jah? Dacht die trekkabel alleen, maar die spanbanden bestaan toch meestal uit 2 gedeeltes?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die spanband is bij hem gevonden, ze willen weten of hij die recentelijk ergens gekocht heeft.
Zat ik ook net aan te denken (hoe lang kan het duren zijn bankrekening(en) mbt de afgelopen maanden te onderzoeken? En mag de politie in NL dat (onbeperkt)? .quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:41 schreef sig000 het volgende:
De vader lijkt me iemand die alles pint en dan is zijn bankrekening een leuke bron van informatie.
maar volgens mij was een gedeelte van de trekkabel gevonden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:43 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Was die gevonden jah? Dacht die trekkabel alleen, maar die spanbanden bestaan toch meestal uit 2 gedeeltes?
Aan t werk misschien? Ik mag op mijn werk ook mijn mobiel niet bij me hebben.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:38 schreef kasper het volgende:
Is het nog vreemd dat z'n huidige vriendin vorige week dinsdag enige tijd niet bereikbaar was?
Of is daar inmiddels al een verklaring voor?
De overzichten van de laatste jaren in handen krijgen is geen enkel probleem in zo'n onderzoek.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zat ik ook net aan te denken (hoe lang kan het duren zijn bankrekening(en) mbt de afgelopen maanden te onderzoeken? En mag de politie in NL dat (onbeperkt)? .
De politie mag dat zodra ze daar groen licht voor hebben van het OM. Dat kan in principe binnen een uur geregeld zijn. Bank in kwestie zal altijd meewerken.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zat ik ook net aan te denken (hoe lang kan het duren zijn bankrekening(en) mbt de afgelopen maanden te onderzoeken? En mag de politie in NL dat (onbeperkt)? .
Ze zouden samenwonen in Vleuten. Dus dan is het toch sowieso raar dat zij van niks wist? Waar pa met de kinderen heen zou gaan etc?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:45 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Aan t werk misschien? Ik mag op mijn werk ook mijn mobiel niet bij me hebben.
Dat gedeelte wat ze gevonden hebben daar zal ie zich wel mee verhangen hebben, denk ikquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:44 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar volgens mij was een gedeelte van de trekkabel gevonden.
het andere gedeelte is dan waarschijnlijk gebruikt voor het andere
nog een kwartiertje!quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
twitter:IlseHVNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:38:26Wacht in Utrecht op een update van de politie over de #vermistebroertjes. Staat rond 16.00 uur gepland. #hvnl reageer retweet
Ja dat is ook raar, haar huis is nog niet doorzocht? Alleen het huis van die ex in Neerbeek toch?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ze zouden samenwonen in Vleuten. Dus dan is het toch sowieso raar dat zij van niks wist? Waar pa met de kinderen heen zou gaan etc?
Dat geloof ik ook niet (meer). Had de hoop dat ze ergens opgesloten zaten maar die is ondertussen vervlogen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:36 schreef sig000 het volgende:
[..]
Buiten dat gaat een vader die zich later ophangt die jongens niet aan hun lot over laten.
Maar dan weten wij het nog niet. Tenzij het ergens wordt uitgezonden. Bij rtv Utrecht pas om 5 uur. HvL heeft nu geen zendtijd. NOS misschien? En site politie over zaak in de gaten houden natuurlijkquote:
Huis vader is wel onderzocht. Daar hebben ze bijv. die schoenen die vermist zijn niet aangetroffen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:48 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Ja dat is ook raar, haar huis is nog niet doorzocht? Alleen het huis van die ex in Neerbeek toch?
Kunnen bij die vriendin van hem staan...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Huis vader is wel onderzocht. Daar hebben ze bijv. die schoenen die vermist zijn niet aangetroffen.
"Schat, ik ga in mei een weekje met de jongens op pad. Ik mis mijn kids. Maken we er een lekkere mannenweek van!"quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ze zouden samenwonen in Vleuten. Dus dan is het toch sowieso raar dat zij van niks wist? Waar pa met de kinderen heen zou gaan etc?
Reken maar dat elke gang van de vader de afgelopen tijd tot de bodem nageplozen wordt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Huis vader is wel onderzocht. Daar hebben ze bijv. die schoenen die vermist zijn niet aangetroffen.
Ik neem aan dat er wel wat highlights worden getweet door de aanwezigen toch...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar dan weten wij het nog niet. Tenzij het ergens wordt uitgezonden. Bij rtv Utrecht pas om 5 uur. HvL heeft nu geen zendtijd. NOS misschien? En site politie over zaak in de gaten houden natuurlijk
Nee, maar als je man aan een touw hangt dan komen ze je echt wel even op je werk storen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:45 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Aan t werk misschien? Ik mag op mijn werk ook mijn mobiel niet bij me hebben.
Nu hopen op een bevestigend antwoord.twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:50:38@MarleenHVNL Word dit ook ergens live uitgezonden? reageer retweet
Ja precies. Iemand die zo ver heen is met zijn gedachten gaat echt niet doodleuk vertellen dat ie zn kiddo's gaat vermoorden en zichzelf ophangt. Misschien dat die vriendin nu achteraf denkt "goh, ja, dat gedrag de laatste tijd, dat was wel een beetje vreemd". Ofzo.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:50 schreef Messina het volgende:
[..]
"Schat, ik ga in mei een weekje met de jongens op pad. Ik mis mijn kids. Maken we er een lekkere mannenweek van!"
Nee, dat huis is ook onderzocht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:50 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Kunnen bij die vriendin van hem staan...
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nu hopen op een bevestigend antwoord.twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:50:38@MarleenHVNL Word dit ook ergens live uitgezonden? reageer retweet
twitter:MarleenHVNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:52:18@VermistNL nee, gaat gewoon om een interview. Geen doorbraak, slechts meer details over verdwijningsdag reageer retweet
En jij vraagt dan niet waarheen?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:50 schreef Messina het volgende:
[..]
"Schat, ik ga in mei een weekje met de jongens op pad. Ik mis mijn kids. Maken we er een lekkere mannenweek van!"
twitter:Honingpot twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:49:34@LindavV70 @XXjudithdX @Cherelle123456 @JulianRubenNL als het gebied klopt wat wij zeiden liggen ze nu onder tonnen vuilnis = onvindbaar > reageer retweet
Men verwacht niet veel concreets zo te lezen.twitter:MarleenHVNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:52:18@VermistNL nee, gaat gewoon om een interview. Geen doorbraak, slechts meer details over verdwijningsdag reageer retweet
hmm da's jammerquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
Men verwacht niet veel concreets zo te lezen.twitter:MarleenHVNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 15:52:18@VermistNL nee, gaat gewoon om een interview. Geen doorbraak, slechts meer details over verdwijningsdag reageer retweet
Nee?quote:
Maakt ook niet uit of hij wel wat verteld heeft, feit is dat hij niet met de kinderen op vakantie is gegaan.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:53 schreef Plums het volgende:
[..]
Ja precies. Iemand die zo ver heen is met zijn gedachten gaat echt niet doodleuk vertellen dat ie zn kiddo's gaat vermoorden en zichzelf ophangt. Misschien dat die vriendin nu achteraf denkt "goh, ja, dat gedrag de laatste tijd, dat was wel een beetje vreemd". Ofzo.
Ik heb geen kritiek hoor. Wel vragen somsquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:52 schreef sig000 het volgende:
[..]
Reken maar dat elke gang van de vader de afgelopen tijd tot de bodem nageplozen wordt.
We doen nogal graag schamper over de kwaliteit van het NL politiekorps en soms terecht maar veel vaker doen ze gewoon goed werk.
Ja dat is ook weer zo... Dan weet ik het ook niet, maar wel vaag dat ze niet te bereiken was, ze had ook kinderen?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, maar als je man aan een touw hangt dan komen ze je echt wel even op je werk storen.
Neem aan dat jij de vader 100% vertrouwt dan?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:55 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nee?
Dat doe ik niet in elk geval. Ik hoef niet elk weekend te weten wat de kinderen gaan doen met hun vader en waar ze precies zitten?
Ja, of ze denkt: "phieeuwww, blij dat ik niet mee ben gegaan".quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:53 schreef Plums het volgende:
Misschien dat die vriendin nu achteraf denkt "goh, ja, dat gedrag de laatste tijd, dat was wel een beetje vreemd". Ofzo.
Nee, ik bedoel de vakantiebestemming. Al kan hij daar ook makkelijk over liegen idd.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:53 schreef Plums het volgende:
[..]
Ja precies. Iemand die zo ver heen is met zijn gedachten gaat echt niet doodleuk vertellen dat ie zn kiddo's gaat vermoorden en zichzelf ophangt. Misschien dat die vriendin nu achteraf denkt "goh, ja, dat gedrag de laatste tijd, dat was wel een beetje vreemd". Ofzo.
Hij kan toch gelogen hebben over waarheen. Dat deed 'ie ook tegenover de moeder van de kids...quote:
Ik denk dat hoe slecht je verhouding met je ex ook is, je er niet vanuit gaat dat hij je kinderen ombrengt en ze ergens dumpt om vervolgens zichzelf op te hangen...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:55 schreef Plums het volgende:
[..]
Neem aan dat jij de vader 100% vertrouwt dan?
ah, even gemist.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel de vakantiebestemming. Al kan hij daar ook makkelijk over liegen idd.
Dit ging om een vakantie. Geen gewoon weekend.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:55 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nee?
Dat doe ik niet in elk geval. Ik hoef niet elk weekend te weten wat de kinderen gaan doen met hun vader en waar ze precies zitten?
Is dat zo? Is dat een feit?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:56 schreef Messina het volgende:
[..]
Hij kan toch gelogen hebben over waarheen. Dat deed 'ie ook tegenover de moeder van de kids...
Nee, kloptquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik denk dat hoe slecht je verhouding met je ex ook is, je er niet vanuit gaat dat hij je kinderen ombrengt en ze ergens dumpt om vervolgens zichzelf op te hangen...
Dit.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik denk dat hoe slecht je verhouding met je ex ook is, je er niet vanuit gaat dat hij je kinderen ombrengt en ze ergens dumpt om vervolgens zichzelf op te hangen...
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:57 schreef Plums het volgende:
[..]
Nee, klopt![]()
Maar ik zou toch wel willen weten waar mijn kind precies uithangt.
Ik denk dat de politie veel dezelfde vragen heeft, ze weten iets meer maar volgens mij niet veel.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik heb geen kritiek hoor. Wel vragen soms
Dat is geen doen... Bovendien is hij mij geen verantwoording schuldig waar hij heengaat met de kinderen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:57 schreef Plums het volgende:
[..]
Nee, klopt![]()
Maar ik zou toch wel willen weten waar mijn kind precies uithangt.
Heeft ze dat gezegd ja?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit.
Hoewel het "hier ben ik altijd bang voor geweest" van de moeder anders doet vermoeden, maar als ik serieus bang was dat mijn ex mijn kind iets zou aandoen dan had ik m'n kind zelf naar het buitenland ontvoerd
Voor een vakantie is het iig wel handig dat er voldoende van de juiste kleding meegaat, voor een weekje Turkije heb je heel andere kleren nodig dan voor een weekje Ardennen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dit ging om een vakantie. Geen gewoon weekend.
Zou de vader zelf niet ook gewoon kleding in huis hebben?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Voor een vakantie is het iig wel handig dat er voldoende van de juiste kleding meegaat, voor een weekje Turkije heb je heel andere kleren nodig dan voor een weekje Ardennen.
Vakanties bedoel ik ook wel. Dat je op z'n minst een "we zijn goed aangekomen hier in..." verwacht. Ik zou dat wel fijn vindenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:59 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is geen doen... Bovendien is hij mij geen verantwoording schuldig waar hij heengaat met de kinderen.
Andersom doe ik het ook niet. Ik vertel ook niet elke plek waar we heen gaan en hoe lang we waar blijven.
Vakanties meestal wel, maar als ik dat afdoe met centerparcs dan wordt er ook niet gevraagd welke...
Ja vast, maar van alles 2 hebben? Ook wandelschoenen en regenkleding en dergelijke?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 15:59 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zou de vader zelf niet ook gewoon kleding in huis hebben?
Ik ben heel benieuwd waarop ze dat baseert... Want iedereen die de man kende omschreef hem als sociaal en aardig...quote:
twitter:kleinehenny1 twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:01:27Ook in buurland Duitsland is een fbpagina gemaakt #vermistebroertjes https://t.co/RTDjntwv7c reageer retweet
Neuh, volgens mij was dat gewoon een oprechte reactie.quote:
Met nederlandse contentquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:03 schreef Whiskers2009 het volgende:
twitter:kleinehenny1 twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:01:27Ook in buurland Duitsland is een fbpagina gemaakt #vermistebroertjes https://t.co/RTDjntwv7c reageer retweet
Nou ja, dat is hier bijvoorbeeld wel het geval. We hebben ieder gewoon alles voor de kinderen in huis. Zwemvesten, schoenen, winterpakken... En er gaat van alles heen en weer.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja vast, maar van alles 2 hebben? Ook wandelschoenen en regenkleding en dergelijke?
Heb je dat stuk in het Engels gelezen?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:02 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd waarop ze dat baseert... Want iedereen die de man kende omschreef hem als sociaal en aardig...
Hoe je dan als vrouw je exman in staat acht je kinderen om te brengen vind ik merkwaardig. Dan zou ze bijvoorbeeld weten dat hij wat psychotische trekken heeft en dan kan ik er beter in meekomen dat hij dit plan tot in het kleinste detail heeft voorbereid.
Ok, die indruk had ik even. Heb zelf geen facebook en ging af op de reacties een fiks aantal delen terug.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Neuh, volgens mij was dat gewoon een oprechte reactie.
Daarbij zijn er amper statusupdates enz. van haar geweest de afgelopen week.
In de VS hadden we inmiddels al 3 keer een hartverscheurend huilende moeder op TV gehad die de natie smeekte maar alsjeblieft haar babies terug te brengen.
Ik heb geen Facebook dus ik kan het niet zienquote:
Nee, dat hoeft toch niet. Zeker als de verstandhouding niet optimaal is denk ik niet dat je elkaar dan inlicht over of je er al bent enzo.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:01 schreef Plums het volgende:
[..]
Vakanties bedoel ik ook wel. Dat je op z'n minst een "we zijn goed aangekomen hier in..." verwacht. Ik zou dat wel fijn vinden
Degenen die op haar Facebook reageerden niet, er wordt weinig over hem gezegd, maar er is bijvoorbeeld wel door iemand gezegd dat ze meteen wist dat het om haar kinderen moest gaan toen bekend werd dat er 2 kinderen uit de wijk waar zij wonen verdwenen waren.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:02 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd waarop ze dat baseert... Want iedereen die de man kende omschreef hem als sociaal en aardig...
Hoe je dan als vrouw je exman in staat acht je kinderen om te brengen vind ik merkwaardig. Dan zou ze bijvoorbeeld weten dat hij wat psychotische trekken heeft en dan kan ik er beter in meekomen dat hij dit plan tot in het kleinste detail heeft voorbereid.
twitter:suuslesquillier twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:05:30Zometeen in UVandaag het laatste nieuws over de #vermistebroertjes en wat gaan de koning en koningin 30 mei in onze provincie doen? reageer retweet
Ik ookquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:07 schreef Rachilda het volgende:
ja, tis al 16.00 uur geweest, ben benieuwd wanneer de eerste tweets voorbij komen
Ja, maar dan nog heb je ook mensen die dichterbij staan. Zn ex vriendin.. Zn vader en moeder. Dat soort mensen weten heus hoe een persoon in privesituaties in elkaar zit.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Degenen die op haar Facebook reageerden niet, er wordt weinig over hem gezegd, maar er is bijvoorbeeld wel door iemand gezegd dat ze meteen wist dat het om haar kinderen moest gaan toen bekend werd dat er 2 kinderen uit de wijk waar zij wonen verdwenen waren.
Dat iemand groet en vriendelijk overkomt op zijn buren zegt niets natuurlijk, ik groet ook, maar alleen op FOK! al zullen er legio mensen zijn die mij helemaal niet aardig, sociaal en vriendelijk vinden, en die kennen me niet eens persoonlijk.
Er is al wat gedoe geweest eerder dat verklaart weer het feit dat ze bekend waren bij de jeugdzorg.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Degenen die op haar Facebook reageerden niet, er wordt weinig over hem gezegd, maar er is bijvoorbeeld wel door iemand gezegd dat ze meteen wist dat het om haar kinderen moest gaan toen bekend werd dat er 2 kinderen uit de wijk waar zij wonen verdwenen waren.
Dat was vrijwilligquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:09 schreef sig000 het volgende:
[..]
Er is al wat gedoe geweest eerder dat verklaart weer het feit dat ze bekend waren bij de jeugdzorg.
Dat kan ook gewoon door de nare scheiding zijn. Of heb jij bronnen waaruit blijkt dat pa eerder door jeugdzorg op de vingers is getikt?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:09 schreef sig000 het volgende:
[..]
Er is al wat gedoe geweest eerder dat verklaart weer het feit dat ze bekend waren bij de jeugdzorg.
En die mensen hebben allemaal verklaard dat het zo'n fijne vent is?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:09 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja, maar dan nog heb je ook mensen die dichterbij staan. Zn ex vriendin.. Zn vader en moeder. Dat soort mensen weten heus hoe een persoon in privesituaties in elkaar zit.
Geen idee. Maar misschien dat de politie naar hand van die verklaringen wel meent dat het inderdaad een goed doordacht plan is. Dat hij inderdaad iemand is die tot deze daden in staat was.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
En die mensen hebben allemaal verklaard dat het zo'n fijne vent is?
Werd niks nieuws gemeld.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
twitter:suuslesquillier twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:05:30Zometeen in UVandaag het laatste nieuws over de #vermistebroertjes en wat gaan de koning en koningin 30 mei in onze provincie doen? reageer retweet
Als je opvoedingsvragen hebt kom je je bij Rouvoet-stokpaardje, "Centrum voor jeugd en gezin" terecht, en dat is gewoon onderdeel van jeugdzorg....quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:11 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ook vrijwillig doe je dat niet wanneer er geen gedoe is.
Nee. Althans niet bij het publiek.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:12 schreef Plums het volgende:
Is er eigenlijk iets bekend over de mentale gesteldheid van pa vóór dit alles?
Jeugdzorg bevestigt dat ze de situatie kende en doet er verder geen mededelingen over.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:10 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat kan ook gewoon door de nare scheiding zijn. Of heb jij bronnen waaruit blijkt dat pa eerder door jeugdzorg op de vingers is getikt?
om 17:00 pasquote:
twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:14:16Politie Utrecht komt straks met een update over de #vermistebroertjes. In UVandaag om 17.00 het laatste nieuws op @rtvutrecht reageer retweet
Mooi, komt vast straks weer naar buiten, gezin stond al bekent bij jeugdzorg... Te laat ingegrepen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:13 schreef sig000 het volgende:
[..]
Jeugdzorg bevestigt dat ze de situatie kende en doet er verder geen mededelingen over.
Dat is het?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
16.00 uur: Zus van moeder Iris laat weten aan RTV Utrecht: "Wij blijven erop hameren dat mensen moeten blijven zoeken en de enorme steunbetuigingen vanuit binnen- en buitenland wordt zeer gewaardeerd. We moeten de hoop vasthouden."
http://www.rtvutrecht.nl/(...)ruben-en-julian.html
Dan was er toch wat meer aan de hand dan eens een afspraak met een pedagogisch medewerker voor vragen en tips.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:14 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Mooi, komt vast straks weer naar buiten, gezin stond al bekent bij jeugdzorg... Te laat ingegrepen.
Met de achtergrond van deze mensen daar gelijk heen? Ik betwijfel dat, er is dan al meer aan de hand.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je opvoedingsvragen hebt kom je je bij Rouvoet-stokpaardje, "Centrum voor jeugd en gezin" terecht, en dat is gewoon onderdeel van jeugdzorg....
twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:15:15Vader van #vermistebroertjes uit Zeist typte afscheidsbrief op z'n computer. Meldt politie net. @jeroenwetzels reageer retweet
Gvd!quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:15 schreef webb2012 het volgende:
twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:15:15Vader van #vermistebroertjes uit Zeist typte afscheidsbrief op z'n computer. Meldt politie net. @jeroenwetzels reageer retweet
Nee dat brengen ze nu pas naar buitenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Gvd!
Zijn ze daar nu pas achter???
Dat was al bekend. Heb eerder een tweet gepost dat rtv Utrecht de woordvoerder om 16:10 uur voor de camera zou hebben en dat dat om 17:00 uur uitgezonden zou worden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:14 schreef webb2012 het volgende:
[..]
om 17:00 pastwitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:14:16Politie Utrecht komt straks met een update over de #vermistebroertjes. In UVandaag om 17.00 het laatste nieuws op @rtvutrecht reageer retweet
Ze hebben al heel snel een mededeling gedaan, namelijk dat hun contact met jeugdzorg op eigen initiatief was en dat jeugdzorg zelf geen reden tot ingrijpen zag.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:13 schreef sig000 het volgende:
[..]
Jeugdzorg bevestigt dat ze de situatie kende en doet er verder geen mededelingen over.
Bronquote:8 mei, 16.30 uur Het gezin is bekend bij Jeugdzorg, bevestigt een woordvoerder van Bureau Jeugdzorg Utrecht aan onze redactie. Hij benadrukt dat het gezin zelf om hulp heeft gevraagd en dat Jeugdzorg zich absoluut niet genoodzaakt voelde uit zichzelf in te grijpen.
twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:16:42In de afscheidsbrief staat niets over de vermiste #Ruben en #Julian. #vermistebroertjes @rikdogger reageer retweet
Dat is niet het nieuws van de politiewoordvoerder neequote:
twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:15:15Vader van #vermistebroertjes uit Zeist typte afscheidsbrief op z'n computer. Meldt politie net. @jeroenwetzels reageer retweet
twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:16:42In de afscheidsbrief staat niets over de vermiste #Ruben en #Julian. #vermistebroertjes @rikdogger reageer retweet
twitter:UtrechtNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:16:06Politie sprak ex-vriendin vader vermiste broertjes vorige week http://t.co/7aO2yVr6nG reageer retweet
Wat een knurft ook he.quote:
De bron dat ze niks op de PC konden vinden was toch de Telegraaf?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
Pc konden ze toch niks op vinden? Of nog een andere?
Na deze 25 delen gaan ze echt niet alles vertellen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:17 schreef nummer_zoveel het volgende:
Er werd dagen geleden al gezegd door de politie dat er geen afscheidsbrief was of iets anders te vinden op zijn pc.
En nu is alles ineens precies andersom?
Ja, kennelijk toch besloten iets te melden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:17 schreef nummer_zoveel het volgende:
Er werd dagen geleden al gezegd door de politie dat er geen afscheidsbrief was of iets anders te vinden op zijn pc.
En nu is alles ineens precies andersom?
Wisten we alquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:18 schreef Rachilda het volgende:
twitter:UtrechtNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:16:06Politie sprak ex-vriendin vader vermiste broertjes vorige week http://t.co/7aO2yVr6nG reageer retweet
twitter:VermistNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:18:33Hij zou daarin hebben aangegeven naar Limburg te gaan. #vermistebroertjes @FloortjeHVNL reageer retweet
twitter:rikdogger twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:18:36Afscheidsbrief stond op de computer van de vader. In de brief zou staan dat de vader naar Limburg zou gaan. reageer retweet
Stating the obvious ja.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:20 schreef Rachilda het volgende:
twitter:rikdogger twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:18:36Afscheidsbrief stond op de computer van de vader. In de brief zou staan dat de vader naar Limburg zou gaan. reageer retweet
twitter:nrc_next twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:20:16'Politie heeft geen nieuwe locaties om vermiste broertjes te zoeken': De politie heeft vooralsnog geen nieuwe ... http://t.co/IaZcG95iIW reageer retweet
Wisten we eigenlijk ook al..twitter:nrc_next twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:20:16'Politie heeft geen nieuwe locaties om vermiste broertjes te zoeken': De politie heeft vooralsnog geen nieuwe ... http://t.co/IaZcG95iIW reageer retweet
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wisten we eigenlijk ook al..twitter:nrc_next twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:20:16'Politie heeft geen nieuwe locaties om vermiste broertjes te zoeken': De politie heeft vooralsnog geen nieuwe ... http://t.co/IaZcG95iIW reageer retweet
En dat hij misschien eigenlijk van plan was om in limburg zichzelf te verhangen..?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:21 schreef nummer_zoveel het volgende:
Waarom naar Limburg en dat terug naar Doorn om je te verhangen?
Dat betekent misschien toch dat er in Limburg van alles gebeurd is?
twitter:rikdogger twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:22:13In zijn afscheidsbrief zegt de vader niet waarom hij een einde aan zijn leven maakt. reageer retweet
twitter:rikdogger twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:22:13In zijn afscheidsbrief zegt de vader niet waarom hij een einde aan zijn leven maakt. reageer retweet
wisten we alquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:23 schreef Whiskers2009 het volgende:
twitter:rikdogger twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:22:13In zijn afscheidsbrief zegt de vader niet waarom hij een einde aan zijn leven maakt. reageer retweet
twitter:jeroenwetzels twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:23:28Politie heeft inmiddels 1500 tips ontvangen in zaak van vermiste broertjes uit Zeist. reageer retweet
Privacy enzo... dus logisch dat ze het niet laten zien.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:24 schreef Bayswater het volgende:
Laat gewoon die brief zien, kunnen we weer gaan puzzelen.
Dat, en is er al een datum bekend waarop de afscheidsbrief geschreven is?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:24 schreef Ticootje het volgende:
een afscheidsbrief schrijf je toch ook niet in 1x... Kunnen ze geen concepten, tussendoor opgeslagen dingen terughalen?
Ja en misschien toch minder planning dan gedacht, het loopt daar uit de hand, telefoon gaat uit en vader rijdt in een soort trance richting huis en doolt wat rond.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:21 schreef nummer_zoveel het volgende:
Waarom naar Limburg en dat terug naar Doorn om je te verhangen?
Dat betekent misschien toch dat er in Limburg van alles gebeurd is?
Is het dan wel een afscheidsbrief en niet gewoon een brief?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:23 schreef Rachilda het volgende:
twitter:rikdogger twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:22:13In zijn afscheidsbrief zegt de vader niet waarom hij een einde aan zijn leven maakt. reageer retweet
Of het was niet de bedoeling dat hij gevonden werd en hij wilde met de brief iedereen (nog meer) op een dwaalspoor zetten. VErklaart wel waarom er weinig gegevens zijn over de terugrit.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:22 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En dat hij misschien eigenlijk van plan was om in limburg zichzelf te verhangen..?
maar de afscheidsbrief had hij al in de middag geschreven hoorquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:25 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ja en misschien toch minder planning dan gedacht, het loopt daar uit de hand, telefoon gaat uit en vader rijdt in een soort trance richting huis en doolt wat rond.
Dit is vreemd.quote:Daarna wordt hij om 01.56 uur vermoedelijk op de Rijksstraatweg in Leersum gefilmd door een bewakingscamera. Hij keert daar de auto en op deze beelden is een andere auto te zien.
Ivm bold maken.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
Politie gaat uit van voorbereide actie vader vermiste broertjes
Laatste update: 14-05-2013 | 16:11
Zeist, Leersum, Vleuten - De politie heeft in de computer in het huis van de vader van de vermiste broertjes, Jeroen Denis, een afscheidsbrief gevonden. Deze is geschreven op maandagmiddag 6 mei. In deze brief gaat hij niet in op de beide jongens.
De politie is nog steeds op zoek naar informatie over de exacte route die de vader afgelegd heeft en de tijdstippen waarop de twee jongens nog aanwezig waren bij hem. Verder zoekt de politie gericht naar informatie over twee voorwerpen die gevonden zijn bij het aantreffen van de vader en een paar, dat hij mogelijk gedragen heeft. Bij het aantreffen van de vader op dinsdagavond in het Doornse Gat werd een deel van een sleepkabel en een spanband aangetroffen. Onbekend is waar en wanneer de vader deze aangeschaft heeft. Informatie hierover kan behulpzaam zijn in het onderzoek. Bekend is dat de vader contant geld uitgegeven heeft voor zijn dood. Daarnaast is een paar schoenen van de vader verdwenen, wandelschoenen van het merk Columbia (maat 45 1/3). Ook hiernaar is de politie op zoek.
De vader vertelde zijn omgeving dat hij met de jongens op vakantie zou gaan in Luxemburg. Dinsdagochtend werd de vader echter om rond 08.00 uur gevonden in recreatiegebied het Doornse Gat. Hij had zichzelf daar van het leven beroofd. Zijn auto stond er in de buurt. Van Ruben en Julian ontbrak elk spoor. Een deel van de route die afgelegd is tussen maandag 6 mei rond 20:15 uur vanuit Vleuten naar Neerbeek, is bekend. In de route vanuit Limburg naar Doorn, is nog een aantal onduidelijkheden. Informatie hierover is zeer welkom, net zoals informatie over wat vader en zoons maandag 6 mei overdag gezegd en gedaan hebben. Bekend is dat hij rond 16.20 uur een afscheidsbrief op zijn computer schreef. In de brief staat niets over zijn twee zoons.
Vermoedelijk route
Vermoedelijk route
Maandagavond 6 mei rond 20:30 uur werd de telefoon van de vader waargenomen in Beesd. Iets na negenen wordt het kenteken van de Hyundai geregistreerd bij Best. Daarna volgt een GSM-waarneming in Weert. Om 22.15 uur tankt Jeroen bij een tankstation in Neerbeek, zo blijkt uit camerabeelden en een pintransactie. Vermoedelijk rijdt hij rond 22.26 uur door de Fattenbergstraat in Neerbeek. Kort daarna belt hij voor een laatste keer met zijn huidige partner en zegt dat ze zijn aangekomen bij het motel in Limburg. In werkelijkheid is hij op dat moment nog in Neerbeek. Mogelijk is Jeroen Denis via de A73 weer richting het noorden gegaan. Kort na middernacht, het is dan dinsdag 7 mei, wordt waarschijnlijk zijn auto op de parkeerplaats bij tankstation de Romeinse Put bij Venray gezien. Om 01:42 wordt het kenteken van de Hyundai geregistreerd op de Rijnbrug bij Rhenen. Daarna wordt hij om 01.56 uur vermoedelijk op de Rijksstraatweg in Leersum gefilmd door een bewakingscamera. Hij keert daar de auto en op deze beelden is een andere auto te zien. De politie is dringend op zoek naar de bestuurder van deze auto.
Dan is er een gat in de tijdlijn. Dinsdagochtend 7 mei om 04.15 uur wordt het mobieltje van Jeroen Denis weer actief. Dit gebeurt in de omgeving van het Doornse Gat, waar later zijn levenloze lichaam en de auto dinsdagochtend worden gevonden.
Vragen
De politie wil iedereen spreken die Jeroen Denis of de Hyundai met het kenteken 08-NT-BV, al dan niet samen met Ruben en Julian heeft gezien, of op een andere manier contact met ze heeft gehad. Niet alleen op de weg, mogelijk zijn ze ergens uitgestapt, hebben ze gegeten of geplast, of hebben ze inderdaad een motel bezocht.
Voor al uw tips over de vermissing van Ruben en Julian kunt u terecht via tipformulier. De foto's en film van de bewakingscamera zijn beschikbaar.
http://www.politie.nl/nie(...)miste-broertjes.html
In Leersum, terwijl hij met de kinderen op vakantie zou zijn in Limburg/Luxemburg?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:27 schreef nummer_zoveel het volgende:
Wow, dit topic neemt een heel andere wending!
Dit hele verhaal! Ze zijn misschien toch ontvoerd!!!
Jaquote:
En Venray dan...hadden we dat ook al uitgevogeld?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:31 schreef Bayswater het volgende:
Via de A73 terug, die hadden we al uitgevogeld dat de kans daarop vrij groot was aangezien als de Rijnbrug gepasseerd wordt via die route gaat. Iets na middennacht bij Venray maakt het gebied al veel kleiner.
Volgens mij bedoelen een aantal mensen dat hij de kinderen in de auto van een ander heeft laten overstappen in Leersum.quote:
Nee, dat is een nieuw gegeven, maar ook een waarschijnlijk gezien, dus geen (zuiver) camerabeeld.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:32 schreef Rachilda het volgende:
[..]
En Venray dan...hadden we dat ook al uitgevogeld?
Ligt naast de A73quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:32 schreef Rachilda het volgende:
[..]
En Venray dan...hadden we dat ook al uitgevogeld?
Dat ligt langs de A73quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:32 schreef Rachilda het volgende:
[..]
En Venray dan...hadden we dat ook al uitgevogeld?
Omdat de vader ze weg wil hebben bij de moeder.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:31 schreef Plums het volgende:
[..]
Jakindjes overgestapt bij een bekende van pa in een andere auto, die ze vervolgens meeneemt ergens heen. Maar waarom is dan vooral de vraag.
Dat volg ik inderdaad nog. Maar er komen zoveel dingen voorbij waardoor ik het even niet meer kan volgen. Wat is er nou speculatie, wat is echt etc.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelen een aantal mensen dat hij de kinderen in de auto van een ander heeft laten overstappen in Leersum.
ok, maar nieuw is wel dat hij daar wel is gestopt, waarom is de politie de omgeving van die parkeerplaats nog niet uitgekamd dan???quote:
Het gros is speculatie, dat hij de auto gekeerd heeft en dat er een andere auto aankwam is wat de politie meldt op basis van camerabeelden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:34 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dat volg ik inderdaad nog. Maar er komen zoveel dingen voorbij waardoor ik het even niet meer kan volgen. Wat is er nou speculatie, wat is echt etc.
Naja, ik blijf het wel gewoon volgen...
Ik bedoel het omkeren als dat zijn auto was, die andere auto kan gewoon toeval zijn.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:31 schreef Plums het volgende:
[..]
Jakindjes overgestapt bij een bekende van pa in een andere auto, die ze vervolgens meeneemt ergens heen. Maar waarom is dan vooral de vraag.
inderdaad, erg verwarrend gewordenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:34 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dat volg ik inderdaad nog. Maar er komen zoveel dingen voorbij waardoor ik het even niet meer kan volgen. Wat is er nou speculatie, wat is echt etc.
Naja, ik blijf het wel gewoon volgen...
In de auto van z'n huidige vriendin?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:31 schreef Plums het volgende:
Jakindjes overgestapt bij een bekende van pa in een andere auto, die ze vervolgens meeneemt ergens heen. Maar waarom is dan vooral de vraag.
Die lange lap die ik (3xquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:34 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dat volg ik inderdaad nog. Maar er komen zoveel dingen voorbij waardoor ik het even niet meer kan volgen. Wat is er nou speculatie, wat is echt etc.
Naja, ik blijf het wel gewoon volgen...
Klopt, dat is inderdaad nieuw, en misschien is dat ook de reden?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:34 schreef Rachilda het volgende:
[..]
ok, maar nieuw is wel dat hij daar wel is gestopt, waarom is de politie de omgeving van die parkeerplaats nog niet uitgekamd dan???
preciesquote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:35 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik bedoel het omkeren als dat zijn auto was, die andere auto kan gewoon toeval zijn.
Niet gestopt, gezien en met twijfel.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:34 schreef Rachilda het volgende:
[..]
ok, maar nieuw is wel dat hij daar wel is gestopt, waarom is de politie de omgeving van die parkeerplaats nog niet uitgekamd dan???
twitter:IlseHVNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:33:04Hij heeft de brief getypt om 16.20 uur op maandag 6 mei. 'S Morgens om 9.30 uur had hij zijn zoontjes al opgehaald bij hun moeder in Zeist. reageer retweet
Dat.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:35 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik bedoel het omkeren als dat zijn auto was, die andere auto kan gewoon toeval zijn.
Dat de auto omkeert en er komt een andere auto aan zou opzich kunnnen...Meldt de politie ook wat er daarna gebeurde?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het gros is speculatie, dat hij de auto gekeerd heeft en dat er een andere auto aankwam is wat de politie meldt op basis van camerabeelden.
Ik ga het even lezen!quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Die lange lap die ik (3x) heb gepost komt van de website van de politie.
twitter:IlseHVNL twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 16:34:13Hij had gezegd dat hij een paar dagen wegging en in een motel zou verblijven in het zuiden van het land. #vermiste broertjes reageer retweet
Apart dat ie daar gestopt is.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:33 schreef Rachilda het volgende:
ik vermoed dat de eerstvolgende zoekactie wordt gestart bij de : Romeinse Put bij Venray
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |