Vanaf maandag 6 mei op RTL5, wekelijks om 21:30quote:Vandaag de dag is het hebben van seks op jonge leeftijd steeds normaler en verliezen jongens en meisjes steeds eerder hun maagdelijkheid. In Ik Heb HET Nog Nooit Gedaan worden mensen gevolgd die daar, bewust of onbewust, juist laat mee zijn.
Ewout Genemans heeft de afgelopen maanden tien mensen tussen de 20 en 48 jaar oud gevolgd, die om de een of andere reden nog nooit seks hebben gehad terwijl zij daar wel de leeftijd voor hebben. Zij zijn toe aan het moment om ontmaagd te worden en willen ‘HET’ eindelijk eens meemaken.
Waarom zijn ze nog maagd? Wat doen ze om hun maagdelijkheid te verliezen? Het programma volgt deze en andere maagden, op de weg naar hun ontmaagding. Voor de een is die weg wat langer dan voor de ander.
En aangenomen voor de looks.quote:Op maandag 13 mei 2013 21:55 schreef ChatGirl het volgende:
Flirten met de barman. Daar worden die gasten ook gewoon voor betaald
Volgens mij is ze dat ook gewoon. Geen maagd, die heeft denk ik meer lullen gezien dan een gemiddelde basisschool gymleraar.quote:Op maandag 13 mei 2013 21:55 schreef Burdie het volgende:
Heeft ze nou gewoon echt niet door dat ze er bij loopt als een stoephoer?
Die heeft meer ballen tegen haar keel gehad als Boris Becker tegen zijn tennisracket.quote:Op maandag 13 mei 2013 21:55 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Volgens mij is ze dat ook gewoon. Geen maagd, die heeft denk ik meer lullen gezien dan een gemiddelde basisschool gymleraar.
quote:Op maandag 13 mei 2013 21:55 schreef ChatGirl het volgende:
Flirten met de barman. Daar worden die gasten ook gewoon voor betaald
quote:Op maandag 13 mei 2013 21:56 schreef OProg het volgende:
[..]
Die heeft meer ballen tegen haar keel gehad als Boris Becker tegen zijn tennisracket.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |