Best ernstig dit...quote:Kinderen van dode man vermist in Doorn
UTRECHTSE HEUVELRUG -
In Doorn is de politie op zoek naar twee jongetjes (7 en 9), die nooit zijn teruggekeerd nadat ze met hun vader op pad waren gegaan.
De vader heeft zelfmoord gepleegd en is gevonden in Het Doornse Gat, meldt de politie volgens RTV Utrecht. Maar van zijn twee zoontjes mist ieder spoor. De kinderen hebben donkerblond haar en een mager postuur.
Het condoleance register van de vader staat ( stond?) ook al bol met allerlei gekkies.quote:
Kat, Vrijland en consorten moet je gewoon negeren.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:16 schreef Ticootje het volgende:
Ja dat soort. Met grote verbazing.
http://www.klokkenluidero(...)lfmoord-jeroen-denis
Het zijn wel bloedzuigers hè...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:17 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Kat, Vrijland en consorten moet je gewoon negeren.
Film gezien jah, maar dat was na een auto ongeluk.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:16 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Dit doet me denken aan die film; Mama.
Dat is tot nu toe nog weinig gebeurt, of ik heb dat gemist...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:21 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik vind die Kat, Vrijland en consorten eigenlijk minder schofterig dan de sensatiezoekers die dwangmatig het hele privèleven uitpluizen van slachtoffers en dat desnoods online pleuren. Ook al gebeurd dat in al hun onwetendheid.
Maar genoeg daarover.
En ik vind ze vele malen schofteriger.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:21 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik vind die Kat, Vrijland en consorten eigenlijk minder schofterig dan de sensatiezoekers die dwangmatig het hele privèleven uitpluizen van slachtoffers en dat desnoods online pleuren. Ook al gebeurd dat in al hun onwetendheid.
Maar genoeg daarover.
Of ze zijn ziek hè... staat zoiets wat Kat heeft niet in de DSM-4?quote:Op maandag 13 mei 2013 19:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En ik vind ze vele malen schofteriger.
Tja, Kat en cs zijn gewoon gek, mensen die sensatie"ziek" zijn (zo noem ik het even) zouden beter moeten weten naar mijn mening. Verder grijpt dat verder in op de privacy en persoonlijke levenssfeer naar mijn mening. Een vergezochte complot-theorie doet dat over het algemeen een stuk minder.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En ik vind ze vele malen schofteriger.
Niet in deze zaak specifiek gelukkig (al doelde ik ook op Moeke), maar komt sinds de social media zijn intrede heeft gedaan wel steeds vaker voor bij grote gebeurtenissen die Nederland bezig houden.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat is tot nu toe nog weinig gebeurt, of ik heb dat gemist...
Enkel veel speculaties.
Klopt idd.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:31 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Niet in deze zaak specifiek gelukkig (al doelde ik ook op Moeke), maar komt sinds de social media zijn intrede heeft gedaan wel steeds vaker voor bij grote gebeurtenissen die Nederland bezig houden.
Maar genoeg daarover nu.
Inderdaad. Als je leest wat er aan kindermoorden is geweest rond 2000 bv, en hoe bizar sommige zijn...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:31 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Niet in deze zaak specifiek gelukkig (al doelde ik ook op Moeke), maar komt sinds de social media zijn intrede heeft gedaan wel steeds vaker voor bij grote gebeurtenissen die Nederland bezig houden.
Maar genoeg daarover nu.
Trek het niet aan joh, het zij je ook vergeve...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:39 schreef moeke1 het volgende:
Mensen, 1000 maal excuses, ik ben niet uit op sensatie. Het was niet mijn bedoeling om iemands privacy te schenden. Ik heb er geen kwaad achter gezocht. Mij heeft iemand de facebooksite gezegd. Ik wist het ook niet. Zo ver heb ik echt niet gegraven.
Het is goed joh. Je was gewoon onhandig bezig, had die foto gezien en dacht even niet na...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:39 schreef moeke1 het volgende:
Mensen, 1000 maal excuses, ik ben niet uit op sensatie. Het was niet mijn bedoeling om iemands privacy te schenden. Ik heb er geen kwaad achter gezocht. Mij heeft iemand de facebooksite gezegd. Ik wist het ook niet. Zo ver heb ik echt niet gegraven.
Nou, toen met Maddy McCann liep hier een topicreeks, waar ik gaandeweg sterke bedenkingen bij kreeg, hoor...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:40 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Inderdaad. Als je lees wat er aan kindermoorden is geweest rond 2000 bv, en hoe bizar sommige zijn...
Daar zouden hier dan ook heel wat reeksen van hebben gelopen... Maar toen wisten we veel minder, amper een naam laat staan een gezicht...
Dat was in 2007. Bedoel rond het jaar 2000-2001 en daarvoor.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou, toen met Maddy McCann liep hier een topicreeks, waarbij ik gaandeweg sterke bedenkingen bij kreeg, hoor...
Livia en Alessia ja, dat postte Whiz ook idd, ...vraag je je af of dat een inspiratiebron was voor de vader...quote:
6 jaar geleden waren die "social media" ook nog in ontwikkeling, volgens mij... tegenwoordig is het gebruik van twitter, facebook behoorlijk geïntensiveerd nog...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:42 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dat was in 2007. Bedoel rond het jaar 2000-2001 en daarvoor.
Misschien wel. Dat weten we toch helemaal nog niet.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:45 schreef moeke1 het volgende:
Deze vader heeft wel een bericht achtergelaten, en heeft men vanalles uit de computer gehaald. Dat is in deze zaak schijnbaar niet het geval.
Die hadden zelf al zoiets van: Hopeloze zaak. Er zijn totaal geen aanknopingspunten hoe en watquote:Op maandag 13 mei 2013 19:46 schreef moeke1 het volgende:
Ik ben benieuwd of die wetenschapper uit Belgie iets kan betekenen.
Dat weet je niet, zoals ik al eerder schreef. Hij kan hebben ingesteld dat op x datum een mail wordt verstuurd naar de moeder, de pers, de weet ik veel wie.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:45 schreef moeke1 het volgende:
Deze vader heeft wel een bericht achtergelaten, en heeft men vanalles uit de computer gehaald. Dat is in deze zaak schijnbaar niet het geval.
Niet dat ik weet.quote:
Nee dat wist ik niet?quote:Op maandag 13 mei 2013 19:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Niet dat ik weet.
Maar je weet dat vader wel gewoon schoenen aanhad en dit alleen een vermist paar is?
Dat zou inderdaad ook aan te raden zijn. Even napluizen wat de vader in de voorgaande maanden of weken op z'n computer heeft opgezocht wat mogelijk verband zou kunnen houden met de verdwijning van z'n zoontjes.quote:Op maandag 13 mei 2013 19:45 schreef moeke1 het volgende:
Deze vader heeft wel een bericht achtergelaten, en heeft men vanalles uit de computer gehaald. Dat is in deze zaak schijnbaar niet het geval.
Dat is iig wel het idee van de politie.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:00 schreef blup het volgende:
Die 'vader' heeft het tot in de puntjes voorbereid..
Dank je!quote:Op maandag 13 mei 2013 19:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/ge(...)oertjes/de-zaak.html
Kijk bij de foto's.(onderaan)
Precies hetzelfde wat nu verteld wordt op tv idd.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
Expert:goed politiewerk zaak broers
De Belgische expert Alain Remue vindt dat de Nederlandse politie goed werk verricht in de zoektocht naar de twee vermiste broers Ruben en Julian. Remue leidt een Belgisch team agenten die gespecialiseerd zijn in vermissingszaken. De Nederlandse politie riep deze week zijn expertise in.
"Er is heel veel werk verzet tot hier toe", zegt Remue tegen de NOS. "We zijn naar de vergadering gegaan met een aantal ideeën, vragen en voorstellen, maar tot mijn grote genoegen moet ik zeggen was al veel creatief werk gedaan. Mensen hebben in alle mogelijke richtingen gedacht."
Remue werd ingeschakeld toen het spoor van de vermiste broers naar Limburg leidde. "We hebben een nauwe samenwerking met de Nederlandse politie sinds jaar en dag. Daarom zijn we sinds het begin van deze zaak op de hoogte gehouden, ook omdat het spoor toch wel dicht bij de Belgische grens kwam."
Vermoorde tweeling
De zogenoemde Cel Vermiste Personen van Remue werd opgericht vanwege de zaak-Dutroux. Sindsdien onderzocht Remue meer dan 10.000 vermissingszaken, ook in het buitenland. Zo was hij ook betrokken bij de zaak rond het vermiste Britse meisje Madeleine McCann in Portugal.
In de 17 jaar dat hij dit onderzoek doet, heeft Remue slechts één keer eerder een zaak als deze gezien. In 2011 doodde een Zwitserse vader zijn 6-jarige tweeling op een geheime plek en sprong daarna voor de trein. De lichamen van de meisjes werden nooit teruggevonden.
"Dit soort zaken zijn heel erg moeilijk. Je hebt een heel groot gebied en een heel groot tijdsbestek. Je probeert een aantal concrete elementen te vinden waarop je verder kunt werken, maar dat is helemaal niet evident."
Tijd tegenstrever
Wat de zaak verder bemoeilijkt, is dat het gedrag van de vader niet eenduidig is. Remue geeft als voorbeeld het feit dat de telefoon van de vader uitstond toen hij van Limburg terugreed naar Utrecht, waardoor zijn signaal niet kon worden gevolgd. "Is het een dwaalspoor? Dat is perfect mogelijk, maar het hoeft niet. Je hebt eigenlijk geen zekerheid in deze zaak."
Ondertussen tikt de klok door. "De tijd is een tegenstrever. Hoe meer tijd voorbijgaat, hoe moeilijker alles wordt."
Toch houdt Remue vast aan het motto van zijn team 'Zeg nooit nooit'. "Laat ons niet vergeten: wanneer wij de kinderen niet vinden, blijft dat een professionele frustratie. Maar daarachter zit ook een mama, een familie, en voor hen is het een horrorverhaal."
http://nos.nl/artikel/506(...)erk-zaak-broers.html
jah, zoals ik begrepen heb uit dat stukje op telegraaf (waarin gelinkt word naar die zaak in italie/zweden) dan hebben ze ook zijn pc gecontroleerd op allesquote:Op maandag 13 mei 2013 20:06 schreef poemojn het volgende:
Ik neem aan dat ze zijn surfgegevens ook opvragen bij zijn internetprovider?
Ik had eigenlijk ook niet verwacht dat dit kon in zo'n klein en relatief druk bevolkt deel van de wereld. Hielp natuurlijk wel dat het late avond/nacht was.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:06 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Precies hetzelfde wat nu verteld wordt op tv idd.
Ergens een klein beetje respect dat iemand zoiets zo strak kan plannen dat er niemand achter komt. Dat iedereen in het duister tast en noem maar op.
Ik keur het absoluut niet goed en hoop ook dat ze snel worden gevonden. Maar zo iets uit kunnen denken, uitvoeren, en dan daarna gewoon blijkt dat het helemaal in elkaar valt dat niemand enig idee heeft van hoe en waar te zoeken. Nogmaals, ik zeg klein beetje respect, maar ik keur het absoluut niet goed en hoop nogmaals dat ze snel gevonden worden.
Dan heb ik het dus daar gelezen. Dank!quote:Op maandag 13 mei 2013 20:09 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
jah, zoals ik begrepen heb uit dat stukje op telegraaf (waarin gelinkt word naar die zaak in italie/zweden) dan hebben ze ook zijn pc gecontroleerd op alles
niet zijn pc, dat kan hij verwijderen. Ik bedoel echt via de provider.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:09 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
jah, zoals ik begrepen heb uit dat stukje op telegraaf (waarin gelinkt word naar die zaak in italie/zweden) dan hebben ze ook zijn pc gecontroleerd op alles
ik vrees dat als hij alles zo goed heeft voorbereid dat je dan meer moet gaan zoeken richting internet cafe's of eventueel via zn smartphone, werk. Dat soort dingen. En dan gaat toch echt mijn eerste keuze richting internet cafe.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:10 schreef poemojn het volgende:
[..]
niet zijn pc, dat kan hij verwijderen. Ik bedoel echt via de provider.
Ik ben bang dat de kans dat die jongetjes nog levend teruggevonden worden verwaarloosbaar klein is.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:10 schreef capuchon_jongen het volgende:
Hoe langer het duurt hoe minder kans dat ze levent terug zullen gevonden worden.
Zijn die er überhaupt nog dan, internetcafé's?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:12 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ik vrees dat als hij alles zo goed heeft voorbereid dat je dan meer moet gaan zoeken richting internet cafe's of eventueel via zn smartphone, werk. Dat soort dingen. En dan gaat toch echt mijn eerste keuze richting internet cafe.
Mm, zijn surfgedrag bestuderen kan geen kwaad toch, denk ik...quote:Op maandag 13 mei 2013 20:14 schreef hartloper het volgende:
Ja internet cafe's bestaan nog wel, maar ik denk dat hij alles in zijn kop heeft beraamd
En dat is vast niet gedaanquote:Op maandag 13 mei 2013 20:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mm, zijn surfgedrag bestuderen kan geen kwaad toch, denk ik...
Nee dat niet, maar denk dat de politie dat wel al dood.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:15 schreef Ryan3 het volgende:
quote:
Op maandag 13 mei 2013 20:14 schreef hartloper het volgende:
Ja internet cafe's bestaan nog wel, maar ik denk dat hij alles in zijn kop heeft beraamd
Mm, zijn surfgedrag bestuderen kan geen kwaad toch, denk ik...
en gelukkig hebben de meeste internet cafe's ook camerabewakingquote:Op maandag 13 mei 2013 20:12 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ik vrees dat als hij alles zo goed heeft voorbereid dat je dan meer moet gaan zoeken richting internet cafe's of eventueel via zn smartphone, werk. Dat soort dingen. En dan gaat toch echt mijn eerste keuze richting internet cafe.
krijg zo snel niet gevonden, maar openbare bibliotheken en dergelijke, WIFI locaties bv, de mac of andere bedrijven die Wifi aanbiedenquote:Op maandag 13 mei 2013 20:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zijn die er überhaupt nog dan, internetcafé's?
Ineternetten via een onbeveiligde WIFI en niemand komt erachter hoe en watquote:Op maandag 13 mei 2013 20:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mm, zijn surfgedrag bestuderen kan geen kwaad toch, denk ik...
Kat en Vrijland kun je het beste negeren. Zijn complotgekkies.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:16 schreef moeke1 het volgende:
Wat is dat vrijland voor iets? Ik vind het wazig.
Bijsterquote:Op maandag 13 mei 2013 20:16 schreef hartloper het volgende:
[..]
Nee dat niet, maar denk dat de politie dat wel al dood.
Die man is gewoon beisterslim geweest. Niet WAT hij heeft gedaan maar HOE hij het heeft gedaan.
heb je camerabeelden, maar om dan nog zijn geschiedenis te achterhalen, en wie zegt dat het in de buurt is waar hij woont, wie zegt dat hij er in de laatste maand is geweest.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:17 schreef TLC het volgende:
[..]
en gelukkig hebben de meeste internet cafe's ook camerabewaking
Wat is dat voor iets dan?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Kat en Vrijland kun je het beste negeren. Zijn complotgekkies.
Dan zijn er nog steeds zijn gegevens die je via de provider kunt opvragen.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:18 schreef moeke1 het volgende:
Hij kan ook meer dan 1 computer hebben gehad of een i pad, dat hij ook heeft laten verdwijnen.
Mensen die overal (bizarre) complotten in zien.quote:
Het is wachten op de eerste die zegt dat ze zelfs nooit bestaan hebben, alle foto's gephotoshopt zijn en dat het een false flag was om nog meer camera's op de wegen te hangenquote:Op maandag 13 mei 2013 20:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mensen die overal (bizarre) complotten in zien.
Nee, het is een andersoortig complot; Joris Demmink zit daar achter...quote:Op maandag 13 mei 2013 20:21 schreef megamandy het volgende:
[..]
Het is wachten op de eerste die zegt dat ze zelfs nooit bestaan hebben, alle foto's gephotoshopt zijn en dat het een false flag was om nog meer camera's op de wegen te hangen
Complotgekkies die er niet voor terugdeinzen om de rouwende familie voor eigen gewin in te zetten. Dat deed Vrijland (Martijn Alberda) met de familie van Vaatstra en Annas. En ondertussen maar geld aftroggelen van zijn labiele achterban.quote:
Laten we hier aub niet aan die onzin meedoen.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, het is een andersoortig complot; Joris Demmink zit daar achter...
Is het zo erg? Deze mensen zijn van de media?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:21 schreef megamandy het volgende:
[..]
Het is wachten op de eerste die zegt dat ze zelfs nooit bestaan hebben, alle foto's gephotoshopt zijn en dat het een false flag was om nog meer camera's op de wegen te hangen
En Friso en alle andere Satan-aanbidders.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:23 schreef Ryan3 het volgende:
Nee, het is een andersoortig complot; Joris Demmink zit daar achter...
Nee. Nou ja, Kat was ooit wel journalist, maar is beslist niet fris in zijn bolletje.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:24 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Is het zo erg? Deze mensen zijn van de media?
Zoek maar eens op wat men denkt over de aanslagen van 9/11 of over laatste in Boston. In het subforum BNW op dit forum vind je al genoegquote:Op maandag 13 mei 2013 20:24 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Is het zo erg? Deze mensen zijn van de media?
Zijn er mensen die dat geloven?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee. Nou ja, Kat was ooit wel journalist, maar is beslist niet fris in zijn bolletje.
Helaas wel.quote:
Ja.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:27 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Helaas wel.
Ik neem tenminste aan dat je bedoelt "die complottheoriën geloven".
Volgens hun? Ik vond het wazig en kon er geen touw aan vastknopen.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:28 schreef blup het volgende:
[..]
Zat, die lui zijn helemaal de weg kwijt. Alles maar dan ook alles is 1 grote samenzwering.
opgeknoopt aan een boom/speeltoestelquote:Op maandag 13 mei 2013 20:29 schreef Blaadje11 het volgende:
En toch vraag ik me af, heeft die vader echt zelfmoord gepleegd? Ik bedoel, zijn daar echte bewijzen van?
Ik verdiep me niet geheel (zware ontsteking in mn kaak, ben niet niet helemaal bij) al lees ik mee (niet alleen hier) maar ik zie nergens bewijzen dat hij ook echt dood is. Is er een condoleance register? Overlijdings bericht? Het staat breeduit in de media dat hij dood is, maar sja, media.
Hoop dat iemand snapt wat ik bedoel (groggy van de medicijnen, sorry).
Waarom denk je dat hij niet dood zou zijn dan???quote:Op maandag 13 mei 2013 20:29 schreef Blaadje11 het volgende:
En toch vraag ik me af, heeft die vader echt zelfmoord gepleegd? Ik bedoel, zijn daar echte bewijzen van?
Ik verdiep me niet geheel (zware ontsteking in mn kaak, ben niet niet helemaal bij) al lees ik mee (niet alleen hier) maar ik zie nergens bewijzen dat hij ook echt dood is. Is er een condoleance register? Overlijdings bericht? Het staat breeduit in de media dat hij dood is, maar sja, media.
Hoop dat iemand snapt wat ik bedoel (groggy van de medicijnen, sorry).
da vind ik nie gepast hierquote:Op maandag 13 mei 2013 20:29 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Volgens hun? Ik vond het wazig en kon er geen touw aan vastknopen.
Omdat ik daar nergens bewijs voor terug vind. Het wordt gezegd, geschreven, maar verder?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waarom denk je dat hij niet dood zou zijn dan???
Mocht het geen zelfmoord geweest zijn had de politie dit allang weten te achterhalen, aangezien moord door bijvoorbeeld wurging (en de man dan ophangen om het zelfmoord te laten lijken) hele andere sporen achterlaat dan dood door ophanging.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:29 schreef Blaadje11 het volgende:
En toch vraag ik me af, heeft die vader echt zelfmoord gepleegd? Ik bedoel, zijn daar echte bewijzen van?
Ik verdiep me niet geheel (zware ontsteking in mn kaak, ben niet niet helemaal bij) al lees ik mee (niet alleen hier) maar ik zie nergens bewijzen dat hij ook echt dood is. Is er een condoleance register? Overlijdings bericht? Het staat breeduit in de media dat hij dood is, maar sja, media.
Hoop dat iemand snapt wat ik bedoel (groggy van de medicijnen, sorry).
Ja hij heeft zelfmoord gepleegd en zijn twee kinderen vermoord,als je dat nou nog niet weetquote:Op maandag 13 mei 2013 20:29 schreef Blaadje11 het volgende:
En toch vraag ik me af, heeft die vader echt zelfmoord gepleegd? Ik bedoel, zijn daar echte bewijzen van?
Ik verdiep me niet geheel (zware ontsteking in mn kaak, ben niet niet helemaal bij) al lees ik mee (niet alleen hier) maar ik zie nergens bewijzen dat hij ook echt dood is. Is er een condoleance register? Overlijdings bericht? Het staat breeduit in de media dat hij dood is, maar sja, media.
Hoop dat iemand snapt wat ik bedoel (groggy van de medicijnen, sorry).
Jij wil een lijk zien? Waarom zou daar überhaupt over worden gelogen?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:32 schreef Blaadje11 het volgende:
Omdat ik daar nergens bewijs voor terug vind. Het wordt gezegd, geschreven, maar verder?
Ik zie het. sorry. Ik begrijp er niets van.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:31 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
da vind ik nie gepast hiergeen touw aan vast knopen
het spoor bijster ?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:33 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Ik zie het. sorry. Ik begrijp er niets van.
Ik hoef geen lijk te zien. Maar vind het een heel vaag verhaal dit alles. Vandaar.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij wil een lijk zien? Waarom zou daar überhaupt over worden gelogen?
Je wil het lichaam met eigen ogen zien ofzo?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:32 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Omdat ik daar nergens bewijs voor terug vind. Het wordt gezegd, geschreven, maar verder?
En dat er wordt gelogen over de dood van een vader en de verdwijning van zijn twee zoontjes is minder vaag?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:33 schreef Blaadje11 het volgende:
Ik hoef geen lijk te zien. Maar vind het een heel vaag verhaal dit alles. Vandaar.
Hoezo een vaag verhaal?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:33 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Ik hoef geen lijk te zien. Maar vind het een heel vaag verhaal dit alles. Vandaar.
Wat mij betreft is niemand betrouwbaar zonder bewijs, ook de politie niet.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je wil het lichaam met eigen ogen zien ofzo?
De politie is wat mij betreft betrouwbaar.
Bron?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Overigens is er idd een condoleanceregister.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |