abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_126438333
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik wil volgend jaar een een nieuwe laptop kopen, mijn huidige laptop is een Asus F52Q, deze heeft mij tot op de dag van vandaag (ondanks dat hij nu wel gebreken gaat vertonen) nog niet in de steek gelaten. Om te beginnen vind ik het design van hun producten en besturingssytemen om van te smullen. Ik ben al lange tijd opzoek naar een "Macbook-like" ontwerp, ik ben tijdens deze zoektocht al verschillende merken tegengekomen zoals Lenovo, Asus en HP die wat betreft desgin iets in de richting bieden van Apple, vaak loop ik tegen tegenvallende specs aan of het type scherm wat gebruikt wordt vindt ik niks waardoor ik vervolgens weer van de koop afzie.

Ik ken verschillende mensen die Macbooks gebruiken, vrienden, familie en collega's. Zelf ben ik werkzaam in de IT waar Microsoft aanbeden wordt, toch zie ik veel collega's en gebruikers hun privé computer inruilen voor een Imac/Macbook. Iedereen zegt niet meer anders te willen nadat zij een Mac intensief hebben gebruikt. Zelfs mijn stagebegeleider die tot één van de grootste Applehaters behoord is helemaal verliefd geworden op zijn Macbook Pro en andere Apple producten. De zojuist genoemde gebruikers variëren qua leeftijf tussen de 25 en 55 jaar, dus absoluut geen hipster of swag gedrag wat tot deze aankopen geleid heeft.

Ik heb nog niet echt ervaring met Apple producten, daarom neemt mijn stagebegeleider zijn Macbook voor mij mee zodat ik er een hele dag op mag werken en goed kennis kan maken met het besturingssysteem. Omdat ik vind dat ik minimaal 5 jaar met een laptop moet doen lijkt een Macbook met een I7, 4GB werkgeheugen, 256Gb SSD met tot slot een Retina scherm wel "Future-Proof".

Maar voor dat ding dien ik wel even 2000 euro af te tikken, waar zit de magie van Apple dat zij mensen toch zover krijgen om zoveel geld af te tikken voor bijvoorbeeld een Macbook? Terwijl ik voor 1000 euro een laptop kan krijgen met betere specs? Ik heb nog nooit veel geld uitgegeven aan gadgets, ik heb het geld er wel voor maar ik kan mijzelf niet over de streep trekken om daadwerkelijk 2000 euro te betalen voor een laptop terwijl ik ergens wel weet dat ik er geen spijt van ga krijgen.

Om antwoord te geven op de standaard vraag die gesteld wordt met wat ik er mee wil doen:

Muziek bewerken
Films bewerken
Foto's bewerken
3D desgin

Kortom, veel gebruiken voor verwerken/bewerken van veel mediabestanden. Bovendien dient het ook nog portable te zijn, vandaar de keuze voor een Macbook Pro.

[ Bericht 1% gewijzigd door RuckTape op 13-05-2013 18:24:52 ]
  maandag 13 mei 2013 @ 18:02:10 #2
393893 Hyaenidae
Haaien-idee
pi_126438552
Koop er één en ervaar het!
Mocht het niet bevallen (kan bijna niet) zet je hem na een half jaar op Marktplaats voor de aankoopprijs of meer, want Apple producten verliezen hun waarde nauwelijks tot niet.

Deze post komt van een ervaren Apple gebruiker.
pindazakje
pi_126438667
Zelf nu een paar maanden een macbook pro retina en het is heerlijk. De prestaties die het levert, de kwaliteit van het apparaat, het besturingssysteem etc. etc. het is af. Wel zou ik je aanraden iets meer ram te nemen, je kunt het nml niet later uitbreiden bij de retina versie. Zelf werk ik met 16gb ram maar met 8 kom je vaak al een heel eind.
pi_126438821
Dat mensen het zo fijn vinden komt voornamelijk omdat er over elk detail is nagedacht. Niet iedereen ziet die details, totdat ze er ineens niet meer zijn.

Ik heb nog steeds geen moment spijt gehad van mijn MacBook Air aankoop en mijn volgende laptop wordt zeker weer een MacBook. Ik wil uiteindelijk ook mijn desktop waar Windows op draait vervangen voor een iMac of Mac Mini. Het OS bevalt mij erg goed en de kwaliteit die Apple levert is dan ook hoog. Het is dan wel veel geld, uiteindelijk vind ik het dat geld zeker wel waard.
pi_126439037
Zijn er geen laptops waar osx volledig op werkt ?
Hackintosch zeg maar
Op me desktop werkt dat perfect
  maandag 13 mei 2013 @ 18:23:13 #6
379282 Woods
Ich Bin Ein Berliner
pi_126439543
Knap dat je zelf inziet dat je way to much ervoor betaald. Daarom denk ik dat je puur betaald voor het (dunne)design en eventueel het OS. Voor de rest oplichterij maar hey, marktwerking!
Oja, koop gewoon een zelfgenoemd merk.
woensdag 6 mei 2015 17:54 schreef Libertarisch het volgende:
Helaas pindakaas dan, het leven is hard. Je kunt niet iedereen blijven begeleiden alsof het kinderen zijn, je zult het zelf moeten doen.
pi_126439880
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 18:11 schreef waspoedertje het volgende:
Zijn er geen laptops waar osx volledig op werkt ?
Hackintosch zeg maar
Op me desktop werkt dat perfect
Ik weet dat het mogelijk is om Hackintosch te installeren op een normale computer, maar dan heb ik nog niet de functionaliteit zoals het "Multitouch" touchpad wat ik ook geweldig vindt.
pi_126440181
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 18:30 schreef RuckTape het volgende:

[..]

Ik weet dat het mogelijk is om Hackintosch te installeren op een normale computer, maar dan heb ik nog niet de functionaliteit zoals het "Multitouch" touchpad wat ik ook geweldig vindt.
Dat zijn dus details die je mist op het moment dat je het niet meer hebt. Ik ben dan ook nog nooit een ander touchpad tegen gekomen wat zo fijn werkt als dat van de MacBook.

En het mooiste is dat het zelfs beter werkt als je Windows 8 op je MacBook draait.
pi_126440250
het is waard wat jij het waard vindt. probleem is dat je het pas weet als je ermee gewerkt hebt een tijdje :P ik vind het het waard maar voor mij is het bedrag geen issue. persoonlijke afweging.
pi_126443341
quote:
14s.gif Op maandag 13 mei 2013 18:37 schreef Dimens het volgende:

[..]

Dat zijn dus details die je mist op het moment dat je het niet meer hebt. Ik ben dan ook nog nooit een ander touchpad tegen gekomen wat zo fijn werkt als dat van de MacBook.

En het mooiste is dat het zelfs beter werkt als je Windows 8 op je MacBook draait.
Ok weet ik dat ook weer thanks
pi_126443453
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 19:36 schreef waspoedertje het volgende:

[..]

Ok weet ik dat ook weer thanks
Volgens mij heb ik dat verkeerd geïnterpreteerd. Uiteraard bedoel ik hiermee te zeggen dat het touchpad van een MacBook zelfs nog beter is dan een touchpad van bijvoorbeeld Asus of HP als je er Windows 8 op zet. Het is dus niet eens OS gerelateerd dat het touchpad zo goed aanvoelt en werkt.
pi_126443961
Ik ben een paar maanden geleden op een Macbook Pro overgestapt en in de basis bevalt hij goed. Mooi design en fijn OS.

Wel merk ik dat ik als techneut tegen dingen aanloop waar ik geen oplossing voor heb die ik onder Windows wel had. Denk daarbij aan een serial changer voor SD kaarten en fatsoenlijke NTFS ondersteuning. Meeste is wel te omzeilen, maar denk toch dat ik er via Parallels een Windows bij ga draaien.
pi_126444242
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 19:45 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik ben een paar maanden geleden op een Macbook Pro overgestapt en in de basis bevalt hij goed. Mooi design en fijn OS.

Wel merk ik dat ik als techneut tegen dingen aanloop waar ik geen oplossing voor heb die ik onder Windows wel had. Denk daarbij aan een serial changer voor SD kaarten en fatsoenlijke NTFS ondersteuning. Meeste is wel te omzeilen, maar denk toch dat ik er via Parallels een Windows bij ga draaien.
Tuxera NTFS.
pi_126445065
quote:
14s.gif Op maandag 13 mei 2013 19:49 schreef Dimens het volgende:

[..]

Tuxera NTFS.
20 euro. Vind het nogal wat. Kan je net zo goed Paragon kopen.
pi_126448445
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 17:57 schreef RuckTape het volgende:
Terwijl ik voor 1000 euro een laptop kan krijgen met betere specs?
Ja?
pi_126448615
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 20:00 schreef Tha_Duck het volgende:

[..]

20 euro. Vind het nogal wat. Kan je net zo goed Paragon kopen.

Kopen?
pi_126449723
quote:
10s.gif Op maandag 13 mei 2013 20:55 schreef Dimens het volgende:

[..]

Kopen?
Ben geen sloeber ofzo :{w
pi_126449998
Voor mij is mijn macbook het geld zeker waard. De hoofdreden is de combinatie van OS en hardware.

Mac OS X is op unix gebaseerd en beschikt over een fatsoenlijke terminal. Erg fijn, en makkelijk toegang tot vele tools die er niet standaard zijn voor Windows.

Backups maken gaat super makkelijk met TimeMachine. Natuurlijk zijn daar alternatieven voor bij Windows, maar bij Mac OS X zit het er standaard in.

Sleep/hibernate werkt altijd. Ik gebruik mijn macbook nu zo'n 5 jaar voor mijn werk en ik heb nog nooit gehad dat hij niet uit de sleep modus kwam. Iets waarmee ik voorheen met Windows en Linux altijd problemen had en moest hopen dat hij weer op kwam. Nu denk ik daar niet eens meer over na, het werkt altijd.

De touchpad met gestures is geweldig. Als je er na eens op een andere laptop aan de slag moet stoor ik me er echt aan hoe slecht die dingen zijn op andere machines.

Al met al zijn sommige dingen best op te lossen met tools onder Windows, maar ik heb daar tegenwoordig gewoon geen zin meer in en geen tijd voor. Mijn macbook doet alles wat ik wil zonder dat ik daar moeite voor hoef te doen. Dikke win, en het geld zeker waard.
PSN: Cidolfas - FFXIV: Cidolfas Windu
  maandag 13 mei 2013 @ 21:14:04 #19
389307 1marcelfilms
(permanent verbannen)
pi_126450033
gewoon kopen, goed voor de economie
vroeger was alles beter
ìk_vôél_më_èëñzâám_ën_ållêén_v­ándàâg_wïl_ìemånd_mêt_mê_präté­ñ
pi_126450344
Zit altijd te haten en te doen op Apple maar ik zou voor de grap wel eens willen ervaren hoe zon MacBook werkt want krijg steeds meer de indruk dat Apple zo slecht nog niet is.
IT'er in hart en nieren
pi_126450780
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 21:17 schreef PascalDutch het volgende:
Zit altijd te haten en te doen op Apple maar ik zou voor de grap wel eens willen ervaren hoe zon MacBook werkt want krijg steeds meer de indruk dat Apple zo slecht nog niet is.
Iets meer dan twee jaar geleden had ik ook een hekel aan Apple, maar eigenlijk zinder rede. Het was meer afgunst dan dat het met een rede was.

Mijn eerste notes op FOK! heb ik zelfs gekregen omdat ik mensen met Apple heb uitgescholden en Apple belachelijk heb gemaakt. :')

Nu heb ik een MacBook Air en een iPhone en ik vind dit toch wel heel fijn spul. Ik zou het liefst al mijn andere elektronica willen inruilen voor Apple producten of Producten die goed samen werken met Apple producten zoals mijn Bose Sounddock.
pi_126450867
quote:
14s.gif Op maandag 13 mei 2013 21:23 schreef Dimens het volgende:

[..]

Iets meer dan twee jaar geleden had ik ook een hekel aan Apple, maar eigenlijk zinder rede. Het was meer afgunst dan dat het met een rede was.

Mijn eerste notes op FOK! heb ik zelfs gekregen omdat ik mensen met Apple heb uitgescholden en Apple belachelijk heb gemaakt. :')

Nu heb ik een MacBook Air en een iPhone en ik vind dit toch wel heel fijn spul. Ik zou het liefst al mijn andere elektronica willen inruilen voor Apple producten of Producten die goed samen werken met Apple producten zoals mijn Bose Sounddock.
ik wilde je pijn doen nu maar eigenlijk is het wel verdomd eerlijk om dat zo neer te zetten. ik moeet nu haast een traantje laten ;(
pi_126451810
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 21:24 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

ik wilde je pijn doen nu maar eigenlijk is het wel verdomd eerlijk om dat zo neer te zetten. ik moeet nu haast een traantje laten ;(
Wat?
pi_126455316
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 17:57 schreef RuckTape het volgende:

Maar voor dat ding dien ik wel even 2000 euro af te tikken, waar zit de magie van Apple dat zij mensen toch zover krijgen om zoveel geld af te tikken voor bijvoorbeeld een Macbook? Terwijl ik voor 1000 euro een laptop kan krijgen met betere specs?
Omdat specs maar een klein deel van het verhaal zijn. Mensen focussen altijd op specs omdat die te kwantificeren zijn, en daarom makkelijk vergelijkbaar. Als de ene laptop 4 GB geheugen heeft, en de andere 8 GB, dan is het logisch dat je die met 8 GB als beter waarneemt. Maar hoe (prettig) een laptop (of welk ander product) in de praktijk werkt, hangt van veel meer aspecten af. Aspecten die je in eerste instantie niet opmerkt en die je al helemaal niet in een specslist terugziet.

Enkele voorbeelden:
- hoe warm een laptop wordt
- hoe snel het in slaapstand gaat of eruit komt
- hoe prettig het toetsenbord typt
- hoe lang de batterij meegaat (al is dit wel redelijk te testen)

Maar ook softwarematige dingen. Wat ik zelf prettig vind aan Macs:
- installeren van apps is supersimpel. Een app is gewoon een bestand, je hoeft geen installatiewizard te doen. En als je wil uninstallen sleep je de app gewoon naar de prullenmand.
- de Mac App Store maakt het nog makkelijker om software te vinden/installeren
- je wordt niet lastig gevallen met allerlei alerts en popups, dit kreeg ik bij Windows wel altijd. Al moet ik zeggen dat ik al een tijdje geen Windows meer heb aangeraakt dus weet niet hoe dat nu is.
- de interface is heel consistent. Knoppen zitten altijd op dezelfde plek en werken altijd op dezelfde manier. Daarom weet je vaak direct hoe een nieuwe app werkt en is het systeem heel intuïtief.
- en nog meer dingen
  maandag 13 mei 2013 @ 22:27:25 #25
50623 Matty___
Konichiwa Bitches
pi_126455512
touchpad op een macbook is echt super. Bij koopbeslissing tussen Asus ultrabook en Air was de touchpad toch echt de reden dat het een Mac geworden is.
Deze muziek smaakt naar bier :)
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
pi_126457814
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 22:24 schreef retorbrapi het volgende:
installeren van apps is supersimpel. Een app is gewoon een bestand, je hoeft geen installatiewizard te doen.
Vergeet je er niet bij te zeggen dat het installeren van bepaalde programma's wel degelijk via een soort installatiewizard gaan?
pi_126460372
Op dit moment wel, zeker het retina scherm is van ongekende klasse, terwijl zo'n scherm volgens mij niet zo veel hoeft te kosten.

Het enige wat een beetje bij de Macbook Pro in de buurt komt qua kwaliteit voor een beduidend lagere prijs is de Dell XPS 15 die ook een erg premium uitstraling heeft. In de review nog voor 1600, nu nog maar voor 1300 exclusief kortingen.

http://nl.hardware.info/r(...)of-core-i5-conclusie

Wat men qua OS het fijnste vind mag men zelf beslissen.

[ Bericht 14% gewijzigd door Dasjonny op 13-05-2013 23:52:25 ]
pi_126463132
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 22:24 schreef retorbrapi het volgende:

[..]

Omdat specs maar een klein deel van het verhaal zijn. Mensen focussen altijd op specs omdat die te kwantificeren zijn, en daarom makkelijk vergelijkbaar. Als de ene laptop 4 GB geheugen heeft, en de andere 8 GB, dan is het logisch dat je die met 8 GB als beter waarneemt. Maar hoe (prettig) een laptop (of welk ander product) in de praktijk werkt, hangt van veel meer aspecten af. Aspecten die je in eerste instantie niet opmerkt en die je al helemaal niet in een specslist terugziet.

Enkele voorbeelden:
- hoe warm een laptop wordt
- hoe snel het in slaapstand gaat of eruit komt
- hoe prettig het toetsenbord typt
- hoe lang de batterij meegaat (al is dit wel redelijk te testen)

Maar ook softwarematige dingen. Wat ik zelf prettig vind aan Macs:
- installeren van apps is supersimpel. Een app is gewoon een bestand, je hoeft geen installatiewizard te doen. En als je wil uninstallen sleep je de app gewoon naar de prullenmand.
- de Mac App Store maakt het nog makkelijker om software te vinden/installeren
- je wordt niet lastig gevallen met allerlei alerts en popups, dit kreeg ik bij Windows wel altijd. Al moet ik zeggen dat ik al een tijdje geen Windows meer heb aangeraakt dus weet niet hoe dat nu is.
- de interface is heel consistent. Knoppen zitten altijd op dezelfde plek en werken altijd op dezelfde manier. Daarom weet je vaak direct hoe een nieuwe app werkt en is het systeem heel intuïtief.
- en nog meer dingen
Je vergeet er alleen bij te zeggen dat je je brood verdiend, aan mensen die Apple producten kopen. Dat zet de geloofwaardigheid van het stukje tekst, toch wel in het juiste perspectief.
pi_126463372
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 17:57 schreef RuckTape het volgende:
waar zit de magie van Apple dat zij mensen toch zover krijgen om zoveel geld af te tikken voor bijvoorbeeld een Macbook?
Het imago.

Met een Apple ben je hip, modern en urban. Een andere laptop is maar een lelijk, lomp, Windows ding.

Maar serieus. Het zijn fijne laptops, ik heb zelf ook een MacBook. Batterij gaat erg lang mee, slaapstand is fijn, programma's hebben eigenlijk allemaal dezelfde indeling in het menu. Dat zijn best wel voordelen.

Nadelen vind ik de prijs, de Apple fanboys en het OS. Ja, het OS is fijn, simpel en basic. Maar ik mis toch de controle die ik met Windows heb. Ik vind zelf Windows ook een stuk fijner en sneller werken. Verder heeft OS een erg irritante delay in de muisbewegingen.

Als ik een nieuwe laptop zou kopen, zou ik een Windows laptop kopen, dat sowieso. Die zijn er ook wel te vinden met een goede accu en met _O_ Windows 8 _O_ .
  dinsdag 14 mei 2013 @ 01:41:34 #30
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_126463877
Ik zou als ik jou was voor een Dell XPS gaan. Premium met goede specs. Alhoewel er niks mis met een Macbook is.
http://www.dell.com/nl/p/xps-15-l521x/fs#overrides=
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_126464054
Sony Vaio de duurdere klasse laptops van Sony
  dinsdag 14 mei 2013 @ 03:15:22 #32
230788 n8n
Pragmatisch
pi_126464306
4GB RAM is wel heel karig
Specialization is for insects”.—Robert Heinlein
pi_126464317
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 18:11 schreef waspoedertje het volgende:
Zijn er geen laptops waar osx volledig op werkt ?
Hackintosch zeg maar
Op me desktop werkt dat perfect
Op GoT is er een reeks over. Het schijnt soms instabiel te werken en ze raden aan om een legitieme versie van osx aan te schaffen. Dus een cd met een licentie . Het grootste nadeel is dat je geen updates kan uitvoeren.
pi_126464326
En gamen dan op zoon ding? Zoon mac is toch alleen leuk voor de standaard dingen?
Of zie ik dat helemaal verkeerd :P
Ik zwaai naar dieren.
pi_126464345
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 mei 2013 00:52 schreef editoor het volgende:

[..]

Je vergeet er alleen bij te zeggen dat je je brood verdiend, aan mensen die Apple producten kopen. Dat zet de geloofwaardigheid van het stukje tekst, toch wel in het juiste perspectief.
Zeg ik iets wat niet klopt?
pi_126464514
Nee, want Mac.
pi_126467969
Apple = volkswagen motor in een ferrari, je denkt dat je iets speciaals hebt:p

Maargoed, afhankelijk van wat je met je systeem gaat doen is het gewoon overwegen wat het beste is voor jou budget.

Voor het geld dat ik een fatsoenlijke MacbookPro (i7/16gb/retina/ssd/etc..) kan kopen, koop ik liever een goed geconfigureerde windoos laptopje en dan hou ik ook nog eens een heleboel geld over:D
pi_126468627
Waarom geen air?
  dinsdag 14 mei 2013 @ 11:00:48 #39
380557 RipMcPants
STEEDS! MAAR! WEER!
pi_126468703
Een MacBook Pro is uitermate geschikt voor de dingen die je er mee wilt doen. Maar natuurlijk zijn er ook een hoop Windows laptops die diezelfde taken meer dan voldoende aankunnen.

Een belangrijke reden voor mij om een MacBook (eerst Pro, nu Air) te kopen, is het feit dat het altijd gewoon werkt. Je bent ook geen/amper tijd kwijt aan het onderhouden van je systeem, want o.a. defragmenteren is niet nodig. Daarnaast ben je een stuk minder vatbaar voor virussen. Op zich allemaal kleine dingen die, voor mij althans, het gebruik van een Mac erg prettig maken.

Verder is er voor bijna elke Windows programma ook wel een Mac tegenhanger. En het glazen trackpad en de daarbij behorende gestures werken sneller en soepeler dan op welke Windows laptop dan ook.

Verder worden ze niet merkbaar trager na langer, intensief gebruik en blijven ze over het algemeen waardevast.

Die ¤2000,- die je moet aftikken is een aanzienlijk bedrag, maar ik weet zeker dat je er geen spijt van gaat krijgen. Succes met de beslissing :)
  dinsdag 14 mei 2013 @ 11:12:23 #40
382016 Brum_brum
Brum brum bruuuum
pi_126469037
http://tweakers.net/serie/2586/n56-series/
Ik heb deze Asus laptop en het scherm is het beste scherm dat ik ooit heb gehad. Het is misschien een TN paneel maar net zoals bij de TN panelen van de macbooks spatten de kleuren er vanaf en zijn de kijkhoeken goed. Het geluid is geweldig en itt een macbook kan je deze jongen ook nog uitbreiden. Vanmiddag komt mijn SSD binnen. De bovenkant is van zwart gekleurd metaal, de rest plastic fantastic en het toetsenbord lijkt op dat van een Mac. De touchpad is ook groot. Er zit ook een grafische kaart in.
pi_126469474
Wat betreft het vastlopen en niet goed draaien van programma's op windows, de afgelopen 4 jaar geen last ervan gehad en dat terwijl ik intensief gebruik maak van mijn laptop (adobe Ps/Lr/In).

Dat vastlopen van microsoft apps.. is zo 2008 en niet meer van deze tijd.
pi_126469902
Niet dat ik snel Apple producten koop; Ik vind ze veel te duur en geef niet zoveel om design. Daarnaast krijg ik praktisch alle electronica wel aan de praat zoals ik het wil. Ik ben meer iemand die oude apparatuur nog een zesde leven weet te geven.

Maar. Apple heeft een paar dingen wel goed voor elkaar, waarvan de allerbelangrijkste : Het werkt bijna altijd en het laat je niet zo snel in de steek. Het is enorm geschikt voor consumenten. Het werkt gewoon vanuit de doos prima. Alles, software en hardware, werkt vanaf het begin probleemloos samen goed.
Roses are red
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
pi_126469992
De hardware is niks bijzonders en je betaald de hoofdprijs voor een OS. Koop een goede Windows laptop(Asus, Sony e.d.) met dezelfde specs en je houdt geld over voor andere leuke dingen.

Er is niet echt een argument om een MacBook aan te schaffen, alleen persoonlijk voorkeur.

EDIT: Het gemekker over foutloos werken is een non argument. Standaard werkt een Windows laptop ook gewoon prima. Pas als je bepaalde fratsen wilt uithalen(Wat met Apple's OS vaak geen eens mogelijk is) heb je wat meer geduld nodig.
“Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.”
- Epicurus
pi_126470037
Macbook is echt te duur imo voor wat je er voor krijgt..
pi_126470692
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 mei 2013 11:37 schreef Devion het volgende:
De hardware is niks bijzonders en je betaald de hoofdprijs voor een OS. Koop een goede Windows laptop(Asus, Sony e.d.) met dezelfde specs en je houdt geld over voor andere leuke dingen.

Er is niet echt een argument om een MacBook aan te schaffen, alleen persoonlijk voorkeur.

EDIT: Het gemekker over foutloos werken is een non argument. Standaard werkt een Windows laptop ook gewoon prima. Pas als je bepaalde fratsen wilt uithalen(Wat met Apple's OS vaak geen eens mogelijk is) heb je wat meer geduld nodig.
Vind dan maar eens een fatsoenlijke laptop met een degelijke grafische kaart, uitstekend touchpad, goed toetsenbord, een lange accuduur, minstens full-hd scherm, een goede netwerkkaart en ook nog draagbaar is. Nogmaals die zijn er bijna niet, er wordt altijd wel ergens op beknibbeld helaas of je betaalt de hoofdprijs voor wat dan een "zakelijk" apparaat is.

Het enige wat in de buurt komt van de Macbook Pro is de Dell XPS 15. Net zoals dat de enige tegenhanger voor een iMac de XPS one 27 is. Edit: Samsung Series 7 Chronos / Ativ Book 8/ Asus Zenbook U500 zijn ook natuurlijk een nette laptops, maar nu eenmaal een stuk prijziger dan de Dell.

Ik heb er zelf het geld niet voor over dus zal dan ook geen Macbook halen, maar kan me prima inleven als mensen dat wel willen. Het is gewoon een goed apparaat, zelfs als er Windows op staat.

[ Bericht 4% gewijzigd door Dasjonny op 14-05-2013 12:09:36 ]
  dinsdag 14 mei 2013 @ 11:54:14 #46
39632 ikbeneenkiwi
De fruitigste
pi_126470745
quote:
Is een Macbook Pro het geld waard?
In mijn situatie wel ja.
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
pi_126470877
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 mei 2013 11:37 schreef Devion het volgende:
De hardware is niks bijzonders en je betaald de hoofdprijs voor een OS. Koop een goede Windows laptop(Asus, Sony e.d.) met dezelfde specs en je houdt geld over voor andere leuke dingen.

Er is niet echt een argument om een MacBook aan te schaffen, alleen persoonlijk voorkeur.

EDIT: Het gemekker over foutloos werken is een non argument. Standaard werkt een Windows laptop ook gewoon prima. Pas als je bepaalde fratsen wilt uithalen(Wat met Apple's OS vaak geen eens mogelijk is) heb je wat meer geduld nodig.
Het OS is echt super duur, hoor!

http://www.apple.com/nl/osx/
  dinsdag 14 mei 2013 @ 12:03:46 #48
8369 speknek
Another day another slay
pi_126471139
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 mei 2013 11:25 schreef disyn het volgende:
Wat betreft het vastlopen en niet goed draaien van programma's op windows, de afgelopen 4 jaar geen last ervan gehad en dat terwijl ik intensief gebruik maak van mijn laptop (adobe Ps/Lr/In).

Dat vastlopen van microsoft apps.. is zo 2008 en niet meer van deze tijd.
Ik heb inderdaad wel het gevoel dat Apple fans voor het laatst in 2005 een windows computer hebben gebruikt ofzo. In de tussentijd loopt mijn vrouw's macbook pro vaker vast dan mijn windows 8 convertible.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_126471152
Dus als de OS niet zo duur is en de hardware niet bijzonder is.. waar betaal je dan voor bij Apple? *O*
  dinsdag 14 mei 2013 @ 12:19:04 #50
8369 speknek
Another day another slay
pi_126471783
De Macbook Air heeft een prima prijs trouwens, de vergelijkbare ultrabooks zijn net zo duur.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')