PS3 Gamertags (Tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:AFCAsteven (stevenmac26)
Mister Sm1th (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
Jonnsie89 (Jonnsie)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bananenkaas (laucas)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)
fetss (fetss)
Jessed11 (Kun-Aguero)
Smookz (jepperdeprep)
Cha0s_Jr (WezepAFCA)
ViZi0NAiR (Dj_Day-V)
quote:kkbal (wieisboos)
OmniRocket_nl (OmniRocket)
Mash-nl (Over_hedge)
bnoankaas (laucas)
Nickskeh (Nickskuh)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Fuszy2806 (Fuszy)
dion_v_k (dion_v_k)
Mr_Don123 (RavioliPunch)
KrAlex-03 (Ozz)
TheFast0ne (TheFastOne)
Mr_Lars1982 (PrideoftheSouth)
Leoon16 (leoon.)
Ravnica01 (Revontulet)
OpticalSkillsHD (TBakkert)
Mrvanee (MrvanTrapz)
Vinno0615 (Vinno)
philthdustrial (Philos)
voor hoeveel gaan ze dan?quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:21 schreef Nickskuh het volgende:
Gaan die fitnessjes dit weekend nog wat omhoog? Misschien wel slim om nu in die gold fitness te investeren. Kosten geen drol nu.
Ja was lachen, hadden in de trein ernaar toe al paar halve liters op. Zaten in de tram met AZ en PSV supporters dus wij zetten een paar RKC liederen in.quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:20 schreef Toefjes het volgende:
Dat is karig Patje. Wel een mooi feest gehad?
Ik denk dat die de komende weken niet heel veel gaan stijgen. Mensen hebben veel coins en gaan veel packs openen.quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:21 schreef Nickskuh het volgende:
Gaan die fitnessjes dit weekend nog wat omhoog? Misschien wel slim om nu in die gold fitness te investeren. Kosten geen drol nu.
dan heb ik in dezelfde tram als jou gezeten. uurtje of 1600?quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:21 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ja was lachen, hadden in de trein ernaar toe al paar halve liters op. Zaten in de tram met AZ en PSV supporters dus wij zetten een paar RKC liederen in.
Jaquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
dan heb ik in dezelfde tram als jou gezeten. uurtje of 1600?
Verhoek ruilen tegen Lens?quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:23 schreef Timmy_Turner het volgende:
Ik ben blij dat Dicky weg is na dit seizoen. Had me zoveel meer voorgesteld van die vent, maar bracht eigenlijk niets.
Hopen dat Cocu de tijd krijgt om ergens aan te bouwen, mijn verwachtingen voor komend seizoen zijn niet te hoog iigAls er maar een hoop van deze gasten oprot
haha, heb ik wellicht oog in oog met je gestaan. Halverwege de tram. jullie RKC liedjes inzetten, ik van: wtf doen die gasten idioot met hun RKC liedjesquote:
Dat komt omdat Taxes daar niet bij worden gerekendquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:24 schreef vandermar het volgende:
Trade profit
[ afbeelding ]
Alles wat ik heb:
[ afbeelding ]
En je zou niet doorhebben dat ik dat had kunnen zijnquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:24 schreef Toefjes het volgende:
[..]
haha, heb ik wellicht oog in oog met je gestaan. Halverwege de tram. jullie RKC liedjes inzetten, ik van: wtf doen die gasten idioot met hun RKC liedjes
Nee, gewoon lekker verkopen die gast. Die hoef ik echt nooit meer in een PSV shirt te zien.quote:
Toefjes blijkbaar niet. Wat een neppertquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:25 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
En je zou niet doorhebben dat ik dat had kunnen zijn
Ik had wel een wolvenshirt aan zoals een echte FOK!ker
Geojen balans hoor. Hard werken voor Schöne, maar dat is wel een fantastische verdedigende middenvelder natuurlijk.quote:
Niet bijzonder. Mijn tradeprofit is 1.100.000 hoger dan mijn coins.quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:24 schreef vandermar het volgende:
Trade profit
[ afbeelding ]
Alles wat ik heb:
[ afbeelding ]
Hehe, iets anders kan ik er niet van bakkenquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:26 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Geojen balans hoor. Hard werken voor Schöne, maar dat is wel een fantastische verdedigende middenvelder natuurlijk.
had het moeten weten. Jij als RKC'erquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:25 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
En je zou niet doorhebben dat ik dat had kunnen zijn
Ik had wel een wolvenshirt aan zoals een echte FOK!ker
Aanval is de beste verdediging en laat Pelle nou net de beste spits ter wereld zijnquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:26 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Geojen balans hoor. Hard werken voor Schöne, maar dat is wel een fantastische verdedigende middenvelder natuurlijk.
53 def, meer dan zat toch?quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:26 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Geojen balans hoor. Hard werken voor Schöne, maar dat is wel een fantastische verdedigende middenvelder natuurlijk.
Baje denk ikquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:26 schreef DarkSonic2 het volgende:
Wie heeft 'Ajax is een gayclub' in de OP gezet
Ik heb 2 miljoen verdiend door SIF Altidore.quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:26 schreef Topiek het volgende:
Welke spelers kun je goede profit op maken dan?
allemaalquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:26 schreef Topiek het volgende:
Welke spelers kun je goede profit op maken dan?
Precies, het gaat toch om pace en strength. Dat zijn de betere punten van Schone...quote:
Waarom zijn zoveel mongolen in dit topic PSV-Fanquote:
Haha, ook dat heeft tie nietquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:27 schreef vandermar het volgende:
[..]
Precies, het gaat toch om pace en strength. Dat zijn de betere punten van Schone...
oh wacht
Ik zie een verbandquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:27 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Waarom zijn zoveel mongolen in dit topic PSV-Fan
Trustenquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:29 schreef Patje1987 het volgende:
Ja dan moeten we de volgende keer maar bier drinken.
Voor nu ga ik slapen.
quote:
Er was ook een groep die het leuk vond om een Feyenoord kroeg te bezoeken. Vervolgens was er daarom ook knokkerij bij het stadion.quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:31 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]![]()
Ik heb me vandaag ook weer kapot gelachen om de mensen die de harde kern supporter gingen uithangen maar eigenlijk nooit naar een wedstrijd gaan (zowel van PSV als AZ). De Tekst van liedjes verkeerd zingen enzo
Ja, logisch. Als iemand je kroeg bezoekt is knokken gerechtvaardigd uiteraard.quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:32 schreef vandermar het volgende:
[..]
Er was ook een groep die het leuk vond om een Feyenoord kroeg te bezoeken. Vervolgens was er daarom ook knokkerij bij het stadion.!!!!
Sowieso, daarom gingen ze ook knokken. Als het niet rechtvaardig zou zijn dan zou het ook niet gebeurenquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:33 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ja, logisch. Als iemand je kroeg bezoekt is knokken gerechtvaardigd uiteraard.
Haal Heitinga weg manquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:32 schreef Toefjes het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe verder? standaard LB uit de BPL lukt wel, maar de keeper + CB wordt wat lastig.
Die opmerking heb ik vandaag echt 100x gehoordquote:Op donderdag 9 mei 2013 23:32 schreef Nickskuh het volgende:
Wel een mooie dag geweest voor Strootman, dat hij niet naar een huldiging hoefde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |