Het gaat ook lukken, maar dit plan kost -super- veel tijdquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:09 schreef 123eend het volgende:
Spatieloos Dit kan jij dit kan jij hou je koppie erbij!
IK DENK DAT HET BETER VOOR JE IS ALS JE DIT AFKAPT. Anders kunnen er vervelende dingen gebeurenquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:11 schreef titta1992 het volgende:
[..]
Ik weet dan niks van je af enz.
Maar uitmaken breekt me hart.
Bogon net van je te houden
Klopt maar het is het waard he koppie erbij houden Mattie!quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:11 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Het gaat ook lukken, maar dit plan kost -super- veel tijd
Vervelende dingenquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:12 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
IK DENK DAT HET BETER VOOR JE IS ALS JE DIT AFKAPT. Anders kunnen er vervelende dingen gebeuren
Oke sorryquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:12 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
IK DENK DAT HET BETER VOOR JE IS ALS JE DIT AFKAPT. Anders kunnen er vervelende dingen gebeuren
Nee sorry ik weet dat het zwaar valt maar we passen gewoon niet bij elkaar. Jij en ik, ik en jij, we kunnen gewoon niet in één zin genoemd worden. Wij hebben geen toekomst, ook al weet ik dat je het graag wil.quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:11 schreef titta1992 het volgende:
[..]
Ik weet dan niks van je af enz.
Maar uitmaken breekt me hart.
Bogon net van je te houden
quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:10 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Daar heb ik ook nog steeds een crush op
Ga naar supergirl.quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:14 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Nee sorry ik weet dat het zwaar valt maar we passen gewoon niet bij elkaar. Jij en ik, ik en jij, we kunnen gewoon niet in één zin genoemd worden. Wij hebben geen toekomst, ook al weet ik dat je het graag wil.
Ik maak het uit.
Hoquote:
Hoezo? mag een stoner geen crush hebben op haar?quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:25 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ho
Het is dat ik zo vreselijk aardig en lief ben, anders had ik gezegd dat je niet meer welkom bent in de stonerreeks
Moira, doe eens lief.quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:25 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ho
Het is dat ik zo vreselijk aardig en lief ben, anders had ik gezegd dat je niet meer welkom bent in de stonerreeks
vertel me; waarom?quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:25 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Hoezo? mag een stoner geen crush hebben op haar?
sorryquote:
Heb niet echt een crush, vind het gewoon leuk om haar te irriteren, maar is er wat mis met haar ofso?quote:
fixedquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:27 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Heb niet echt een crush, vind het gewoon leuk om haar te irriteren, maar is er wat niet mis met haar ofso?
Gewoon even haar PoHi langs gaan, alles is gewoonquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:29 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Wat dan met die informatie kan ik beter irriteren, ik ben eenenaloog.
quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:29 schreef Moira. het volgende:
[..]
Gewoon even haar PoHi langs gaan, alles is gewoon![]()
![]()
Post hipquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:31 schreef Spatieloos het volgende:
Ik wil niet dom klinken, maar wat betekent PoHi?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |