Inderdaad, hij was al irritant maar nou is hij ook nog eens een eikel.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:35 schreef Cee het volgende:
Gordon wordt al depressief van lammetjes en Hello Kitty. Die kan de laatste tijd alleen maar jammeren en klagen over al het onrecht dat hem is aangedaan.
Nee, echt niet gewoon. Dat optreden was maar zo fout als het maar kan.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:04 schreef Andromache het volgende:
[..]
I'll be your voice had ik destijds best kansrijk geschat. een van de flaters van het NSF omdat Cornald Maas zo nodig Esther Hart moest hypen.
quote:Only Teardrops van Emmelie de bosheks is om te janken zo slecht,
quote:Ierland ('mogelijke winnaar')
quote:België ('fantastische stem')
quote:Finland ('leuke act')
quote:Armenië ('wat goed is dit')
dat ben ik met je eens. maar wij hebben nauwelijks artiesten die weten te spelen met de camera. doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg, enzo.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:37 schreef Perico het volgende:
En weer stak Nederland 0 euro in de podium act.
Maar ik hoorde John de Mol letterlijk in een interview zeggen dat hij er persoonlijk ervoor garant zou staan dat Nederland veel meer zou doen met de podium act. Lees, dat hij er zelf misschien geld in zou stoppen.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:58 schreef Andromache het volgende:
dat ben ik met je eens. maar wij hebben nauwelijks artiesten die weten te spelen met de camera. doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg, enzo.
Ja, dat is vreemd gegaan, op de een of andere manier leek na het NSF John de Mols bemoeienis helemaal voorbij.quote:Op woensdag 15 mei 2013 00:06 schreef Perico het volgende:
[..]
Maar ik hoorde John de Mol letterlijk in een interview zeggen dat hij er persoonlijk ervoor garant zou staan dat Nederland veel meer zou doen met de podium act. Lees, dat hij er zelf misschien geld in zou stoppen.
Toegegeven, dat was nog toen hij de productie van de nationale finale deed. Het gaat ook om geld. De Tros investeert 2 ton, daar moet iedereen uit betaald worden, en de EBU geloof ik. Ik vraag ook niet om de 150.000 die Moldova er voor 3 minuten tegenaan gooit, of Denemarken. Maar toch, helemaal niets, is het andere uiterste.
Met SHINEquote:Op dinsdag 7 mei 2013 20:51 schreef datismijnmening het volgende:
Als er iemand nooit kritiek mag leveren op een songfestival nummer is het Gorden wel![]()
Met de toppers![]()
Ben ik wel met hem eens hoor. Op Armenië na dan.quote:
quote:Op donderdag 16 mei 2013 13:13 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Ben ik wel met hem eens hoor. Op Armenië na dan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |