Dat klopt. enige nuance btw: ze hadden ook gewoon het lef niet om achter een koopwoning aan te gaan, bang voor "onbekende dingen" en om de handen vuil te maken bij een verbouwing/tuinonderhoud.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 19:11 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Jouw vrienden vertonen angstaanjagende overeenkomsten met die van MM/HD9/CC en Zeepbal. Het is maar waar je gelukkig mee bent.
Tja, als je zelf echt niks kan qua onderhoud/reparatie (en die mensen bestaan echt) en geen handige kennis/familielid hebt, zodat je voor elk wissewasje een opdracht moet plaatsen op Werkspot.nl dan is het wellicht niet handig een woning te kopenquote:Op zaterdag 11 mei 2013 19:41 schreef blomke het volgende:
Dat klopt. enige nuance btw: ze hadden ook gewoon het lef niet om achter een koopwoning aan te gaan, bang voor "onbekende dingen" en om de handen vuil te maken bij een verbouwing/tuinonderhoud.
Leuke vriend ben jij dan. 1 keer vragen ze iets en je hielp nog niet eens mee met uitpakken.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 19:48 schreef blomke het volgende:
Het waren mijn "vrienden" btw; ze dachten nl. dat ze mij voor ieder wissewasje konden strikken. Nou, daar is Blomke één keer ingetuind en daarna zaten ze toch echt met ingepakte laminaatpakken op de koude betonvloer.
Als je niet zeker weet of dezelfde stad wilt blijven wonen lijkt t me ook niet verstandig om een lening van 30jaar af te sluiten. Lef? Tis voor jou een soort stoerdoenerij?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 19:41 schreef blomke het volgende:
[..]
Dat klopt. enige nuance btw: ze hadden ook gewoon het lef niet om achter een koopwoning aan te gaan, bang voor "onbekende dingen" en om de handen vuil te maken bij een verbouwing/tuinonderhoud.
Jawel, één keer. Maar geen tweede keer als Blomke tussendoor nog verhuist, verbouwt, trouwt en niks hoort van die "vrienden" terwijl ik ze juist toen nodig had.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 22:17 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Leuke vriend ben jij dan. 1 keer vragen ze iets en je hielp nog niet eens mee met uitpakken.
Noem 't stoerdoenerij. Ik kon niks fatsoenlijks huren, dus kocht ik. "Vrienden" die wel konden huren (omdat ze er al 20 jaar opgroeiden) vertikten 't om acher een koopwoning aan te gaan.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:30 schreef NeeOfTochJA het volgende:
Als je niet zeker weet of dezelfde stad wilt blijven wonen lijkt t me ook niet verstandig om een lening van 30jaar af te sluiten. Lef? Tis voor jou een soort stoerdoenerij?
Daar is toch helemaal niks mis mee. Je weet nooit wat de toekomst brengt. Maar als je eenmaal gekocht heb dan kun je er vanuit gaan dat je 30 jaar later nog maar een fractie van de woonkosten hebt die je zou hebben als je nooit had gekocht. En dan kun je in die 30 jaar ook nog een paar keer verhuizen met hetzelfde hypotheek bedrag. Er zullen altijd mensen zijn die pech hebben zelfs met gelijkblijvende huizenprijzen, nu even wat meer maar dat trekt ook wel weer bij.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:30 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Als je niet zeker weet of dezelfde stad wilt blijven wonen lijkt t me ook niet verstandig om een lening van 30jaar af te sluiten. Lef? Tis voor jou een soort stoerdoenerij?
Newsflash... 30 jaar is een hele lange tijd, en niemand weet wat er in 30 jaar allemaal kan gebeuren. Niet alleen op persoonlijk vlak, maar ook op maatschappelijk vlak. (Er zijn wijken in kortere tijd compleet verpauperd.) Je argument betreffende 'Als je niet zeker weet of dezelfde stad wilt blijven wonen' raakt dus kant noch wal, volgens jou argument kun je dus nooit een woning kopen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:30 schreef NeeOfTochJA het volgende:
Als je niet zeker weet of dezelfde stad wilt blijven wonen lijkt t me ook niet verstandig om een lening van 30jaar af te sluiten.
Leer eens het verschil tussen die 2.quote:Lef? Tis voor jou een soort stoerdoenerij?
Sterker nog, ik zou opgekruld in een hoekje gaan zitten.quote:Op zondag 12 mei 2013 21:36 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Newsflash... 30 jaar is een hele lange tijd, en niemand weet wat er in 30 jaar allemaal kan gebeuren. Niet alleen op persoonlijk vlak, maar ook op maatschappelijk vlak. (Er zijn wijken in kortere tijd compleet verpauperd.) Je argument betreffende 'Als je niet zeker weet of dezelfde stad wilt blijven wonen' raakt dus kant noch wal, volgens jou argument kun je dus nooit een woning kopen.
Uit je handtekening:quote:
In zijn geval op zijn vroegst pas als een ander het al opgeraapt heeft.quote:Op zondag 12 mei 2013 21:57 schreef monkyyy het volgende:
Wanneer weet je dat het mes op de grond ligt?
Je weet dat de bodem bereikt is als de prijzen voor een langere periode stabiel zijn of weer stijgen. Met een langere periode bedoel ik dan minstens een jaar of langer. Nu staan de VEH's de NVM's en de overige cheerleaders meteen te juichen als we een kwartaaltje een miniplusje halen, dan wordt alles uit de kast gehaald om het publiek ervan te overtuigen dat we nu toch echt de bodem wel bereikt hebben. Tijd om te 'slimme-Z-en' want voor je het weet betaal je je weer helemaal scheel aan een stapel stenen op een postzegelquote:Op zondag 12 mei 2013 21:57 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Uit je handtekening:
"Never try and catch a falling knife. Wait for it to hit the ground then pick it up. The same applies to falling housing prices"
Wanneer weet je dat het mes op de grond ligt?
Je zou de reactie's op de mini-minnetjes eens terug moeten lezen...quote:Op maandag 13 mei 2013 19:44 schreef ComplexConjugate het volgende:
Nu staan de VEH's de NVM's en de overige cheerleaders meteen te juichen als we een kwartaaltje een miniplusje halen
Animal spiritsquote:Op maandag 13 mei 2013 19:55 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Je zou de reactie's op de mini-minnetjes eens terug moeten lezen...
Kleine nuance: Predator spirits..quote:
Tuurlijk, Hades zou trots zijn op deze onderwereld.quote:Op donderdag 9 mei 2013 01:44 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Jij vindt dat we het echt zo slecht hebben in NL?
Gelukkig geen gewone iPad, anders staat dat huis vol.quote:
Als dat zo is, kun je wel stoppen met klagen, dan laat je de iPad vervallen, en koop je het huis appartement gewoon voor 45K. Succes.quote:
Hier is een leuke site waar je het zelf kunt berekenen: http://www.koopofhuurwoning.nl/berekening.phpquote:Op woensdag 15 mei 2013 23:44 schreef ikjijallebei het volgende:
Top, het bekende huren/kopen geschreeuw in dit topic.
Huren.
Kopen.
quote:wo 15 mei 2013, 17:46 Huizenverkoper krijgt 12 procent minder dan vraagprijs
AMSTERDAM - Eigenaren van koopwoningen moeten bij verkoop hun vraagprijs steeds verder laten zakken om van hun huis af te komen.
Gemiddeld kregen verkopers in 2012 88 procent van de oorspronkelijke vraagprijs. Vlak voor de crisis, in 2007, was dit nog 95 procent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |