Als men over de duivel spreekt...quote:Op maandag 6 mei 2013 16:34 schreef Aisumasen het volgende:
Brian Wilson is de koning van de melodie, Beach Boys zijn zo veel meer dan 'I Get Around', 'Surfin' U.S.A.', 'Fun, Fun, Fun' en 'Barbara Ann', net zoals The Beatles meer hebben gedaan dan 'Love Me Do', 'She Loves You' en 'From Me To You'. Zo veel van de hier besproken indie-componisten putten inspiratie uit de pak 'm beet periode 1966-1973. Check 'Surf's Up (1971) en 'Holland' (1973):
[..]
[..]
Ik snap het lijstje niet. Wat zegt ranje nu preciesquote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:28 schreef Kerftminister het volgende:
Meh The Verve hoort niet in dat rijtje.
Te glad of te bekend?quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:27 schreef ranja het volgende:
[..]
My rating strategy for Music:
0.5: Radiohead, Coldplay, The Verve, Travis, Keane, etcetera.
Het is vooral allemaal muziek die teveel wordt afgespeeldquote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:31 schreef Bol_Wan het volgende:
ik vind alle bands tof in je rijtje ranja, toch haal ik regelmatig goeie tips bij je op. Apart
Radiohead hoort zo niet in dat rijtje thuis. Echt.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:27 schreef ranja het volgende:
[..]
My rating strategy for Music:
0.5: Radiohead, Coldplay, The Verve, Travis, Keane, etcetera.
Niet als je de radio nooit aanzetquote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:36 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Het is vooral allemaal muziek die teveel wordt afgespeeld
Te zeurderig en te kabbelend, of gewoon irritant zoals bittersweet symphony.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:32 schreef Moody het volgende:
Te glad of te bekend?
De 5 bands die je noemt hebben toch wel enkele goede nummers gemaakt. Blue Flashing Light staat toch niet mijlenver van je interesse af
Daarbij zie ik een score van 0,5 meer als anti-stem. Welk cijfer geef je Kane of Nick & Simon dan?
Je vergeet dat de eerste 2 albums van Coldplay wel goed waren.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:41 schreef ranja het volgende:
[..]
Te zeurderig en te kabbelend, of gewoon irritant zoals bittersweet symphony.
Ik geloof niet dat ik Nick en Simon heb gerate maar die zouden meestal op 1-1.5 uitkomen denk ik
Penguin Radio is wel leuk, maar ook die draaien veel (vooral nieuwe) plaatjes behoorlijk vaak kapot. kan me herinneren dat Kodaline (iets wat me sowieso niet ligt) me helemaal de strot uitkwamquote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:42 schreef Moody het volgende:
[..]
Naja, Penguin Radio zit behoorlijk in mijn straatje. Wel leuk om als je aan het werk bent af en toe een nieuw bandjes te ontdekken
Dankzij de Stones hequote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:41 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik luister al die bovengenoemde wel
Bitter Sweet Symphony is toch wel geniaal nummer.
Ik ben sowieso een zondaar, want ik heb Mylo Xyloto te veel geluisterd. Dat nummer van The Verve moet ik weer even opzoeken danquote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:44 schreef Moody het volgende:
[..]
Dankzij de Stones he
The Drugs Don't Work is beter vind ik.
quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:42 schreef debeterebob het volgende:
Je vergeet dat de eerste 2 albums van Coldplay wel goed waren.
/Norage.
Neuhquote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:45 schreef debeterebob het volgende:
Dat nummer van The Verve moet ik weer even opzoeken dan
Ik kan het wel voorspellen:quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:46 schreef ranja het volgende:
[..]neehoor, eerste keer dat ik Coldplay hoorde moest ik er al niks van hebben. En Travis was nog eerder dus ik weet wel waar ik niet van houd
Voor mij meer van hetzelfde en 'nee he niet weer zo'n bandje'. Eigenlijk kan ik de lijst nog veel langer maken als ik zou willen.
Coldplay en Keane vond ik toen ik met andere muziek dan Hip-Hop nog zeer aangenaam, maar na een tijdje ontdek je dat er zoveel meer is en zijn die bands zo vreselijk standaard eigenlijk he.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:46 schreef ranja het volgende:
[..]neehoor, eerste keer dat ik Coldplay hoorde moest ik er al niks van hebben. En Travis was nog eerder dus ik weet wel waar ik niet van houd
Voor mij meer van hetzelfde en 'nee he niet weer zo'n bandje'. Eigenlijk kan ik de lijst nog veel langer maken als ik zou willen.
Die kwam ik laatst ook tegen. Staat volgens mij in een 3fm lijst of zo. Daarom al verfoeilijk toch?quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:48 schreef Bol_Wan het volgende:
Nu we het toch over zoete muziek hebben. Cayucas is typisch zo'n bandje dat net niet te zoet is en daardoor een prima zomergeluid neerzet![]()
Nickelback en Oasis ook vind ik.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:48 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik kan het wel voorspellen:
U2, The Offspring, Paramore, Duran Duran, RHCP en John Mayer.
En Blof uiteraard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |