Ben ik de enige die dit echt niet grappig vond....?quote:
Misschien handig om dat in het vervolg boven je spoiler te zettenquote:Op zondag 5 mei 2013 22:24 schreef Maisnon het volgende:
Hmm schijnbaar is er wat over wat boeken in de toekomst uit af te leiden.. maar in een spoilertje dan
Nee. Ik vond het ook totáál niet grappigquote:Op zondag 5 mei 2013 22:37 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ben ik de enige die dit echt niet grappig vond....?
GoT en Spartacus zijn ook wel énigszins te vergelijken. Ze komen zelfs een hoop punten overeen: Helden, geweld, intriges/(politieke) spelletjes, sex (al vond ik de sex in Spartacus wel leuker om naar te kijken), drama, interessante personages, backstabbing, vervlogen tijden (GoT: fantasy, maar in een Middeleeuwse setting, Spartacus: Tijd van Romeinse rijk), maar vind het verder tóch wel een ander genre.quote:Op zondag 5 mei 2013 22:16 schreef Kyubey het volgende:
[..]
GoT en Rome zijn wel redelijk vergelijkbaar vind ik.
Gefixtquote:Op zondag 5 mei 2013 22:43 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Misschien handig om dat in het vervolg boven je spoiler te zetten
Alhoewel ik natuurlijk niet kan garanderen, dat jij het ook (zo) goed vindt, zou ik het zeker een kans geven! Vooral het laatste seizoen is erg goed als je ook van (intens) drama houdt, maar het laatste seizoen komt eigenlijk pas echt goed tot zijn recht na wel eerst ook de eerdere seizoenen te hebben gezien. De eerdere seizoenen bevatten relatief minder drama, maar weer relatief wat meer intrige(s) (en ook meer seks trouwens, als ik het me goed herinnerquote:Op zondag 5 mei 2013 22:05 schreef SolidasRock het volgende:
Offtopic: Hmmm... Spartacus schijnt goed te zijn als ik de comments hier lees, ff binnenhalen.
(offtopic tags werken niet meer?)
Hij haalt hem nu momenteel binnen als het goed is, en heb op volgen topic geklikt in dat topic (uiteraard lees ik hem niet), bedankt voor je nuttige replyquote:
Je bedoelt sinds hij omringd is door 20.000 wildlings die hem de strot af zouden snijden als ze wisten dat hij de neef is van de First Ranger of the Night's Watch?quote:Op zondag 5 mei 2013 23:35 schreef Littlerabbit het volgende:
Heeft Jon Snow zijn oom waar hij immers voor vertrok eigenlijk ooit teruggezien/gevonden. Ik kan het mij niet herinneren, maar hij stopte ineens met het aanhalen van hem.
Nog één mogelijke tip: Let dus op dat er ook een prequel is, dit zorgt nog wel eens voor wat variatie/verwarring in de nummers die aan de seizoenen worden gegeven.quote:Op zondag 5 mei 2013 23:29 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Hij haalt hem nu momenteel binnen als het goed is, en heb op volgen topic geklikt in dat topic (uiteraard lees ik hem niet), bedankt voor je nuttige reply![]()
Benjen Stark bedoel je? Die is M.I.A. (missing in action). Heeft nu dus onduidelijke status.quote:Op zondag 5 mei 2013 23:35 schreef Littlerabbit het volgende:
Heeft Jon Snow zijn oom waar hij immers voor vertrok eigenlijk ooit teruggezien/gevonden. Ik kan het mij niet herinneren, maar hij stopte ineens met het aanhalen van hem.
Nietus!quote:Op maandag 6 mei 2013 00:07 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Benjen is gewoon dood. Net als Syrio. Denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
quote:Op maandag 6 mei 2013 00:15 schreef Repelsteeltju het volgende:
Benjen is een White Walker en Syrio een Faceless Man.Nietus, nietus, nietus!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Tails tell tales
quote:Op maandag 6 mei 2013 00:15 schreef Repelsteeltju het volgende:
Benjen is een White Walker en Syrio een Faceless Man.Of ze leven allebei nog.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |