abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_126179865
Misschien is het ook maar net mijn referentiekader. Ik doe onderzoek naar risicogedrag bij adolescenten, en lees dus veel over impulscontrole en hersenontwikkeling enzo. Ik ben er daardoor denk ik overmatig van bewust dat kinderhersenen volop in ontwikkeling zijn en dan met name gebieden die impulsen moeten controleren. Ik duid 'regels overtreden' in een groot deel van de gevallen als een "oooh, wat leuk, dat wil ik zo graag!" gevoel wat te laat gevolgd wordt door een "oeps, vergeten dat dat niet mag" gedachte. Regels moeten inslijten, automatiseren en dan pas kunnen ze impulsen beter onderdrukken. Ik zie dus geen jongetje dat keer op keer moedwilig niet luistert, maar een jongetje wat regels vergeet, of ze uitprobeert. Gelden ze altijd, of alleen nu even, en wat gebeurt er als ik het wel doe? Dat betekent niet dat zijn gedrag geen consequenties heeft, hij moet de regels wel leren. Maar het is wat Pvoess zegt: "omdenken".

Ander voorbeeld: mijn moeder vertelde dat kleine kinderen een heel sterke oprichtingsreflex hebben, ze moeten haast dwangmatig hun hoofd hooghouden en daarom liggen ze niet graag op hun rug. Me dat bedenkend vind ik het minder moeilijk om mijn geduld te bewaren als M friemelt tijdens het aankleden. Hij doet het niet om mij te jennen, maar omdat zijn lijfje hem vertelt dat liggen niet goed is. En daar speel ik dan op in en daar werken we om heen. Resultaat blijft hetzelfde: rust bij het verschonen.

Zoals ik al zei, dat helpt mij. En misschien een ander ook. Zo niet dan staat het iedereen geheel vrij mij input te negeren :Y Ik vind alleen niet dat ik er over tot de orde geroepen hoef te worden, want zo uitzonderlijk zijn mijn post niet, noch zijn ze respectloos.

[ Bericht 2% gewijzigd door Clubsoda op 07-05-2013 17:45:13 ]
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
  dinsdag 7 mei 2013 @ 18:26:24 #82
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_126181532
Zeg hoe zit dat bij jullie dreumessen, Rayen is bijna anderhalf jaar maar bijvoorbeeld thuis (en we wonen niet groot dus ik ben altijd haast in zicht)
Maar hij doet dus niets alleen, als hij in de tuin speelt en ik ga even naar binnen om wat te pakken dan wil/moet hij altijd meelopen.
Overal moet ik mee naartoe lopen, hij durft niet verder dan 2 meter of zo. Achter onze tuin is een klein woonerfje maar denk maar niet dat hij alleen een paar meter verder loopt.
terwijl ik daar bv. op een bankje zit en hem overal kan zien.
Is dit normaal gedrag voor zijn leeftijd?

Als we in de stad zijn bijvoorbeeld heeft hij dit niet en ben je hem bij wijze van kwijt voordat je er erg in hebt.
Rayen 2½ jaar!
  dinsdag 7 mei 2013 @ 19:07:30 #83
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_126182967
Ik gebruik de gang bij Chris vanaf bijna 2.. Maar niet als straf. Meer om hem even af te laten koelen. Daarna kon hij dan wel weer normaal de regels volgen.. Even 1-2 minuutjes ademhalen zonder prikkels. En daarna een knuffel en weer verder spelen. Hij ging er soms zelf ook even heen als peuter als het hem teveel werd..
Daan heeft er nog niet gezeten. Maar is ook een ander kind. Die luistert nog niet zo goed vergeleken met Chris op die leeftijd. En dat in combi met een snellere motoriek en klim-drang.. Die staat dus soms binnen 4 tellen (even iets uit de open keuken pakken) op tafel tegen de lampen te slaan. Dan kun je alles wel uit de woonkamer halen. Maar zelf de gewone dingen zijn "gevaarlijk".. Zolang hij de regeltjes nog niet snapt, valt er ook weinig te "straffen/af te koelen". Kwestie van ogen open houden en uitdagen met dingetjes die wel mogen.

TJ, Ik herken het niet. Daan vliegt er overal vandoor, en Chris was op een paar plekken buitenshuis wel geremder, maar niet thuis. Meer een groep met veel kindjes, familiedingen etc. Dat was echt verlegenheid.
Wel merk ik dat Daan thuis graag dingen met me samen doet. Dus als ik binnen bezig ben, komt hij bij me, en buiten ook. En liefst ook nadoen als het gaat. Maar dat is dus nieuwsgierigheid naar mijn acties..
  dinsdag 7 mei 2013 @ 19:21:23 #84
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_126183657
Ik gebruik hier de box nog regelmatig. Zeker niet als strafplek maar wel als plekje om even rustig te spelen zonder meteen de hele kamer rond de sjesen. Box staat ook nog laag zodat hij er ook nog in kan. Soms wil hij zelf ook nog even in de box. Misschien ook omdat hij zijn zusjes daar steeds in ziet liggen dat hij ook wil.
  dinsdag 7 mei 2013 @ 19:55:40 #85
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_126185386
Hier ook de box , wanneer Oliver overprikkeld raakt want teveel om zich heen heeft hij echt afbakening nodig en gaat hij even in de box of stoel of buggy , en soms valt hij in slaap *O*
Niet als Straf maar juist om hem even Uit de chaos te halen.

En verder verschillende kindjes , verschillende aanpakken. Arwen heeft echt bats/boem Kant en klare duidelijkheid nodig en wel een regime wat heel onnatuurlijk voelt maar zij zelf ook om vraagt. :)
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 7 mei 2013 @ 19:56:08 #86
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_126185401
Box is er helaas al uit, aangezien meneer daar uit is geklommen/gevallen..
Dan liever beheerst op tafel klimmen, dan als een dolle uit de box vliegen ;)
  dinsdag 7 mei 2013 @ 20:00:27 #87
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_126185629
Voordeel van een kleine krielkippie hebben ;)
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 7 mei 2013 @ 20:17:04 #88
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_126186593
quote:
17s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 15:43 schreef Kyara het volgende:
M is vandaag op avontuur in de tuin geweest (1e keer, er moest eerst nog een struik weg en goed geveegd worden). We hebben bellen geblazen en dat vond hij echt super leuk!

Echt een tip om bij de action of zo een zooi van die dingen te halen O+

[ link | afbeelding ]
Ahw, lekker ding! O+

Action is te gek voor kinderspul! Ook kartonnen boekjes bijna gratis, scheelt weer want hier zijn al menig boekjes gesloopt! :D

Hier geen box meer, maar ook geen gebruik van stoel of gang (dan moet ik het traphek consequent neer zetten :X ). Vind het nog niet nodig om iets dergelijks in te zetten. Wat Zana omschrijft, herkent een ieder hier wel en iedereen wil wel dat stukje behang in huis hebben toch?
Ik kan overigens wel wat met de dingen die Clubsoda omschrijft, inderdaad omdenken of iets. Als je weet waarom ze iets doen, is het makkelijker ermee om te gaan.....maar dan nog is er altijd wel eens de welbekende druppel! :P en dan maar hopen dat papa op tijd thuis is :D
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  dinsdag 7 mei 2013 @ 20:17:59 #89
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_126186638
Formaat zegt niet alles..Chris was toch echt een maatje groter dan Daan.. Maar die heeft dat soort stunts nooit gedaan..
  dinsdag 7 mei 2013 @ 20:23:25 #90
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_126186954
InAnouk wil nu ook zelf de trap af......maar dan gaat ze beginnen bij dat smalle gedeelte :X ik zet haar dan maar weer bij het brede gedeelte, maar omdat ik achter haar loop, gaat ze zich omdraaien en dus vooruit de trap af, doodeng vind ik het. Draai haar wel steeds om, maar toch! Engerd! Verder doet ze geen enge dingen.....nog....
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_126188686
Humm ik moet zeggen dat ik nooit de behoefte had om haar op een plek te zetten om af te koelen. Ze is behoorlijk speels, klimt graag en soms zoals vandaag erg jengelig maar ze is nooit echt echt stout of driftig...wel kan ze behoorlijk aandacht van me eisen. Als ik wil afwassen dan trekt ze aan mijn broek of duwt ze me aan de kant of ik moet altijd mee naar buiten. Ze is altijd in beweging en kan niet stil zitten (vandaag wel 5 minuutjes met emmer en water <3)
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126190577
Vergeleken met jullie ben ik best streng...

Wat er tegen Zana gezegd werd 'Je straft hem omdat je het zelf niet meer weet' ben ik het heel erg mee oneens. Op een moment dat je je grens bereikt gaat je kind tever. En dan moet het kind leren dat het niet mag wat hij doet! En als zo'n stoel bij je past, prima toch?
Ik heb hier hele duidelijke regels. Nee is nee, en blijft nee. Ze moet het gewoon leren! Ook al is ze te jong om dingen te begrijpen, ik pak de dingen liever nu al aan.

Verder ben ik een moeder die haar geduld snel verliest. Ik kan er niks aan doen, zo ben ik. Ik verhef mn stem dan ook, en dat vind ik niet leuk, maar ik ben maar een mens. Ik heb dr zelfs wel eens een tik gegeven. Had het liever op een andere manier opgelost, maar heb een enorm opvliegend karakter. Ik moet ook leren. Gelukkig lijkt Elise er nooit van onder de indruk. Daardoor leer ik ook dat het gewoon geen zin heeft. Ze snapt pas echt als ik boos ben wanneer ik haar dwing me aan te kijken en haar rustig maar met een duidelijke stem uitleg dat het niet mag.

Dus wat dat betreft begrijp ik Zana heel goed. Ik ga ook geen eindeloze verschoonsessies aan, en bewust met eten knoeien accepteer ik ook niet. Dingen kapot maken kan gebeuren, ik heb hier niks weg gehaald, ze moet gewoon maar leren dat ze er niet aan mag komen. Als er toch iets kapot gaat is dat jammer, maar ze moet wél leren dat dat niet mag! In mijn ogen bereik je dat niet door het goed te vinden als iets kapot gaat, of alles weg te zetten.
pi_126190885
Iemand haren-was tips? Elise vindt het afschuwelijk!
Ze is dol op het badje, vraagt er elke avond om 'Mama! E bap?' maar het haren was gedeelte is een drama. Ik doe het met de douchekop die ik zacht zet, maar zij begint dan zo te protesteren en te bewegen dat er altijd water over haar gezichtje stroomt. een washandje voor de ogen wilt ze absoluut niet, dit vindt ze nóg erger..

Argh!
pi_126191296
Hihih San ik ben totaal tegenovergestelde :D ik ben echt niet streng :@ ik laat haar best vrij en ze mag ook best veel van mij..

Hier ook bad favoriet maar haren wassen is drama! ze hangt over de rand van het bad en gilt...de hele vloer is dan nat omdat ik gewoon door blijf afspoelen..ik doe het altijd eerst bij mij, laat haar zelf de straal voelen, maar niks helpt echt.
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  dinsdag 7 mei 2013 @ 21:39:43 #95
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_126191313
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:33 schreef Sannne het volgende:
Iemand haren-was tips? Elise vindt het afschuwelijk!
Ze is dol op het badje, vraagt er elke avond om 'Mama! E bap?' maar het haren was gedeelte is een drama. Ik doe het met de douchekop die ik zacht zet, maar zij begint dan zo te protesteren en te bewegen dat er altijd water over haar gezichtje stroomt. een washandje voor de ogen wilt ze absoluut niet, dit vindt ze nóg erger..

Argh!
Ik spoel Larissa haar haren altijd uit met een beker/kan met schoon water, misschien is dat wat?
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_126191466
Gelukkig hoef ik niet vaak streng te zijn ;) Ik vind het juist leuk dat iedereen zo verschillend is qua opvoeding! Ben zelf ook best streng opgevoed (zeker door mijn vader) en merk dat ik daar veel van terug zie in mezelf... Niks verkeerds aan.
Hier mag ook heel veel, ik ben ook heel makkelijk in veel dingen! We hebben 99% van de tijd de grootste lol met zn tweetjes! Maar als iets niet mag, dan ben ik onverbiddelijk :D
pi_126191518
Ik reageerde niet zozeer op Zana omdat ik een time out een te strenge of verkeerde keuze vindt. Ik kan me heel veel situaties voorstellen waarin het een prima optie is. Wat hier in het topic ook wel beschreven wordt: verbieden, waarschuwen en wanneer er dan niet geluisterd wordt, op de stoel of in de hoek. Wat Zana beschrijft is een dag vol frustratiemomenten, niet luisteren, een vicieuze cirkel van grenzen opzoeken en uitdagen en dan uiteindelijke als laatste redmiddel omdat niets helpt, de stoel. Misschien interpreteer ik het verkeerd, maar zo lees ik het. Dáár reageer ik op. Omdat het me zo zonde lijkt dat je de hele dag strijd hebt. Had ze geschreven "als mijn zoon met zijn vingers aan de hete oven zit en hij dat na een waarschuwing nog doet, gaat hij op de gang", dan had je mij niet gehoord. Dat vind ik zeer logisch en begrijpelijk en ik zou het waarschijnlijk hetzelfde doen. Maar daar ging het in dit gevoel, in mijn ogen, niet over. Overigens zegt ze zelf ook: "ik weet dan op gegeven moment ook niet meer wat ik nog kan doen...voor die momenten hebben wij "de stoel"", dus dat lijkt me geen verkeerde interpretatie van Pvoess.

Overigens vind ik mezelf ook best streng hoor, en mijn regels 'ouderwetsig'. Maar ik probeer regels wel aan te passen aan wat hij snapt. Niet klooien tijdens het verschonen geldt al vanaf dat hij kon rollen, met drie maanden. Daar komt dan steeds wat bij. Niet met je vingers in het stopcontact vanaf dat hij kon kruipen, niet rommelen met eten weer wat later. Geen dingen kapot maken snapt hij nog echt niet, dus daar ga ik ook geen regel van maken, want dat frustreert alleen maar. Op het moment dat hij het verschil tussen 'moedwillig kapotmaken' en 'onderzoeken' snapt, gaan we daar wel aan werken.

[ Bericht 15% gewijzigd door Clubsoda op 07-05-2013 21:49:49 ]
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
  dinsdag 7 mei 2013 @ 21:43:04 #98
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_126191540
Wij wassen de haren in badje, maar niet vaker dan twee keer per week en altijd aan het begin, zodat ze daarna gewoon lekker kan spelen. Shampoo in t haar, zo weinig mogelijk en dan met een bakje met water uitspoelen, twee bakjes en dan is het klaar. Ze weet daardoor heel goed hoe het werkt.

Hier was douchen een gedoe, wou ze alleen op de arm en dan niet met plezier.
Maar sinds we buiten de gazonsproeier aan hebben en ze daar soms onder mag, dachten we, dit is het moment om het aan te pakken. Buiten ging ze immers met kleren en al onder de koude sproeier staan en maar lachen. :o

Eerste keer mocht alleen d'r buik nat worden, tweede keer ook haren en rug nat en derde keer zelfs haren wassen, kleine stoere meis. Ik moet wel de douchekop vasthouden, volgende stap is dat ie gewoon hoog hangt. Vooral nu met dikke buik is het ideaal zo.
pi_126191717
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:39 schreef The_Tankgirl het volgende:

[..]

Ik spoel Larissa haar haren altijd uit met een beker/kan met schoon water, misschien is dat wat?
Proberen waard! Thanks!
pi_126191939
De verschillen in opvoeden vind ik ook erg interessant om te lezen :Y
Ik merk wel dat ik soms bij vrienden ben of de buuf hoor met haar kind en ik schrik van de hoeveelheid "nee dat mag niet"

Ik besefte me dat ik bijna nooit nee mag niet of niet doen zeg, er waren dagen dat ik bijna alleen maar nee zei vroeger en dat vond ik niet fijn, er heerste en vervelende sfeer zo in huis (voor mijn gevoel) daarom dat ik er voor zorg dat er niks is binnen wat ze niet aan mag komen (bijna) en buiten probeer ik haar ook te laten experimenteren..
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126191991
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:45 schreef Sannne het volgende:

[..]

Proberen waard! Thanks!
hopelijk werkt bij jullie! hier helaas niet -O- ze wil niks op haar hoofd hebben!
Hoed niet, water niet, gezicht met was handje na het eten mag ook niet :D
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126192107
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:42 schreef Clubsoda het volgende:
Ik reageerde niet zozeer op Zana omdat ik een time out een te strenge of verkeerde keuze vindt. Ik kan me heel veel situaties voorstellen waarin het een prima optie is. Wat hier in het topic ook wel beschreven wordt: verbieden, waarschuwen en wanneer er dan niet geluisterd wordt, op de stoel of in de hoek. Wat Zana beschrijft is een dag vol frustratiemomenten, niet luisteren, een vicieuze cirkel van grenzen opzoeken en uitdagen en dan uiteindelijke als laatste redmiddel omdat niets helpt, de stoel. Misschien interpreteer ik het verkeerd, maar zo lees ik het. Dáár reageer ik op. Omdat het me zo zonde lijkt dat je de hele dag strijd hebt. Had ze geschreven "als mijn zoon met zijn vingers aan de hete oven zit en hij dat na een waarschuwing nog doet, gaat hij op de gang", dan had je mij niet gehoord. Dat vind ik zeer logisch en begrijpelijk en ik zou het waarschijnlijk hetzelfde doen. Maar daar ging het in dit gevoel, in mijn ogen, niet over. Overigens zegt ze zelf ook: "ik weet dan op gegeven moment ook niet meer wat ik nog kan doen...voor die momenten hebben wij "de stoel"", dus dat lijkt me geen verkeerde interpretatie van Pvoess.

Overigens vind ik mezelf ook best streng hoor, en mijn regels 'ouderwetsig'. Maar ik probeer regels wel aan te passen aan wat hij snapt. Niet klooien tijdens het verschonen geldt al vanaf dat hij kon rollen, met drie maanden. Daar komt dan steeds wat bij. Niet met je vingers in het stopcontact vanaf dat hij kon kruipen, niet rommelen met eten weer wat later. Geen dingen kapot maken snapt hij nog echt niet, dus daar ga ik ook geen regel van maken, want dat frustreert alleen maar. Op het moment dat hij het verschil tussen 'moedwillig kapotmaken' en 'onderzoeken' snapt, gaan we daar wel aan werken.
Ik vind vingers niet in stop contact niet echt streng! net als het voorbeeld met de hete oven...
Het is iets wat voor hun eigen veiligheid is..
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126192143
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:49 schreef bitterend het volgende:
De verschillen in opvoeden vind ik ook erg interessant om te lezen :Y
Ik merk wel dat ik soms bij vrienden ben of de buuf hoor met haar kind en ik schrik van de hoeveelheid "nee dat mag niet"

Ik besefte me dat ik bijna nooit nee mag niet of niet doen zeg, er waren dagen dat ik bijna alleen maar nee zei vroeger en dat vond ik niet fijn, er heerste en vervelende sfeer zo in huis (voor mijn gevoel) daarom dat ik er voor zorg dat er niks is binnen wat ze niet aan mag komen (bijna) en buiten probeer ik haar ook te laten experimenteren..
Haha ja dat was erg grappig toen jij en NTS hier kwamen en binnen 5 minuten al een paar dingen uit mijn woonkamer in de slaapkamer werden gezet :P
Dat wijnrek staat hier nog steeds. Als ze eraan komt zegt ze zelf 'Nee nee', dan hoef ik alleen maar te kijken met opgetrokken wenkbrauwen.
De hele dag nee zeggen vind ik ook niet leuk, en als dit wel moet dan is mijn lontje aan het eind van de dag erg kort! Maar ik hou vol :P

Elise luistert gelukkig best wel heel goed!
pi_126192244
_O-
Ja ik weet het nog! ik vond jullie idd best streng :D Draakje mocht toen niet achter de gordijnen kruipen _O-
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126192299
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:54 schreef bitterend het volgende:
_O-
Ja ik weet het nog! ik vond jullie idd best streng :D Draakje mocht toen niet achter de gordijnen kruipen _O-
Hahaha ja idd! Terwijl Elise dat wel weer mag :P Die gaat achter de gordijnen poepen :D Of in haar neus peuteren :D
  dinsdag 7 mei 2013 @ 21:56:55 #106
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_126192419
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:42 schreef Clubsoda het volgende:
Had ze geschreven "als mijn zoon met zijn vingers aan de hete oven zit en hij dat na een waarschuwing nog doet, gaat hij op de gang", dan had je mij niet gehoord. Dat vind ik zeer logisch en begrijpelijk en ik zou het waarschijnlijk hetzelfde doen.
Echt?
Cristel zit ook weleens aan de oven als die aanstaat, heb haar er een paar keer vandaan gehaald, maar dat hielp niet. Dus ze heeft er een paar keer aangezeten, Ze merkt het snel genoeg dat het te warm is :@

Haren wassen is hier ook ff snel.....Eerst natmaken met een washandje, dan shampoo, ff wachten, en weer afwassen met een washand..
pi_126192454
_O- _O-
R poept gewoon waar ze toevallig zit :P neus peuteren doet ze nog niet!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126192601
Nou ja, als voorbeeld dan. In ieder geval betreft het een duidelijke situatie met consequentie. Onze oven is buiten bereik, dus dat probleem speelt hier niet :D
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_126192968
Die oven is echt een magneet voor Elise :D Als ie aan staat brandt het lampje en dat vindt ze prachtig! Maar ik heb een smeg en die blijft koel van buiten :D Dus ik vind het wel best..
Blijf er wel bij, moet er eigenlijk eens een kinderslot op maken, dat ze hem niet per ongeluk echt open maakt..
pi_126193006
maar PE ik ben het mee eens...want toen ik bij Sannne was toen heeft R de wijnrek omgeflikkerd :D ja toen schrok ze behoorlijk en ging er niet nog een keer naartoe :+
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126193085
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 22:05 schreef bitterend het volgende:
maar PE ik ben het mee eens...want toen ik bij Sannne was toen heeft R de wijnrek omgeflikkerd :D ja toen schrok ze behoorlijk en ging er niet nog een keer naartoe :+
Dat kon ook niet want jij hebt hem meteen verplaatst hahahaha :D
pi_126193260
_O-
Klopt maar die plek! daar durfde ze niet meer..
Maar net als die konijnenkeutels ik zei paar keer nee doe maar niet want het is vies..nou toch geproefd :r maar daarna deed ze het ook niet meer..
:s)
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_126193343
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 22:09 schreef bitterend het volgende:
_O-
Klopt maar die plek! daar durfde ze niet meer..
Maar net als die konijnenkeutels ik zei paar keer nee doe maar niet want het is vies..nou toch geproefd :r (ben niet boos geworden) maar daarna deed ze het ook niet meer..
:s)
Ja vind ik ook hoor! Sommige dingen laat ik haar best wel zelf ontdekken. Elise heeft zand gegeten van de week, deed ze ook maar 1 keer ;)
Maar verder is het best een eigenwijsje die steeds dezelfde gevaren opzoekt :P
pi_126193803
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2013 21:28 schreef Sannne het volgende:
Vergeleken met jullie ben ik best streng...

Wat er tegen Zana gezegd werd 'Je straft hem omdat je het zelf niet meer weet' ben ik het heel erg mee oneens. Op een moment dat je je grens bereikt gaat je kind tever.

Dat waren zana haar eigen woorden. Dat ze het niey meer weet en dan maar dat doet.

Dus dan denk ik idd dat je verder komt met tot 10 of 1973 tellen bij wijze van spreken. En het luchtiger aanpakken los van het stoeltje of straf.

En jij hebt het nu erover dat als een kind te ver gaat bij je en de grens heeft bereikt het maar te luisteren heeft. Maar wat als je eigen grens het probleem is. Ze zegt zelf vaak dat haar zoontje lastig is ze had vroeger vaak het idee dat hij het excpress doet allemaal. als die frustratie je nr hoog zit is alles je al snel te veel. Mijn tip was eigenlijk vooral dat punt een beetje te voorkomen.

Verder heb ik hele strenge regels. En is nee bij mij ook nee. Dat kan ook gewoon op andere manieren tenslotte gewoon samen gaan.
pi_126193973
Grmbl ik typ op mobiel en het gaat voor geen dropveter. meter dus.
  dinsdag 7 mei 2013 @ 22:54:33 #116
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_126196271
En zoiets Sannne? Wie weet werkt t. (Zelf niet geprobeerd hoor, dus geen idee. Die van mij vinden haren wassen ook niet geweldig, maar hebben hele korte koppies, dus binnen twee seconden klaar :P)

Over de strafhoek/plek: hebben wij wel, maar gebruik m alleen af en toe voor de oudste (3 jr). S snapt dat echt nog niet. Als hij iets niet mag haal ik hem weg, of hetgeen waar hij mee zit te klooien :).
Ze mogen hier ook redelijk hun gang gaan, het huis is behoorlijk kidproof inmiddels :P. Maar ik heb ook niet zulke ontzettend ondeugende/ondernemende jochies geloof ik, haha.
Wat ik het meest tegen S moet zeggen op een dag is: 'wat heb je nu weer in je mond? Laat mama eens kijken!' Pfff gek word ik er af en toe van. Zit hij weer in de tuin met een enorme kiezel in zijn mond en dan hoor je dus ook nog 'mmmmm'. Aapie.
pi_126196765
Ik had zoiets al eens gezien idd Feenix, maar nooit kunnen vinden. Ik sla hem op! Thanks!

En dan 'Mmmm' is heeeeeeeeeel herkenbaar :D
  dinsdag 7 mei 2013 @ 23:19:50 #118
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_126198140
"mmmm...." in combinatie met verdacht hoofd bleek hier een tijd geleden een slak te zijn :'(

Met interesse de discussie over "stout" gedrag gelezen. Zelf geloof ik niet echt in stout gedrag, wel in ontdekkingsdrang en vermoeidheid :)
Oude (on)bekende.
pi_126198540
Gatverrrrrrrrrrrrr :D
  dinsdag 7 mei 2013 @ 23:43:55 #120
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_126199850
Slak: check...al was t hier een leeg slakkenhuis, gelukkig!
:D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')