Had ik ook! Rond mijn eisprong was het 2e streepje echt duidelijk donkerder dan de eerste. Dat lichte streepje stond er mijn hele cyclusquote:Op woensdag 8 mei 2013 16:19 schreef L0t.. het volgende:
Ik had met die ovulatietesten van sensitest ook altijd een licht 2e streepje, pas voor de eisprong werd het 2e streepje echt donker.
En hoe is het daar inmiddels? 2 dagen voor je NOD testen zegt nog niet zoveel natuurlijkquote:Op maandag 6 mei 2013 20:09 schreef Mrs.Peel het volgende:
Ondanks dat de kans heel klein is deze ronde heb ik vanochtend, 2 dagen voor mijn NOD, getest: negatiever dan negatief. Mja, op naar de volgende ronde dus, hoewel, eerst ongesteld worden.
Knuff voor jou zand!quote:Op woensdag 8 mei 2013 13:06 schreef zandsculptuur het volgende:
Gisteren was trouwens de UD van mijn mk... lief en ik hebben er een lekker dagje samen van gemaakt in de sauna.
Nog niet ongesteld! En ik voel van alles wat bij een naderende menstruatie kan passen maar ook bij een vroege zwangerschap: vol gevoel in mijn buik met rommelende darmen, pijn in mijn lies bij aanspannen bekkenbodem. En daarbij misselijk na Chocomel (had ik bij zwangerschap van zoon) en een beetje een raar verhaal maar bij drukken op mijn linker borst een beetje vocht/melk?!? Als ik morgenochtend niet ongesteld ben, doe ik een test. Ik vind de spanning best wel lastig: met mijn verstand probeer ik niet te veel hoop te hebben, maar mijn fantasie gaat dan weer met me op de loop en denk ik al aan wanneer en hoe we het de familie gaan vertellenquote:Op woensdag 8 mei 2013 20:53 schreef Dyre het volgende:
[..]
En hoe is het daar inmiddels? 2 dagen voor je NOD testen zegt nog niet zoveel natuurlijk
Afgesproken!quote:Op donderdag 9 mei 2013 13:27 schreef Cholula het volgende:
Jammer Peel!
Ik ben ook ongesteld geworden, had ik al verwacht en de teleurstelling valt mee. Ik ga mezelf de komende maanden storten op de voorbereidingen van ons huwelijk. En dus meld ik me hier af. Als ik me hier weer meld over tien maanden dan zitten jullie allemaal in z&g of het babytopic, afgesproken?
Herkenbaar. Lastig hequote:Op donderdag 9 mei 2013 15:18 schreef Ggirl het volgende:
Hier nog steeds geen ongesteldheid.. en stiekem ben ik toch wel heel nieuwsgierig en benieuwd!
Het is pas de eerste maand en ik had me zo voorgenomen om er niet te veel mee bezig te houden..
Conclusie: Mislukt!
Waarom test je eigenlijk niet? Je bent nu al een aantal dagen overtijd toch?quote:Op donderdag 9 mei 2013 15:18 schreef Ggirl het volgende:
Hier nog steeds geen ongesteldheid.. en stiekem ben ik toch wel heel nieuwsgierig en benieuwd!
Het is pas de eerste maand en ik had me zo voorgenomen om er niet te veel mee bezig te houden..
Conclusie: Mislukt!
Kop op Mrs. Peel.. komt allemaal goed!
Omdat ik simpelweg geen test in huis heb!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 09:00 schreef zandsculptuur het volgende:
[..]
Waarom test je eigenlijk niet? Je bent nu al een aantal dagen overtijd toch?
Normaliter een heel regelmatige cyclus.. denk ikquote:Op vrijdag 10 mei 2013 10:27 schreef zandsculptuur het volgende:
Aaah, spannend
Ben je wel vaker overtijd of is je cyclus heel regelmatig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |