FOK!forum / Aftreden koningin / [Live-topic] Inhuldiging Koning Willem-Alexander #11
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 12:15
inhuldiging-Willem-Alexander.jpg


U weet het vast nog wel, 28 januari. De Rijksvoorlichtingsdienst maakte bekend dat Beatrix 's avonds een toespraak zou houden op de Nederlandse televisie. Erg spannend allemaal, en zoals verwacht maakte ze bekend dat ze afstand nam van de troon en het stokje door zou geven aan Prins Willem-Alexander. Het is 30 april, het is zo ver. Wat staat ons te wachten?

SPOILER
2216a_saluutbatt.__tuijl_.JPG


De dag begint om 9:00 met saluutschoten vanaf het IJ, net als bij eerdere inhuldigingen. Dit keer valt de eer toe aan het fregat Evertsen. Al varend zal er 101 keer geschoten worden. Voor dat aantal is gekozen omdat 100 staat voor 'heel veel'. "Om het onbegrensde van het eerbetoon aan te tonen komt er nog een schot bij", legt een woordvoerder van Defensie uit.

De Evertsen zal 's avonds, bij de Koningsvaart, ook nog op het IJ liggen. Het is dan het grootste schip daar.

Het schip heeft op het moment van het saluut nog de aanduiding 'Harer Majesteits', maar vanaf het moment van de inhuldiging van de nieuwe koning verandert dat voor alle Nederlandse marineschepen in 'Zijner Majesteits'.

De marineschepen hoeven door de wijziging niet overgeschilderd te worden, zegt een woordvoerster van Defensie. Alleen op een plaquette ter hoogte van de midscheeps is het predicaat in gouden letters aangebracht.

Het patrouilleschip Zeeland is het eerste schip dat al bij oplevering het voorvoegsel Zr. Ms. krijgt. Het komt in augustus in de vaart.

3143181428.jpg


Koningin Beatrix tekent tussen 10:00 en 10:30 de Akte van Abdicatie in de Mozeszaal van het Koninklijk Paleis. Vooraf neemt ze voor de laatste keer als koningin het woord, waarna de directeur van het Kabinet der Koningin de akte in zijn geheel voorleest.

Zodra Beatrix haar handtekening heeft gezet, is Willem-Alexander automatisch koning. Hij ondertekent de akte, gevolgd door zijn echtgenote Máxima. Daarna tekenen de overige getuigen de Akte. Dit zijn de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer, de ministers van het Koninkrijk, de vice-president van de Raad van State, de leden van de deputaties uit Aruba, Curaçao en Sint Maarten, de Commissaris van de Koning in de provincie Noord-Holland, de burgemeester van Amsterdam en de directeur van het Kabinet van de Koning.

Beatrix is vanaf dit moment Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden. Prinses Amalia is als eerste in de lijn van troonopvolging de Prinses van Oranje. Zij is ook aanwezig bij de ceremonie, samen met haar zussen en andere leden van het Koningshuis.

Twee keer eerder werd in de Mozeszaal de Akte van Abdicatie getekend: door Wilhelmina in 1948 en door Juliana in 1980. De eerste Nederlandse abdicatie, die van Willem I, vond plaats in de troonzaal van Paleis Het Loo in Apeldoorn in 1840. De akte blijft eigendom van de koninklijke familie, maar wordt uiteindelijk bewaard in het Nationaal Archief. Na de inhuldiging zal de akte tentoongesteld worden in de Nieuwe Kerk.

Bijbels
De zaal waar de akte wordt getekend, heette vroeger de Vroedschapskamer. Toen het paleis nog stadhuis van Amsterdam was, kwam hier de vroedschap bijeenkwam. Die raad van burgers hielp de vier burgemeesters bij belangrijke beslissingen.

De ruimte wordt nu Mozeszaal genoemd vanwege het enorme schilderij aan de binnenmuur, waarop te zien is hoe Mozes zeventig oudsten aanstelt om hem te helpen het volk Israël te leiden. De heren van de vroedschap zagen zichzelf ongetwijfeld weerspiegeld in het Bijbelse tafereel. In de zaal hangt ook een werk van Govert Flink van Salamo die om wijsheid vraagt.

Het Mozes-schilderij werd in 1737 gemaakt door Jacob de Wit. Hij was blijkbaar zo trots op de opdracht dat hij twee zelfportretjes in het werk verstopte. Hij vervaardigde ook de trompe-l'oeils in de zaal: dertien schilderijen drie sprekend op marmeren beeldhouwwerken lijken. Deze manier van werken staat bekend als grisaille (grauwtekening), maar doordat De Wit er een meester in was, worden ze ook wel witjes genoemd.

prinsjesdag%20balkonscene%20ANP%20LEX%20VAN%20LIESHOUT.jpg


Nadat de troonswisseling heeft plaatsgevonden, presenteert de nieuwe koning zich tussen 10:30 en 10:50 op het balkon van het paleis aan het volk. Beatrix, inmiddels Prinses der Nederlanden, neemt het woord en introduceert haar zoon. Daarna houdt Willem-Alexander zijn eerste toespraak en klinkt het Wilhelmus.

Naast Willem-Alexander en Beatrix doet ook de nieuwe koningin Máxima mee aan de balkonscène. Als het Wilhelmus heeft geklonken, komen bovendien de prinsessen Amalia (de nieuwe troonopvolger), Alexia en Ariane naar buiten.

Op de Dam is plaats voor zo'n 20.000 mensen die de kersverse koning en zijn gezin kunnen aanschouwen.

Kunstgebit
Het balkon is in 1808 gebouwd op bevel van koning Lodewijk Napoleon, de eerste bewoner van het Paleis, dat daarvoor dienst deed als stadhuis van Amsterdam. In 1938 werd het verkleind enwerden vergulde lauwerkransen met de Nederlandse leeuw aangebracht, met kroon, zwaard en pijlen.

In het verleden is de balkonscène niet altijd vlekkeloos verlopen. In 1980 werd er een rookbommetje afgestoken en waren Juliana en Beatrix moeilijk te verstaan door het gejoel van demonstranten.

In 1948 juichte Wilhelmina iets te enthousiast voor de nieuwe koningin en schoot haar kunstgebit los. Ze wist het te verbloemen door haar driewerf hoera iets meer binnensmonds af te maken.

case_verenigde_vergadering_HK_tcm118-107348.jpg


De inhuldiging van de nieuwe koning vindt plaats tijdens een Verenigde Vergadering van de beide Kamers der Staten-Generaal, de Eerste en Tweede Kamer. Dit zal gebeuren rond 13:30. Voorzitter Fred de Graaf van de senaat opent die bijeenkomst aan het begin van de middag.

In 1980 werd bij opening eerst opgesomd wie van de 225 parlementsleden niet aanwezig zijn. Afwezig zijn in ieder geval de SP'ers Karabulut en Bashir, die eerder dit jaar zeiden dat ze geen eed van trouw aan Willem-Alexander persoonlijk willen zweren.

Voor het eerst zijn er ook volksvertegenwoordigers aanwezig die niet de eed van trouw aan Willem-Alexander zullen zweren: Tweede Kamerleden Thieme en Ouwehand en senator Koffeman van de Partij voor de Dieren. Zij zijn aanwezig om de nieuwe koning eer te bewijzen, maar zeggen dat ze al een eed van trouw hebben gezworen bij de aanvaarding van hun ambt.

Nadat is vastgesteld wie aanwezig is, maken prinses Beatrix en de overige leden van de koninklijke familie de oversteek van het Paleis op de Dam naar de Nieuwe Kerk. In het verleden gebeurde dat onder een pergola die was versierd met witte visnetten, een verwijzing naar de Scheveningse vissers die koning Willem I op het strand onthaalden bij zijn terugkeer in Nederland.

Beatrix9.jpg


Om 14.00 uur maakt de nieuwe koning samen met koningin Máxima de oversteek van het Koninklijk Paleis naar de Nieuwe Kerk. Het Korps Rijdende Artillerie van de Koninklijke Landmacht vuurt op dat moment elke 5 seconden een saluutschot af op het Defensieterrein aan het IJ.

Willem-Alexander draagt een rokkostuum met daarover heen de koningsmantel. De mantel die al sinds 1815 wordt gebruikt bij inhuldigingen, hoefde volgens de RVD niet te worden gerestaureerd of aangepast aan de lengte en lichaamsbouw van de koning.

De herauten en koningen van wapenen openen de koninklijke stoet. De herauten die Willem-Alexander heeft gekozen zijn de wetenschapper Robbert Dijkgraaf, Olympische kampioene Anky van Grunsven en secretaris-generaal van het ministerie van Buitenlandse Zaken, Renée Jones-Bos. De koningen van wapenen zijn generaal Peter van Uhm en ruimtevaarder André Kuipers.

In het cortège wordt het rijkszwaard, dat symbool staat voor de macht van de koning meegedragen door de Commandant der Strijdkrachten, generaal Tom Middendorp. De rijksstandaard met het Nederlandse wapen wordt gedagen door de Inspecteur-Generaal der Krijgsmacht, luitenant-generaal Ton van Ede.

Niet gekroond
Als Willem-Alexander aankomt bij de ingang ontvangt de ceremoniemeester hem met de uitroep 'De koning!', waarna hij onder begeleiding van het Wilhelmus naar zijn troon schrijdt. Onderweg komt hij langs de credenstafel, waar de rest van de Nederlandse regalia liggen (de rijksappel en de scepter). Daar zullen ook het exemplaar van de Grondwet en (voor het eerst) het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden worden neergelegd, die waren meegedragen in de stoet.

Op de credenstafel ligt ook de Nederlandse kroon, als symbool van de soevereiniteit van Nederland. Het gaat om een verguld zilveren kroon, met geslepen glas en nepparels, die voor het eerst werd gebruikt tijdens de inhuldiging van koning Willem II in 1840.

De kroon heeft verder geen rol in de ceremonie, omdat Willem-Alexander niet wordt gekroond. Een kroning is namelijk een kerkelijke ceremonie, terwijl de Nederlandse vorst wordt ingehuldigd in een puur staatsrechtelijke ceremonie.

Voorafgaand aan de eed houdt Willem-Alexander een toespraak, waarna hij "de volkeren van het Koninkrijk" zweert de grondwet te onderhouden, de onafhankelijkheid te verdedigen en de rechten van Nederlanders te beschermen.

Weigering
De eed wordt gevolgd door een toespraak van voorzitter De Graaf, die daarna de tekst voorleest van de eed of belofte die de parlementsleden moeten afleggen. Hijzelf antwoordt als eerste, waarna de griffier één voor één de andere namen afroept.

Veertien Kamerleden van onder andere SP, GroenLinks en de Partij voor de Dieren hebben inmiddels aangegeven dat zij geen eed zullen afleggen, omdat die naar hun mening dubbelt met de eed die ze als parlementslid hebben afgelegd. Tien van hen zijn wel aanwezig bij de ceremonie, maar zullen achter in de Nieuwe Kerk plaatsnemen.

Muziek
De muzikale invulling tijdens de ceremonie wordt verzorgd door het Amsterdam Sinfonietta, het Nederlands Blazers Ensemble, het Nederlands Kamerkoor en het Nieuw Amsterdams Kinderkoor.

2012-jubileumconcert_DSF3223_Bach_Ensembles.jpg


Nadat de koning en zijn gevolg de Nieuwe Kerk hebben verlaten, keren ze terug naar het Paleis op de Dam, waar een receptie wordt gehouden. Daar zijn dan het kabinet, de parlementsleden en leden van de Raad van State aanwezig.

Wie ook langskomen zijn politici van Aruba, Curaçao en Sint-Maarten, leden van het Corps Diplomatique en andere autoriteiten.

Ook zijn de gasten van koninklijke bloede hier welkom. Volgens de traditie zullen geen zittende vorsten langskomen, maar de troonopvolgers. Zo was in 1980 prins Charles te gast bij de inhuldiging van Beatrix.

Wie Willem-Alexander heeft uitgenodigd was halverwege april nog niet helemaal bekend, maar enkelen hadden al toegezegd, zoals de Spaanse kroonprins Felipe, de Belgische prins Filip, Haakon van Noorwegen en de Zweedse prinses Victoria.

foto_23831_john-ewbank-componeert-koningslied.jpg


Om 19.30 uur moet door heel Nederland het Koningslied klinken. Het nummer is speciaal voor deze dag geschreven en alle Nederlanders konden een steentje eraan bijdragen.

Vlak voordat koning Willem-Alexander met zijn gezin in een boot stapt voor de Koningsvaart, kan hij op een groot scherm zien hoe door heel Nederland en het Caribische deel van het koninkrijk het lied gezongen wordt. Het Nationaal Comité Inhuldiging heeft de Publieke Omroep gevraagd om op alle televisie- en radiozenders om 19.30 uur het lied live uit te zenden.

Het Koningslied wordt officieel door Paul de Leeuw gestart in Ahoy in Rotterdam, waar koren uit het hele land zullen zingen onder begeleiding van het Metropole Orkest en verschillende bekende Nederlandse artiesten.

Inzendingen
De melodie van het nummer is geschreven door de vaste componist van Marco Borsato, John Ewbank, die het lied al enige jaren op de plank had liggen. Hij verzorgde ook de tekst van het refrein.

De tekst van de coupletten is gebaseerd op inzendingen van burgers, die hun bijdrage konden leveren onder het motto "Mijn droom voor ons land, inspiratie voor onze koning". Onder andere Guus Meeuwis en Daphne Deckers schreven die teksten.


media_xl_1545384.jpg


Vanaf het Filminstituut Eye vertrekt Willem-Alexander met zijn vrouw Máxima en zijn drie dochters voor een Koningsvaart over het IJ om 19:45. Ze varen langs het Oeverpark en de kop van het Java-eiland, waar verschillende evenementen worden gehouden.

Zo geven turner Epke Zonderland en surfer Dorian van Rijsselberghe een demonstratie, onder begeleiding van Ali B. Daarnaast treedt dj Armin van Buren samen met het Koninklijk Concertgebouworkest op op de kop van Java. Ook zijn er voorstellingen van het Nationaal Ballet en de Nederlandse Opera.

Naast veel schepen zijn er ook typische Nederlandse dingen te zien als Langnek uit de Efteling, een Boer Zoekt Vrouw-Boer en de Jostiband. Bovendien zijn er optredens van Nederlandse musical en filmsterren.

De tocht eindigt bij het Muziekgebouw aan het IJ. Daarna krijgt het koninklijk paar door premier Rutte een diner aangeboden.

Volgens burgemeester Van der Laan moet de Koningsvaart een soort "koninklijke mini-sail" worden, al doen er niet zo veel boten aan mee. Het IJ wordt afgesloten, zodat alleen geselecteerde boten mee kunnen varen.

Meer info over de route van de Koningsvaart
http://nos.nl/dossier/467(...)ab/679/koningsvaart/

Oranjeplein+Museumplein+Koninginnedag.jpg


De avond wordt afgesloten met een feest op het Museumplein, dat vandaag is omgedoopt tot Oranjeplein. Daar treedt onder anderen André Rieu op met een orkest van honderd man, samen met andere artiesten.

Rieu heeft voor de gelegenheid een speciale Koningswals gecomponeerd, een medley met stukken uit Oranjegezinde liederen als 'Oranje Boven' en 'Wij houden van Oranje'. Verder speelt hij nummer als 'Time to Say Goodbye' voor koningin Beatrix en 'Don't Cry for Me Argentina' voor Máxima.

Op het feest zullen verder aanwezig zijn André van Duin en Martijn Fischer, die André Hazes speelde in de musical 'Hij gelooft in mij'.

album_large_1465988.jpg

Handig om te weten
De indeling van de Nieuwe Kerk deze dag
Video en Audio
Livestream
NOS-Uitzendingen rond de inhuldiging
Praktische informatie
Liveblog
Livestream voor mensen in het buitenland / zonder televisie.
Waar is het druk in A'dam?

Webcam op de Dam:
http://hdtv.webcam.nl/web(...)streaming_video.html

Meer cams in de hoofdstad:
GC / Webcam Koningsplein #24 - In het hart van Amsterdam

Deze OP is te danken aan de handige informatie die de NOS samen heeft gesteld ^O^ .

Dat het maar een mooie dag mag worden w/ .
MMXMMXdinsdag 30 april 2013 @ 12:16
Verslaafden Amsterdam voor 1 keer ook in de oranje zweer

media_xll_1224874.jpg
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:16
Taart kon er nog net af :)
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:16
Die taart bij het werk is juist een schop na.
PirEdinsdag 30 april 2013 @ 12:17
Ach, je krijgt wel feestdagen toeslag.
Nibb-itdinsdag 30 april 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:16 schreef MMXMMX het volgende:
zweer
Deisyydinsdag 30 april 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:16 schreef MMXMMX het volgende:
Verslaafden Amsterdam voor 1 keer ook in de oranje zweer

[ afbeelding ]
Zweer _O-
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 12:17
Kattengejank bleh :(
francoisdublancdinsdag 30 april 2013 @ 12:17
In de 10 minuten dat ik nu kijk heb ik al 20x het moment gezien dat ze het balkon opkomen. :')
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:14 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Wat hebben ze daar dan ook te zoeken, stelletje aandachtshoeren..
Dat is niet aan jou of de politie om dat te bepalen, maar aan hen zelf. Vervelend he, zo'n vrij land?
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 12:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:16 schreef MMXMMX het volgende:
Verslaafden Amsterdam voor 1 keer ook in de oranje zweer

[ afbeelding ]
Oranje Bitter _O-
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 12:18
Monique smit :')
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:17 schreef sonnyspek het volgende:
In de 10 minuten dat ik nu kijk heb ik al 20x het moment gezien dat ze het balkon opkomen. :')
Dat is elke dertig seconden :o
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:18
Monique Smit, ga weg...
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:18
quote:
KRO komt met tv-serie over Amalia
Docudrama behandelt Oranje die Nederland nog niet kent

De KRO komt dit voorjaar met een tiendelige dramaserie over het leven van prinses Amalia. In Amalia, de weg naar de Troon worden alle episodes uit het leven van Catharina-Amalia verfilmd. De zevenjarige prinses was een van de weinige leden van het Koninklijk Huis over wie nog geen televisieserie was gemaakt. Toneelschrijver Ger Beukenkamp schreef het scenario voor het docudrama, dat de KRO bijna ¤60.000,- kostte.

De oudste dochter van kroonprins Willem-Alexander staat de laatste jaren weer volop in de aandacht. In 2009 schreef historica Annejet van der Zijl al een vuistdikke biografie over de prinses, getiteld Prinses Amalia, een bewogen leven. De televisieserie is voor een groot deel gebaseerd op het boek van Van der Zijl.

De rol van de jonge Amalia wordt gespeeld door Angela Schijf, die goede herinneringen bewaart aan de opnameperiode: “We hebben een aantal dagen in Argentinië gedraaid en dat voelde echt als een betaalde vakantie. Verder was het fantastisch om een aantal ontroerende scènes te spelen, zoals de eerste schooldag en het blazen op de vuvuzela.” Schijf zegt sinds de opnames een grote verwantschap te voelen met de toekomstige koningin: “Ik denk dat ik qua karakter en temperament veel overeenkomsten heb met Amalia. Uiteindelijk hoop ik dat ze zich in mijn vertolking kan herkennen.” Jacob Derwig speelt in de serie de rol van Barry Atsma, een misverstand dat te laat ontdekt werd.

Amalia, de weg naar de troon is vanaf 30 maart elke woensdagavond om 21:15 uur te zien bij de KRO, op Nederland 1.
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:17 schreef sonnyspek het volgende:
In de 10 minuten dat ik nu kijk heb ik al 20x het moment gezien dat ze het balkon opkomen. :')
Binnen mag niet meer gerookt worden.
Ericrdinsdag 30 april 2013 @ 12:19
geenwoninggeenkroning.jpg

33 jaar geleden was het toch wel wat dynamischer.
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 12:19
Maarten van Rossem vanavond weer bij P&W _O_
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 12:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:19 schreef Ajacied422 het volgende:
Maarten van Rossem vanavond weer bij P&W _O_
Mooi zo
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 12:19
Blijkbaar stinkt Rob Trip een beetje uit z'n mond want die Joustra zit helemaal aan de andere kant van de bank. :{
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 12:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:19 schreef Ajacied422 het volgende:
Maarten van Rossem vanavond weer bij P&W _O_
En Joanna
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:19 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]

33 jaar geleden was het toch wel wat dynamischer.
Maar wel een woning aan de gracht in Amsterdam willen :') , ga toch op de hei wonen
Guanabanadinsdag 30 april 2013 @ 12:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:14 schreef MensenToch het volgende:
Ben ik de enige die De Speld maar kinderachtig en niet grappig vind?
Nee.
Crazy Harrydinsdag 30 april 2013 @ 12:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:08 schreef marcodej het volgende:
"Waarom?" en dan gewoon met je bek vol tanden staan. :')
Dat.

Zorg er dan voor dat je je argumenten klaar hebt en dat je dus de 'inschattingsfout' van de politie kunt weerspreken.
Nu maak je het de politie wel erg makkelijk.
Nu was het gewoon een simpele effectieve verwijdering van ongewenst gedrag dat eigenlijk mocht.
Ze heeft haar kans laten lopen om een zichtbare campagne te kunnen voeren.
Nu is ze gewoon een van velen die er niet toe doen.
OProgdinsdag 30 april 2013 @ 12:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:17 schreef sonnyspek het volgende:
In de 10 minuten dat ik nu kijk heb ik al 20x het moment gezien dat ze het balkon opkomen. :')
En dat ga je nog heel, heel, heel vaak zien de komende tijd.
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:20 schreef OProg het volgende:

[..]

En dat ga je nog heel, heel, heel vaak zien de komende tijd.
30/4/13, de nieuwe 11/9/01.
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:19 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]

33 jaar geleden was het toch wel wat dynamischer.
Dramatischer ook. Ik was toen heel jong, maar het was best spannend, je kon in de kerk het rumoer horen en er waren stemmen opgegaan om het voor de veiligheid maar in Den Haag te doen. Beatrix is daar toen zelf voor gaan liggen. Ook toen was ze al erg stoer.
GoWithItdinsdag 30 april 2013 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:17 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Dat is niet aan jou of de politie om dat te bepalen, maar aan hen zelf. Vervelend he, zo'n vrij land?
Nee, dat is inderdaad niet om aan mij te bepalen, maar ik vind het zeker niet erg dat ze daar weg zijn gehaald. Kom op zeg.
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:20 schreef Crazy Harry het volgende:

[..]

Dat.

Zorg er dan voor dat je je argumenten klaar hebt en dat je dus de 'inschattingsfout' van de politie kunt weerspreken.
Nu maak je het de politie wel erg makkelijk.
Nu was het gewoon een simpele effectieve verwijdering van ongewenst gedrag dat eigenlijk mocht.
Ze heeft haar kans laten lopen om een zichtbare campagne te kunnen voeren.
Nu is ze gewoon een van velen die er niet toe doen.
Die agent had meteen moeten zeggen dat er genoeg plaatsen zijn aangewezen om een tegengeluid te laten horen, en dat dat niet op de Dam is.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:20 schreef Crazy Harry het volgende:

[..]

Dat.

Zorg er dan voor dat je je argumenten klaar hebt en dat je dus de 'inschattingsfout' van de politie kunt weerspreken.
Nu maak je het de politie wel erg makkelijk.
Nu was het gewoon een simpele effectieve verwijdering van ongewenst gedrag dat eigenlijk mocht.
Ze heeft haar kans laten lopen om een zichtbare campagne te kunnen voeren.
Nu is ze gewoon een van velen die er niet toe doen.
De politie stond met zijn bek vol tanden he?
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 12:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:20 schreef Crazy Harry het volgende:

[..]

Dat.

Zorg er dan voor dat je je argumenten klaar hebt en dat je dus de 'inschattingsfout' van de politie kunt weerspreken.
Nu maak je het de politie wel erg makkelijk.
Nu was het gewoon een simpele effectieve verwijdering van ongewenst gedrag dat eigenlijk mocht.
Ze heeft haar kans laten lopen om een zichtbare campagne te kunnen voeren.
Nu is ze gewoon een van velen die er niet toe doen.
Het was de politie die met de mond vol tanden stond.
MMXMMXdinsdag 30 april 2013 @ 12:22
Beatrix heft genoten dat was duidelijk te zien :)

fc99df81_schot.jpg
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:22
Lol op de FB-pagina van Joanna:

quote:
"Foto van republikein Hans Maassen en studente Joanna een paar seconden voor hun arrestatie. Joanna draagt wit t-shirt met "GEEN MENS IS ILLEGAAL""
Ze is dus écht bij Pauw blijven slapen!
Surveillance-Fietsdinsdag 30 april 2013 @ 12:23
_O-
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 12:24
Zo, die mevrouw Wilders heeft wel een dikke derrière zeg.... :{.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:24
Zijn die saluutschoten niet gefilmd trouwens? Die zie ik nergens.
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:21 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Nee, dat is inderdaad niet om aan mij te bepalen, maar ik vind het zeker niet erg dat ze daar weg zijn gehaald. Kom op zeg.
Hoezo niet dan? Vind je het ook niet erg als jij onrechtmatig ergens van straat wordt geplukt omdat republikeinen jouw mening niet delen?
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:24
Noem me Willy!
-Iedereen noemt 'm Willy hoor.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:24 schreef Ryan3 het volgende:
Zo, die mevrouw Wilders heeft wel een dikke derrière zeg.... :{.
Ze is Hongaars. Goulash is een echte dikmaker.
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:25
Wat een vreselijk leven; zo eenzaam...
Crazy Harrydinsdag 30 april 2013 @ 12:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:21 schreef marcodej het volgende:
De politie stond met zijn bek vol tanden he?
Als de politie alleen maar hoeft te herhalen wat ze eerder zeiden en dat is effectief, dan lijkt mij niet dat het de politie is die met zijn mond vol tanden staat.
Er was simpelweg geen echte weerstand vanuit Joanna, terwijl ze genoeg tijd had om deze voor de hand liggende situatie voor te bereiden.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:25
Lekker ontspannen een gezinsleven opbouwen met een camera op je neus.
Autidinsdag 30 april 2013 @ 12:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:14 schreef -CRASH- het volgende:
Vanavond vliegen er waarschijnlijk 4 F-16ns over Adam.
2 vanaf Leeuwarden 2 vanaf volkel

Eens kijken (op TV) of de Dutch Lion
er ook bijzit
[ afbeelding ]
Heb je daar een bron van?
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:26
Zijn er uberhaupt nog 4 F16's die werken?
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:25 schreef Crazy Harry het volgende:

[..]

Als de politie alleen maar hoeft te herhalen wat ze eerder zeiden en dat is effectief, dan lijkt mij niet dat het de politie is die met zijn mond vol tanden staat.
Er was simpelweg geen echte weerstand vanuit Joanna, terwijl ze genoeg tijd had om deze voor de hand liggende situatie voor te bereiden.
Ze moest van de Dam geduwd worden? Wat moest ze nog meer doen dan? Zichzelf in brand steken?
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:25 schreef Crazy Harry het volgende:

[..]

Als de politie alleen maar hoeft te herhalen wat ze eerder zeiden en dat is effectief, dan lijkt mij niet dat het de politie is die met zijn mond vol tanden staat.
Er was simpelweg geen echte weerstand vanuit Joanna, terwijl ze genoeg tijd had om deze voor de hand liggende situatie voor te bereiden.
Wat zei de politie dan?
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:21 schreef fratsman het volgende:

[..]

Die agent had meteen moeten zeggen dat er genoeg plaatsen zijn aangewezen om een tegengeluid te laten horen, en dat dat niet op de Dam is.
Discussieren doet hij maar in zijn vrije tijd. Hij heeft een strafbaar feit geconstateerd of niet. Hij staat met de bek vol tanden omdat hij dat niet heeft. Dan moet hij mensen met rust laten.
Ambrosiusdinsdag 30 april 2013 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:24 schreef marcodej het volgende:
Zijn die saluutschoten niet gefilmd trouwens? Die zie ik nergens.
Jawel, daar begon het om 9.00 mee.
__Saviour__dinsdag 30 april 2013 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:24 schreef marcodej het volgende:
Zijn die saluutschoten niet gefilmd trouwens? Die zie ik nergens.
Er waren camera's ja..
Hier alvast een foto
2vn7QEY.jpg
OProgdinsdag 30 april 2013 @ 12:27
Het is toch vrij simpel. Je mag demonstreren maar niet op de dam. Dus daar wel gaan staan met je kartonnetje is opgehaald worden. :{
Jivisdinsdag 30 april 2013 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:24 schreef Ryan3 het volgende:
Zo, die mevrouw Wilders heeft wel een dikke derrière zeg.... :{.
Cap? Ik miste het :P.
GoWithItdinsdag 30 april 2013 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:24 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Hoezo niet dan? Vind je het ook niet erg als jij onrechtmatig ergens van straat wordt geplukt omdat republikeinen jouw mening niet delen?
Omdat overal een tijd en plaats voor is. Dit was niet de tijd en zeker niet de plaats om die onvrede te uiten.
Beetje normaal doen kan geen kwaad. Waarom per se dan jouw mening laten horen op die plek? Wie zit daar nou op te wachten? Ze willen er gewoon aandacht mee, dat is gelukt, dus geen probleem denk ik.

Ik vind zelf ook dat het allemaal wat minder kan met de monarchie, maar dat ga ik niet op die plaats verkondigen.
Autidinsdag 30 april 2013 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:26 schreef superworm het volgende:
Zijn er uberhaupt nog 4 F16's die werken?
Ja.
Mani89dinsdag 30 april 2013 @ 12:28
Ik dacht trouwens dat het godverdomme zonnig zou worden.
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:27 schreef Auti het volgende:

[..]

Ja.
Vanwege al dat onderdelen roven dankzij de bezuinigingen van de laatste jaren.
OProgdinsdag 30 april 2013 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:24 schreef Ryan3 het volgende:
Zo, die mevrouw Wilders heeft wel een dikke derrière zeg.... :{.
Op een positieve of negatieve manier?
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 12:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:27 schreef Ambrosius het volgende:

[..]

Jawel, daar begon het om 9.00 mee.
Ik zie niks op nos.nl.

Wel dit: http://nos.nl/video/501501-kameel-hapt-in-kleuter.html :')
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:13 schreef Juicyhil het volgende:
Kom net van de Dam :P
Was heel mooi O+
zo plat als een dubbeltje?
Haaibaaikedinsdag 30 april 2013 @ 12:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:24 schreef Ryan3 het volgende:
Zo, die mevrouw Wilders heeft wel een dikke derrière zeg.... :{.
Zag ik ook :)
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 12:29
quote:
11s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:27 schreef OProg het volgende:
Het is toch vrij simpel. Je mag demonstreren maar niet op de dam. Dus daar wel gaan staan met je kartonnetje is opgehaald worden. :{
Je mag dus blijkbaar alleen demonstreren in een stil hoekje, waar niemand je ziet. :{
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 12:29
quote:
11s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:27 schreef OProg het volgende:
Het is toch vrij simpel. Je mag demonstreren maar niet op de dam. Dus daar wel gaan staan met je kartonnetje is opgehaald worden. :{
Oh ja? Dat is nieuw voor mij.
CartWOmandinsdag 30 april 2013 @ 12:29
Amalia lijkt echt op haar over-over-overgrootmoeder Emma.
Mani89dinsdag 30 april 2013 @ 12:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:28 schreef marcodej het volgende:

[..]

Ik zie niks op nos.nl.

Wel dit: http://nos.nl/video/501501-kameel-hapt-in-kleuter.html :')
Dat nos is ook niet meer wat het geweest is.
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:30
quote:
11s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:27 schreef OProg het volgende:
Het is toch vrij simpel. Je mag demonstreren maar niet op de dam. Dus daar wel gaan staan met je kartonnetje is opgehaald worden. :{
wat een onzin zeg.
Autidinsdag 30 april 2013 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:28 schreef superworm het volgende:

[..]

Vanwege al dat onderdelen roven dankzij de bezuinigingen van de laatste jaren.
We hebben er nog genoeg, en er staan sowieso altijd 2 stuks klaar voor een QRA.
CartWOmandinsdag 30 april 2013 @ 12:30
Een demonstratie is het pas vanaf 3 personen.
Daarom riepen ze ook op tot individuele demonstratie.
Grutskdinsdag 30 april 2013 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:29 schreef CartWOman het volgende:
Amalia lijkt echt op haar over-over-overgrootmoeder Emma.
Komt denk ik door het bolle hoofd.
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 12:31
Sylvie is weg aus die Studio bei RTL Deutschland :(
Crazy Harrydinsdag 30 april 2013 @ 12:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:26 schreef marcodej het volgende:

[..]

Ze moest van de Dam geduwd worden? Wat moest ze nog meer doen dan? Zichzelf in brand steken?
Van een activiste verwacht ik op zijn minst dat ze een simpel agentje de les leest over wat haar rechten zijn en waarom haar verwijdering onrechtmatig zou zijn. Maar het enige dat ze kon uitkramen was "waarom?"
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:26 schreef _dodecahedron_ het volgende:
Wat zei de politie dan?
"Loopt u even mee?" 3x
"Bij deze bent u aangehouden" 1x

Overigens heeft de politie via Twitter ook haar achternaam bekendgemaakt. Al moet je via een tweet van een ander dan weer de connectie met haar voornaam leggen.
http://nieuws.thepostonli(...)evoerd-door-politie/
muzasdinsdag 30 april 2013 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:30 schreef CartWOman het volgende:
Een demonstratie is het pas vanaf 3 personen.
Daarom riepen ze ook op tot individuele demonstratie.
Lees dit zelf nog eens goed. Hoe dom het eigenlijk is.
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:27 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Omdat overal een tijd en plaats voor is. Dit was niet de tijd en zeker niet de plaats om die onvrede te uiten.
Dat mag je zelf uitmaken, jij vindt het niet de plaats en tijd, dan doe jij dat niet.

quote:
Beetje normaal doen kan geen kwaad. Waarom per se dan jouw mening laten horen op die plek? Wie zit daar nou op te wachten? Ze willen er gewoon aandacht mee, dat is gelukt, dus geen probleem denk ik.
Dat heb ik ook vaak met Wilders, maar dat vind ik geen reden om hem te laten afvoeren.

quote:
Ik vind zelf ook dat het allemaal wat minder kan met de monarchie, maar dat ga ik niet op die plaats verkondigen.
Mensen maken andere keuzes dan jij. Ik vind eigenlijk helemaal niet dat het wel wat minder kan met de monarchie, alleen die krampachtigheid rondom het koninklijk huis bij de autoriteiten waarin de vrijheid van meningsuiting met voeten wordt getreden, die móet minder.

Wat is er nou mis mee dat zowel voorstanders als tegenstanders zich laten horen? Dat kan de monarchie best hebben.
Mani89dinsdag 30 april 2013 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:29 schreef CartWOman het volgende:
Amalia lijkt echt op haar over-over-overgrootmoeder Emma.
zo inderdaad

edba74b0-3a30-4fc7-bf65-df745069742a.jpg
timmmmmdinsdag 30 april 2013 @ 12:32
Hebben we het nou nog steeds over dat vervelende kind
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:32 schreef muzas het volgende:

[..]

Lees dit zelf nog eens goed. Hoe dom het eigenlijk is.
De term demonstratie kan je los zien van de definitie van demonstratie. ;)
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:32 schreef timmmmm het volgende:
Hebben we het nou nog steeds over dat vervelende kind
ja want het is toch een belangrijk principe
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 12:33
Mooi deze beelden :D
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 12:33
Wat is het nou? Hoezee of hoera?
OProgdinsdag 30 april 2013 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:30 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

wat een onzin zeg.
Dat is nog een hele andere discussie. Maar goed, er is wel wat voor te zeggen dat ze willen voorkomen dat het een klerezooi gaat worden want dat zit iedereen er weer over te janken dat het uit de hand is gelopen.

Dat ze dan aandacht gaan besteden aan een nobody met een kartonnetje is ook weer wat anders, maar goed.
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 12:34
MAxima is luizenmoeder hahah
timmmmmdinsdag 30 april 2013 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:33 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

ja want het is toch een belangrijk principe
Open er een topic over
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:33 schreef fratsman het volgende:
Wat is het nou? Hoezee of hoera?
Alex wist het ook niet :D
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:34 schreef SecretStoryWous het volgende:
MAxima is luizenmoeder hahah
+ pleinwacht :D
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 12:34
Als ik dat interview zie denk ik meteen aan luckytv :D
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 12:34
:')
FredVleespetdinsdag 30 april 2013 @ 12:34
Dat dansen _O-
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:35
Willem, HE LUL!
PirEdinsdag 30 april 2013 @ 12:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:34 schreef SecretStoryWous het volgende:
Als ik dat interview zie denk ik meteen aan luckytv :D
Ik ook, Hij is gek!!11 _O-
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:35
koning pils.

wel een mooie naam eigenlijk :@
Grutskdinsdag 30 april 2013 @ 12:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:34 schreef SecretStoryWous het volgende:
Als ik dat interview zie denk ik meteen aan luckytv :D
Je bent niet de enige _O-
GoWithItdinsdag 30 april 2013 @ 12:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:32 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Dat mag je zelf uitmaken, jij vindt het niet de plaats en tijd, dan doe jij dat niet.

[..]

Dat heb ik ook vaak met Wilders, maar dat vind ik geen reden om hem te laten afvoeren.

[..]

Mensen maken andere keuzes dan jij. Ik vind eigenlijk helemaal niet dat het wel wat minder kan met de monarchie, alleen die krampachtigheid rondom het koninklijk huis bij de autoriteiten waarin de vrijheid van meningsuiting met voeten wordt getreden, die móet minder.

Wat is er nou mis mee dat zowel voorstanders als tegenstanders zich laten horen? Dat kan de monarchie best hebben.
:')
Je vroeg toch om mijn mening? Dat is mijn mening. Ik snap niet zo goed wat Wilders ermee te maken heeft.
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 12:36
Waarom is iedereen oranje hier :(. Ik wil ook?,


Oh hey ik ben oranje

[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 30-04-2013 12:36:44 ]
Grutskdinsdag 30 april 2013 @ 12:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:36 schreef Vlaggenroof het volgende:
Waarom is iedereen oranje hier :(. Ik wil ook?,
Jij bent ook oranje!
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:36 schreef Vlaggenroof het volgende:
Waarom is iedereen oranje hier :(. Ik wil ook?,

Oh hey ik ben oranje
bij deze :)
Jojokedinsdag 30 april 2013 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:35 schreef Grutsk het volgende:

[..]

Je bent niet de enige _O-
Ik zal al te wachten op de "..wat wij vertegenwoordiging" :')
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 12:37
Vanochtend was dat nog niet dacht ik :(
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:36 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

:')
Je vroeg toch om mijn mening? Dat is mijn mening. Ik snap niet zo goed wat Wilders ermee te maken heeft.
De kern van de vrijheid van meningsuiting is nou net dat die er niet is voor meningen die iedereen op dat moment wil horen.
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:38
Een ceremoniële functie, ... please bitch dan gewoon niet.
G.R.S.dinsdag 30 april 2013 @ 12:38
NOS gebruikt wel mooie muziek.
GoWithItdinsdag 30 april 2013 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:38 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

De kern van de vrijheid van meningsuiting is nou net dat die er niet is voor meningen die iedereen op dat moment wil horen.
Ja en dat is een hartstikke mooi principe.
Maar is het dan ook zo dat we dan helemaal niet meer normaal hoeven te doen?
Beetje rekening houden met andermans feestje?
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:38 schreef G.R.S. het volgende:
NOS gebruikt wel mooie muziek.
Planet earth/frozen planet muziek :P
Autidinsdag 30 april 2013 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:37 schreef Vlaggenroof het volgende:
Vanochtend was dat nog niet dacht ik :(
Het is ook pas sinds een uurtje.
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 12:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:25 schreef Auti het volgende:

[..]

Heb je daar een bron van?
Extra openstelling vliegbasis Volkel

Op dinsdag 30 april is vliegbasis Volkel opengesteld voor het vertrek en aankomst van F-16’s. Deze F-16’s ondersteunen het militair ceremonieel tijdens de troonswisseling. Op deze dinsdag is vliegbasis Volkel daarom opengesteld van 19.00 tot 22.00 uur.

Dinsdagavond vanaf Volkel:
METAL1-2 & VIPER1-4

Vanaf Leeuwarden:
DIANA1-2 & KING1-4
boriszdinsdag 30 april 2013 @ 12:40
BJF45PeCYAECFlg.jpg:large
Hans van Baalen in univorm ^O^
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:39 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Ja en dat is een hartstikke mooi principe.
Maar is het dan ook zo dat we dan helemaal niet meer normaal hoeven te doen?
Beetje rekening houden met andermans feestje?
Het is ieders feestje op ieders straat in ieders stad. Andermans feest is bij anderman thuis.
timmmmmdinsdag 30 april 2013 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:40 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
Hans van Baalen in univorm ^O^
Ik zie er meer een O-vorm in
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:40 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
Hans van Baalen in univorm ^O^
Dafuq. :') Van Baalen militair?
Autidinsdag 30 april 2013 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:40 schreef -CRASH- het volgende:
het militair ceremonieel tijdens de troonswisseling. Op deze dinsdag is vliegbasis Volkel daarom opengesteld van 19.00 tot 22.0
THNXS! _O_
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:41 schreef fratsman het volgende:

[..]

Dafuq. :') Van Baalen militair?
Militair, kill bill :) :{w
GoWithItdinsdag 30 april 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:40 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Het is ieders feestje op ieders straat in ieders stad. Andermans feest is bij anderman thuis.
Met zo'n instelling kom je er wel :')
Vooral geen rekening houden met elkaar
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:40 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
Hans van Baalen in univorm ^O^
Is dat het officiele uniform van de studentenweerbaarheid? Of zit hij inmiddels bij Gladio?
G.R.S.dinsdag 30 april 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:39 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

Planet earth/frozen planet muziek :P
Ze weten altijd de juiste muziek te gebruiken :P
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:40 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
Hans van Baalen in univorm ^O^
Hij ziet er zo wel heel eng uit. :{
boriszdinsdag 30 april 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:41 schreef fratsman het volgende:

[..]

Dafuq. :') Van Baalen militair?
Hij wilde te graag minister van Defensie worden maar is nu weer lijsttrekker voor de VVD voor EP14.
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:42 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Hij ziet er zo wel heel eng uit. :{
Beter zo dan naakt, toch?
Surveillance-Fietsdinsdag 30 april 2013 @ 12:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:40 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
Hans van Baalen in univorm ^O^
een van de weinige mensen met daadwerkelijk verstand van zaken. :Y
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:42 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Met zo'n instelling kom je er wel :')
Vooral geen rekening houden met elkaar
Ik zou het ook niet doen, maar de politie is er niet om te verhinderen dat mensen dingen doen die jij of ik niet zouden doen.
Metalbasdinsdag 30 april 2013 @ 12:43
Deze al langsgekomen?

WoF55qT.jpg
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:43 schreef Metalbas het volgende:
Deze al langsgekomen?

[ afbeelding ]
:D nee!
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 12:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:42 schreef Strani het volgende:

[..]

Beter zo dan naakt, toch?
Dat wel, maar met zijn rechts-extremistische achtergrond ziet het er "apart" uit.
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 12:44
Zou die twitter nemen? Of heeft die hem al onder een andere naM. WA Van buuren ofzo.
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:44
Awesome muziek hoor.
nattermanndinsdag 30 april 2013 @ 12:45
Die muziek _O_
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 12:45
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

944582_555138167842380_1494579467_n.jpg
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:45
Hoe laat lopen ze het paleis precies uit?
Ericrdinsdag 30 april 2013 @ 12:46
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef ChatGirl het volgende:
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

[ afbeelding ]
Rutte als echte klapjosti.
xzazdinsdag 30 april 2013 @ 12:47
moderner :{w
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 12:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef superworm het volgende:
Hoe laat lopen ze het paleis precies uit?
Na het eten en vóór de rekening.
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:47
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef ChatGirl het volgende:
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

[ afbeelding ]
De populairsten zitten weer achterin?
Nieuwschierigdinsdag 30 april 2013 @ 12:47
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef ChatGirl het volgende:
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

[ afbeelding ]
Oei een flink stukje been te zien van Anouchka :9
Nibb-itdinsdag 30 april 2013 @ 12:48
Twitterjournalistiek.
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:47 schreef Strani het volgende:

[..]

Na het eten en vóór de rekening.
Omdat ik rond vijf over één even iemand moet halen bij de bushalte.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 12:48
Zo, even terug van een rondje rennen, nog wat gemist?
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 12:48
Ah, van der Hoek heet ze dus. :P
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 12:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:48 schreef superworm het volgende:

[..]

Omdat ik rond vijf over één even iemand moet halen bij de bushalte.
Dan nog niet in elk geval. Ik denk rond 13:50.
Ambrosiusdinsdag 30 april 2013 @ 12:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:48 schreef superworm het volgende:

[..]

Omdat ik rond vijf over één even iemand moet halen bij de bushalte.
Wordt wel bijna 14.00u hoor.
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:48 schreef Strani het volgende:

[..]

Dan nog niet in elk geval. Ik denk rond 13:50.
O mooi. Zou treurig zijn om De Mantel te missen.
Ericrdinsdag 30 april 2013 @ 12:49
#wieisdiegast
Surveillance-Fietsdinsdag 30 april 2013 @ 12:49
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef ChatGirl het volgende:
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

[ afbeelding ]
ze hebben zeker geen van alle ingechecked. :(
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:49
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:47 schreef Nieuwschierig het volgende:

[..]

Oei een flink stukje been te zien van Anouchka :9
Gelukkig hebben we nog een 1e kamervoorzitter, en kan zijn vandaag nergens een potje van maken. Morgen weer.
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 12:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:49 schreef Ericr het volgende:
#wieisdiegast
Rachid Finge
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 12:50
Ik heb er wel een woord bijgeleerd vandaag: Passerel.
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:50
die bus :') rutte is wel de sfeermaker denk ik
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:50
degene die vroeger de drank meesmokkelde zeg maar
Autidinsdag 30 april 2013 @ 12:51
Het worden dus 12 F-16's vanavond over Amsterdam om kwart over negen. :9
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:49 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

ze hebben zeker geen van alle ingechecked. :(
Zouden ze ook onder de stoelen duiken, net voordat ze bij de Nieuwe Kerk komen? Dat Willem-Alexander dus denkt dat er niemand inzit?!!!!111!!!!

:P
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 12:51
Dit worden hele mooie beelden! O+
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 12:51
zij doet ook ff een hitlergroet...
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:48 schreef Cee het volgende:
Zo, even terug van een rondje rennen, nog wat gemist?
Een lange samenvatting met oude beelden van Max en Lex, nee dus.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:51 schreef Auti het volgende:
Het worden dus 12 F-16's vanavond over Amsterdam om kwart over negen. :9
Oh nice, ga ik even op balkon staan w/
G.R.S.dinsdag 30 april 2013 @ 12:52
Gaat iemand naar de nieuwe kerk op 1 of 2 mei?
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:51 schreef Auti het volgende:
Het worden dus 12 F-16's vanavond over Amsterdam om kwart over negen. :9
Cool! Amerikaanse toestanden.
Droopiedinsdag 30 april 2013 @ 12:52
WDR en ADR zijn ook wel grappig om te volgen
MMXMMXdinsdag 30 april 2013 @ 12:52
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef ChatGirl het volgende:
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

[ afbeelding ]
LOL schoolrijsje Rutten
Nibb-itdinsdag 30 april 2013 @ 12:52
Troon van de Ikea.
Basekid_NZdinsdag 30 april 2013 @ 12:52
Niet in je neus pulken op TV!
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 12:52
Doet me hier aan denken trouwens:
Surveillance-Fietsdinsdag 30 april 2013 @ 12:53
quote:
14s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:51 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Zouden ze ook onder de stoelen duiken, net voordat ze bij de Nieuwe Kerk komen? Dat Willem-Alexander dus denkt dat er niemand inzit?!!!!111!!!!

:P
rutte zit er wel bij als een klapjosti zo te zien. :')
superwormdinsdag 30 april 2013 @ 12:53
Dit is uw pyjama of?
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 12:53
Ow shit er ligt een verdacht pakketje op de trap
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 12:54
Hey zo'n mok heb ik ook :D
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 12:54
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef ChatGirl het volgende:
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

[ afbeelding ]
Valt me nog mee dat die Antillianen voorin de bus mogen zitten.
DemonRagedinsdag 30 april 2013 @ 12:54
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:54 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Valt me nog mee dat die Antillianen voorin de bus mogen zitten.
Zullen vast geen kaartje hebben.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 12:54
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:54 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Valt me nog mee dat die Antillianen voorin de bus mogen zitten.
:')
Nibb-itdinsdag 30 april 2013 @ 12:54
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:54 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Valt me nog mee dat die Antillianen voorin de bus mogen zitten.
Dan kan de chauffeur ze in de gaten houden.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 12:55
Zijn nette pak aangedaan.
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 12:55
Reli's :')
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 12:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:51 schreef Auti het volgende:
Het worden dus 12 F-16's vanavond over Amsterdam om kwart over negen. :9
Airpower demo :')
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 12:56
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:45 schreef ChatGirl het volgende:
De abdicatiebus (foto van Frans Timmermans' Facebook-pagina)

[ afbeelding ]
:D
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 12:56
Doorgeslagen veiligheidsprotocol :')
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:56 schreef alors het volgende:
Doorgeslagen veiligheidsprotocol :')
In die wijde broek kan hij wel wat verstoppen.
wuuhtdinsdag 30 april 2013 @ 12:56
Gelukkige :')
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 12:56
Schijnt nu een ambulance op de Dam te staan. Oh noes....

-edit- aaaaand its gone!
DemonRagedinsdag 30 april 2013 @ 12:56
Harrie Potter
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 12:57
HEY... Harry Potter is er ook
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 12:57
Hoedjestijd!
Surveillance-Fietsdinsdag 30 april 2013 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:56 schreef ChatGirl het volgende:
Schijnt nu een ambulance op de Dam te staan. Oh noes....
stond er al de hele tijd, aan de zijkant
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 12:57
Het is Bea niet gelukt om Balkenende niet uit te nodigen?
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:57 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

stond er al de hele tijd, aan de zijkant
Zie edit ;)
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 12:58
Kuipers _O_ die lacht ook altijd! :D
OProgdinsdag 30 april 2013 @ 12:58
André komt het nu een keer vanaf de grond bekijken.
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 12:58
Mr. Spaceman ^O^
MrBadGuydinsdag 30 april 2013 @ 12:59
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:58 schreef ajacied4lf het volgende:
Kuipers _O_ die lacht ook altijd! :D
Die is nog steeds in de zevende hemel :P
Droopiedinsdag 30 april 2013 @ 12:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:57 schreef Weltschmerz het volgende:
Het is Bea niet gelukt om Balkenende niet uit te nodigen?
Hij zit eigenlijk achter de pilaar, maar heeft plaats gewisseld met zijn vrouw.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:00
het valt best mee met de drukte als je dat zo ziet.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:00
Ah daar is de dirigent.
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 13:00
Schiet die heli uit de lucht.
Het is een no fly zone _O-
fespodinsdag 30 april 2013 @ 13:00
hoe laat gaan ze naar die kerk lopen? kan ik nog even douchen? :D
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 13:01
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:00 schreef Karina het volgende:
het valt best mee met de drukte als je dat zo ziet.
Komt straks wel weer
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 13:01
Gebeuren er nog bijzondere dingen na 20.30?
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 13:01
Daphne Dekkers :r :r
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:00 schreef -CRASH- het volgende:
Schiet die heli uit de lucht.
Het is een no fly zone _O-
Muv NOS en politie.
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 13:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:00 schreef fespo het volgende:
hoe laat gaan ze naar die kerk lopen? kan ik nog even douchen? :D
het begint weer om 13.30 dus moet wel lukken.
RobertoCarlosdinsdag 30 april 2013 @ 13:02
543925_527321040622331_1114171305_n.jpg
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 13:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:00 schreef fespo het volgende:
hoe laat gaan ze naar die kerk lopen? kan ik nog even douchen? :D
13.30
DutchMan0211dinsdag 30 april 2013 @ 13:02
:'(

ao1o7.png
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 13:02
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:01 schreef ajacied4lf het volgende:
Gebeuren er nog bijzondere dingen na 20.30?
Concert André Rieux om 21:30 maar geen idee of dat ook wordt uitgezonden.
RobertoCarlosdinsdag 30 april 2013 @ 13:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:00 schreef fespo het volgende:
hoe laat gaan ze naar die kerk lopen? kan ik nog even douchen? :D
Als je daar verder geen rare dingen doet wel ja
MrBadGuydinsdag 30 april 2013 @ 13:02
Het ziet er zo wel kaal uit...100 meter tussen de loper en het publiek.
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 13:02
quote:
_O_
Surveillance-Fietsdinsdag 30 april 2013 @ 13:02
quote:
HAHAHAHA :'( :D
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 13:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:01 schreef marcodej het volgende:

[..]

Muv NOS en politie.
Niks mee te maken.... SCHIETEN
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 13:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 12:59 schreef Droopie het volgende:

[..]

Hij zit eigenlijk achter de pilaar, maar heeft plaats gewisseld met zijn vrouw.
Straks wordt hij nog even met zijn hoofd in de wc-pot geduwd door Floris en Pieter Christiaan.
MrBadGuydinsdag 30 april 2013 @ 13:03
Gaan we het nu weer over het K-lied hebben?
IbanMayodinsdag 30 april 2013 @ 13:03
Die lach van Kersseboom :')
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:03
Rondje voor de zaak!
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 13:03
IJsco's *O*
fespodinsdag 30 april 2013 @ 13:03
941972_606428759368007_568348118_n.jpg
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 13:03
De ijscoman
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 13:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:02 schreef Strani het volgende:

[..]

Concert André Rieux om 21:30 maar geen idee of dat ook wordt uitgezonden.
Aha oke, dat hoef ik niet te zien. Weet je toevallig ook wat daarvoor is?

Vanavond is er ook CL voetbal namelijk ;(
essnhillsdinsdag 30 april 2013 @ 13:04
quote:
:D
boriszdinsdag 30 april 2013 @ 13:04
De Voorzitter :+
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:04
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:03 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Aha oke, dat hoef ik niet te zien. Weet je toevallig ook wat daarvoor is?

Vanavond is er ook CL voetbal namelijk ;(
Oh ja je zou het bijna vergeten dat er ook nog voetballen is.
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 13:04
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:03 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Aha oke, dat hoef ik niet te zien. Weet je toevallig ook wat daarvoor is?

Vanavond is er ook CL voetbal namelijk ;(
Rondvaart over het IJ, met het Koningslied.
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 13:04
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:03 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Aha oke, dat hoef ik niet te zien. Weet je toevallig ook wat daarvoor is?

Vanavond is er ook CL voetbal namelijk ;(
14.00 uur: Beëdiging en inhuldiging van koning Willem-Alexander in de Nieuwe Kerk.
Dat gebeurt in het bijzijn van de Eerste en Tweede Kamer.
16.30 uur : Receptie voor autoriteiten en leden van de Staten-Generaal in het Koninklijk Paleis.
19.00 uur: Begin van de koningsvaart en botenparade in Amsterdam.
20.30 uur: De boot met Willem-Alexander en Máxima eindigt aan de overkant bij het Muziekgebouw.
In het Muziekgebouw heeft het paar een diner met genodigden.
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 13:04
Spannend hoor, Hansie.
Pinnenmutskedinsdag 30 april 2013 @ 13:04
gefeliciteerd Nederland!
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:05
Zit Desi Bouterse daar nou links?
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 13:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:04 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Rondvaart over het IJ, met het Koningslied.
Dat mag ik niet missen!
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:05
Dion Graus :').

PenguinS.jpg
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 13:05
Gadverdamme van moet die Daphne Dekkers daar, vies viswijf
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:05
Het is net een begrafenis.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:05
"Richard Krajicek kent u inmiddels goed."

Die kenden we nog niet voor dit hele gebeuren inderdaad.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 13:06
Waar blijft de kist?
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 13:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:05 schreef marcodej het volgende:
Zit Desi Bouterse daar nou links?
:') dat lijkt me niet
Pietepietjedinsdag 30 april 2013 @ 13:06
Wat heb ik na 10.30 gemist?
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 13:06
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:05 schreef Sloggi het volgende:
Dion Graus :').

PenguinS.jpg
:D sprekend! _O- :')
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 13:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:06 schreef Cee het volgende:
Waar blijft de kist?
De kist van...
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:06 schreef alors het volgende:

[..]

:') dat lijkt me niet
Is gewoon de huidige president van Suriname, dus het zou me niks verbazen.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:06
Kwam iemand aangeslopen :D
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:05 schreef marcodej het volgende:
"Richard Krajicek kent u inmiddels goed."

Die kenden we nog niet voor dit hele gebeuren inderdaad.
Heeft inderdaad heel verdienstelijk gevoetbald bij Go Ahead.
Juicyhildinsdag 30 april 2013 @ 13:07
ik zit nu in de nieuwe kerk, dus ben ff offline, dat jullie het weten.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:07
Thieme met haar borstjes vooruit.
Slobeenddinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:07 schreef Juicyhil het volgende:
ik zit nu in de nieuwe kerk, dus ben ff offline, dat jullie het weten.
Even wuiven misschien?
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 13:07
Is kwalbert er niet?
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:07 schreef Juicyhil het volgende:
ik zit nu in de nieuwe kerk, dus ben ff offline, dat jullie het weten.
Zwaai effe Juicy.
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:05 schreef marcodej het volgende:
"Richard Krajicek kent u inmiddels goed."

Die kenden we nog niet voor dit hele gebeuren inderdaad.
Martin Verkerk kon er helaas niet bij zijn.
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 13:07
Marianne Thieme en Joanne zijn vast dikke vriendinnen.
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:06 schreef marcodej het volgende:

[..]

Is gewoon de huidige president van Suriname, dus het zou me niks verbazen.
Als hij vooraan zit zal het wel iemand van de Antillen zijn.
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:06 schreef marcodej het volgende:

[..]

Is gewoon de huidige president van Suriname, dus het zou me niks verbazen.
Hij is toch niet welkom hier?
MMXMMXdinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:07 schreef Juicyhil het volgende:
ik zit nu in de nieuwe kerk, dus ben ff offline, dat jullie het weten.
Ik ook brb
Nieuwschierigdinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:07 schreef marcodej het volgende:
Thieme met haar borstjes vooruit.
idd pront
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 13:07
quote:
5s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:06 schreef Pietepietje het volgende:
Wat heb ik na 10.30 gemist?
Een hoop geouwehoer
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 13:08
Met je zonnebril binnen zitten. :')
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:08
Zonnebril op in de kerk?
Juicyhildinsdag 30 april 2013 @ 13:08
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:07 schreef Karina het volgende:

[..]

Zwaai effe Juicy.
ik zwaaide net daar in het looppad. zag je dat?
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 13:08
Zet die zonnebril af trut. :(
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:07 schreef alors het volgende:

[..]

Hij is toch niet welkom hier?
Hij zit vast aan de oranjebitter met Mosko.
HaverMoutKoekjedinsdag 30 april 2013 @ 13:08
Best wat mannelijk kamerleden zonder stropdas en in casual jasje
ddxdinsdag 30 april 2013 @ 13:08
Net op nos journaal dat WA z'n trouwring van hand heeft gewisseld (tekenen vs balkon)
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:08 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

ik zwaaide net daar in het looppad. zag je dat?
Ah gemist, zometeen nog een keertje, met je zakdoekje.
Slobeenddinsdag 30 april 2013 @ 13:08
Aboutaleb, Feyenoord-hater. :{w
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 13:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:08 schreef Cee het volgende:
Met je zonnebril binnen zitten. :')
aso ja :')
whosvegasdinsdag 30 april 2013 @ 13:08
Die twee dames van de pvd hadden beter weg kunnen blijven
Geen eed afleggen :r
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:08
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:08 schreef computergirl het volgende:
Best wat mannelijk kamerleden zonder stropdas en in casual jasje
Wie?
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:08
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:08 schreef computergirl het volgende:
Best wat mannelijk kamerleden zonder stropdas en in casual jasje
Helemaal des Claus' dus. Vind het een prima voornemen, de stropdas diende al jaren geleden passé te zijn.
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 13:09
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:07 schreef Nieuwschierig het volgende:

[..]

idd pront
Ze zal straks wel stijve tepels krijgen van die hermelijnen mantel.
Klummiedinsdag 30 april 2013 @ 13:09
Mooi gezicht , zoveel zakkenvullers op een kluitje. :')
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 13:09
Maar, jongens, maar. Gaan we nog 3 kwartier zitten kijken naar de mensen die binnendruppelen?
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:09
BJGE0WWCQAMWUwk.jpg:large

Er is weer een kabinetscrisis in de maak zo te zien, net zoals bij de begrafenis van Claus.
HaverMoutKoekjedinsdag 30 april 2013 @ 13:09
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:08 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Wie?
Weet ik veel, denk ja dat ik die lui uit mijn hoofd ken? :D
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:09 schreef Ajacied422 het volgende:
Maar, jongens, maar. Gaan we nog 3 kwartier zitten kijken naar de mensen die binnendruppelen?
Tuurlijk bekenden spotten.
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 13:10
Erica heeft een tas vol snoepjes mee volgens mij :D
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:09 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Er is weer een kabinetscrisis in de maak zo te zien, net zoals bij de begrafenis van Claus.
Wat een jolige jongens.
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:09 schreef Ajacied422 het volgende:
Maar, jongens, maar. Gaan we nog 3 kwartier zitten kijken naar de mensen die binnendruppelen?
Half uur, om half begint de ceremoie
TargaFloriodinsdag 30 april 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:09 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Er is weer een kabinetscrisis in de maak zo te zien, net zoals bij de begrafenis van Claus.
Allemaal lachen naar het vogeltje.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 13:10
Op alfabet? Dus met de W van Willem zit je de A van Achteraan? :'(
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:10 schreef alors het volgende:
Erica heeft een tas vol snoepjes mee volgens mij :D
Petit fourtjes, aan het eind een klassiek voedselgevecht.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:10 schreef Cee het volgende:
Op alfabet? Dus met de W van Willem zit je de A van Achteraan? :'(
Naast Wilders dus :D
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:09 schreef Ajacied422 het volgende:
Maar, jongens, maar. Gaan we nog 3 kwartier zitten kijken naar de mensen die binnendruppelen?
Ze lopen eerst ff door naa Mac Donalds
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:10 schreef alors het volgende:
Erica heeft een tas vol snoepjes mee volgens mij :D
" Wil jij er ook eentje? Ik heb toch genoeg! :D Hihihaho!" :')
MMXMMXdinsdag 30 april 2013 @ 13:10
Wilders
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:10
Oh Wilders mocht vooraan.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:10
De PVV met oranje dassen. Wat armoedig.
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 13:11
NOBODY FUCKS WITH FRANK DE GRAVE!
detulp050dinsdag 30 april 2013 @ 13:11
Guusje ter Nederhorst, zegt Astrid Kerssepit :')
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:09 schreef Klummie het volgende:
Mooi gezicht , zoveel zakkenvullers op een kluitje. :')
Is ook wel pijnlijk natuurlijk Henk, enkel op tv de mensen kunnen zien die wat betekenen in het dagelijks leven.
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 13:11
wat een dom wijf is die astrid kerseboom ook
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:11
Kerstgevoel nu.
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:09 schreef computergirl het volgende:

[..]

Weet ik veel, denk ja dat ik die lui uit mijn hoofd ken? :D
Ja.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:11
Ik ga ff broodjes kroket halen.
detulp050dinsdag 30 april 2013 @ 13:11
En geen eed is geen feest :r Flikker dan een eind op, profiteurs.
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 13:11
dronecam
Jivisdinsdag 30 april 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:11 schreef detulp050 het volgende:
Guusje ter Nederhorst, zegt Astrid Kerssepit :')
Viel mij ook al op ja, wat een doos :').
-CRASH-dinsdag 30 april 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:10 schreef marcodej het volgende:
De PVV met oranje dassen. Wat armoedig.
Schijnheiligheid ten top
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:11 schreef marcodej het volgende:
Ik ga ff broodjes kroket halen.
Lekker, doe er mij ook maar eentje :9
Nieuwschierigdinsdag 30 april 2013 @ 13:11
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:11 schreef Karina het volgende:
Kerstgevoel nu.
Kom je toch nog 1 per jaar in een kerk?
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:10 schreef marcodej het volgende:
De PVV met oranje dassen. Wat armoedig.
Er komt nog net geen "hup holland hup" blikken melodietje uit.
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 13:11
Ik pak er een biertje bij.
Klummiedinsdag 30 april 2013 @ 13:12
Kan dat Oranje van mijn naam? Dat hoef ik niet.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:12
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:11 schreef Nieuwschierig het volgende:

[..]

Kom je toch nog 1 per jaar in een kerk?
Neuh zelfs geen 1x per jaar.
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 13:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:11 schreef alors het volgende:
dronecam
En dat ie dan halverwege neerstort, zo *flats* op iemands hoofd :')
detulp050dinsdag 30 april 2013 @ 13:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:12 schreef Klummie het volgende:
Kan dat Oranje van mijn naam? Dat hoef ik niet.
Morgen weer weg :)
Apotheosedinsdag 30 april 2013 @ 13:12
hoi :W
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 13:12
Waarom altijd deze muziek? Waarom geen Danny Vera ofzo?
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 13:12
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:11 schreef fratsman het volgende:
NOBODY FUCKS WITH FRANK DE GRAVE!
Het is wel de enige VVD-er van de afgelopen 20 jaar die een keer nee heeft gezegd tegen een bank.
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 13:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:12 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

En dat ie dan halverwege neerstort, zo *flats* op iemands hoofd :')
Dat maakt het wellicht wat spannender allemaal....

:O
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 13:13
Wanneer komt Dries binnen?
Weltschmerzdinsdag 30 april 2013 @ 13:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:11 schreef alors het volgende:
dronecam
Geen droning, geen kroning.
Nieuwschierigdinsdag 30 april 2013 @ 13:13
Jemig dapne deckers ;(
DemonRagedinsdag 30 april 2013 @ 13:14
Drones waren toch verboden tijdens de kroning? :o
OProgdinsdag 30 april 2013 @ 13:14
Het wachten is op het hermelijnen manteltje. >:O
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 13:14
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 13:13 schreef Karina het volgende:
Wanneer komt Dries binnen?
Op het eind.