Had de mijne kunnen zijnquote:Op zaterdag 27 april 2013 23:14 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Herkenbaar haha.
Ik heb wel eens een feestje gehad en toen na 2 shotjes en een paar biertjes echt alles onder gekotst. De trap naar boven (leuk met stoffen bekleding), de WC, de badkamer echt alles zat onder de half verteerde spaghetti
En mijn pa stond me bovenaan de trap uit te lachen in zijn onderbroek toen ik het moest schoonmaken.
Heb toen een maand of 3 geen druppel meer gedronkenWas een wijze les ;D
ik heb nog nooit ook alcohol opgehadquote:
Vooral dat nuchter gedeelte is het probleem.quote:Op zaterdag 27 april 2013 23:15 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dat is heul niet raar. Juist enorm slim
ALS mensen dingen willen proberen is mijn advies altijd: Zorg dat je weet wat je doet en zorg dat er (het liefst) een nuchter persoon bij is
We lachen er nu wel om, maar we weten dondersgoed dat wij dit later ook bij onze kinderen zullen doenquote:Op zaterdag 27 april 2013 23:16 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Had de mijne kunnen zijn
''Heb je een kater VA?''
-''Urgh, ja''
Waarop mijn vader hard muziek opzette en hard ging lachen
Wat gaan we eigenlijk doen op onze ''date''?quote:Op zaterdag 27 april 2013 23:16 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
ik heb nog nooit ook alcohol opgehad
Oh dat zekerquote:Op zaterdag 27 april 2013 23:17 schreef Monopoly het volgende:
[..]
We lachen er nu wel om, maar we weten dondersgoed dat wij dit later ook bij onze kinderen zullen doen![]()
Ja, dat is zuurquote:Op zaterdag 27 april 2013 23:17 schreef Rezania het volgende:
[..]
Vooral dat nuchter gedeelte is het probleem.Als iemand het dan wil proberen willen ze zelf ook high as fuck worden.
blowenquote:Op zaterdag 27 april 2013 23:17 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Wat gaan we eigenlijk doen op onze ''date''?
Ja, daarom heb ik het ook nog niet gedaan. Ik wacht wel, tijd genoeg, dat sowieso.quote:Op zaterdag 27 april 2013 23:17 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ja, dat is zuurMaar je vind wel iemand om mee te smoken en een mooie plek en tijd daarvoor. Je moet gewoon lekker zen zijn, helemaal chill en vertrouwd voelen enzo.
Mensen onderschatten dat nog wel eens als ze een wiet chill zetten
Heb er niks tegen, maar nu serieus?quote:
Net alsof er wat van je over is behalve een overschot aan huid.quote:
Verstandigquote:Op zaterdag 27 april 2013 23:18 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ja, daarom heb ik het ook nog niet gedaan. Ik wacht wel, tijd genoeg, dat sowieso.
Mja, na veel teringzooi met ritalin denk ik wel twee keer na voordat ik drugs gebruik.quote:
Ritalin is ook zooi, de tering.quote:Op zaterdag 27 april 2013 23:20 schreef Rezania het volgende:
[..]
Mja, na veel teringzooi met ritalin denk ik wel twee keer na voordat ik drugs gebruik.
Milkshake drinken in St John?quote:Op zaterdag 27 april 2013 23:18 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Heb er niks tegen, maar nu serieus?
Ik maak big macs. Nog steedaquote:Op zaterdag 27 april 2013 23:20 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat doe je voor werk eigenlijk, dat is mij eigenlijk ontgaan in onze contactloze periode.
Inderdaad.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |