Ze stonden naast de band van de kassa! Ik dacht voor jan joker te gaan zoeken, omdat jij gister ook niks zag, maar dit was wel het enige ook (hier). Schrale winkelquote:
quote:Op vrijdag 26 april 2013 15:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze stonden naast de band van de kassa! Ik dacht voor jan joker te gaan zoeken, omdat jij gister ook niks zag, maar dit was wel het enige ook (hier). Schrale winkel
Ja, tomaatjes in oranje bakje
Op de radioquote:
Wat fijn dat alles nu gelukt isquote:Op vrijdag 26 april 2013 16:22 schreef oh-oh het volgende:
Nou ben ik deze week overgestapt van internet- & tv provider en van mobiel ook. Alles is me meteen gelukt, helemaal zelf, ik helemaal trots.
Nou wil ik bij online kijken wat een extra tv kastje kost ( superhandig, deze hebben een antenne, het kastje hoeft alleen in je tv en in een stopcontact niet bij een antenne aansluiting![]()
Moet ik mijn mailadres wijzigen naar mijn online adres wat ik niet heb anders kom ik niet in de klantenservice shizzle![]()
Luktnie!
Ja, dat geloof ik meteen.quote:Op zaterdag 27 april 2013 11:06 schreef Miniem het volgende:
Ik zat vanochtend ook met kauwe klauwen op de brommert.
Is oma weer op bezoek? [/Ll]quote:
Bij ons ook.quote:Op zaterdag 27 april 2013 12:31 schreef oh-oh het volgende:
Hier is het gewoon zonderjassenweer hoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Old moderators never die, they just smell that way!
Op dinsdag 5 januari 2010 20:40 schreef nokwanda het volgende:
En natuuuuuurlijk was jij dat weer. Smeerpijp dat je der bent :P _O-
Bullie is thuis X-Rated Epic fail
Marskramer !quote:Op zaterdag 27 april 2013 15:58 schreef oh-oh het volgende:
Ooooooooooh die mok is gaaf, waar haal ik die??????????
tuurlijk !quote:Op zaterdag 27 april 2013 16:00 schreef oh-oh het volgende:
Kun je er alvast een kopen voor mijn kerstpakket?
Een customized, want de zenuwaandoening blijft. (in beide voeten)quote:Op zaterdag 27 april 2013 12:01 schreef Pisces29 het volgende:
Hey Vaduz, nu je Vavoet in wat beter vaarwater zit, kun je dan ook een gewone schoen in de winkel kopen of heb je dan nog je customized schoen?
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |