U vraagt, wij draaienquote:Op zaterdag 27 april 2013 14:18 schreef Dimens het volgende:
[..]
Oh wee als je dat in het Samsung topic post. Dan heb je echt een probleem.
IMO werd de rol van Bill Gates zwaar onderbelicht. Het moge bekend zijn dat zonder MS, Apple nooit een werkende Basic had gehad. Ook werd de redding van Apple, door MS, netjes genegeerd. Iets wat imo ook een mijlpaal in de IT geschiedenis is.quote:Op vrijdag 26 april 2013 21:37 schreef DaMook het volgende:
[..]
Over de geschiedenis van de computer in het algemeen, al is dat veel apple idd
. Volgende week komen google facebook enzo meer aan de orde geloof ik.
Leuk programma iig.
Pirates of Sillicon Valley kijken.quote:Op zaterdag 27 april 2013 16:48 schreef RvLaak het volgende:
[..]
IMO werd de rol van Bill Gates zwaar onderbelicht. Het moge bekend zijn dat zonder MS, Apple nooit een werkende Basic had gehad. Ook werd de redding van Apple, door MS, netjes genegeerd. Iets wat imo ook een mijlpaal in de IT geschiedenis is.
Zonder MS had Apple niet (meer) bestaan.
Al gezienquote:Op zaterdag 27 april 2013 17:58 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Pirates of Sillicon Valley kijken.
Ik heb een vraagje over Handbrake. Wanneer een external SRT bij een film voeg kan ik niet op Forced Only klikken zodat ik hem in de film kan branden, alleen op Default kan ik klikken maar dan gebeurt er niks. Enig idee hoe dat komt?quote:Op zaterdag 27 april 2013 13:50 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Oh, je bedoelt een app op de iPad. Handbrake moet je op de Mac doen (er is ook een PC versie). Op de iPad is er geloof ik niet zo'n app voor, of je moet ze zelf al toevoegen met iMovie (wat veel te veel tijd in beslag neemt).
Brandt 'ie hem bij jou niet direct in de film?quote:Op zondag 28 april 2013 12:40 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik heb een vraagje over Handbrake. Wanneer een external SRT bij een film voeg kan ik niet op Forced Only klikken zodat ik hem in de film kan branden, alleen op Default kan ik klikken maar dan gebeurt er niks. Enig idee hoe dat komt?
Nou, zo:quote:Op zondag 28 april 2013 13:10 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Brandt 'ie hem bij jou niet direct in de film?Bij mij doet 'ie dat standaard.
Hoe zien je instellingen er precies uit?
Als je "Default" aanklikt is het ook ingebrand. Bij mij i.i.g.quote:Op zondag 28 april 2013 13:16 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Nou, zo:
[ afbeelding ]
Ik kan niet op forced only enzo klikken.
Bij mij niet, vond ik raar. Ik ga het even nog een keer proberen dan maarquote:Op zondag 28 april 2013 13:19 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Als je "Default" aanklikt is het ook ingebrand. Bij mij i.i.g.
Hmm, ja doe datquote:Op zondag 28 april 2013 13:22 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Bij mij niet, vond ik raar. Ik ga het even nog een keer proberen dan maar
Weer niet geluktquote:
Is goed voor je Engels!quote:Op zondag 28 april 2013 13:32 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Weer niet geluktIk geef het op. Dan neem ik alleen maar Engelstalige films mee het vliegtuig in
.
Mijn niveau van Engels is near native hoor, het ging om twee films die ik gewoon niet kan kijken zonder ondertiteling (1 Turkse en 1 Duitse) en die wilde ik ook graag op mijn iPad kijken.quote:
Assumption is the mother of all fuckups.quote:Op zondag 28 april 2013 14:15 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Mijn niveau van Engels is near native hoor, het ging om twee films die ik gewoon niet kan kijken zonder ondertiteling (1 Turkse en 1 Duitse) en die wilde ik ook graag op mijn iPad kijken.
Hihi....de burenquote:Op zondag 28 april 2013 16:59 schreef J.Appleseed het volgende:
Bij mij ging net tot een aantal keer toe mijn muis over het hele scherm; klikken, slepen, vanalles deed 'ie. Dacht aanvankelijk dat de buren met hun muis op mijn computer zaten maar ook met Bluetooth uit doet 'ie het.
Nu, na een PRAM reset, een reboot naar Windows en weer terug lijkt het te zijn opgelost. Hoop dat het ook hierbij blijft
Daar hebben ze ook een aantal Macs. Een jaar of zo geleden had ik ineens één van hun toetsenborden aan mijn Mac hangenquote:
Je kan even proberen het PRAM / SMC te resetten, weet niet of dat gaat helpenquote:Op zondag 28 april 2013 18:03 schreef AnneX het volgende:
Oh, wist niet dat het kon.
Hier ook buren met appel spul.
Heb jij een idee wat ik met mijn bovenstaande vraag kan doen, zodat het spul weer werkt ?
Dit gaat dus via de ipad !![]()
Fijn dat 'ie het weer doet!quote:Op zondag 28 april 2013 20:05 schreef AnneX het volgende:
Het duurde even: een harde reset door uit te schakelen met de powerbutton achterop.
Daarna weer aan en het duurde een hele tijd voordat het scherm en de mac zich weer meldde.![]()
Dank voor je leerzame link.![]()
Wat neem ik aan dan? Volgens mij weet ik zelf dondersgoed hoe goed mijn Engelse kennis isquote:Op zondag 28 april 2013 15:02 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Assumption is the mother of all fuckups.
Ken anders genoeg Marokkanen die in Duitsland wonen.quote:Op zondag 28 april 2013 22:03 schreef leeell het volgende:
een Marokkaan die duits praat lijkt me hilarisch.
als je onverstaanbaar duits wil hebben moet je naar Zwitserland gaan, holy fuck, ik spreek redelijk vloeiend duits maar daar kon ik niks van maken.quote:Op zondag 28 april 2013 22:09 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ken anders genoeg Marokkanen die in Duitsland wonen.
Ik kan zelf wel een mondje Duits, maar kom op, in films praten ze onverstaanbaar
Schweizerdeutsch ja. Klinkt ook vreselijk imo, net als Luxemburgs.quote:Op zondag 28 april 2013 22:09 schreef leeell het volgende:
[..]
als je onverstaanbaar duits wil hebben moet je naar Zwitserland gaan, holy fuck, ik spreek redelijk vloeiend duits maar daar kon ik niks van maken.
klinkt echt verschrikkelijk, en die zinnen lijken ook zooo lang terwijl ze niet zo veel zeggenquote:Op zondag 28 april 2013 22:12 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Schweizerdeutsch ja. Klinkt ook vreselijk imo, net als Luxemburgs.
Ik nam aan dat jouw Engels niet zo goed was, dat je ondertitels nodig had.quote:Op zondag 28 april 2013 22:02 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Wat neem ik aan dan? Volgens mij weet ik zelf dondersgoed hoe goed mijn Engelse kennis is
Gebruik de mijne nu ongeveer een driekwart jaar en 0,0 problemen bij dagelijks gebruik. Vind 'm zelfs ontiegelijk fijn. Beste muis die ik ooit heb gehadquote:Op zondag 28 april 2013 23:28 schreef OverRated het volgende:
Heb nu een Magic Mouse. Werkt erg fijn met scrollen en swipen en zo! Heb alleen het gevoel dat ik er RSI of zo van ga krijgenLigt niet zo goed in de hand.
Ach so. No sweat, miscommunicatie kan altijd gebeurenquote:Op zondag 28 april 2013 23:15 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Ik nam aan dat jouw Engels niet zo goed was, dat je ondertitels nodig had.
Hoeveel kost zo'n ding eigenlijk? Ben waarschijnlijk van plan om hem ook aan te schaffen..quote:Op zondag 28 april 2013 23:28 schreef OverRated het volgende:
Heb nu een Magic Mouse. Werkt erg fijn met scrollen en swipen en zo! Heb alleen het gevoel dat ik er RSI of zo van ga krijgenLigt niet zo goed in de hand.
Alle draadloze invoerapparaten (Trackpad, Mouse, Keyboard) zijn 70 en de bedrade (Mouse, Keyboard) 50 euro.quote:Op zondag 28 april 2013 23:34 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Hoeveel kost zo'n ding eigenlijk? Ben waarschijnlijk van plan om hem ook aan te schaffen..
Ja. Je voert gewoon de code in iTunes in, je krijgt het tegoed, kun je opmaken aan muziek, films, apps o.i.d.quote:Op maandag 29 april 2013 14:06 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Als je een iTunes card koopt kan je dan betaalde Apps kopen voor je iPad of iPhone? Hoe werkt dat dan?
Je kunt iTunes ook aan je bankkaart koppelen, maargoed. Een iTunes kaart kan ook.quote:Op maandag 29 april 2013 14:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Goede optie dan want mijn cc is er nog niet
Gewoon op "Buy" met de prijs (of gratis) klikken. Dan wordt het spel bij de volgende synchronisatie automatisch op je iDevice gezet.quote:Op maandag 29 april 2013 16:11 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hoe download je via iTunes een spel?
Je moet niet "inloggen" met je iTunes card... je iTunes card moet je verzilveren op je gewone account, en dan kun je met het tegoed wat op die kaart staat apps kopen.quote:Op maandag 29 april 2013 16:22 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dan moet ik inloggen en krijg ik mijn (oude) credit card gegevens
Ben volgens mij wel ingelogd met mijn iTunes card
En je hebt geen mogelijkheid om een ander betaalmiddel te selecteren? Probeer anders eens bij je account het tegoed op je iTunes kaart in te stellen als 'standaard betaalmiddel' ofzo.quote:Op maandag 29 april 2013 16:25 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik krijg als ik in de app store op kopen druk mijn cc gegevens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |