quote:De fusie-omroepen VARA/BNN, TROS/AVRO en KRO/NCRV komen in de dagprogrammering van Radio 1 te zitten. Dit zegt VPRO-directeur Lennart van der Meulen in het NRC Handelsblad. Volgens hem moeten de fusie-omroepen en de NOS vanaf 1 januari 2014 zorgen voor nieuws en achtergronden.
In de avonduren en in het weekend is er plaats voor programma's van VPRO, EO en MAX. Zoals we vorige week al melden verliest de NOS 1,5 uur zendtijd per dag. De fusie-omroepen en mogelijk de NTR gaan de uren tussen 9:00 en 16:30 uur opvullen. Om 18:00 uur krijgen de andere omroepen zendtijd. De EO krijgt dan als eerste zendtijd tot 19:00 uur.
De NPO liet in een reactie weten dat dit nog niet bekend is en dat er gewerkt wordt aan de programmering. Ook BNN, die waarschijnlijk de ochtend gaan doen, liet weten dat ze hier nog niets over konden zeggen.
Ondanks het verlies van zendtijd gaat de NOS wel twee items per uur verzorgen bij de fusie-omroeen. Dit 'streaming nieuws' wordt gemaakt door de NOS en besproken door de presentatoren van de omroepen.
Hoe moeten wij dat weten? Ik denk het wel want anders krijgt de fusieomroep Vara/BNN te veel uren op 3FM.quote:Op maandag 22 april 2013 10:48 schreef borisz het volgende:
Maar goed de vraag die open stond gaat 3fm ook nog op de schop per 1/1/14?
Radio1 iig wel.
[..]
Vraag het Wilbert.quote:Op maandag 22 april 2013 10:48 schreef borisz het volgende:
Maar goed de vraag die open stond gaat 3fm ook nog op de schop per 1/1/14?
Radio1 iig wel.
[..]
eerder kan ik geen boodschappen doen hoorquote:Op maandag 22 april 2013 10:56 schreef themauster het volgende:
Mensen die op Facebook gaan zeuren dat de zorgtoeslag nog niet is gestort.
als je moet, dan moet je.quote:Op maandag 22 april 2013 10:58 schreef Lamabal het volgende:
Damn, ik moet kakken. Maar de schoonmaakster heeft net alles schoon. Vind het zo zielig om haar werk gelijk alweer te ruïneren
Meteen unfrienden.quote:Op maandag 22 april 2013 10:56 schreef themauster het volgende:
Mensen die op Facebook gaan zeuren dat de zorgtoeslag nog niet is gestort.
Goede grap dan. Je zou maar vrij hebben op een maandag. Lang weeekeeend.quote:Op maandag 22 april 2013 11:02 schreef themauster het volgende:
En straks was dat dreigement een domme grap.
grap om onder school uit te komen...quote:Op maandag 22 april 2013 11:02 schreef themauster het volgende:
En straks was dat dreigement een domme grap.
Die hoorde ik vanochtend vond hem ook wel tofquote:Op maandag 22 april 2013 11:09 schreef Pino112 het volgende:
Evers' Koningslied
http://www.538gemist.nl/fragment/20387
video werkt niet.quote:Op maandag 22 april 2013 11:09 schreef Pino112 het volgende:
Evers' Koningslied
http://www.538gemist.nl/fragment/20387
Ja geweldigquote:Op maandag 22 april 2013 11:11 schreef themauster het volgende:
[..]
Die hoorde ik vanochtend vond hem ook wel tof.
Neequote:
achja wrm je goed verdienende kunstje veranderen?quote:Op maandag 22 april 2013 11:48 schreef alors het volgende:
Jezus al haar nummers gaan ook over hetzelfde he
quote voor de geschiedenisboeken, Ed zegt iets positiefs?!quote:Op maandag 22 april 2013 11:26 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik moest er even aan wennen, maar nu vind ik hem best lekker!
heb je niets beters te doen op je stage?quote:Op maandag 22 april 2013 12:05 schreef Lamabal het volgende:
Wat een held. Geweldig dat je zulke zelfspot kan hebben.
Nee niet echt. Het is rustig en moet aan project werken. Maar saaaai.quote:Op maandag 22 april 2013 12:07 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
heb je niets beters te doen op je stage?
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |