het spelersbudget daalt zelfs tov vorig jaar. (Voor Roda begrippen) dure spelers als Wielaert, Delorge (kwamen beide van ajax en hadden destijds meer opties, dus goed contract) Hempte, Ramzi en Malki zijn vertrokken. De duurdere plekken zijn nu (verwacht ik) ingevuld door Luijckx, Kali, Demouge en Van Peppen. Dus waarschijnlijk is er nog ruimte voor 1 iets duurdere speler.quote:Op donderdag 11 juli 2013 13:28 schreef LDS het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom jullie vorig jaar zo helemaal in de shit zaten en niks konden halen en nu de een na de andere goede speler halen? Ik volg het niet helemaal
Van den Bunder heeft tegenover het Limburgs Dagblad gezegd dat er nu geen nieuwe spelers meer bij kunnen komen, tenzij er een externe investeerder komt (Hendriks?) of er een speler verkocht wordt.quote:Op donderdag 11 juli 2013 13:34 schreef planethugo het volgende:
[..]
het spelersbudget daalt zelfs tov vorig jaar. (Voor Roda begrippen) dure spelers als Wielaert, Delorge (kwamen beide van ajax en hadden destijds meer opties, dus goed contract) Hempte, Ramzi en Malki zijn vertrokken. De duurdere plekken zijn nu (verwacht ik) ingevuld door Luijckx, Kali, Demouge en Van Peppen. Dus waarschijnlijk is er nog ruimte voor 1 iets duurdere speler.
Brood lijkt 4-2-3-1 te willen gaan spelen...quote:Op donderdag 11 juli 2013 14:38 schreef Kn0x het volgende:
Kurto/Nieuwe keeper
Monteyne/Dijkhuizen - Biemans - Luijckx- Van Peppen
Donald - Kali - Fledderus
Pluim
Huppertz - Demouge
Danilo kun je vergeten. Hij reageerde na de vakantie niet op toenaderingen van Roda en toen zijn ze op zoek gegaan naar een andere verdediger, en die is met Luijckx gevonden. Een keeper zal er nog wel bijkomen. Dat ze nu zeggen dat ze in principe klaar zijn mits er nog iemand vertrekt lijkt me een strategie om de prijs bij een eventuele huur te drukken. Want een keeper moet er hoe dan ook bij.quote:Op donderdag 11 juli 2013 22:56 schreef TheLimburgian het volgende:
Hopelijk weten ze ook nog Danilo weer te huren, ook zou er eigenlijk nog een spits bij moeten. Demouge is leuk voor erbij maar heeft een spits als Junker/Malki naast zich nodig, iemand die makkelijk scoort, en dat zie ik Nemeth niet doen. Misschien dat ze Monteyne en Pluim kunnen verkopen, opstelling zou dan zijn:
Cillissen/Kurto
Dijkhuizen/Biemans Danilo Luijckx Van Peppen
Kali Donald
Hupperts Fledderus
Spits Demouge
Ook zonder Cillessen of Danilo is het natuurlijk nog altijd een prima elftal waar je toch redelijk makkelijk bovenin het rechterrijtle kunt eindigen.
Precies mijn ideeën, al heb ik liever Dijkhuizen dan Monteyne, denk ik.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:34 schreef Kn0x het volgende:
Het lijkt erop dat de formatie (4-2-3-1) al redelijk vast staat maar dat de poppetjes nog geen vaste plek hebben. Wat ook prima is, nu kan iedereen zich bewijzen. In bovenstaande formatie zou ik Wijnen ruilen voor Monteyne, Bonvevacia voorLuijckx en dan zit je wel goed.
-EDIT
oh en Demouge/Nemeth voor Paulissen.
Ergens geef ik je wel gelijk. Maar zelf denk ik dat dit meer vertrouwen aan de groep geeft dan dat je tegen een leuke Spaanse of Duitse tegenstander speelt die compleet over je heen walst als ze de aanvalskraan even open trekken.quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:45 schreef planethugo het volgende:
5-0 winnen tegen een topklasser is toch wel ok. Maar ze hebben nu nog een wedstrijd tegen promovendus Waasland Beveren en dat was het dan... niks geleerd van vorig seizoen toen er ook nauwelijks tegen een fatsoenlijke tegenstander geoefend is. Een 4de klasser (aken), een reserveteam, een topklasser en een belgische promovendus. Dat zijn toch op die laatste na nauwelijks serieuze tegenstanders, kortom tegen Ajax wordt het een complete verrassing. Zowel voor ons, als voor de spelers en staf
dan weet je wel waar je staat en kan de trainer daar nog op inspelen voor de wedstrijd tegen ajax.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:05 schreef DohanJerksen het volgende:
[..]
Ergens geef ik je wel gelijk. Maar zelf denk ik dat dit meer vertrouwen aan de groep geeft dan dat je tegen een leuke Spaanse of Duitse tegenstander speelt die compleet over je heen walst als ze de aanvalskraan even open trekken.
Cilissen voorlopig niet. Tyton zag het zelf niet zitten. Brood zegt dat er geen man over boord is als het seizoen met Kurto gestart moet worden en dat er daarnaast ook nog alternatieven zijn. Maar ik verwacht dat Cilissen op 31 augustus gewoon komt. Ajax wil natuurlijk wachten voor het geval dat nog een club voor Vermeer komt.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 09:12 schreef Kn0x het volgende:
Tyton en Cilissen definitief niet naar Roda, aldus Bundie. Nemeth schijnen ze bij NEC aangeboden te hebben. Ben ik toch wel benieuwd wie je als eerste doelman en als spits binnen wil halen. Zijn er nog transfervrije voetballers die interessant zijn?
Fernandez vind ik ook wel prima, maar ik heb zo een idee dat hij als persoon niet zo zou passen. Waarom weet ik niet, puur op gevoel. Misschien dat Hoesen nog een optie is om te huren. De Boer wilde 'm eerst niet laten gaan, maarja toen haalden ze Bojanquote:Op zondag 21 juli 2013 11:17 schreef De-Hamster het volgende:
Cillissen verwacht ik inderdaad ook nog wel. Verder nog een snelle counterspits. Althans dat wil Brood, ik vraag me af waarom ze Fernandez hebben laten gaan.
Bojan is voor rechtsbuiten..quote:Op maandag 22 juli 2013 09:38 schreef planethugo het volgende:
[..]
Fernandez vind ik ook wel prima, maar ik heb zo een idee dat hij als persoon niet zo zou passen. Waarom weet ik niet, puur op gevoel. Misschien dat Hoesen nog een optie is om te huren. De Boer wilde 'm eerst niet laten gaan, maarja toen haalden ze Bojan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |