abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_125353132
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2013 14:14 schreef Dimens het volgende:

[..]

In de ogen van vele mensen zonder Apple, is iedereen met een Apple product direct een fanboy. Mensen die je dan direct met namen als iSheep, fanboy e.d. gaan strooien, zijn dan gewoon niet serieus te nemen. Dan is het duidelijk dat ik niet de fanboy ben, maar die mensen de anti-Apple personen zijn. De haat jegens Apple is blijkbaar zo groot, dat ze iedereen met een Apple product blijkbaar moeten kleineren. Triest.
Ach voel je je aangevallen en gooi je het maar op de softe kant. Ga toch weg. Er zijn hier al meer dan voldoende redenen gegeven waarom een ipad niet heilig zou zijn, maar die negeer je door selectief te qouten omdat je anders je appel bril moet afdoen. :D
  dinsdag 16 april 2013 @ 14:37:06 #177
199535 DroogDok
Sandcastle
pi_125353429
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 14:19 schreef Dimens het volgende:

[..]

Waar haal je dat vandaan?
Ik had zo'n vermoeden uit je posts, "Apple is goed en de rest is kut" is zo'n beetje de strekking.
Maakt mij verder niet uit waar iemand fan van is hoor, alleen raar dat sommige mensen dat niet toe willen geven.
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
pi_125353690
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 10:02 schreef oheng het volgende:

Ik vraag me af wie bij deze school nu centraal staan: de leerling, of het apparaat.
Dat is precies wat mij aan deze school ook tegenstaat.
pi_125354103
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 13:10 schreef moussie het volgende:

[..]

Wat er mis is? Nogmaals, het leren in je jonge jaren op de basisschool beperkt zich niet tot het opnemen van brokken leerstof over het een of ander.
Want dat gebeurt wel met een iPad?
quote:
Nou sorry hoor, maar als je nichtje van 3 niet na 20 minuten of zo helemaal klaar is met d'r tablet ligt dat niet aan de tablet maar aan het kind. Ik vind het zelfs zorgwekkend als een kind op die leeftijd na zo'n tijdspanne niets anders wil gaan doen. Ik zou er mee naar de doctor gaan, kijken of ze niet licht autistisch is of zo.
Rot toch op man. Alsof een kind van 3 zich enkel 20 minuten tot één ding kan focussen en daarna iets anders moet doen. Om d'r vervolgens autistisch te noemen. Wat is dat nou weer voor een belachelijke aanname?
quote:
De groei van de hersenen van een kind heeft meer nodig dan hetgeen je via een app kan leren.
Zo zijn er een heleboel dingen waarin je gewoon getraind moet worden, via herhaling, herhaling en nog eens herhaling, alleen zo ontwikkel je namelijk de neurologische paden in je hersenen die je op latere leeftijd nodig hebt om überhaupt te kunnen leren. En tja, zoiets trainen in je eentje, op een iPad, ik zie dat nou echt niet gebeuren. Als je geen zin meer hebt stop je gewoon. Tja, en jong geleerd is oud gedaan hé ..

De eerder genoemde fijne motoriek bvb, die wij volgens jou niet meer nodig hebben want wie schrijft er nog nog met de hand

Ja want die fijne motoriek heb je natuurlijk alleen nodig om mee te schrijven, als je dat toch niet meer doet met de hand hoef je het ook niet te ontwikkelen? Beetje kortzichtig much?
Je doet alsof er enkel nog iPads gebruikt gaan worden, dat is niet zo.

bla bla bla..zijn ook specifieke ruimtes voor sport en gym, handwerk en
knutselen, muziek en toneel en er is een laboratorium.


Die motorieken leer je echt niet enkel met een pen en schrijven op een papier. Tekenen, knutselen e.d. zijn daar net zo goed onderdeel van.

Maar nee, we laten alle kinderen lekker schrijven zodat ze allemaal hun duim en wijsvinger ontwikkelen zodat ze later bij het schrijven, wat toch vrijwel nooit meer gebeurt, geen last hebben van pijn in de handen. Om vervolgens te zeggen dat een iPad niet goed is voor de kindertjes, terwijl ze allemaal krampachtig hun pennetje vast houden.
pi_125354619
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 14:17 schreef Nielsch het volgende:
Ik ben niet precies op de hoogte van deze lesmethode, dus ik kan er inhoudelijk niet echt op reageren. Wel weet ik dat ik het huidige onderwijssysteem ook niet altijd lekker vind gaan. Dit heb ik bijvoorbeeld zelf ondervonden bij wiskunde.
Dat het huidige systeem niet je van het is ben ik het roerend mee eens, maar bij dit concept is mi teveel uitgegaan van de (jonge) volwassene en zijn de behoeftes van het veel jongere kind vergeten.

quote:
Ik was bijvoorbeeld ontzettend goed in geometrie maar een stuk minder goed in algebra. Voor beide onderwerpen stond dezelfde hoeveelheid tijd voordat de toets kwam. Ik had mijn geometrietoets liever veel sneller gedaan en mijn algebratoets een stuk later.
Hehe, maar dat jij en ik op wat latere leeftijd profijt zouden hebben gehad van zo'n systeem zegt natuurlijk weinig over het profijt dat een 4- tot 8-jarige ervan zou kunnen hebben

quote:
Een iPad kan ontzettend helpen bij bovenstaande behoefte door scholieren de stof in hun eigen tempo aan te bieden en toetsen af te nemen. Dit natuurlijk wel binnen de kaders van het Nederlandse onderwijs en de reguliere vakken. Het moet geen iederwijs worden waar je maar mag doen wat je wil.
Nou de vaste structuur van iedere ochtend met z'n allen om half negen in het lokaal, en het eerste halve uur samen iets doen, bvb een liedje zingen omdat de zon zo lekker schijnt vandaag, dat zit er dus niet meer in. De school is geopend van half negen tot half zes, 52 weken per jaar, en omdat je dus via de iPad leert hoef je nog niet eens meer op school te verschijnen
pleased to meet you
pi_125354810
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 15:07 schreef moussie het volgende:

Nou de vaste structuur van iedere ochtend met z'n allen om half negen in het lokaal, en het eerste halve uur samen iets doen, bvb een liedje zingen omdat de zon zo lekker schijnt vandaag, dat zit er dus niet meer in. De school is geopend van half negen tot half zes, 52 weken per jaar, en omdat je dus via de iPad leert hoef je nog niet eens meer op school te verschijnen
Ja, dan zou ik mijn dochter er ook niet naartoe laten gaan. Het sociale aspect van een school is ook belangrijk, zowel voor het leren als de ontwikkeling. Vooral jonge kinderen hebben daarin structuur nodig.
pi_125354881
quote:
11s.gif Op maandag 15 april 2013 12:22 schreef slashdotter3 het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)gt_kinderen_van.html

Zeker tien ouders halen hun kinderen van een school in Sneek omdat die overstapt op zogenaamd 'Steve Jobs-onderwijs'.

In dit onderwijssysteem wordt vrijwel al het lesmateriaal aangepast voor gebruik op iPads. De ouders zijn bang dat hun kinderen worden gebruikt als proefkonijnen. "Mijn dochter is vier jaar. Die vind ik veel te jong voor zo’n iPad", aldus een bezorgde ouder in de Telegraaf.

Na de zomer stappen tien Nederlandse scholen over op het O4NT (Onderwijs voor een Nieuwe Tijd). Het onderwijsprogramma is ontwikkeld door Maurice de Hond. In het systeem krijgt elk kind een eigen iPad en hebben de kinderen geen vaste docenten of lokalen.
quote:
Na de zomer stappen tien Nederlandse scholen over op het O4NT (Onderwijs voor een Nieuwe Tijd). Het onderwijsprogramma is ontwikkeld door Maurice de Hond. In het systeem krijgt elk kind een eigen iPad en hebben de kinderen geen vaste docenten of lokalen.
quote:
Het onderwijsprogramma is ontwikkeld door Maurice de Hond.
quote:
Maurice de Hond
More oneness, less categories
Open hearts, no strategies
Decisions based upon faith and not fear
People who live right now and right here
pi_125355334
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 14:37 schreef DroogDok het volgende:

[..]

Ik had zo'n vermoeden uit je posts, "Apple is goed en de rest is kut" is zo'n beetje de strekking.
Maakt mij verder niet uit waar iemand fan van is hoor, alleen raar dat sommige mensen dat niet toe willen geven.
Ik zeg nergens hier dat alles wat niet Apple is kut is, dat is de aanname die mensen doen zodra je al over een Apple product begint. Ik geef elk product, op producten van Samsung na, de kans. Maar tot op heden word ik nog steeds teleurgesteld in veel producten en daar praat ik over. Maakt dat mij direct een fanboy van Apple? Nee, absoluut niet. De mensen die beweren van wel, moeten nog maar eens de betekenis van het woord fan opzoeken.

Dat ik mensen hun verhalen negeer, is niet omdat ik er geen reactie op heb maar door het belachelijke gedrag. En dan heb ik het over dit;
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 09:11 schreef Basp1 het volgende:
applefanboy
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 april 2013 09:28 schreef Domme_Gans het volgende:
incompetente lul domme faggots
quote:
7s.gif Op dinsdag 16 april 2013 09:32 schreef Domme_Gans het volgende:
Apple faggot
quote:
7s.gif Op dinsdag 16 april 2013 09:37 schreef Domme_Gans het volgende:
fanboy
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 12:29 schreef Chewie het volgende:
i-sheep.
quote:
7s.gif Op dinsdag 16 april 2013 12:43 schreef Domme_Gans het volgende:
Apple fanboys
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 13:04 schreef Basp1 het volgende:

[..]

I-kindje dimens I-schenen
Moet ik daar nou serieus op ingaan? Op een stel kleuters dat je veroordeelt omdat je een positieve mening over Apple producten hebt?
pi_125355485
Best dimens als je niet eerder op serieuze opmerkingen ingaat is het niet meer dan logisch dat mensen je zo gaan noemen, loop de hele geschiedenis van dit topic maar eens na. En dan n u gaan janken dat mensen je zo noemen kijk eens wart vaker in de spiegel zou ik zeggen en ga dan eerder wel op serieuze opmerkingen in maar dat doe je niet. :P
  dinsdag 16 april 2013 @ 15:31:50 #185
374500 Domme_Gans
Dom, gans is dom.
pi_125355550
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 15:26 schreef Dimens het volgende:

[..]

Ik zeg nergens hier dat alles wat niet Apple is kut is, dat is de aanname die mensen doen zodra je al over een Apple product begint. Ik geef elk product, op producten van Samsung na, de kans. Maar tot op heden word ik nog steeds teleurgesteld in veel producten en daar praat ik over. Maakt dat mij direct een fanboy van Apple? Nee, absoluut niet. De mensen die beweren van wel, moeten nog maar eens de betekenis van het woord fan opzoeken.

Dat ik mensen hun verhalen negeer, is niet omdat ik er geen reactie op heb maar door het belachelijke gedrag. En dan heb ik het over dit;

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Moet ik daar nou serieus op ingaan? Op een stel kleuters dat je veroordeelt omdat je een positieve mening over Apple producten hebt?
Positieve mening is in jouw geval een understatement, mijn beste Dimens.
-weg-
  dinsdag 16 april 2013 @ 15:37:57 #186
312994 deelnemer
ff meedenken
pi_125355789
quote:
11s.gif Op maandag 15 april 2013 12:22 schreef slashdotter3 het volgende:
In het systeem krijgt elk kind een eigen iPad en hebben de kinderen geen vaste docenten of lokalen.
Maurice de zwerfhond.
The view from nowhere.
pi_125355853
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 15:30 schreef Basp1 het volgende:
Best dimens als je niet eerder op serieuze opmerkingen ingaat is het niet meer dan logisch dat mensen je zo gaan noemen, loop de hele geschiedenis van dit topic maar eens na. En dan n u gaan janken dat mensen je zo noemen kijk eens wart vaker in de spiegel zou ik zeggen en ga dan eerder wel op serieuze opmerkingen in maar dat doe je niet. :P
Ik ben ingegaan op serieuze opmerking totdat onder andere jij begon met dit soort debiele opmerkingen. Als je wilt dat ik serieus op je posts in ga, dan doe je maar normaal.
pi_125356882
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2013 15:39 schreef Dimens het volgende:

[..]

Ik ben ingegaan op serieuze opmerking totdat onder andere jij begon met dit soort debiele opmerkingen. Als je wilt dat ik serieus op je posts in ga, dan doe je maar normaal.
Waarom zou ik normaal gaan doen tegen iemand met een stapel beton voor zijn hoofd die gewoon selectief reageert en quotes pakt om zijn ongenoegen over zijn fanboy zijn te maskeren en weigert op goede argumenten in te gaan? :+
pi_125357114
quote:
Ik zeg nergens hier dat alles wat niet Apple is kut is, dat is de aanname die mensen doen zodra je al over een Apple product begint.
Waarom begin je over een Apple product dan? Het topic gaat toch echt over onderwijs.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  dinsdag 16 april 2013 @ 16:19:06 #190
199535 DroogDok
Sandcastle
pi_125357578
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 15:26 schreef Dimens het volgende:

[..]

Ik zeg nergens hier dat alles wat niet Apple is kut is, dat is de aanname die mensen doen zodra je al over een Apple product begint. Ik geef elk product, op producten van Samsung na, de kans. Maar tot op heden word ik nog steeds teleurgesteld in veel producten en daar praat ik over. Maakt dat mij direct een fanboy van Apple? Nee, absoluut niet. De mensen die beweren van wel, moeten nog maar eens de betekenis van het woord fan opzoeken.

En dan klagen over mensen die een hekel hebben aan Apple :')
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
pi_125357682
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 16:07 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Waarom begin je over een Apple product dan? Het topic gaat toch echt over onderwijs.
Omdat:
quote:
0s.gif Op maandag 15 april 2013 18:15 schreef YazooW het volgende:
Waarom hebben ze eigenlijk gekozen voor iPads in plaats van Android tablets?
Waarop ik reageerde:
quote:
14s.gif Op maandag 15 april 2013 19:26 schreef Dimens het volgende:

[..]

De keuze voor de iPad is gebaseerd op de volgende overwegingen. Aan de ene
kant is het binnen een schoolomgeving op dit moment handiger en goedkoper
om één merk apparaat te kiezen dan verschillende merken apparaten. Niet alleen
is het bij verschillende merken apparaten niet zeker of de gewenste programma’s
of apps voor alle apparaten beschikbaar zijn, maar ook zijn bij een keuze voor
verschillende platforms de kosten voor onderhoud en beheer hoger.
Dat we voor nu de iPad kiezen heeft zijn basis in twee belangrijke overwegingen:
• Apple kiest als vanouds voor een eenduidige interface voor de basale
bediening binnen alle applicaties. Daardoor is het gebruik voor jongere
kinderen eenduidiger dan bij andere apparaten.
• Op dit moment zijn er veel meer (goede) educatieve apps beschikbaar voor
de iPad dan voor andere tablets (Android of Windows).
Per jaar zullen we bekijken of deze keuze nog steeds de juiste is.
Onze keuze voor de iPad laat natuurlijk onverlet dat kinderen en jongeren die op
de Steve Jobsschool zitten of gezeten hebben, ook heel gemakkelijk met andere
apparaten zullen kunnen omgaan, en dat ook zeker niet zullen laten.


[..]

Voor het gebruik van de iPad vraagt de Steve JobsSchool een kleine bijdrage.
Deze komt bovenop de ouderbijdrage. Ouders die moeite hebben met dit bedrag,
kunnen een beroep doen op een fonds van de Steve JobsSchool.

En zo is deze discussie ontstaan.
pi_125358006
Maurice de Hond :')

Slechte opiniepijler, iemand die zich duidelijk laat leiden door emotie in plaats rationale gedachten, en ook nog een matig ondernemer. Zijn "Steve Jobs school" idee lijkt eerder vanuit een ICT achtergrond (zie dat hij daar in het verleden redelijk wat in gedaan heeft) dan vanuit onderwijsgedachte. Nu is dat niet per definitie verkeerd, maar in zijn geval kan er alleen financieel gewin aan ten grondslag liggen. Hij wil geen beter onderwijs, hij wil meer verdienen en vooral ook zijn ego strelen.

iPad/Android als ondersteuning: prima. Als complete vervanging van pen en papier: kansloos. En dan dat geen vaste leerkracht en lokaal. Werkt misschien prima op een universiteit, maar val kleine kinderen er niet mee lastig. Die hebben regelmaat nodig. Dat bied je ze niet door ze iedere keer in een ander lokaal bij andere kinderen en een andere leerkracht te stoppen.

Walgelijk idee van een walgelijke vent.

[ Bericht 2% gewijzigd door Mgolovic op 16-04-2013 16:40:00 ]
Ik heb geen speciaal talent. Ik ben slechts nieuwsgierig.
pi_125358341
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 16:19 schreef DroogDok het volgende:

[..]

En dan klagen over mensen die een hekel hebben aan Apple :')
Ik heb een rede dat ik producten van Samsung geen kans meer geef. Ik heb genoeg kansen gegeven en keer op keer gaat het mis met de producten die ik of mensen in mijn omgeving van Samsung hebben. Het is geen blinde haat zoals velen hier wel hebben.
Maar daar gaat dit topic niet over.
pi_125358382
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 15:26 schreef Dimens het volgende:

[..]

Ik zeg nergens hier dat alles wat niet Apple is kut is, dat is de aanname die mensen doen zodra je al over een Apple product begint. Ik geef elk product, op producten van Samsung na, de kans. Maar tot op heden word ik nog steeds teleurgesteld in veel producten en daar praat ik over. Maakt dat mij direct een fanboy van Apple? Nee, absoluut niet. De mensen die beweren van wel, moeten nog maar eens de betekenis van het woord fan opzoeken.

Dat ik mensen hun verhalen negeer, is niet omdat ik er geen reactie op heb maar door het belachelijke gedrag. En dan heb ik het over dit;

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Moet ik daar nou serieus op ingaan? Op een stel kleuters dat je veroordeelt omdat je een positieve mening over Apple producten hebt?
Je kunt natuurlijk er voor kiezen om alleen daarop te reageren maar punt blijft dat jij je persoonlijke ervaring en apple marketing talk "user experience"als feit breng en daar weiger je op in te gaan en dat maakt je wat mij betreft een i-sheep.

Overigens haat ik Apple niet, over het algemeen prima consumenten producten, zakelijk is het een stuk minder interessant. Ik erger me alleen aan apple fans die subjectieve argumenten als feit gaan aandragen zoals user experience, grootte van de app store (waarom dat niet opgaat voor volwassen os'en kan nog steeds niet uitgelegd worden) enz.

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 16-04-2013 16:39:49 ]
pi_125359029
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 16:37 schreef Chewie het volgende:

[..]

Je kunt natuurlijk er voor kiezen om alleen daarop te reageren maar punt blijft dat jij je persoonlijke ervaring en apple marketing talk "user experience"als feit breng en daar weiger je op in te gaan en dat maakt je wat mij betreft een i-sheep.
Beetje triest om op elke "User experience :')" in te moeten gaan om geen i-sheep te zijn terwijl ik al in een eerder bericht al een voorbeeld heb gegeven.

User experience mag dan inderdaad wel subjectief zijn, over de user experience is bij de iPad veel beter nagedacht dan bij Android tablets. Ik denk dat als je een test zou uitvoeren met mensen die een neutrale mening hierover hebben, dat de iPad dan als de grote winnaar eruit zal komen. De test heb ik met mijn ouders trouwens uitgevoerd welk toentertijd een neutrale mening hadden.

quote:
14s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 14:38 schreef Dimens het volgende:

[..]

Toen mijn ouders veel problemen met hun laptop kregen, heb ik ze een voorstel gedaan een iPad te kopen. Mijn ouders zagen daar erg tegenop omdat het een dure aanschaf was en ze ook wel de krantjes hadden gelezen met goedkope tablets.
Gezien ik toen nog bij de BCC werkte, had ik de machtiging om producten mee naar huis te nemen en thuis uit te proberen. Ik heb toen een aantal tablets meegenomen waaronder de iPad 2, iPad Retina, Samsung Galaxy Tab 10.1, Asus Transformer, Acer Iconia Tab en een goedkope Archos tablet.

Gegeven, ermee laten spelen en het gebruiken en heb daarna gevraagd wat ze van de verschillende tablets vonden.

Conclusie was dat die Archos tablet niet verkocht zou mogen worden zo slecht. Na 3 minuten gebruik hadden ze er al zoveel frustraties door dat ze hem uit hebben gezet en van de lijst met mogelijke tablets hebben gehaald.

De Samsung en de Acer waren het beide net niet. Werkte niet lekker, reageerde niet lekker en Android was toch wel een nadeel tegenover iOS van de iPad.

Tussen de iPad 2 en iPad Retina vonden ze te weinig verschil zitten om voor de iPad Retina te gaan dus was de keuze de iPad 2 of de Asus Transformer (inclusief dock). Uiteindelijk de iPad 2 geworden omdat iOS een stuk makkelijker was in gebruik en de Asus Transformer Tab teveel nadelen had zoals edge bleeding en bij gebruik van muis geen hoover was waardoor je alsnog geen desktop ervaring hebt.
pi_125359275
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 16:53 schreef Dimens het volgende:

[..]

Beetje triest om op elke "User experience :')" in te moeten gaan om geen i-sheep te zijn terwijl ik al in een eerder bericht al een voorbeeld heb gegeven.

User experience mag dan inderdaad wel subjectief zijn, over de user experience is bij de iPad veel beter nagedacht dan bij Android tablets. Ik denk dat als je een test zou uitvoeren met mensen die een neutrale mening hierover hebben, dat de iPad dan als de grote winnaar eruit zal komen. De test heb ik met mijn ouders trouwens uitgevoerd welk toentertijd een neutrale mening hadden.

[..]

Kijk dat mag jij vinden en dat zullen veel consumenten met je eens zijn, ik ben ook geen fan van android tablets maar als je een onderwijssysteem ontwikkeld dan komt de user experience uit de app niet het os. Daarbij denk ik dat de huidige tablets (wellicht met uitzondering van de w8 pro tablets/hybrids maar dat is snel te duur) te beperkt zijn voor dit soort doeleinden.
pi_125359789
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 17:01 schreef Chewie het volgende:

[..]

Kijk dat mag jij vinden en dat zullen veel consumenten met je eens zijn, ik ben ook geen fan van android tablets maar als je een onderwijssysteem ontwikkeld dan komt de user experience uit de app niet het os. Daarbij denk ik dat de huidige tablets (wellicht met uitzondering van de w8 pro tablets/hybrids maar dat is snel te duur) te beperkt zijn voor dit soort doeleinden.
Het ging op dat punt ook niet meer om het onderwijssysteem maar om consumenten aangezien iemand over consumenten begon.
quote:
0s.gif Op maandag 15 april 2013 21:35 schreef HarryP het volgende:

[..]

Bullshit.
Er zijn meer Android tablets dan iPad tablets. Al die consumenten kiezen bewust voor Android en laten iPad links liggen. En van de microsoft tablets hoeven we de aankomende periode helemaal niks te verwachten.
Daar reageerde ik op met het userexperience verhaal en uiteindelijk ook het Facebook voorbeeld.

Als we het over het onderwijssysteem hebben is de rede tot het kiezen van een iPad het volgende:

• Op dit moment zijn er veel meer (goede) educatieve apps beschikbaar voor
de iPad dan voor andere tablets (Android of Windows).
pi_125361556
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 17:15 schreef Dimens het volgende:

[..]

Het ging op dat punt ook niet meer om het onderwijssysteem maar om consumenten aangezien iemand over consumenten begon.

[..]

Daar reageerde ik op met het userexperience verhaal en uiteindelijk ook het Facebook voorbeeld.

Als we het over het onderwijssysteem hebben is de rede tot het kiezen van een iPad het volgende:

• Op dit moment zijn er veel meer (goede) educatieve apps beschikbaar voor
de iPad dan voor andere tablets (Android of Windows).

Maar er zijn momenteel letterlijk duizenden meer goede educatieve programma's voor de pc dan voor alle tablets tezamen. Wat weer een argument tegen tablets is.

Overigens zijn de meeste van die programma's waarschijnlijk wel te porten naar Android (linuxbased) of tablets met windhoos die geen arm processor hebben.
  dinsdag 16 april 2013 @ 18:10:41 #199
199535 DroogDok
Sandcastle
pi_125361836
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2013 16:36 schreef Dimens het volgende:

[..]

Ik heb een rede dat ik producten van Samsung geen kans meer geef. Ik heb genoeg kansen gegeven en keer op keer gaat het mis met de producten die ik of mensen in mijn omgeving van Samsung hebben. Het is geen blinde haat zoals velen hier wel hebben.
Maar daar gaat dit topic niet over.
aha ok mijn ervaringen met Samsung zijn juist prima, zowel telefoons als tablets en ook bijvoorbeeld tv's. Maar je zal je redenen hebben.

En kent Apple nog tekortkomingen naar jouw idee?
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
  dinsdag 16 april 2013 @ 18:13:50 #200
199535 DroogDok
Sandcastle
pi_125361933
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 16:53 schreef Dimens het volgende:

[..]
User experience mag dan inderdaad wel subjectief zijn, over de user experience is bij de iPad veel beter nagedacht dan bij Android tablets. Ik denk dat als je een test zou uitvoeren met mensen die een neutrale mening hierover hebben, dat de iPad dan als de grote winnaar eruit zal komen. De test heb ik met mijn ouders trouwens uitgevoerd welk toentertijd een neutrale mening hadden.

[..]

we moeten er maar op vertrouwen dat je niet gestuurd hebt dan natuurlijk ;)
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')