Hè bah ook dat nog! Beterschap!quote:Op maandag 29 april 2013 21:38 schreef DJMomo het volgende:
En vervolgens ben ik ziek geworden. Nu voel ik me helemaal verrot.
I know the feeling! wij zouden tot na 13 mei ook niks bijzonders r aan doen maar het zit in je hart en hoofd...quote:Op maandag 29 april 2013 23:49 schreef Ikina het volgende:
Sterkte voor de mensen die het nodig hebben! Ziek zijn is helemaal niks.
Ik moet deze maand al overslaan. Moet vanaf donderdag aan de antibiotica vanwege een ontsteking bij mijn kaak. Het is een antibiotica variant die je echt niet mag tijdens de zwangerschap. Als mijn cyclus meteen op zou starten zou mijn eisprong de op 1 na laatste dag van de kuur zijn.
Nu weet ik wel dat we rustig aan zouden doen en kijken of mijn cyclus zichzelf opstart maar het verplicht echt niet mogen voelt ook een beetje.... jammer.
daarom heb ik nog een stola ding gekochtquote:Op dinsdag 30 april 2013 11:20 schreef Risu het volgende:
Bah, ziek zijn is echt kut. Ik ben het bijna nooit, maar als ik het ben is het echt zwaar vervelend. En een maand overslaan is ook al zo kut, het is maar een maand, maar het is wel een hele maand!
Het is zo wasted dan.
Het lijkt iig een beetje aardig weer te worden de 10e. Dat zou wel fijn zijn, mijn jurk heeft geen mouwen dus beetje zon is aangenaam.
Je neemt elke ochtend voor het opstaan om ongeveer dezelfde tijd je temperatuur op. Na je eisprong is je temperatuur ongeveer een halve graad hoger dan daarvoor, en als je ongesteld wordt, daalt je temperatuur weer.quote:Op dinsdag 30 april 2013 12:04 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
daarom heb ik nog een stola ding gekocht
en verhip we zijn oranje!
kan iemand mij t tempem uitleggen? ik kan wel googlen hoor maar hier zijn genoeg ervaringsdeskundigen
Mijn jurk had ook geen mouwen, ik had een bolero vestje gekocht in een gewone kleding boetiek voor het geval dat.. De kleur, strikjes en knoopjes maakte het helemaal passend bij mijn jurk. Uiteindelijk heb ik hem alleen 's nachts aangehad toen we naar het hotel gingen. De rest van mijn jurk zorgde er overdag voor dat ik het constant warm genoeg had.quote:Op dinsdag 30 april 2013 11:20 schreef Risu het volgende:
Het lijkt iig een beetje aardig weer te worden de 10e. Dat zou wel fijn zijn, mijn jurk heeft geen mouwen dus beetje zon is aangenaam.
Ja, mama ik zal naar je luisterenquote:Op woensdag 1 mei 2013 09:14 schreef DJMomo het volgende:
Oh en tracht je te beheersen. Na NOD testen geeft echt zoveel meer duidelijkheid. Ik kan het weten, heer en meester vage strepen.
Dat absoluut maar ook de hele vroege miskramen die je anders niet zou weten.quote:Op woensdag 1 mei 2013 09:14 schreef DJMomo het volgende:
Oh en tracht je te beheersen. Na NOD testen geeft echt zoveel meer duidelijkheid. Ik kan het weten, heer en meester vage strepen.
Neuh, niet echt noemenswaardig. Dus denk eigenlijk dat ik opschuif naar de voglende ronde maar argh die onzekerheid maakt dat ik toch een klein sprankje hoop heb.quote:Op woensdag 1 mei 2013 11:21 schreef zandsculptuur het volgende:
Flowerbox, spannendheb je klachten/kwaaltjes? In dat geval zou ik persoonlijk wel al een testje wagen
.
He wat onzettend verdrietig, Dyre!quote:Op woensdag 1 mei 2013 19:07 schreef Dyre het volgende:
Ik moet me helaas na 5,5 week zwangerschap weer officieel in dit topic melden![]()
Vanmiddag krampen gekregen en wat bloedverlies, wat sinds die tijd allebei erger is geworden. De verloskundige was een schat, maar kan ook niks anders concluderen dan een vroege miskraam. Morgen mag ik langskomen voor een afspraak en eventueel echo.
Ik ben er een beetje kapot van
Spannend Cholula, samen gezellig op het wachtbankje te wachten op een streepjesregenquote:Op woensdag 1 mei 2013 22:01 schreef Cholula het volgende:
Dyre, wat stom!! Wel fijn dat je een lieve vk hebt getroffen. Heel veel sterkte![]()
Ik zag een aantal nieuwe dames, ik hoop dat jullie heel snel opschuiven naar het volgende topic!
En momo is ziek in het buitenland, beterschap. Ik hoop dat je ergens zit met zon, daar knap ik in ieder geval altijd weer een beetje van op.
En zand was je ei gisteren aanwezig?
Flowerbox we hebben tegelijk onze nod. Ik verwacht er bij mij helemaal niks van. Het is deze ronde wel er op of er onder, maar ik verwacht onze plannen een jaar in de koelkast te moeten zetten. Ik heb ook geen neiging gehad om te testen, terwijl mijn kortste cyclus 34 dagen was en ik nu op dag 42 zit. Vorige ronde heb ik mezelf anderhalve week in spanning laten zitten, dus nu wacht ik rustig af tot zaterdag en als er dan nog geen bloed is ga ik misschien zondag testen.
Zijn er eigenlijk nog meer die op het wachtbankje zitten?
Jaaa, een koninklijk ei, met vlag en wimpelquote:
Ja ik dus, maar ik zit er pasquote:Zijn er eigenlijk nog meer die op het wachtbankje zitten?
Ik. Maar ik verwacht dat deze ronde niet raak is: rond mijn eisprong lag mijn zoon in het ziekenhuis, dus mijn man en ik konden niet samen zijn helaas... Tot nu toe is er bijna elke keer rond mijn eisprong één van ons ziek, dit schiet zo niet op.quote:Op woensdag 1 mei 2013 22:01 schreef Cholula het volgende:
...
Zijn er eigenlijk nog meer die op het wachtbankje zitten?
Zoon gelukkig weer oké, hij was vrijdag acuut benauwd geworden waardoor hij opgenomen moest worden om te vernevelen en hij kreeg zuurstof. Hij is al weer drie dagen thuis gelukkig en weer vrolijk en boevigquote:Op woensdag 1 mei 2013 22:36 schreef Cholula het volgende:
Zand, spannend!!! En ja, lange cyclus is my middle name. Sinds ik eind september ben gestopt met de pil is het 44-45-35-43. Ergens zit een klein sprankje hoop, maar ik wil mezelf niet voor de gek houden. Het is een lange cyclus en dat levert niet echt veel positieve hits op google. ( ik heb deze maand ook een googleverbod gekregen van mezelf, misschien ben ik daarom wel zo rustig)
Mrs Peel je hebt inderdaad iedere keer pech. Maar misschien is er ergens een klein stoer zaadje geweest die alles heeft getrotseerd? Ik hoop dat je zoon uit het ziekenhuis is en dat alles goed met hem gaat.
Maar ondertussen wel een wachtbankje vol, mijn duimen draaien voor jullie!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |