Beste album van 2009 volgens RYM in ieder geval:quote:
Ja, dat vind ik ook. Vandaar dat het door sommige AC die-hards net niet wordt gewaardeerd gek genoegquote:
Ik vind het echt verschrikkelijkquote:
Billquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:21 schreef Maxerazzi het volgende:
En dan zijn er van die avonden, dat u uren wilt doorzagen over muziek, maar, lieve kijker, dan toch valt het doek, mag ik dat zeggen, ja, dat mag ik zeggen, het doek valt. Nu is hier gesproken over een grote verscheidenheid aan artiesten, zoals - pak 'm beet - een William Basinski, en die kent u niet, maar dat is een goede, een héééle goede. Maar, c'est ça, mes amies, een goede avond kan alleen maar hebben bestaan door een gepast einde. Chin chin, en bueeeenas noches!
Andere woorden: ik pak even Nabokov erbij, gooi William Basinski aan (want DO2 maakte natuurlijk een excellent punt) en ik ga weer eens een op voorhand kansloze strijd met de zandterrorist Klaas Vaak aan.
Nog een Bill Callahan voor dit topic als afscheidscadeau.
Trusten
Ja, voor mij geldt hetzelfde... Het zit zo ongelooflijk goed in mekaar.quote:Arn0 het volgende:[/b]
[..]
Ja, dat vind ik ook. Vandaar dat het door sommige AC die-hards net niet wordt gewaardeerd gek genoegMaar een van mijn favoriete albums ooit.
Ik kan me voorstellen dat het een goed album is. Maar ik kan er zo ontzettend niet inzien hoe je het in godsnaam het meest toegankelijke van AC kan vindenquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:21 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik ook. Vandaar dat het door sommige AC die-hards net niet wordt gewaardeerd gek genoegMaar een van mijn favoriete albums ooit.
quote:Op zaterdag 20 april 2013 00:26 schreef Norrage het volgende:
Ik ga ook naar bed lieverds. Kan geen muziek meer bedenken die ik leuk zou moeten vinden maar het gewoon niet kan...meestal zijn de kwartjes bij die muziek langzaamaan wel gevallen
Dat soort muziek ligt gelukkig sowieso niet in mijn straatje, dus dat telt nietquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:26 schreef Arn0 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
(nee, flauw dit, als je de stem echt niet kunt waarderen houdt het op)
Mwah, ik beschouw The Smiths toch als de eerste indie-band (oké, brede term).quote:Op zaterdag 20 april 2013 00:27 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dat soort muziek ligt gelukkig sowieso niet in mijn straatje, dus dat telt niet
Idd, ik wilde eigenlijk gaan slapen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 23:20 schreef Moody het volgende:
Lui die een uur dit topic hebben gemist, zijn de komende week bezig om alle nummers in te halen
Hey, ik zeg totaal niet dat ik geen AC fan vind! Ik vind MPP verschrikkelijk, maar Feels vind ik helemaal fantastisch, en Fall Be Kind is ook niet onaardig. Dus, dat gaat ook niet op. Ik snap dat MPP gewoon niet en heb hem echt al heel erg vaak geluisterd (en ben de discussie ook al vele malen aangegaan met arn0quote:Op zaterdag 20 april 2013 00:27 schreef DO2 het volgende:
Ik voorspel dat Norrage over exact 5 jaar de allergrootste AC-fan ever is.
Ja, je had ze toch ook live gezien, niet? Was vorig jaar sowieso een hele coole show, de visuals alleen al.quote:Op zaterdag 20 april 2013 00:29 schreef Norrage het volgende:
[..]
Hey, ik zeg totaal niet dat ik geen AC fan vind! Ik vind MPP verschrikkelijk, maar Feels vind ik helemaal fantastisch, en Fall Be Kind is ook niet onaardig. Dus, dat gaat ook niet op. Ik snap dat MPP gewoon niet en heb hem echt al heel erg vaak geluisterd (en ben de discussie ook al vele malen aangegaan met arn0)
Is indie mijn straatje? Ik weet niet. Dat is gewoon een verzamelterm. Ik zou niet eens weten wat mijn straatje is. Daar zou ik eens goed over moeten nadenken. Folk met een rock-edge en zoveel mogelijk jazz-invloeden, zoiets. Dat indie-bands daaronder vallen, kan toevalligquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:28 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Mwah, ik beschouw The Smiths toch als de eerste indie-band (oké, brede term).
Yep. Beviel me niet zo goedquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:30 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ja, je had ze toch ook live gezien, niet? Was vorig jaar sowieso een hele coole show, de visuals alleen al.
Toch een raar idee dat je iets posts terwijl je weet dat een ander iemand van het mannelijk geslacht dit leest vanuit bed met de iPhone in zijn ene hand en..... laat maarquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:30 schreef Norrage het volgende:
[..]
Is indie mijn straatje? Ik weet niet. Dat is gewoon een verzamelterm. Ik zou niet eens weten wat mijn straatje is. Daar zou ik eens goed over moeten nadenken. Folk met een rock-edge en zoveel mogelijk jazz-invloeden, zoiets. Dat indie-bands daaronder vallen, kan toevallig
Maar truste![]()
Al zal ik straks vast nog wat vanaf mijn telefoon posten als ik in bed lig
Ik heb dat album behoorlijk grijs gedraaid, terwijl de rest van AC mij een stuk minder kan bekoren. Ik vind het album vrij catchy, zeker nummers als brother sport.quote:Op zaterdag 20 april 2013 00:23 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat het een goed album is. Maar ik kan er zo ontzettend niet inzien hoe je het in godsnaam het meest toegankelijke van AC kan vindenMaar goed. Ik hoor sommige tonen in dat album niet ofzo
Leukste nummer van het album idd. Jammer dat het de afsluiter isquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:37 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik heb dat album behoorlijk grijs gedraaid, terwijl de rest van AC mij een stuk minder kan bekoren. Ik vind het album vrij catchy, zeker nummers als brother sport.
Ik heb al genoeg geclimaxt bij al die geniale nummers die we vanavond hebben gepostquote:Op zaterdag 20 april 2013 00:33 schreef Moody het volgende:
[..]
Toch een raar idee dat je iets posts terwijl je weet dat een ander iemand van het mannelijk geslacht dit leest vanuit bed met de iPhone in zijn ene hand en..... laat maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |