jazeker juist welquote:Op zondag 14 april 2013 19:53 schreef Chokeme het volgende:
Ik vraag mij af he, als ze nou zo'n bom onderscheppen in de lucht, gaat ie dan alsnog af?
op 20 km hoogte ??quote:Op zondag 14 april 2013 19:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
W
[..]
Wordt dat niet boem X boem = mega boem ?
.quote:Vrijdag werd de ontploffing - twintig keer krachtiger dan die van de atoombom die op Hiroshima terechtkwam - nog op 30 kiloton geschat. Nasa zegt nu dat de meteoriet met een kracht van 500 kiloton TNT ontplofte
Onwaarschijnlijk. De kernreactie wordt gestart door conventionele explosieven die zeer nauwkeurig afgesteld moeten werken en zo de kern tot kritische massa persen. Een explosie van buitenaf (een onderscheppingsraket) krijgt dat niet voor elkaar. En ook al exploderen de interne explosieven natuurlijk mee, door de externe krachten kunnen ze niet hun beoogde werk doen.quote:Op zondag 14 april 2013 19:53 schreef Chokeme het volgende:
Ik vraag mij af he, als ze nou zo'n bom onderscheppen in de lucht, gaat ie dan alsnog af?
Nee dat is niet hun primaire doel. Ze willen een vijand zodat ze intern het volk onder controle kunnen houden, doen ze in de VS ook regelmatig.quote:Op zondag 14 april 2013 20:27 schreef sonnyspek het volgende:
Ik snap niet waarom ze niet willen onderhandelen. Ze willen toch juist de andere chanteren en hulp ontvangen?
Ik denk dat onze vriend Kim Jong-un zich op deze manier juist in een "gunstige" onderhandelingspositie probeert te manoeuvreren.quote:Op zondag 14 april 2013 20:27 schreef sonnyspek het volgende:
Ik snap niet waarom ze niet willen onderhandelen. Ze willen toch juist de andere chanteren en hulp ontvangen?
aangepastquote:Op zondag 14 april 2013 20:45 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Nee dat is niet hun primaire doel. Ze willen een vijand zodat ze intern het volk onder controle kunnen houden, doen ze in de VS Venezuela ook regelmatig.
Zo hee, je bent wel erg zeker van je zaak.quote:Op zondag 14 april 2013 19:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ik hoop dat ie over Japan gaat
Die halen hem uit de lucht
Nee jo het materieel is verouderd , er is niet genoeg brandstof en munitie, ze hebben geen deviezen om die te betalen, geen krediet bij producenten en geen enkel land gaat ze die verstrekken, zelfs de chinezen zijn het zatquote:Op zondag 14 april 2013 21:04 schreef Gruj0 het volgende:
. Ze zijn misschien wel het meest gemotiveerde leger ter wereld; geld is niet hetgeen wat hen beweegt zoals vaak wel het geval is met militair personeel in vele andere landen van de wereld zonder militaire dienstplicht.
Hoezo zou je dat op deze manier doen?quote:Op zondag 14 april 2013 20:47 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik denk dat onze vriend Kim Jong-un zich op deze manier juist in een "gunstige" onderhandelingspositie probeert te manoeuvreren.
Beproefde techniek, "playing hard to get", zeg maar. Als hij direct plaats neemt aan de onderhandelingstafel dan zal men ervan uitgaan dat hij eigenlijk niets liever wil dan onderhandelen. Met dit spelletje moeten ze straks blij zijn dat hij uiteindelijk wil praten en dan kan hij ook meer eisen.quote:Op zondag 14 april 2013 21:09 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Hoezo zou je dat op deze manier doen?
Wow! Jij hebt zeker eerstegraads banden met de Noord Koreaanse inlichtingendienst?quote:Op zondag 14 april 2013 21:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nee jo het materieel is verouderd , er is niet genoeg brandstof en munitie, ze hebben geen deviezen om die te betalen, geen krediet bij producenten en geen enkel land gaat ze die verstrekken, zelfs de chinezen zijn het zat
Ja, dat zeiden ze van het Irakese leger ook, voordat het kansloos in de pan gehakt werd.quote:Op zondag 14 april 2013 21:04 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Zo hee, je bent wel erg zeker van je zaak.![]()
Neerhalen? Vast net zoals ze de raket die een NK satelliet in een lage baan om de aarde bracht?
Je kunt zeggen wat je wilt maar die Noord Koreanen zijn geen volk om te onderschatten.
Een grondoorlog zou wel eens gruwelijk ten nadele van ZK en het westen kunnen vallen.
Immers vechten Noord Koreanen op eigen grondgebied, voor eigen land (hoe raar dat ook mag klinken) tegen de agressors. Ze zijn misschien wel het meest gemotiveerde leger ter wereld; geld is niet hetgeen wat hen beweegt zoals vaak wel het geval is met militair personeel in vele andere landen van de wereld zonder militaire dienstplicht.
Ofcourse, in het westen steken we andere verhalen op. Sappige details ten voordele van de vijand laten we graag achterwege.quote:Op zondag 14 april 2013 21:15 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, dat zeiden ze van het Irakese leger ook, voordat het kansloos in de pan gehakt werd.
Best knap dat jij alles over Noord Korea weet en ook nog eens precies kan vertellen hoe de huizenmarkt zich ontwikkelt.quote:Op zondag 14 april 2013 21:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nee jo het materieel is verouderd , er is niet genoeg brandstof en munitie, ze hebben geen deviezen om die te betalen, geen krediet bij producenten en geen enkel land gaat ze die verstrekken, zelfs de chinezen zijn het zat
Het enige wat ze krijgen is graan, en zelfs dat komt bij de Kim kliek terecht
Er is geen industrie en geen belastinginkomsten, alleen veel kolenmijnen
Ja die hadden ook een miljoen mensenquote:Op zondag 14 april 2013 21:15 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, dat zeiden ze van het Irakese leger ook, voordat het kansloos in de pan gehakt werd.
Irak had geen leger, dat wist iedereen. Een handjevol elitetroepen en de rest rebellen die op een ezel of berggeit de tegenstander te lijf gingen.quote:Op zondag 14 april 2013 21:15 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, dat zeiden ze van het Irakese leger ook, voordat het kansloos in de pan gehakt werd.
Ja, een stuk of 20 vliegtuigen, en? Heb je enig idee hoeveel missies de Amerikanen hebben gevlogen tijdens Dessert shield en Dessert storm en hoeveel slachtoffers er als gevolg daarvan onder Irakese militairen .......quote:Op zondag 14 april 2013 21:17 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ofcourse, in het westen steken we andere verhalen op. Sappige details ten voordele van de vijand laten we graag achterwege.![]()
Ik heb momenteel geen andere (betere) bron voorhanden, maar neem eens een kijkje op de volgende link onder 1991; http://en.wikipedia.org/w(...)ince_the_Vietnam_War
Ja en het Global Positioning System is in handen van de USA ,quote:Op zondag 14 april 2013 21:24 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Irak had geen leger, dat wist iedereen. Een handjevol elitetroepen en de rest rebellen die op een ezel of berggeit de tegenstander te lijf gingen.
NKorea heeft 1 miljoen bijzonder goed getrainde soldaten, en nog een 6 miljoen reserves.
20+ is alsnog een groot cijfer. Probeer jij maar complete luchtverdediging divisies (radars, tels, commando wagens e.d.) in een woenstijn te verstoppen en ook nog eens met regelmaat van posities te laten wisselen (i.v.m. overlevingskansen) zonder sporen achter te laten.quote:Op zondag 14 april 2013 21:24 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, een stuk of 20 vliegtuigen, en? Heb je enig idee hoeveel missies de Amerikanen hebben gevlogen tijdens Dessert shield en Dessert storm en hoeveel slachtoffers er als gevolg daarvan onder Irakese militairen .......
"dat wist toch iedereen" , schei toch uit man, Irak was voor Desert storm de op 3 na grootste krijgsmacht ter wereld en moderner bewapend dan het Noork Koreaanse leger.quote:Op zondag 14 april 2013 21:24 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Irak had geen leger, dat wist iedereen. Een handjevol elitetroepen en de rest rebellen die op een ezel of berggeit de tegenstander te lijf gingen.
NKorea heeft 1 miljoen bijzonder goed getrainde soldaten, en nog een 6 miljoen reserves.
Dat hele GPS gedoe werkt fijn als de vijand je signaalontvangst niet stoort. En vanuit de ruimte landschap verkennen gaat meestal succesvol i.c.m. mooi weer.quote:Op zondag 14 april 2013 21:26 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja en het Global Positioning System is in handen van de USA ,![]()
![]()
![]()
En kunnen dat per satelliet controleren net als de grondopnames
20+ is helemaal niets in die oorlog. De Irakezen zijn verpulvert net als het NK leger verpulvert zou worden. Er is geen leger ter wereld opgewassen tegen dat van de USA, dat mag je niet leuk vinden om wat voor reden dan ook, maar het is wel puur realisme.quote:Op zondag 14 april 2013 21:28 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
20+ is alsnog een groot cijfer. Probeer jij maar complete luchtverdediging divisies (radars, tels, commando wagens e.d.) in een woenstijn te verstoppen en ook nog eens met regelmaat van posities te laten wisselen (i.v.m. overlevingskansen) zonder sporen achter te laten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |