Heb ik helaas niet bij mequote:Op vrijdag 12 april 2013 10:37 schreef BlackLining het volgende:
In de Bandit zit 15w40, Shell HX7. Gewoon even in het boekje kijken welke erin moet.
Ja vraag wel ff bij motoport, 20w50 heb ik zelf nog nooit van gehoord.quote:Op vrijdag 12 april 2013 10:51 schreef BlackLining het volgende:
Ik weet het zo niet voor jouw fiets hoor. Weet alleen dat de Bandit geen synthetische olie lust..
Gewoon lekker doen, ik woon er ook prima.quote:Op donderdag 11 april 2013 23:07 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Daarom zit ik ook sterk te twijfelen om weer eens te kijken voor een huis in Almere.
gister in dr file nog staan babbelen met een meid op die bovenste. Prachtig ding. Maar die gs500 bleef ze niet bij hehehequote:Op donderdag 11 april 2013 23:50 schreef motorbloempje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Later als ik groot ben staan deze in de garage
Ik mag binnenkort de uitlaatpakking gaan vervangenquote:Op vrijdag 12 april 2013 11:07 schreef lipjes het volgende:
Ik doe tegelijk even de oliefilter, klepdekselpakking en kleppen stellen.
Moet ook nog de kettinggeleider vervangen, dat gaat pas leuk worden
Oh werkt dat zo? Moet het een perenijsje zijn?quote:Op vrijdag 12 april 2013 12:25 schreef Salatrel het volgende:
ik vraag gewoon Deka offie trek heeft in een ijsje en dan kan die gelijk zijn oliefiltersleutel meenemen
quote:Op vrijdag 12 april 2013 11:23 schreef Yreal het volgende:
[..]
gister in dr file nog staan babbelen met een meid op die bovenste. Prachtig ding. Maar die gs500 bleef ze niet bij hehehe
Mja, ik wilde er ook één maar ik heb geen tuin. Mooi kut.quote:Op vrijdag 12 april 2013 12:31 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nog niet, maar die gaan we binnenkort planten
Kan altijd nog armoe zaaien in de berm voor mijn huis..quote:
voor een v-strom is een stekje in een bloempot ook genoeg hoorquote:Op vrijdag 12 april 2013 12:39 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Mja, ik wilde er ook één maar ik heb geen tuin. Mooi kut.
Laat ik eens beginnen met een nieuwe achterband voor de Banditquote:Op vrijdag 12 april 2013 12:40 schreef Salatrel het volgende:
[..]
voor een v-strom is een stekje in een bloempot ook genoeg hoor
quote:Op vrijdag 12 april 2013 12:41 schreef Salatrel het volgende:
kijk het verschil dan tussen de 1200's en de KTM 990
MOET HET EEN P... ben jij nieuw hier?quote:Op vrijdag 12 april 2013 12:28 schreef WhiteJoker het volgende:
[..]
Oh werkt dat zo? Moet het een perenijsje zijn?
Ik heb geen idee hoe ver die is bij mijquote:Op vrijdag 12 april 2013 11:29 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ik mag binnenkort de uitlaatpakking gaan vervangen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |