met deze mooie facebook quote neem ik even afscheid van jullie, even stukje hardlopen. Later boelers.quote:Naast mij woont een Antilliaan met een bleek wijf dat denkt dat ze ook Antilliaan is. Ze hebben 4 kinderen en een hond. De achtertuin ligt vol stront, waarvan ik niet eens weet of het van die hond is, of van één van die kinderen. Die kinderen gaan buiten tegen de garagedeur voetballen, zodra de zon onder is en mijn kinderen al op bed liggen. Daarnaast mogen we heel de dag meegenieten van hun Boengaboenga-herrie (zij noemen het muziek). Als mijn andere buurvrouw om half drie 's nachts bij hen aanbelt met de vraag of het iets zachter kan, omdat zij wil slapen, wordt ze in haar gezicht uitgelachen. Hij is te lui om te werken en heeft dus maar een wietplantage op zolder. Daar zou ik hem wel op aan willen spreken, maar hij staat bekend bij justitie als vuurwapengevaarlijk. Als je wil ruilen, moet je voorlopig even geen kinderen nemen, want zijn kinderen zitten nu bij mijn kinders op school en hij heeft onlangs gedreigd alle kindertjes op school af te knallen, omdat de school niet heeft geaccepteerd dat zijn oudste zoon het magazijn op school heeft leeggeroofd.
Dit lijkt me een mooie zaak voor de rijdende rechter.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:27 schreef Typisch het volgende:
[..]
met deze mooie facebook quote neem ik even afscheid van jullie, even stukje hardlopen. Later boelers.
Dat is toch die zieke homo uit een soapserie die al een keer verongelukt is?quote:
Valt toch vrij simpel op te lossen als hij echt plantjes heeft. Just ask Davy.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:27 schreef Typisch het volgende:
[..]
met deze mooie facebook quote neem ik even afscheid van jullie, even stukje hardlopen. Later boelers.
FIFA is beter.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik triggerde inzanity.
Zelf vind ik Fifa beter.
Die had dit al opgelost in de tijd die die gast heeft besteed aan dat facebook bericht.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Valt toch vrij simpel op te lossen als hij echt plantjes heeft. Just ask Davy.
FIFA is kut man, het is dat ze veel meer geld hebben om alle licenties te kopen en ervoor te zorgen dat PES ze niet mag gebruiken.quote:
fifa 13 is koning ventquote:Op donderdag 11 april 2013 20:28 schreef Doublepain het volgende:
FIFA is leuk voor 3 potjes, PES is voor altijd leuk...
jaquote:
Xdoos hier.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:34 schreef ajacied4lf het volgende:
Ik heb mijn PS3 terug met FIFA13wie speelt er wel eens online?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |