Matig voetballertje vind ik hem niet.. maar met deze vorm en zijn blessure + contract zie ik hem ook niet voor meer dan 10 verdwijnen.quote:Op donderdag 11 april 2013 16:43 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Gaat echt niet voor meer dan 10 weg.
Matig voetballertje die al een jaar niet in vorm is en ook nog een slechte schouder heeft.
Die vind ik echt niet van hetzelfde niveau, dan zou ik nog eerder Vormer opstellen. Duarte van Heracles zou ik een goeie vinden.quote:Op donderdag 11 april 2013 17:32 schreef Muto het volgende:
Haal gewoon De Roon voor Clasie en alles komt goed.
Lelijke UI.quote:Op donderdag 11 april 2013 17:26 schreef BesottedOrb het volgende:
[..]
Matig voetballertje vind ik hem niet.. maar met deze vorm en zijn blessure + contract zie ik hem ook niet voor meer dan 10 verdwijnen.
quote:Op donderdag 11 april 2013 16:43 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Gaat echt niet voor meer dan 10 weg.
Matig voetballertje die al een jaar niet in vorm is en ook nog een slechte schouder heeft.
Bijna geen enkele Eredivisiespeler is van hetzelfde niveau. Ik vind wel dat De Roon zich best wel ontwikkelt. En volgens mij ook in de jeugd bij ons gespeeldquote:Op donderdag 11 april 2013 18:17 schreef PollosHermanos het volgende:
[..]
Die vind ik echt niet van hetzelfde niveau, dan zou ik nog eerder Vormer opstellen. Duarte van Heracles zou ik een goeie vinden.
Ik ben trouwens nieuw hier, hallo allemaal
Te makkelijkquote:Op donderdag 11 april 2013 18:36 schreef Dekatria het volgende:
Immers speelt de laatste wedstrijden beter dan Clasie.
Klopt.quote:Op donderdag 11 april 2013 19:04 schreef SjaakBauer het volgende:
Nu is het duidelijk waarom te Vrede nooit bij de selectie zit
quote:09 aprTomasson: 'AC Milan en Excelsior niet te vergelijken'
Supporters nieuws
Jon Dahl Tomasson is sinds de zomer van 2011 trainer bij Excelsior Rotterdam. Dat bevalt hem uitstekend, al moet hij zich soms inhouden over de dingen die hij ziet gebeuren. "Natuurlijk is het frustrerend om te zien dat een pass over vijf meter niet aankomt", zei hij tegenover het Algemeen Dagblad. Tomasson deed daarnaast nog een opmerkelijke ontboezeming.
Tomasson kwam in zijn indrukwekkende spelersloopbaan uit voor SC Heerenveen, Newcastle United, Feyenoord, AC Milan, VfB Stuttgart en Villarreal. Sinds de zomer van 2011 is Jon Dahl Tomasson assistent-coach bij Excelsior, laagvlieger in de Jupiler League. "Het is geen moment moeilijk geweest voor me. Ik heb namelijk gelijk iets gevonden wat ik ook prachtig vind. "Je moet je kunnen aanpassen, geen probleem voor mij.' Trainen is eigenlijk net zo leuk als voetballen."
Zijn clubkeuze pakte misschien wel wat ongelukkig uit. Eerst was hij assistent van John Lammers in het seizoen waarin Excelsior uit de Eredivisie degradeerde, momenteel staat Excelsior onder Leon Vlemmings op een 15e plaats in de Jupiler League. "Het verliezen is wel moeilijk voor me, daar moet ik eerlijk in zijn. Maar het omgaan met mensen en het kijken naar groepsprocessen vind ik heel leuk. Ik kan mijn carrière hier rustig opbouwen."
Over vergelijkingen tussen zijn loopbaan als speler en trainer zegt hij: "Je kunt AC Milan en Excelsior niet met elkaar vergelijken. Natuurlijk kan ik me er aan irriteren als een pass over vijf meter niet in de voeten aankomt. Toch denk ik dat je als trainer op alle niveaus uit de voeten moet kunnen, als je maar reëel bent over de mogelijkheden van de spelers.'
Daarnaast vertelde Tomasson, die in 1994 in Nederland terecht kwam, dat zijn achternaam eigenlijk Dahl Tomasson is. Zijn voornaam is Jon. "Mijn ouders zijn nooit getrouwd en daarom heb ik beide achternamen aangenomen. Waarom ik daar nooit eerder iets over heb gezegd? Ach, ik wilde me aanpassen in Nederland en heb het maar zo gelaten."
Die 51.175 capaciteit klopt al jarenlang niet meer.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:16 schreef zoekeenleven het volgende:
Best een interessant onderzoek over voetbal fans binnen nederland:
http://static1.ad.nl/stat(...)ivisie_2013_1682.pdf
Nee viel mij ook al op jaquote:Op donderdag 11 april 2013 20:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Die 51.175 capaciteit klopt al jarenlang niet meer.
Met uitvak gevuld 47.000 toch?quote:Op donderdag 11 april 2013 20:35 schreef Grifte het volgende:
48.000 is max qua veiligheid, dat halen we nu steeds tijdens de Klassieker als het uitvak ook gevuld is met Feyenoorders.
Kleine koe en grote koequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |