Beter dan verwacht, binnen is alles nog goed, beetje vliegroest maar niets bijzonders. Motor staat natuurlijk wel al dertig jaar stil en de hoekjes achteraan zijn wel slecht, gelukkig zijn die uitwisselbaar met die van een Ami.quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:39 schreef 2cv het volgende:
[..]
* 2cv verslikt zich
Wow, gaaf ! Hoe goed/slecht is die ?
Ik kan nu wel een heel verhaal gaan typen maar kijk hier maar eens: http://www.citroenm35.com/index.php/nl/quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:52 schreef 2cv het volgende:
Gaaf ! Waar heb je hem vandaan ? En waarom staat 'ie al 30 jaar stil ? En zit er wel een kenteken op ?
Loop of sloop?quote:Op zondag 29 december 2013 00:08 schreef Erasmo het volgende:
Nope.
Vandaag jackpot op de sloop, heb een toffe BX gevonden! Foto's komen morgen.
Motor loopt nog, voor de rest ziet het interieur eruit alsof er een kudde wasberen met hondsdolheid in opgesloten is geweest.quote:Op zondag 29 december 2013 11:01 schreef Prowl het volgende:
[..]
Loop of sloop?
Gisteren bij iemand nog wat onderdeeltjes van n BX afgehaald voor weinig
Als nieuwe remblokken en remschijven voor minder dan de Duitse nieuwprijs en dan ook nog eens extra gratis achterbank remleidingen en remklauwen
Ik had al zo'n vermoeden dat jij het niet was neequote:Op donderdag 2 januari 2014 17:41 schreef Prowl het volgende:
Beun de haas oplossing, die man waarvan ik de BX kocht was er zo een dus grote kans dat hij dat gedaan heeft
Ja hoor, ik stapte even naar binnen en riep ''VAN WIE IS DIE CX VOOR DE DEUR!!''quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:55 schreef Prowl het volgende:
[ afbeelding ]
Was et gezellig bij de sexsjop?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |