quote:kuttechristus. ik word hier nu keihard uitgelachen. fuck it!!
op advies van een lieve vriendin, afgestudeerd klinisch psycholoog, ga ik gewoon weer daten en flirten in de kroeg en het eens niet allemaal zo fokking zwart wit zien. dat elke mislukking een bevestiging is van mijn totale falen als mens en dat succesjes eenmalig zijn en nooit langdurig iets opleveren. ik moet er wat relaxter in staan. veel leuker voor mezelf.
o ja. ik ben dronken na een glas rose en sporten
Misschien is een stapmaatje juist wel een leuk idee? Lekker samen tutten, dansen en drinkenquote:
Probeer de 'fuck it, we zien wel' mentaliteit eensquote:Op donderdag 11 april 2013 01:34 schreef Andromache het volgende:
nee pas bij 100 dates mag ik klagen dat er geen vent meer zal zijn voor mij. dat kind moet ik in mijn eentje gaan regelen. o nee. niet aan denken. genieten van het nu. ik kan ook nog wel op mijn 35e stappen ondernemen naar bam-schap en op mijn 38e baren. ik laat me altijd zo leiden door wat er mogelijk mis zou kunnen gaan. daarom doe ik zo fokking moeilijk over daten.
echt. je wilt niet weten wat voor een hartkloppingen ik soms heb voor een date. want DIT MOET HEM ZIJN.
Tja toch is het zo... beetje 'nee heb je, ja kun je krijgen'. Vastklampen en afhankelijk zijn wordt over het algemeen niet als aantrekkelijk gezien. En een afwijzing is ook niet het einde van de wereld. Even kut over voelen, en dan weer vol goede moed verderquote:Op donderdag 11 april 2013 01:39 schreef Andromache het volgende:
ja man. zo veel mogelijk. wat een toffe wezens. ben dol op mijn nichtje. dag voor mijn verjaardag geboren. mijn fantastische verjaardagscadeautje voor mijn 30e verjaardag.
de fuck it, we zien wel mentaliteit. ik nomineer hem voor de TT.
Het is geen totale waarheid, en dat weet je bestquote:Op donderdag 11 april 2013 01:50 schreef Andromache het volgende:
ja maaf dat is dus her puntl die afwijzing zie ik als totale waarheid. als ik een keer word afgewezen word ok altijd afgewezen. hence havenmeesterverhaal. diepgeworteld geloof dat er toch geen man voor mij is. daar beantwoordt dat aan. oude pijn en herinneringen.
fuk it. ik ga stees onsamenhangender typen. maffen. lekker koese lieve daters.
jij ook lekker koese lieve faxiepaxiequote:Op donderdag 11 april 2013 01:54 schreef Faxie het volgende:
[..]
Het is geen totale waarheid, en dat weet je best
Ga maar lekker slapen, morgen voel je je weer iets beter, en er komt mooi weer aan
quote:Op donderdag 11 april 2013 01:57 schreef Andromache het volgende:
[..]
jij ook lekker koese lieve faxiepaxie
Self fulfilling prophecy. Just sayin'.quote:Op donderdag 11 april 2013 01:50 schreef Andromache het volgende:
ja maaf dat is dus her puntl die afwijzing zie ik als totale waarheid. als ik een keer word afgewezen word ok altijd afgewezen. hence havenmeesterverhaal. diepgeworteld geloof dat er toch geen man voor mij is. daar beantwoordt dat aan. oude pijn en herinneringen.
fuk it. ik ga stees onsamenhangender typen. maffen. lekker koese lieve daters.
Ach, vergeef het de jonge dame. tipsy/aangeschoten/dronken. Seen that, been there, done it. Don't hold it against her.quote:Op donderdag 11 april 2013 07:48 schreef habitue het volgende:
Jeeez Andro, doe wat aan jezelf. Desperate onzekere mensen zijn zo niet aantrekkelijk.
Dat wat DP zegt kan een goede zijn, maar begin aub niet aan kinderen voordat je je leven op de rit hebt. En dat heb jij nog lang niet heb ik het idee.
Je bedoeld, gebruik drank als excuus om alles er uit te gooien en te freaken.quote:Op donderdag 11 april 2013 07:53 schreef Cinderella_Man het volgende:
[..]
Ach, vergeef het de jonge dame. tipsy/aangeschoten/dronken. Seen that, been there, done it. Don't hold it against her.
Ook daar is een plek voor, de kroeg met je homies... Of beter gezegd het hoekje om de kroeg, 4 stappen van de plark kots die je er net hebt uitgemikt, terwijl je homies proberen iets zinnigs te maken van de dronken woordenbrij die je tussen de uithalen de wereld inslingertquote:Op donderdag 11 april 2013 07:53 schreef ook_gek het volgende:
Ik heb het al eerder aangegeven. Ze is zo wanhopig en dat is zo duidelijk dat het elke man benauwd en afschrikt. En dan is het direct einde verhaal.
[..]
Je bedoeld, gebruik drank als excuus om alles er uit te gooien en te freaken.
Och.. zolang ze het alleen zo op het forum uit.. weet niemand er vanafquote:Op donderdag 11 april 2013 07:48 schreef habitue het volgende:
Jeeez Andro, doe wat aan jezelf. Desperate onzekere mensen zijn zo niet aantrekkelijk.
Dat wat DP zegt kan een goede zijn, maar begin aub niet aan kinderen voordat je je leven op de rit hebt. En dat heb jij nog lang niet heb ik het idee.
Ik bedoel dat je door drank weleens wat rare dingen doet/zegt...later kun je het als een excuus gebruikenquote:Op donderdag 11 april 2013 07:53 schreef ook_gek het volgende:
Ik heb het al eerder aangegeven. Ze is zo wanhopig en dat is zo duidelijk dat het elke man benauwd en afschrikt. En dan is het direct einde verhaal.
[..]
Je bedoeld, gebruik drank als excuus om alles er uit te gooien en te freaken.
Terwijl je de drank nuttigt en dat gebral uitkraamt heb je echt wel door dat je meer zegt dan je normaal doet hoor.quote:Op donderdag 11 april 2013 08:13 schreef Cinderella_Man het volgende:
Ik bedoel dat je door drank weleens wat rare dingen doet/zegt...later kun je het als een excuus gebruiken
Zoek niet verder, ik ben hierquote:Op donderdag 11 april 2013 08:30 schreef cerebella het volgende:
Ik doe ook eens mee. Vandaag bij Lexa inschrijven = 24u gratis full membership!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |