Toevoeging nog: en ze is pas 35!quote:
* IkeDubaku99 adviseert Rafael om advies in te winnen bij Ruud Gullit (iets met huwelijkse voorwaarden).quote:Op donderdag 11 april 2013 18:12 schreef Lutte het volgende:
[..]
Ja maar ze heeft de reputatie, ze is een sloerie, ze had iets met een collega, ze heeft kinderen van die collega, ze heeft nog een kind van een random persoon, ze is paaldanseres geweest, ze kan niks, ze heeft gezegd niet rond te kunnen komen van minder dan 20000 euro in de maand en ze is de beste vriendin van je ex.
Ergens, ergens moet toch zelfs in zijn voetbalhersentjes een alarmbelletje af zijn gegaan? Toch?
Saab is een beetje de vrouwelijke Ruud. Kindje hier, daar, overalquote:Op donderdag 11 april 2013 18:16 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
* IkeDubaku99 adviseert Rafael om advies in te winnen bij Ruud Gullit (iets met huwelijkse voorwaarden).
quote:Op donderdag 11 april 2013 18:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Saab is een beetje de vrouwelijke Ruud. Kindje hier, daar, overal
Alleen is zij niet diegene die alimentatie betaalt.quote:Op donderdag 11 april 2013 18:16 schreef Pisces29 het volgende:
Saab is een beetje de vrouwelijke Ruud. Kindje hier, daar, overal
True, maar wel een soortgelijke rondneukertquote:Op donderdag 11 april 2013 18:18 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Alleen is zij niet diegene die alimentatie betaalt.
Hij doelt vast op dat filmpje wat de Telegraaf ook al hadquote:Op donderdag 11 april 2013 18:19 schreef Pisces29 het volgende:
Zei Albert nou net dat Saab voor het eerst heeft gereageerd in een interview over haar relatie met Raf?
Je moet je kop erbij houden, om dit verhaal helemaal te volgen
Ik kijk straks niet, ik hoop dat jullie driftig schrijven als er iets isquote:Op donderdag 11 april 2013 18:21 schreef alors het volgende:
[..]
Hij doelt vast op dat filmpje wat de Telegraaf ook al had
Ik ben Pisces niet, maar reageer toch even. Er werd hier destijds leuk gefantaseerd over een fling tussen Ewbank en Do. Beiden hadden net hun relatie beëindigd. Binnen no-time kwam dit als 'smeuig nieuwtje' in, ik meen, de Party. Erg hard om gelachen! En Do en Ewbank maar ontkennen. Terecht.quote:Op donderdag 11 april 2013 18:17 schreef Lutte het volgende:
[..]
Oeh de teaser voor Shownieuws, ik houd het nu al niet meer van de spanning!
Wat was dat met Ewbank dan Pisc?
oma lutte, sluit gezellig aan in deze gate!quote:Op donderdag 11 april 2013 16:28 schreef Lutte het volgende:
Nou de gate is opgelost, m'n oma heeft gesproken!
'Dieje Sylvia is gewon unne hoer, ze zuukt ze d'r op uit hur. En diene Rafael is al hillemoal niks werd, gewon weer noar d'n volgende die 't um z'n geld du.'
Germ, die is echt helemaal alleen nu.quote:Op donderdag 11 april 2013 18:51 schreef takkfyrir het volgende:
In het hele Sylvie/Raf/Sabia-verhaal mis ik eigenlijk nog een sappige roddel over Khalid Boulahrouz, maar die is er zeker niet?
Maar hij zal het ongetwijfeld afgeleerd hebben om zijn bruidje tijdens haar werk op te pikkenquote:Op donderdag 11 april 2013 18:52 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Germ, die is echt helemaal alleen nu.
Zou grappig zijn als die eigenlijk een vrolijke nicht zou zijnquote:Op donderdag 11 april 2013 18:51 schreef takkfyrir het volgende:
In het hele Sylvie/Raf/Sabia-verhaal mis ik eigenlijk nog een sappige roddel over Khalid Boulahrouz, maar die is er zeker niet?
Sabia heeft kwaliteiten waardoor mannen met hun kleine kop gaan denken. Ze heeft de uitstraling alsof ze er pap van lust.quote:Op donderdag 11 april 2013 18:12 schreef Lutte het volgende:
[..]
Ja maar ze heeft de reputatie, ze is een sloerie, ze had iets met een collega, ze heeft kinderen van die collega, ze heeft nog een kind van een random persoon, ze is paaldanseres geweest, ze kan niks, ze heeft gezegd niet rond te kunnen komen van minder dan 20000 euro in de maand en ze is de beste vriendin van je ex.
Ergens, ergens moet toch zelfs in zijn voetbalhersentjes een alarmbelletje af zijn gegaan? Toch?
Bronquote:Boulahrouz respecteert zijn ex-vrouw
RIJSWIJK - Voetballer Khalid Boulahrouz heeft de publiciteit opgezocht nadat maandag bekend werd dat zijn ex-vrouw een relatie heeft met Rafael van der Vaart.
Boulahrouz laat dinsdag via het ANP weten zijn voormalige vrouw te respecteren. „Haar keuzes in haar privéleven behoeven geen inhoudelijk commentaar”, aldus de verklaring van de voetballer.
Het feit dat Sabia Boulahrouz een goede vriendin is van Sylvie is breed uitgemeten in de (Duitse) boulevardpers.
Het huwelijk van Van der Vaart met Sylvie Meis strandde begin dit jaar nadat de international zijn echtgenote tijdens een feestje met Oud en Nieuw een klap zou hebben gegeven. Op dat feestje was ook de toenmalige vrouw van collega-voetballer Boulahrouz aanwezig. Beide stellen maakten in januari hun scheiding bekend.
De 30-jarige Van der Vaart zelf in het Duitse blad Bild maandag over zijn nieuwe liefde Sabia: „We kennen elkaar al jaren en waren altijd goede vrienden. De afgelopen weken hebben zich bij ons verrassend grote gevoelens ontwikkeld.”
Khalid Boulahrouz, die voetbalt bij Sporting Portugal, laat dinsdag weten: „Mijn verantwoordelijkheid rust in drie dingen waar ik onvoorwaardelijk van hou: mijn kinderen, directe familie en het voetbal.”
Vast wel, Syl lijkt me wel een type die haar oude schoenen niet weggooit voordat ze nieuwe heeft.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |