Nee hoor, de meeste hebben van die onzichtbare troela's.quote:Op dinsdag 9 april 2013 18:58 schreef iFok. het volgende:
[..]
Het blijft een voetballer he, dan ga je vanzelf richting dit soort vrouwen.![]()
En al die onzin blijkt nu voor zoveel meer dan de helft waar te zijnquote:Op dinsdag 9 april 2013 18:58 schreef iFok. het volgende:
Ik volg dit topic niet, maar elke keer ga ik weer kapot van het lachen als ik alle onzin/geruchten hier lees. Bedankt daarvoor
Kijk maar eens naar de voetbalvrouwen van Italiaanse en Engelse (top)spelers, die hebben zowat allemaal in de playboy gestaanquote:Op dinsdag 9 april 2013 18:59 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee hoor, de meeste hebben van die onzichtbare troela's.Die uit de showbizz blijven.
Hij afschuwt Zlatan zo enorm, nu heeft hij een zelfde als Zlatan, ook zo'n pornopoes.Alleen werkt die van hem zich een slag in de rondte, en Saab... ehm...
Ja, daar moet ik je deels gelijk in geven.quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:02 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En al die onzin blijkt nu voor zoveel meer dan de helft waar te zijn
Ja schat, dat zijn niet de Nederlanders, ik had het dus over onze kaaskoppiesquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:07 schreef iFok. het volgende:
[..]
Kijk maar eens naar de voetbalvrouwen van Italiaanse en Engelse (top)spelers, die hebben zowat allemaal in de playboy gestaan![]()
![]()
Dit, ik ookquote:Op dinsdag 9 april 2013 12:09 schreef MightyMightyM het volgende:
Jemig! Ik wilde gister nog wewl iets posten in de trant van "als Rafia echt een stel is, eet ik mijn schoen op en ga ik naakt over straat rennen" om maar even aan te geven hoe onwaarschijnlijk ik het vond.
Ik had onderweg naar huis al bijna stress, ik moet nu nog het eind van vorig topic lezenquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:13 schreef bloodymary1 het volgende:
Tjezus, ben je even een paar uur wat anders doen, heb je meteen uren nodig om hier bij te lezen......
Dit, net op tijd klaar voor het boulevard item..quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:13 schreef bloodymary1 het volgende:
Tjezus, ben je even een paar uur wat anders doen, heb je meteen uren nodig om hier bij te lezen......
Volgens Albert ja..quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:27 schreef kissaa het volgende:
Sylvie zou een vriendje hebben die in Parijs woont.
En er zouden foto's zijn, maar die kregen we niet te zien....quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:27 schreef kissaa het volgende:
Sylvie zou een vriendje hebben die in Parijs woont.
Doen ze expres op het laatstquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:33 schreef SEMTEX het volgende:
Wat een ellende, dat hele RTL Boulevard uitzitten
Komt nog wel dat ze foto's laten zien.quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:30 schreef Reismeis het volgende:
En er zouden foto's zijn, maar die kregen we niet te zien....
Alleen als het de beste vriend van raf isquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:36 schreef Lavenderr het volgende:
Sylvie heeft ook al een ander, dus iedereen blij?
quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:27 schreef kissaa het volgende:
Sylvie zou een vriendje hebben die in Parijs woont.
Oeh, dus tochquote:Op dinsdag 9 april 2013 02:23 schreef Pisces29 het volgende:
Oh en wie weet is Syl niet boos omdat ze zelf ook al een nieuwe liefde heeft, je weet het niet
Ohw! dan heb je gelijk, onder de kaaskoppies is dat een stuk minderquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:11 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja schat, dat zijn niet de Nederlanders, ik had het dus over onze kaaskoppies![]()
Die Italianen pakken alleen de heetste die je kunt vinden.
Then again hebben die zelf ook vaak wat meer te bieden (). Pak bijvoorbeeld een Dirk Kuyt, die moet het nou eenmaal bij een Gertrude houden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:37 schreef iFok. het volgende:
[..]
Ohw! dan heb je gelijk, onder de kaaskoppies is dat een stuk minder![]()
Klopt, Italiaanse gladjanussen hebben wel meer te bieden dan ene Dirk Kuyt
Ja hij is ook niet alles, maar zeker geen Kuyt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Overigens heeft Beckham het omgekeerde. Posh is niet moeders mooiste, en hij is zelf half god
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |