Ik denk dat die zut wel apart is, dus wat van Sylvie is is van Sylvie en wat van Raf is is van Raf, daar hoeft dan niet om gedeeld te worden.quote:Op dinsdag 9 april 2013 15:43 schreef Smallish het volgende:
Rafael en Sylvie hebben een hoop te regelen/verdelen. En dan komt shit van Cyprus er ook nog bij.
Bronquote:Transfer Sabia Boulahrouz naar Van der Vaart vrijwel rond
‘Bij Khalid zat ik alleen maar op de bank’
DOOR MIKE HUNT EN DIEDERIK SMIT • DINSDAG 9 APRIL 2013, 11:35
De transfer van Sabia Boulahrouz naar Rafael van der Vaart is zo goed als rond. De spelersvrouw zal naar verwachting een contract tekenen dat haar tot 2017 aan de middenvelder van Hamburger SV bindt.
Sabia, afkomstig uit de eigen jeugd van Boulahrouz, was naar eigen zeggen toe aan een overgang naar een grotere voetballer: “Bij Khalid zat ik de laatste maanden alleen maar op de bank. Voor mijn toekomst is het echt beter om verder te kijken, zeker met het oog op het WK van volgend jaar. Op deze manier hoop ik weer in beeld te komen bij Oranje.”
Volgens Sabia zijn de onderhandelingen soepel verlopen: “In januari merkte ik voor het eerst dat er interesse was. Er zijn toen een paar geheime gesprekken geweest en ik had er meteen een goed gevoel bij.”
Woensdag ondergaat Sabia de medische keuring. Van der Vaart: “Daar kijk ik erg naar uit. Hopelijk is ze daarna direct inzetbaar.”
En dan in 2010 uit elkaar, wat een stunt, echtquote:Op dinsdag 9 april 2013 14:53 schreef Leandra het volgende:
Als hun dochter in maart 2010 geboren is en hun zoon in januari 2011, dan is ze wel heel snel na de bevalling weer zwanger geworden.
Khalid lijkt me niet de man die andermans zoon zo groots in zijn leven zou accepterenquote:Op dinsdag 9 april 2013 17:01 schreef sherezade het volgende:
Misschien is Raf wel de vader van het 2e kindje van Sabia...dat ze daarom al van 2010 uitelkaar zijndat zou wat zijn
haha nee denk het ook niet, maar het is zo'n poppenkast geworden dat je niet meer wat wat je allemaal moet denken, wie weet wat komende dagen nog voor een openbaringen komenquote:Op dinsdag 9 april 2013 17:14 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Khalid lijkt me niet de man die andermans zoon zo groots in zijn leven zou accepteren
Ik kan er met mijn kop écht niet bij dat hij is gevallen voor haarquote:Op dinsdag 9 april 2013 16:46 schreef iFok. het volgende:
Dit had je toch nooit zien aankomen, al helemaal niet bij VdV? Ongelofelijk.![]()
Ik vind het voor ons wel zeer sappig, maar van hem niet al te nozel neequote:Op dinsdag 9 april 2013 18:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik kan er met mijn kop écht niet bij dat hij is gevallen voor haarIk had zo'n ander type verwacht.
De Go Go dansende voetbalvrouw.
En wij maar lullen in januari, over die jeugdliefde van RafKomt ie weer met zo'n zelfde mokkel aan, alleen dan een werkloze
Het blijft een voetballer he, dan ga je vanzelf richting dit soort vrouwen.quote:Op dinsdag 9 april 2013 18:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik kan er met mijn kop écht niet bij dat hij is gevallen voor haarIk had zo'n ander type verwacht.
De Go Go dansende voetbalvrouw.
En wij maar lullen in januari, over die jeugdliefde van RafKomt ie weer met zo'n zelfde mokkel aan, alleen dan een werkloze
Ik blijf het jammer vinden, het was toch wel een van de leukste koppelsquote:Op dinsdag 9 april 2013 18:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vind het voor ons wel zeer sappig, maar van hem niet al te nozel nee
Nee hoor, de meeste hebben van die onzichtbare troela's.quote:Op dinsdag 9 april 2013 18:58 schreef iFok. het volgende:
[..]
Het blijft een voetballer he, dan ga je vanzelf richting dit soort vrouwen.![]()
En al die onzin blijkt nu voor zoveel meer dan de helft waar te zijnquote:Op dinsdag 9 april 2013 18:58 schreef iFok. het volgende:
Ik volg dit topic niet, maar elke keer ga ik weer kapot van het lachen als ik alle onzin/geruchten hier lees. Bedankt daarvoor
Kijk maar eens naar de voetbalvrouwen van Italiaanse en Engelse (top)spelers, die hebben zowat allemaal in de playboy gestaanquote:Op dinsdag 9 april 2013 18:59 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee hoor, de meeste hebben van die onzichtbare troela's.Die uit de showbizz blijven.
Hij afschuwt Zlatan zo enorm, nu heeft hij een zelfde als Zlatan, ook zo'n pornopoes.Alleen werkt die van hem zich een slag in de rondte, en Saab... ehm...
Ja, daar moet ik je deels gelijk in geven.quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:02 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En al die onzin blijkt nu voor zoveel meer dan de helft waar te zijn
Ja schat, dat zijn niet de Nederlanders, ik had het dus over onze kaaskoppiesquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:07 schreef iFok. het volgende:
[..]
Kijk maar eens naar de voetbalvrouwen van Italiaanse en Engelse (top)spelers, die hebben zowat allemaal in de playboy gestaan![]()
![]()
Dit, ik ookquote:Op dinsdag 9 april 2013 12:09 schreef MightyMightyM het volgende:
Jemig! Ik wilde gister nog wewl iets posten in de trant van "als Rafia echt een stel is, eet ik mijn schoen op en ga ik naakt over straat rennen" om maar even aan te geven hoe onwaarschijnlijk ik het vond.
Ik had onderweg naar huis al bijna stress, ik moet nu nog het eind van vorig topic lezenquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:13 schreef bloodymary1 het volgende:
Tjezus, ben je even een paar uur wat anders doen, heb je meteen uren nodig om hier bij te lezen......
Dit, net op tijd klaar voor het boulevard item..quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:13 schreef bloodymary1 het volgende:
Tjezus, ben je even een paar uur wat anders doen, heb je meteen uren nodig om hier bij te lezen......
Volgens Albert ja..quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:27 schreef kissaa het volgende:
Sylvie zou een vriendje hebben die in Parijs woont.
En er zouden foto's zijn, maar die kregen we niet te zien....quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:27 schreef kissaa het volgende:
Sylvie zou een vriendje hebben die in Parijs woont.
Doen ze expres op het laatstquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:33 schreef SEMTEX het volgende:
Wat een ellende, dat hele RTL Boulevard uitzitten
Komt nog wel dat ze foto's laten zien.quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:30 schreef Reismeis het volgende:
En er zouden foto's zijn, maar die kregen we niet te zien....
Alleen als het de beste vriend van raf isquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:36 schreef Lavenderr het volgende:
Sylvie heeft ook al een ander, dus iedereen blij?
quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:27 schreef kissaa het volgende:
Sylvie zou een vriendje hebben die in Parijs woont.
Oeh, dus tochquote:Op dinsdag 9 april 2013 02:23 schreef Pisces29 het volgende:
Oh en wie weet is Syl niet boos omdat ze zelf ook al een nieuwe liefde heeft, je weet het niet
Ohw! dan heb je gelijk, onder de kaaskoppies is dat een stuk minderquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:11 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja schat, dat zijn niet de Nederlanders, ik had het dus over onze kaaskoppies![]()
Die Italianen pakken alleen de heetste die je kunt vinden.
Then again hebben die zelf ook vaak wat meer te bieden (). Pak bijvoorbeeld een Dirk Kuyt, die moet het nou eenmaal bij een Gertrude houden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:37 schreef iFok. het volgende:
[..]
Ohw! dan heb je gelijk, onder de kaaskoppies is dat een stuk minder![]()
Klopt, Italiaanse gladjanussen hebben wel meer te bieden dan ene Dirk Kuyt
Ja hij is ook niet alles, maar zeker geen Kuyt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Overigens heeft Beckham het omgekeerde. Posh is niet moeders mooiste, en hij is zelf half god
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Die heeft Vic,quote:
Zou je denken, maar hij heeft het ook met die Rebecca Loos gedaan!quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:54 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Die heeft Vic,. Dan ga je toch niet met Sylvie er vandoor,
.
Kuyt en Hunterlaar zijn weer van een andere categorie.quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja hij is ook niet alles, maar zeker geen Kuyt.
Overigens heeft Beckham het omgekeerde. Posh is niet moeders mooiste, en hij is zelf half god
Als dit nou waar zou zijn, ren ik naakt naar buiten..quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:56 schreef TheVulture het volgende:
Als Syl nu met het broertje van Raf uit de strijd komt (waarmee ze al samen in Dubai zat in december) dan is de cirkel echt briljant rond
Wat ik me afvraag... als Syl en Saab nog eind maart samen waren dan kan ik me niet voorstellen dat ze van niets heeft geweten en het dus blijkbaar wel prima vind
Mannen als Kuyt en Huntelaar mogen dan niet moeders mooiste zijn.... als je geld hebt ben je potentieel neukmateriaal voor veel vrouwen, dus ik denk dat de kans best groot is dat ze hun paling ook wel eens in een andere zee hebben laten zwemmenquote:Op dinsdag 9 april 2013 19:57 schreef iFok. het volgende:
[..]
Kuyt en Hunterlaar zijn weer van een andere categorie.![]()
![]()
Posh is niet moeders mooiste, maar is wel een prima moeder. Beckham zal zich daarnaast nog wel vermaken. Dus daar hoeven we ons niet druk om te maken
Oh, maar dat is zeker. Dat zag je destijds toen er foto's opdoken van hun tripje naar Brazilië (vooral Kuyt en Huntelaar hadden het toen druk)quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:05 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mannen als Kuyt en Huntelaar mogen dan niet moeders mooiste zijn.... als je geld hebt ben je potentieel neukmateriaal voor veel vrouwen, dus ik denk dat de kans best groot is dat ze hun paling ook wel eens in een andere zee hebben laten zwemmen
quote:
Op wat voor een manier is zij dit dan aan het uitbuiten? Ik heb nog geen interview of verklaring van haar gelezen dat zij zich zelf in de slachtofferrol is aan het gooien of iets dergelijks? Of heb ik iets gemist?quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:07 schreef TheVulture het volgende:
En toch denk ik dat Sylvie dit verhaal aan het uitbuiten is... die is veel te gehaaid om haar dit zomaar te laten gebeuren onder haar ogen... no way dat die dit pas twee weken weet
Drie, twee met Khalid en één met een eerdere ex.quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:58 schreef sherezade het volgende:
Hoeveel kinderen heeft die Sabia nu eigenlijk?
Ik geloof niet dat ze dit pas twee weken weet... en dat het nu uitlekt via Bild lijkt me wel iets waar zij de hand in kan hebben....quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:10 schreef sherezade het volgende:
[..]
Op wat voor een manier is zij dit dan aan het uitbuiten? Ik heb nog geen interview of verklaring van haar gelezen dat zij zich zelf in de slachtofferrol is aan het gooien of iets dergelijks? Of heb ik iets gemist?
Sabia die poept ze zo eruit hoor...no problemos.quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:11 schreef alors het volgende:
[..]
Drie, twee met Khalid en één met een eerdere ex.
Krijgt Damian straks ook nog een broertje of zusje.quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:17 schreef Montelly het volgende:
[..]
Sabia die poept ze zo eruit hoor...no problemos.
Ren ik erachter aan!quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:59 schreef Montelly het volgende:
[..]
Als dit nou waar zou zijn, ren ik naakt naar buiten..![]()
[ afbeelding ]
Dat komt nog welquote:Op dinsdag 9 april 2013 20:10 schreef sherezade het volgende:
[..]
Op wat voor een manier is zij dit dan aan het uitbuiten? Ik heb nog geen interview of verklaring van haar gelezen dat zij zich zelf in de slachtofferrol is aan het gooien of iets dergelijks? Of heb ik iets gemist?
4 dan toch?quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:11 schreef alors het volgende:
[..]
Drie, twee met Khalid en één met een eerdere ex.
Misschien staat er nooit pers bij haar huis of dat van Boulah?quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:29 schreef Starlie het volgende:
We kunnen er nu dus wel vanuit gaan dat het einde vriendschap Sabia en Sylvie is?!
Sabia was wel héél vrolijk aan het lachen en doen, maar dat kunnen ook de zenuwen zijn natuurlijk!
Zat nog te denken (ja ja dat doe ik weleens), misschien zijn Raf en Sabia tijdens het huwelijk van Raf en Sylvie verliefd geworden en hebben ze dat opgebiecht en is daardoor de relatie tussen Raf en Sylvie over gegaan maar heeft Sabia uiteindelijk voor haar vriendschap met Sylvie gekozen door niet met Raf verder te gaan. Uiteindelijk waren de gevoelens zo sterk dat ze toch voor Raf heeft gekozen. Anders kan ik me niet voorstellen dat Sylvie nog gezellig met haar gaat shoppen en doen als het al langer bekend was bij haar dat Raf en Sabia een setje vormde, zoals her en der gesuggereerd wordt.
Overigens vraag ik me nog steeds af waar de kinderen van Sabia zijn, ja er zijn oppassen etc. maar ik heb nog NOOIT een foto van haar met haar kinderen gezien en dan te bedenken dat ze 3 exemplaren heeft!
Ja tot voor kort was ze niet echt voer voor de pers natuurlijk!quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien staat er nooit pers bij haar huis of dat van Boulah?
En bij Oranje gelegenheden gewoon de kinderen niet mee.
Hoe oud is de oudste dan?quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:31 schreef alors het volgende:
[..]
Ja met dat doodgeboren kindje erbij wel ja,
Als je deze foto ziet, en alle foto's in die reeks lijkt het er idd op dat Sabia niet interessant genoeg was voor de pers.quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien staat er nooit pers bij haar huis of dat van Boulah?
En bij Oranje gelegenheden gewoon de kinderen niet mee.
Daar is Sylvie toch mee begonnen?quote:
Het kan zijn dat die 2 al langer een affaire hadden of hoe je het dan wilt noemen, we zullen het fijne er denk ik wel niet van te weten komen.quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ze dit pas twee weken weet... en dat het nu uitlekt via Bild lijkt me wel iets waar zij de hand in kan hebben....
Maar goed, uitbuiten is niet het goede woord... het is gewoon dat ik haar en haar entourage (Bles en co) veel te berekenend vind en dat niets in deze gate naar buiten komt zonder reden
Oh maar dan is zij met de estaffette begonnenquote:
http://www.bild.de/unterh(...)a-27948772.bild.htmlquote:Op dinsdag 9 april 2013 20:34 schreef OProg het volgende:
[..]
Hoe oud is de oudste dan?
Ik kan niks over een derde vinden uit een andere relatie.
quote:Boulahrouz wuchs in Hamburg auf, hat türkische Wurzeln. Sie war Jeans-Verkäuferin und Gogo-Tänzerin. Aus einer Beziehung mit einem Gastronomen hat sie ein Kind, später heiratet sie einen Musik-Manager.
Khalid was al echtgenoot 3?!quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:57 schreef alors het volgende:
[..]
http://www.bild.de/unterh(...)a-27948772.bild.html
[..]
Die is heel anders dan wat ik een keer las. In de Bild was ze dus GoGo danseres en trouwende ze een muziekmanager waar ze een kind mee kreeg.quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:57 schreef alors het volgende:
[..]
http://www.bild.de/unterh(...)a-27948772.bild.html
Nee ze kreeg het kind met een gastronoom (chef-kok??) en daarna trouwde ze met die muziekkerelquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:01 schreef OProg het volgende:
[..]
Die is heel anders dan wat ik een keer las. In de Bild was ze dus GoGo danseres en trouwende ze een muziekmanager waar ze een kind mee kreeg.
Terwijl ik toen een keer een stukje las dat ze zelf assistant marketing- director van Universal Records was er waar geen kind in voorkwam.![]()
LouisVuttontassenverslindsterquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:07 schreef utrecht1970 het volgende:
Ze heeft lleuk promotie gemaakt van jeans verkoopster tot, ja tot wat eigenlijk?
Doet er verder niet toe, maar voor haar is dat natuurlijk ook een kind.quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:31 schreef alors het volgende:
[..]
Ja met dat doodgeboren kindje erbij wel ja,
Big spenderquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:07 schreef utrecht1970 het volgende:
Ze heeft lleuk promotie gemaakt van jeans verkoopster tot, ja tot wat eigenlijk?
Golddiggende voetbalvrouw.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:07 schreef utrecht1970 het volgende:
Ze heeft lleuk promotie gemaakt van jeans verkoopster tot, ja tot wat eigenlijk?
Ze wisselt zo vaak, die weet ze zelf niet eens meerquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:08 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Er moet toch iets zijn waaruit blijkt wat haar echte achternaam is.
Het zou me niet eens verbazen als dat andere kind op deze foto de oudste van Sabia is.quote:Op dinsdag 9 april 2013 20:41 schreef alors het volgende:
[..]
Als je deze foto ziet, en alle foto's in die reeks lijkt het er idd op dat Sabia niet interessant genoeg was voor de pers.
[ afbeelding ]
Ze loopt hier op de achtergrond met haar kinderen, maar er zijn geen close ups gemaakt.
Nee, Khalid was nummer 2, met de vader van haar oudste kind is ze nooit getrouwd geweest.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:00 schreef Uccie het volgende:
[..]
Khalid was al echtgenoot 3?!
Wil ze het record van Liz Taylor verbreken
Kvind het sneu voor Khalid, ik snap niet dat hij voor haar ging, lijkt mij meer een wanhoopsdaad van hem om maar aan een vrouw te raken.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, Khalid was nummer 2, met de vader van haar oudste kind is ze nooit getrouwd geweest.
Niet,quote:Op dinsdag 9 april 2013 19:56 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Zou je denken, maar hij heeft het ook met die Rebecca Loos gedaan!
twitter:SabiaBoulahrouz twitterde op zaterdag 02-02-2013 om 00:42:09"@SylvieVDVnews: Video: Sylvie for @Hunkemoller Behind the Scenes of #Valentine Shoot: http://t.co/GaCIa1o6" sexy girl friend! Love!!! reageer retweet
Woont ie in parijs?quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:58 schreef TheVulture het volgende:
Ik blijf het zeggen: Sylvie doet het broertje van Raf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |