Ad Visser ook trouwensquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 09:10 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
hehe dat heeft house of low culture ook al eens gedaan iedereen een dekbed en kussens mee laten nemen voor een lig concert
Ik zeg: bokkieyeah doen!quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 09:18 schreef Bosbeetle het volgende:
hmm als ik dan toch een parsepartout voor de hele week ga halen ga ik denk ik ook wel even langs white hills-jesu-raketkannon
Geen Lambchop?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 09:18 schreef Bosbeetle het volgende:
hmm als ik dan toch een parsepartout voor de hele week ga halen ga ik denk ik ook wel even langs white hills-jesu-raketkannon
quote:
twitter:Incubate twitterde op donderdag 29-08-2013 om 14:06:56We couldn't help ourselves: more additions to the music line-up. 15:00h... #incu13 reageer retweet
Aha. Misschien komen we elkaar wel tegen dan.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 14:33 schreef kittenszijnfuckingnice het volgende:
Omg, biosphere & the fieldIk zit nog te twijfelen tussen vr/za of za/zo maar ben er iig zeker bij. Ben jij Joost van Incubate trouwens, IncubateTilburg?
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 14:35 schreef kittenszijnfuckingstom het volgende:
[..]
Aha. Misschien komen we elkaar wel tegen dan.
Gaaf... doet me een beetje denken aan Sun Araw/Forest swords, maar dan met dikke vocals.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:34 schreef Gehenna het volgende:
Ik zag dat Lola Colt was toegevoegd aan de Spotify Playlist, dat klinkt erg nice zeg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 21:50 schreef Darkestrah het volgende:
what the..?Leuk Joost.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 23:07 schreef arucard het volgende:
Ik heb nog wel een plekje over in het klooster
Lievquote:Op vrijdag 30 augustus 2013 14:53 schreef Darkestrah het volgende:
Over slaapplekken gesproken. Bosbeetle, TCM en Gehenna (of desnoods iemand anders), hebben jullie nog een slaapplek nodig?
Op maandag, dinsdag en in het weekend heb ik al iemand op mijn kamer liggen. Maar ik kan dus de kamer naast me gebruiken omdat die leeg staat. Je zult wel zelf een matje/dekentje mee moeten nemen.
Nee joh, dat snap ik. Komt helemaal goed.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:59 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Liev![]()
Vind je het vervelend als ik op daar een aantal dagen voor het festival nog eens op terug kom? Momenteel durf ik eigenlijk nog niet echt concrete plannen voor de komende weken te maken ivm dingen (snap het wanneer je graag wil weten waar je aan toe bent en de crashplekken al aan iemand anders toezegt). Wil wel zo veel mogelijk aanwezig zijn uiteraard.
Thanks!quote:Op woensdag 4 september 2013 13:08 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Nee joh, dat snap ik. Komt helemaal goed.
Oh nog niet over nagedacht eigenlijk, maar dat zou zeker fijn zijnquote:Op vrijdag 30 augustus 2013 14:53 schreef Darkestrah het volgende:
Over slaapplekken gesproken. Bosbeetle, TCM en Gehenna (of desnoods iemand anders), hebben jullie nog een slaapplek nodig?
Op maandag, dinsdag en in het weekend heb ik al iemand op mijn kamer liggen. Maar ik kan dus de kamer naast me gebruiken omdat die leeg staat. Je zult wel zelf een matje/dekentje mee moeten nemen.
Voor welke dag?quote:Op woensdag 4 september 2013 21:37 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ben er bij, zoek nog een slaapplek
Niet direct, maar dat is toch wel een heel erg gebruikelijke constructie hoor. Ik ken geen festival (die dagkaarten en week(end)kaarten verkoopt) die het niet heeft. Zo kopen mensen inderdaad eerder een passe-partout.quote:Op woensdag 4 september 2013 23:17 schreef Bosbeetle het volgende:
Parse partout gekocht toch raar dat die goedkoper zijn dan 3 weekend kaartjes.... zou dat zijn omdat anders iedereen een weekend kaartje koopt en niemand een week?
maar het lijkt me dat je de meeste mensen trekt met een weekend kaart...quote:Op donderdag 5 september 2013 00:16 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Voor welke dag?
[..]
Niet direct, maar dat is toch wel een heel erg gebruikelijke constructie hoor. Ik ken geen festival (die dagkaarten en week(end)kaarten verkoopt) die het niet heeft. Zo kopen mensen inderdaad eerder een passe-partout.
De rally is op vrijdag en zaterdag maar ik ga alleen de zaterdag. Ik hoop dat er nog genoeg dag over is om zaterdag ook nog flink wat incubate mee te pakken...quote:Op maandag 9 september 2013 08:42 schreef Darkestrah het volgende:
Ah, balen joh! Is die rally dan alleen op zaterdag of ben je de hele week in de weer?
Zoals je zelf al zegt, de acid house begint laat pas en gaat tot behoorlijk laat door. Maar pfoe, zaterdag is persoonlijk wel mijn favoriete dag.quote:Op maandag 9 september 2013 08:53 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
De rally is op vrijdag en zaterdag maar ik ga alleen de zaterdag. Ik hoop dat er nog genoeg dag over is om zaterdag ook nog flink wat incubate mee te pakken...
aj balen zeg...quote:Op maandag 9 september 2013 01:00 schreef Bosbeetle het volgende:
ik zit weer eens vanalles dubbel te plannen, er is ook een rally waar ik elk jaar vaste prik heen ga, het lijkt erop dat ik zaterdag pas laat aanwezig kan zijn. (opzich niet erg het pas laat acid nacht)
Ik hoop dat ik niet teveel ga missen door deze stomme misplanning.
quote:Op maandag 9 september 2013 12:55 schreef Darkestrah het volgende:
Gehenna, hoe zit jij met slaapplekken? Welke dagen had je langs willen komen?
Ik begrijp hieruit dat Bosbeetle alleen zaterdag een slaapplek nodig heeft. TCM kan het uiteraard later aangeven.
Zondag eindigt Shonen Knife omstreeks 23 uur, dus check even of je dan nog naar huis kunt komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |