quote:Op maandag 1 april 2013 17:28 schreef Pedroso het volgende:
Mollema volgens mij op 1.02 minuten over de streep.
nee dus, 5 seconden aan de broekquote:Op maandag 1 april 2013 17:29 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Krijgt die tweede groep nog dezelfde tijd?
Oh, dacht dat ie ook meedeed. Is laat van de startlijst geschrapt zeker. Kwam wel een Blanco op dik een minuut over de streep met het formaat van Mollema.quote:
Niet fitte Mollema past voor Baskenlandquote:Op maandag 1 april 2013 17:29 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Oh, dacht dat ie ook meedeed. Is laat van de startlijst geschrapt zeker. Kwam wel een Blanco op dik een minuut over de streep met het formaat van Mollema.
Niet heel vreemd natuurlijk, hij komt uit een land waar de afmakers heel dun bezaaid zijn. Buiten Theo Bos die achtsterangs ritten wint is er bijna niemand die een aansprekend aantal overwinningen wint in 1 seizoen.quote:Op maandag 1 april 2013 22:43 schreef Marcoss het volgende:
Mollema heeft vreemd genoeg ook pas 1 koers gewonnen in z'n carriere (al denkt hij zelf 2)
Welke denkt hij nog meer?quote:Op maandag 1 april 2013 22:43 schreef Marcoss het volgende:
Mollema heeft vreemd genoeg ook pas 1 koers gewonnen in z'n carriere (al denkt hij zelf 2)
Emilia toch? Waar hij al juichend als tweede over de finish kwamquote:Op dinsdag 2 april 2013 11:11 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Welke denkt hij nog meer?
Ik vind VDB2 echt een flutcoureur. Je ziet 'm alleen maar in de Tour, waar hij goed rijdt en dan 5e ofzo wordt. Voor de rest zie je 'm nooit.
Het is eigenlijk nog een broekie zeg.quote:
Ohjaquote:Op dinsdag 2 april 2013 11:15 schreef franklop het volgende:
[..]
Emilia toch? Waar hij al juichend als tweede over de finish kwam
Is geen recente fotoquote:Op dinsdag 2 april 2013 11:20 schreef mincemeat het volgende:
[..]
Het is eigenlijk nog een broekie zeg.
twitter:AlexRazi twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 11:19:22Just got taken out of La Sarthe by the evil and powerful UCI. Lifetime ban in effect by the UCI apperantly. reageer retweet
Precies dit inderdaad.quote:Op dinsdag 2 april 2013 11:38 schreef Leatherface het volgende:
Sagan is zo puberaal dat het leuk wordt. Godzijdank dat er dit soort kleurrijke figuren in het peloton zijn.
quote:Peter Sagan, de Ruud Lubbers van het peloton
Geen idee of er in Slowakije een komiek rondloopt met een dierenprogramma en een scheve bek, die iedere week die scheve bek in het gezicht van Peter Sagan plakt en dan met een rijmpje afscheid neemt van zijn kijkers, maar dat maakt ook eigenlijk niet uit.
Sinds eergisteren weten we dat Peter Sagan er zelf wel voor zorgt dat we hem met Ruud Lubbers vergelijken. Hij stond op het podium en greep impulsief naar de billen van rondemiss Maja Leye, zoals Ruud ooit als Hoge Commissaris voor de Vluchtelingen de billen van een medewerkster betastte.
Op de foto die op internet van het incident circuleert, kijkt de Slowaak guitig voor zich uit. Poseert als een sportvisser die net een grote karper aan de haak heeft geslagen. Maar dan zonder karper. In plaats daarvan heeft hij rechterbil van Maja in zijn forse linkerhand. Hij lijkt te knijpen, zij lijkt het fijn te vinden.
Ondertussen kust Maja Fabian Cancellara, de nietsvermoedende echtgenoot die niet doorheeft dat z’n vrouw vreemd gaat met de buurman. Een mooie foto, die je fantasie prikkelt. Dat moet zelfs de meest doorgewinterde feministe met me eens zijn. Jammer dat er niet zo’n foto van Ruud Lubbers op internet circuleert, dacht ik.
Er spookte ook nog even door m’n hoofd dat dit helemaal geen impulsieve actie was van Peter Sagan, maar dat er net zoals in de Tour de France van vorig jaar sprake was van ‘themajuichen’. Sagan speelde toen bij iedere etappeoverwinning een filmscènes na op de fiets. Misschien heeft hij het nu op Nederlandse politici gemunt en zien we hem straks op het podium bij de Amstel Gold Race door een brievenbus heen plassen of van een skateboard lazeren. Het zou mooi zijn.
Maar het is waarschijnlijker dat Peter Sagan geen enkele Nederlandse politicus bij naam kent en hij sinds gisteren zonder het zelf door te hebben de Ruud Lubbers van het peloton is. Het klopt precies. Ruud Lubbers was twaalf jaar premier van Nederland. Over twaalf jaar is Peter Sagan 35 en honderden overwinningen verder. Een mooi moment om af te zwaaien als primus inter pares van het peloton.
Moeders in Vlaanderen en omstreken, houd uw dochters de komende twaalf jaar binnen!
http://www.fyens.dk/artic(...)-af-sit-comebackloebquote:Op dinsdag 2 april 2013 11:28 schreef Marcoss het volgende:
twitter:AlexRazi twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 11:19:22Just got taken out of La Sarthe by the evil and powerful UCI. Lifetime ban in effect by the UCI apperantly. reageer retweet
SPOILER: google translate vertalingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iets met verzekeringen dus.
Ja dat viel me pas ook al op, maar wilde het niet zeggen. Dat doet je toch aan iets denken ook...quote:Op dinsdag 2 april 2013 12:25 schreef Tommeke het volgende:
Vos nu op omroep Max.
Ze heeft een snor :|
Catalunya niet gezien?quote:Op dinsdag 2 april 2013 11:11 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Welke denkt hij nog meer?
Ik vind VDB2 echt een flutcoureur. Je ziet 'm alleen maar in de Tour, waar hij goed rijdt en dan 5e ofzo wordt. Voor de rest zie je 'm nooit.
Nee. Maar een paar aanvalletjes toch. Ruta del Sol is ie ook altijd goed in, maar zulke rondjes boeit toch niemand? Is niet eens WT toch?quote:
Catalunya is wel degelijk WT. De etappe waar Dan Martin de basis legde voor z'n eindzege reed VDB2 de hele slotklim met Gesink in de aanval.quote:Op dinsdag 2 april 2013 13:05 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Nee. Maar een paar aanvalletjes toch. Ruta del Sol is ie ook altijd goed in, maar zulke rondjes boeit toch niemand? Is niet eens WT toch?
Zeker wel mooi en goed, maar je ziet m pas weer in de Dauphiné. Of in de Ardennen knechten voor TB500 Jelle.quote:Op dinsdag 2 april 2013 13:06 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Catalunya is wel degelijk WT. De etappe waar Dan Martin de basis legde voor z'n eindzege reed VDB2 de hele slotklim met Gesink in de aanval.
Dat siert Molkema wel. Die rijdt het hele jaar korte klasseringen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 13:06 schreef Chiappucci het volgende:
Maar je hebt gelijk dat hij over het hele jaar gezien niet bijster veel in beeld rijdt.
twitter:AlexRazi twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 13:03:08UCI have finally cleared me for racing again. One hour after denying me the start in La Sarthe. #lasarthe reageer retweet
twitter:AlexRazi twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 13:20:39I guess in theory I can try to catch one hour on the peleton, though it will be hard😉. Then I can start tomorrow reageer retweet
Als dit waar is....twitter:SusanSwarbrick twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 13:04:27The plot thickens: reports that @AlexRazi may have been mistaken for compatriot Michael Rasmussen... reageer retweet
Blanco-ploeg voor de Giroquote:Robert Gesink (Ned)
Wilco Kelderman (Ned)
Stef Clement (Ned)
Steven Kruijswijk (Ned)
Maarten Tjallingii (Ned)
Paul Martens (Dui)
Jack Bobridge (Aus)
Juan Manuel Garate (Spa)
Maarten Wynants (Bel)
Zekers. Eindelijk ook vol een ploeg in dienst van het klassement met maar 1 uitgesproken kopman.quote:Op dinsdag 2 april 2013 14:32 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Leuke ploeg, ook met het oog op de ploegentijdrit.
Hopelijk begint Kruijswijk ook eindelijk weer eens goed te fietsen. Dat is ook al bijna twee jaar geleden dat die nog echt top was.quote:
Ben wel benieuwd of ze de gok durven te nemen met Bos in de Tour. In de Giro start hij niet (alles op de klimmers inderdaad), terwijl de Vuelta ook te zwaar is waarschijnlijk. In de Tour krijgt hij meer kansen, maar is de concurrentie ook loodzwaar. Maar als Renshaw echt (weer) in dienst wil rijden van een sprinter (met dit keer wel een niveau minder dan Cavendish), zou ik de gok wagen..quote:Op dinsdag 2 april 2013 14:39 schreef TheArt het volgende:
[..]
Zekers. Eindelijk ook vol een ploeg in dienst van het klassement met maar 1 uitgesproken kopman.
Dit betekent denk ik ook dat Tjallingii dus zowel de Giro als de Tour doet.
Oh, eens hoor, maar met Mollema heb je ook niet de zekerheid voor een klassement die je in het verleden met Menchov (of Gesink) meer had. Al ging dat bij Gesink ook niet altijd heel lekkerquote:Op dinsdag 2 april 2013 15:44 schreef TheArt het volgende:
Alleen als Renshaw vol in dienst van Bos wil rijden, dan zou ik de gok wagen. Anders niet.
Aan de andere kant krijg je dan weer zo'n tweedeling in de ploeg. Deel op de sprint en een deel op het klassement. Dat op twee paarden wedden heeft de laatste jaren sowieso niet best uitgepakt voor Blanco/Rabo.
Gewoon op waarde geklopt, was niet dat hij ingesloten raakte ofzo.quote:Op dinsdag 2 april 2013 17:33 schreef Chiappucci het volgende:
Kreder zat goed, maar kon er niet meer uit komen.
Matthews is helemaal niet zo bijzonder in vlakke sprinten.quote:Op dinsdag 2 april 2013 18:32 schreef Marcoss het volgende:
Opvallend dat Matthews zelfs in zo'n rit niet voor eigen kans mag gaan. Had achteraf gezien beter bij Rabo/Blanco kunnen blijven. Daar hebben ze na zijn vertrek (en dat van Breschel en eerder Freire) geen sprinter die een klimmetje kan overleven.
Klopt, al had ik hem wel hoger dan Impey ingeschat.quote:Op dinsdag 2 april 2013 18:50 schreef wimderon het volgende:
[..]
Matthews is helemaal niet zo bijzonder in vlakke sprinten.
Mollema moet gewoon voor etappe's gaan.quote:Op dinsdag 2 april 2013 15:52 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Oh, eens hoor, maar met Mollema heb je ook niet de zekerheid voor een klassement die je in het verleden met Menchov (of Gesink) meer had. Al ging dat bij Gesink ook niet altijd heel lekker
Als Bos in de komende weken (bijvoorbeeld morgen, maar anders in Turkije ofzo) laat zien dat hij weer een stap gezet heeft, zie ik het Blanco nog wel doen om hem mee te nemen. En misschien is dat (zeker zonder LLS) nog wel de grootste kans op een etappezege ook, als alles meezit.
Geen idee, is wel de vriendin van Martijn Maaskant.quote:Op dinsdag 2 april 2013 19:50 schreef TargaFlorio het volgende:
Leuke ploeg van Blanco voor de Giro.
[..]
Is die donkere rondemiss presentatrice bij de VRT?
die rijdt ook nergens meer vooraan, jaren geleden was hem nog een grote rol in het voorjaar voorspeld.quote:Op dinsdag 2 april 2013 19:53 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Geen idee, is wel de vriendin van Martijn Maaskant.
Constant tegenslagen met blessures, doodzonde.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:04 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die rijdt ook nergens meer vooraan, jaren geleden was hem nog een grote rol in het voorjaar voorspeld.
4e in RVV en 4e in PR zo jammer dat die lijn niet heeft door getrokkenquote:Op dinsdag 2 april 2013 20:04 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die rijdt ook nergens meer vooraan, jaren geleden was hem nog een grote rol in het voorjaar voorspeld.
twitter:dnelissen twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 21:22:58Geen bescherming, geen openheid. reageer retweet
Zat nog in mn FOK!Tour-team.twitter:ammattipyoraily twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 22:05:4685-year-old Spanish cycling legend Miguel Poblet hospitalized due to infection. Poblet is in serious condition. reageer retweet
twitter:tom_dumoulin twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 22:48:46@#%&*/!!!! Crashed hard today in the last 2 km. Wound on my knee that needed stitches. More than one week no bike and no classics for me
reageer retweet
Wel meer dan dat;quote:Op dinsdag 2 april 2013 21:28 schreef TheArt het volgende:
Danny heeft vanuit het klooster weer eens van zich laten horen.twitter:dnelissen twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 21:22:58Geen bescherming, geen openheid. reageer retweet
twitter:dnelissen twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 21:57:27Hate the sin, love the sinner by Mahatma Gandhi. reageer retweet
twitter:dnelissen twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 22:28:34@DisjeNmgn ;-) ben geen geloofsgeleerde maar Mat 18:21-22 gaat toch over vergeving? reageer retweet
Dat die nog een heuvel overkomt zo.twitter:PhilippeGilbert twitterde op dinsdag 02-04-2013 om 20:02:20I like to inhale cannabis in every single climb of this race. Pais vasco. reageer retweet
quote:Joaquim Rodriguez slaat de Giro d'Italia dit jaar over. De nummer twee van de editie van vorig jaar, achter Ryder Hesjedal, richt zich volledig op de Tour de France. Dat meldt zijn ploeg Katusha aan Wieler Revue. In de Tour zal Rodriguez in elk geval steun krijgen van zijn landgenoot Daniel Moreno, die de Giro ook overslaat.
Voor de Italiaanse ronde die op 4 mei van start gaat trekt Katusha de kaart van Denis Menchov. De 35-jarige Rus schreef de ronde in 2009 op zijn naam, toen nog in het shirt van Rabobank. In 2008 (vijfde) en 2011 (zevende) was Menchov ook goed voor topnoteringen in het klassement. Het wordt zijn vierde deelname aan de Giro nadat hij eerder elf keer aan de Tour deelnam en zeven keer startte in de Vuelta.
quote:Cavendish, Keisse, Maes, Steegmans, Velits, Vandenbergh, Van Keirsbulck, Kittel, Farrar, Rosseler, Bagdonas, Guardini, Bozic, Guarnieri, Bos, Wagner, Vanmarcke, Renshaw, Boucher, Haller, Selig, Stannard, Rowe, Hayman, Cantwell, Van Hummel, Mol, Caethoven, Kluge, Van Hoecke, Salomein, Van Dousselaere
Is dit een serieuze vraag? Het is de fucking Scheldeprijs hè.quote:Op woensdag 3 april 2013 14:30 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Waar is Gesink? Of doet die niet mee?
Ik zit het ook net te kijken.quote:Op woensdag 3 april 2013 14:39 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Ik zat even wat filmpjes van vorige edities te kijken, maar de Scheldeprijs lijkt echt een garantie voor zware valpartijen te zijn.
Klopte toen Vaitkus in een sprint a deuxquote:Op woensdag 3 april 2013 14:57 schreef VreemdeEend het volgende:
Zag ik daar Thorwald Veneberg voorbij komen in een rijtje waarin hij misschien niet helemaal thuishoorde
Ze hadden allemaal Vaitkus al met potlood opgeschreven, maar die maakte toen een paar kostbare fouten in de sprint. Hij zat op kop, op zich geen probleem, maar daarnaast stond hij ontzettend groot en begon hij de sprint op minder dan 200 meter van de streep, waardoor Veneberg die 100 tanden lichter stond er opeens over kon komenquote:Op woensdag 3 april 2013 14:58 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Klopte toen Vaitkus in een sprint a deuxDat moet een behoorlijke cent gekost hebben.
Idd. Weliswaar in België misschien wat minder verkeersremmers, maar ook veel meer kuilen, betonnen randjes e.d.quote:Op woensdag 3 april 2013 15:15 schreef Sjoerd102 het volgende:
Belgen die klagen over de Nederlandse wegen![]()
Blijkbaar weten belgen niet dat de laatste jaren de valpartijen in koersen door beide landen juist in België plaatsvinden.
Etappe uit Vuelta 2009 staat me nog helder voor de geest.quote:Op woensdag 3 april 2013 15:17 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Weliswaar in België misschien wat minder verkeersremmers, maar ook veel meer kuilen, betonnen randjes e.d.
Genieten net.quote:Op woensdag 3 april 2013 15:15 schreef Sjoerd102 het volgende:
Belgen die klagen over de Nederlandse wegen![]()
Blijkbaar weten belgen niet dat de laatste jaren de valpartijen in koersen door beide landen juist in België plaatsvinden.
bron: l1.nlquote:Doorgaan NK wielrennen nog onzeker
Het doorgaan van het NK Wielrennen in Kerkrade is nog altijd onzeker.
De organisatie van het nationaal kampioenschap had de provincie en de gemeente tot 1 april de tijd gegeven om garant te staan, maar die deadline is niet gehaald.
De organisatie wil nu vóór maandag 8 april weten of het NK op 22 en 23 juni door kan gaan. Er zijn subsidies nodig van de provincie en van de gemeente Kerkrade om het kampioenschap door te laten gaan.
De organisatie van het NK laat weten wel veel signalen te krijgen dat het goed komt, maar dat het formeel nog altijd niet in orde is.
Ben je dronken?quote:Op woensdag 3 april 2013 15:39 schreef tong80 het volgende:
[..]
Genieten net.
Piet Kleine nu. Zegt ie er even bij dat Piet Kleine in 1976 olympisch kampieon werd op de tien kilomtere. Dat voor een Belg. Nu ober Veldkamp. Hij weer dat Veldmak Olympisch kampioen werd. In 94 toch ? 'Nee in Albertville 92. '
Hele verhalen over de overeenkomst tussen schaatsen en wielrennen. Ze lullen alsof ze bij elkaar op de koffie zijn. Ze ratelen maar door.
Ik had dit snel op Skype in een discussie gepost en gecopypastquote:
twitter:marijnfietst twitterde op woensdag 03-04-2013 om 15:57:45Two words for today's @ewachttour stage: TOTAL CHAOS. A gazillion cars in the roads and we almost killed granny on her townbike. Plus... reageer retweet
+ de rensters hebben ook nog gestaakt.twitter:marijnfietst twitterde op woensdag 03-04-2013 om 15:59:25... open bridges, trains, half of the bunch sent in the wrong direction... Solution: two restarts and an extra local lap. Love bike racing! reageer retweet
Waardeloos, de enige wedstrijd die een Nederlandse renner wint per seizoen wordt dan ook nog eens het Nederlandse wielergilde door de neus geboord. Ook minder voor Dijkstra en Ducrot, weer renner minder die ze kunnen spotten aan de hand van een shirt.quote:
Volgensmij is hij gewoon niet meer in goede doen.quote:Op woensdag 3 april 2013 16:49 schreef TheArt het volgende:
Slagter lost. Hij wordt steeds minder klimmer en steeds meer puncher.
Dat denk ik eerlijk gezegd niet. Je ziet dit beeld al een tijd, ook vorig jaar al. Steeds beter op korte beklimmingen, steeds minder al het langer bergop gaat.quote:Op woensdag 3 april 2013 16:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Volgensmij is hij gewoon niet meer in goede doen.
Wanneer was de laatste keer dat ie écht goed was op een heuveltje?quote:Op woensdag 3 april 2013 16:51 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dat denk ik eerlijk gezegd niet. Je ziet dit beeld al een tijd, ook vorig jaar al. Steeds beter op korte beklimmingen, steeds minder al het langer bergop gaat.
Ja maar er lopen er een paar achter aan de posts te zien.quote:
Wanneer was de laatste keer dat hij zo'n parcours voorgeschoteld kreeg? Tirreno was hij idd duidelijk wat minder, maar we zijn inmiddels alweer ruim een halve maand verder.quote:Op woensdag 3 april 2013 16:52 schreef Zelva het volgende:
[..]
Wanneer was de laatste keer dat ie écht goed was op een heuveltje?
Klopt, maar waar baseer je dan op dat hij nu wel in goede doen is?quote:Op woensdag 3 april 2013 16:53 schreef TheArt het volgende:
[..]
Wanneer was de laatste keer dat hij zo'n parcours voorgeschoteld kreeg? Tirreno was hij idd duidelijk wat minder, maar we zijn inmiddels alweer ruim een halve maand verder.
Weening rijdt wel aardig in die kleinere rondjes, sinds hij bij Orica rijdt.quote:
Ik ga er vanuit dat hij nu wat beter is. Hij heeft alleen nog geen parcours gekregen waarin hij dat heeft kunnen laten zien. Vorige dagen was hij telkens wel attent op die beklimmingen.quote:Op woensdag 3 april 2013 16:55 schreef Zelva het volgende:
[..]
Klopt, maar waar baseer je dan op dat hij nu wel in goede doen is?
?quote:Op woensdag 3 april 2013 16:56 schreef Mani89 het volgende:
Jammer dat Poels dan weer zo kansloos voor het peleton gaat uitrijden.
Ik bedoel hiervoor, krachten voor niks verspilt.quote:
Ah okequote:Op woensdag 3 april 2013 16:57 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik bedoel hiervoor, krachten voor niks verspilt.
Verschil van een paar millimeter..quote:Op woensdag 3 april 2013 17:01 schreef Zelva het volgende:
Sky
Enige ploeg die weer echt verschil kan maken. Zeer zeer geloofwaardig weer.
Rijdt eerst een gat dicht enz. waar de rest dat niet kon.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:01 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Verschil van een paar millimeter..
Henao is geloofwaardiger dan Porte die hier top 10 rijdt.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:01 schreef Zelva het volgende:
Sky
Enige ploeg die weer echt verschil kan maken. Zeer zeer geloofwaardig weer.
Wel een groot verschil met degenen die niet al tien seconden voorlagen.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:01 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Verschil van een paar millimeter..
Henao reed eerder op de klim ook al even heel gemakkelijk weg terwijl de rest over de weg zwalkte.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:01 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Verschil van een paar millimeter..
quote:1 - Henao
2 - Betancur
3 - Caruso 5"
4 - Quintana 8"
5 - Ulissi 10"
6 - Porte
7 - Contador
8 - Spilak
9 - Anton 16"
10 - Sanchez 21"
11 - Stetina
12 - Intxausti
13 - Peraud
14 - Herrada
15 - Gadret
16 - Weening
17 - Fuglsang
18 - Cunego
19 - Bagot
20 - Kreuziger 31"
en cav die wintquote:Op woensdag 3 april 2013 17:07 schreef rubbereend het volgende:
3 treinen naast elkaar, Argos, Sky en Blanco
quote:Op woensdag 3 april 2013 17:10 schreef marcodej het volgende:
Is dat weer Brown die daar iemand de berm in duwt?
Kwam 1 mannetje tekort denk ik.quote:
mwah kwam mooi vanuit het wiel van Kittel maar bleef toen hangenquote:
Nederlanders die elkaar gezellig in de wielen rijden.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:14 schreef Tommeke het volgende:
Bos kreeg ff een lekkere kwak van die Vacansoleil.
Ja. Zonde. Vind Bos wel toffer dan Markus.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:13 schreef Szura het volgende:
Bos krijgt een kwak, kost hem een podium denk ik
Sowieso bagger die ploeg. Lekker voor zequote:Op woensdag 3 april 2013 17:16 schreef marcodej het volgende:
Slechte OPQS-treint kost Cav toch wel wat overwinninkjes.
Zus heet Kelly. Dan weet je het wel.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:19 schreef Szura het volgende:
Lijkt me niet de meest snuggere, die Markus
Hij heet zelf Barry, dan hoef je niet meer de namen van zijn familie te achterhalen.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:20 schreef marcodej het volgende:
[..]
Zus heet Kelly. Dan weet je het wel.
Renshaw deed het nog best netjes. Die reed 3 km. lang met Bos door het peloton heen, moest meermaals door de wind heen aanzetten. Ze kwamen minstens een mannetje (Brown) tekort.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Markus
Wel weer ontzettend genoten van Blanco.
Nog maar 3 man hebben en dan op 6 km al op kop gaan zitten
Brown die in de laatste 2 km nog naar voren probeert te rijden, nog wat mensen in de berm probeert te duwen en als dat niet werkt maar weer afhaakt
Renshaw die Bos metertje of 700 van de streep al afzet
Zeeman zal wel trots zijn.
Schouder tegen schouder, Bos houdt in, Markus niet. Niets mis mee.quote:
Weten we ook weer waar Jose al haar info vandaan haalt.quote:José Been@TourDeJose1m
@mrconde your information is so valuable to me as a tv commentator. Thanks!
Zal niet haar enige bron zijn.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:22 schreef Szura het volgende:
[..]
Weten we ook weer waar Jose al haar info vandaan haalt.
Moet wel zeggen dat Markus in een gat duikt dat er eigenlijk net geen is. Als Bos blijft doortrappen, crashen ze beide.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Schouder tegen schouder, Bos houdt in, Markus niet. Niets mis mee.
Vooral ook omdat Cavendish nooit tegen één kritische vraag kan als het een tijdje niet loopt zoals het moetquote:Op woensdag 3 april 2013 17:24 schreef marcodej het volgende:
"En dan nu het lastigste van mijn werkdag."
Journalist zag het al aankomen.
Hij hoeft niet gedeklasseerd te worden, maar Markus kwam met zn ellenboog naar buiten naar rechts toe, waardoor Bos uit balans raakt (en daardoor moet inhouden.)quote:Op woensdag 3 april 2013 17:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Schouder tegen schouder, Bos houdt in, Markus niet. Niets mis mee.
Het zijn de enige vragen die hij aan Cav moet stellen.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:25 schreef Wombcat het volgende:
Ik vind Cav wel volwassen reageren, op zuigende vragen waarin de interviewer probeert een negatieve uitspraak over het team te ontlokken.
Dit niveau heeft hij al een jaar of twee.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Niet dat ik dat verwacht had, maar dé stap heeft bos dus nog steeds niet gezet. (Zoals laatst wel door sommigen gesuggereerd werd)
En dat concludeer je na de sprint van vandaag? Ok.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Niet dat ik dat verwacht had, maar dé stap heeft bos dus nog steeds niet gezet. (Zoals laatst wel door sommigen gesuggereerd werd)
Misschien is het voor Cavendish zelfs wel beter dat hij niet blijft winnen zonder enige vorm van hulp. Nu zal Lefevere wellicht sneller inzien dat Boonen nodig is in de Tour en er voor volgend seizoen een type Renshaw aangetrokken moet worden.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
Journalist smeekt Cav bijna om zijn ploegmaats af te zeiken, maar hij wil niet.
Probleem met Boonen is dat die de laatste paar jaar niet meer zo bedreven is in het gedrang. Dus of dat helpt is nog maar de vraag.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:35 schreef wimderon het volgende:
[..]
Misschien is het voor Cavendish zelfs wel beter dat hij niet blijft winnen zonder enige vorm van hulp. Nu zal Lefevere wellicht sneller inzien dat Boonen nodig is in de Tour en er voor volgend seizoen een type Renshaw aangetrokken moet worden.
Eisel had je ook nog in dat treintje.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:35 schreef wimderon het volgende:
el beter dat hij niet blijft winnen zonder enige vorm van hulp. Nu zal Lefevere wellicht sneller inzien dat Boonen nodig is in de Tour en er voor volgend seizoen een
Nouja ik had dat al wel geconcludeerd, maar vandaag was voor hem een uitgelezen mogelijkheid om het tegendeel te bewijzen.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
En dat concludeer je na de sprint van vandaag? Ok.
Mja, ik wacht liever nog een paar sprintjes af voor ik met een conclusie kom.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nouja ik had dat al wel geconcludeerd, maar vandaag was voor hem een uitgelezen mogelijkheid om het tegendeel te bewijzen.
Dat is je goed recht. Ik hoop van harte dat hij mijn ongelijk bewijstquote:Op woensdag 3 april 2013 17:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Mja, ik wacht liever nog een paar sprintjes af voor ik met een conclusie kom.
Neuh Thijs Zonneveld is al wat nieuwe ideeën aan het uittesten voor Veenendaal-Veenendaal.quote:
quote:Statement stage 1
De organisatie wil graag de volgende verklaring geven voor een aantal zaken die zorgden voor een niet vlekkeloze start van deze Energiewacht Tour:
In de eerste plaatselijke ronde rond Winschoten stonden de verkeersregelaars verkeerd opgesteld waardoor de tweede groep niet wist waar men naar toe moest en als gevolg daarvan de verkeerde weg insloeg. Die fout mogen wij ons als organisatie aanrekenen, maar werd door de jury goed hersteld door de groep te laten herstarten.
Vervolgens is bij de herstart door de jury niet met de politie gecommuniceerd dat de wedstrijd weer vrij werd gegeven. Daardoor was de weg niet verkeersvrij. Die situatie ontstond vervolgens opnieuw toen een ambulance met spoed het parcours opgelaten werd en daarachter meer verkeer de rensters tegemoet kwam rijden. Dit was een ongelukkige samenloop van omstandigheden.
Vervolgens kwam het peloton voor een brug te staan. Dat is iets wat wij als organisatie niet kunnen verklaren omdat de afspraak met de brugwachter gemaakt was, dat deze op dat moment absoluut gesloten moest zijn voor scheepvaartverkeer.
De organisatie wil zich bij rensters en teams excuseren voor de zaken die fout zijn gegaan. De Wet van Murphy was hier duidelijk van kracht. We hebben begrip en bewondering voor de professionele manier waarop de rensters de situatie in de wedstrijd hebben recht gezet. En hopen dat we hiermee alle tegenslag voor vijf dagen hebben opgebruikt.
Boonen moet zijn seizoen nog proberen redden. Dat gaat niet lukken door knecht te spelen in de Tour. Ik denk niet dat hij zal meegaan.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:35 schreef wimderon het volgende:
[..]
Misschien is het voor Cavendish zelfs wel beter dat hij niet blijft winnen zonder enige vorm van hulp. Nu zal Lefevere wellicht sneller inzien dat Boonen nodig is in de Tour en er voor volgend seizoen een type Renshaw aangetrokken moet worden.
quote:1 DURBRIDGE Luke Orica GreenEDGE 08:18 49.157
2 JUNGELS Bob RadioShack - Leopard ,,
3 MEYER Cameron Orica GreenEDGE 0:01
4 GERARD Arnaud Bretagne- Séché Environnement 0:03
5 TUFT Svein Orica GreenEDGE 0:04
6 SERGENT Jesse RadioShack - Leopard ,,
7 BARTA Jan Team NetApp – Endura ,,
8 VOROBYEV Anton Katusha Team 0:05
9 GALLOPIN Tony RadioShack - Leopard ,,
10 HEPBURN Michael Orica GreenEDGE 0:07
mwah, aan de andere kant hij werd wel echt precies in het wiel van Kittel afgezet.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Markus
Wel weer ontzettend genoten van Blanco.
Nog maar 3 man hebben en dan op 6 km al op kop gaan zitten
Brown die in de laatste 2 km nog naar voren probeert te rijden, nog wat mensen in de berm probeert te duwen en als dat niet werkt maar weer afhaakt
Renshaw die Bos metertje of 700 van de streep al afzet
Zeeman zal wel trots zijn.
Zoals het nu gaat is Renshaw zo op te halen aan het eind van het seizoenquote:Op woensdag 3 april 2013 17:35 schreef wimderon het volgende:
[..]
Misschien is het voor Cavendish zelfs wel beter dat hij niet blijft winnen zonder enige vorm van hulp. Nu zal Lefevere wellicht sneller inzien dat Boonen nodig is in de Tour en er voor volgend seizoen een type Renshaw aangetrokken moet worden.
Prima! Sky dominantiequote:Op woensdag 3 april 2013 17:09 schreef Slobeend het volgende:
Stel je voor, een Tourploeg met Wiggins, Froome, Porte, Henao, Uran en Kiryienka. Dat wordt sowieso 1,2,3 op het podium.
quote:Bekladding WK-parcours was kunstproject provincie
De bekladding van het parcours van het WK Wielrennen, afgelopen jaar in Valkenburg, was een kunstproject in opdracht van de provincie.
Een woordvoerder van de provincie heeft dat bevestigd.
Daags voor het evenement bleek het parcours over een lengte van vele kilometers beklad te zijn met diverse kleuren verf. De politie zocht met man en macht naar de daders, en toonde camerabeelden van de auto's van de bekladders. Het schoonmaken kostte een ton.
Kunstacademie
Naar nu blijkt was de bekladding een kunstproject van een aantal studenten van de kunstacademie. In opdracht van een daartoe bevoegde ambtenaar van de provincie besloten ze het parcours op te sieren met de kleuren van de regenboog. De winnaar van het WK Wielrennen krijgt namelijk de regenboogtrui.
Toen duidelijk werd dat het project totaal verkeerd uitpakte en tot commotie leidde, besloten alle betrokkenen te zwijgen. Waarom is onduidelijk. Ook is onduidelijk waarom verder niet binnen het provinciehuis op de hoogte was van de actie. De provincie weigert commentaar.
Brief Bovens
In een schrijven van gouverneur Bovens aan de leden van Provinciale Staten staat dat het 'complex' wordt om de schoonmaakkosten te verhalen. Gezien de 'indirecte betrokkenheid' van de provincie zijn de 'nadelen groter dan de voordelen/baten'.
precies. Des te triester deze actie.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:09 schreef marcodej het volgende:
Had het WK in Limburg ook niet een gat in de begroting?
Dit dus.quote:
Het gaat niet om de kunst. Het gaat om de onnodige schoonmaakactie van een ton.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:15 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
precies. Des te triester deze actie.
Maarja zoiets noemen ze kunst he.
En dat ze dan ook allemaal collectief hun klep dicht houden, tot de verantwoordelijk ambtenaar toe.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:18 schreef marcodej het volgende:
[..]
Het gaat niet om de kunst. Het gaat om de onnodige schoonmaakactie van een ton.
Ik vind het eigenlijk nog veel kwalijker dat de provincie het vervolgens een half jaar verzwijgt.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:18 schreef marcodej het volgende:
[..]
Het gaat niet om de kunst. Het gaat om de onnodige schoonmaakactie van een ton.
Omerta!quote:Op woensdag 3 april 2013 21:19 schreef OProg het volgende:
[..]
En dat ze dan ook allemaal collectief hun klep dicht houden, tot de verantwoordelijk ambtenaar toe.
Dat ook ja. En dat men dus niet wist dat iemand van de provincie opdracht had gegeven aan die studenten.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:19 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk nog veel kwalijker dat de provincie het vervolgens een half jaar verzwijgt.
Cultuurbarbaar!quote:Op woensdag 3 april 2013 21:22 schreef Sjoerd102 het volgende:
Met alle respect, maar een straat 'bekladden' noem ik geen kunst.
Tsjah, een ambtenaar heeft er goedkeuring voor gegeven dus daar ging het fout. Of het dan kunst is of niet.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:22 schreef Sjoerd102 het volgende:
Met alle respect, maar een straat 'bekladden' noem ik geen kunst.
Eerlijk gezegd kan ik me bij een dergelijk project niet voorstellen dat een bestuurder er niet ook akkoord voor heeft gegeven.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:23 schreef OProg het volgende:
[..]
Tsjah, een ambtenaar heeft er goedkeuring voor gegeven dus daar ging het fout. Of het dan kunst is of niet.
Ik ook niet eigenlijk.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:24 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd kan ik me bij een dergelijk project niet voorstellen dat een bestuurder er niet ook akkoord voor heeft gegeven.
twitter:f_cancellara twitterde op woensdag 03-04-2013 om 21:08:36Crash in todays #scheldeprijs went down hart.broken @TrekBikes #domane and pain on the gluteus #lots reageer retweet
De brief van de gouverneur aan PS staat hierquote:
Nee, die ambtenaar heeft opdracht gegeven aan de Academie voor Beeldende Kunsten Maastricht, die hebben een kunstenaarscollectief ingeschakeld, waaronder een groep wielerliefhebbers. En dat collectief kwam met dit idee.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:36 schreef rubbereend het volgende:
Die ambtenaar zal wel al die namen op de wegen hebben gezien en gedacht hebben daar kunnen we vast wat leuks mee, die beschilderde wegen. En verder zonder na te denken aan de slag gegaan.
ow die had ik nog niet gelezen.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:42 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee, die ambtenaar heeft opdracht gegeven aan de Academie voor Beeldende Kunsten Maastricht, die hebben een kunstenaarscollectief ingeschakeld, waaronder een groep wielerliefhebbers. En dat collectief kwam met dit idee.
Staat in de brief die ik net linkte.
Oeps helemaal vergeten, zet normaal altijd de bron erbij.quote:Op woensdag 3 april 2013 21:34 schreef Wombcat het volgende:
[..]
De brief van de gouverneur aan PS staat hier
(En als Sjoerd102 nu meteen ook zijn bron erbij gepost had, was dat veel makkelijker te vinden geweest).
quote:“A trail of messages, written in pink paint, will remain forever etched on this climb as a legacy of the Giro d’Italia 2013”, the organization states in a release. For more info:
http://www.gazzetta.it/Gi(...)ge-92599666900.shtml
Ik denk dezelfde verf als iemand in Vlissingen gebruikt heeft, want hier zijn de sporen van de doorkomst uit 2010 nog steeds niet allemaal weg...quote:Op donderdag 4 april 2013 09:14 schreef Zelva het volgende:
Forever? Ben benieuwd wat voor superverf dat dan is.
Toch knap als het zelfs blijft zitten wanneer de weg opnieuw geasfalteerd wordt. Misschien even aan de wegenmakers hier doorgeven hoe ze dat doen, hoeven niet iedere keer weer die witte lijnen getrokken worden.quote:Op donderdag 4 april 2013 09:11 schreef Drebbelman het volgende:
De Giro pakt het toch beter aan:
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |