Oke!quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:20 schreef Igen het volgende:
Nee, in april is het snil. Anders rijmt het niet hè.
Ik dacht trouwens dat het iets van de laatste tijd was, maar laatst zag ik een youtube-filmpje van Peter Timofeeff uit 1997 en daar sprak hij het ook al als sneel / snìììl uit.
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:26 schreef Toto69 het volgende:
Goedemiddag, hier spreekt de Lente.
De komende weken zal ik helaas nog op vakantie zijn in zuid-Europa. Pas eind April zal ik langzaam maar zeker terrein gaan veroveren in midden en noord Europa. Voor de komende weken betekent dat te lage temperaturen voor de tijd van het jaar en regelmatig sneeuw/regen. Mocht u het hier niet mee eens zijn dan kan u mijn secretaresse W. Inter bereiken op het voor u bekende nummer.
Hopend u hiermee voldoende te hebben ingelicht,
de Lente.
Wat jij snil...eh wil.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:05 schreef Wessell het volgende:
Je vergeet deze
[ afbeelding ]
En kap is met dat achterlijke woord het is sneeuw![]()
10 graden met regen.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:39 schreef sararaats het volgende:
damn, een witte Pasen. hopelijk is het op 13 april en 15 april warmer
Toegevoegd aan de OPquote:
De term 'snil' hoort bij het cultureel erfgoed van dit topic hoor!quote:En kap is met dat achterlijke woord het is sneeuw![]()
Okequote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:57 schreef beantherio het volgende:
[..]
Toegevoegd aan de OP
[..]
De term 'snil' hoort bij het cultureel erfgoed van dit topic hoor!
Het is "eens", niet "is".quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:05 schreef Wessell het volgende:
Je vergeet deze
[ afbeelding ]
En kap is met dat achterlijke woord het is sneeuw![]()
Mooie foto's. Maar dat laatste zinnetje mag je wel achterwege laten hoor.....quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:06 schreef Dven het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit was afgelopen woensdag of donderdag. En vandaag was het 21 graden
Ja, dat vond ik gisteren ook. Heel kristalachtig, net van dat spul dat ze in etalages leggen om een winterlandschap te maken.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:31 schreef beantherio het volgende:
Het leek wel of er vandaag de hele dag zeepsop door de straten werd geblazen. Heeeeel apart soort sneeuw.
Kan er helaas niets anders van makenquote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:38 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Mooie foto's. Maar dat laatste zinnetje mag je wel achterwege laten hoor.....
Die rechter, hij lacht!!quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:42 schreef Dven het volgende:
[..]
Kan er helaas niets anders van maken
Zojuist twee zwerfhondjes in de tuin. Schatjes
[ afbeelding ]
Vandaag weer lekker gekeuteld in de tuin. Het gaat niet vlug maar het begint wel steeds beter te worden vergeleken met de vuilstort die het was toen ik er in kwam.Wanneer ik terug kom uit Nederland hoop ik wel dat de planten en groentes wat gegroeid zijn
[ afbeelding ]
Als 8 graden en bewolkt betekent dat die permafrost uit m'n tuin verdwijnt zodat ik eindelijk m'n lentekriebels kan afschudden, dan teken ik ervoor.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 23:38 schreef TeleportingKing het volgende:
Al die mensen die bij 1 graad boven nul zeggen "Maar we hebben er wel een lekker zonnetje bij"![]()
Ik zal toch niet de enige zijn die dan liever 8 graden heeft, bewolkt en windstil?
Voorlopig zal je er nog wel mee zitten dan. Over 8 graden kun je komende anderhalve week alleen nog maar dromen...quote:Op zaterdag 30 maart 2013 23:41 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Als 8 graden en bewolkt betekent dat die permafrost uit m'n tuin verdwijnt zodat ik eindelijk m'n lentekriebels kan afschudden, dan teken ik ervoor.
Hoe kom je daarbij? Hij lachtquote:
Precies! Te liefquote:
Doen!!quote:Op zondag 31 maart 2013 01:23 schreef Dven het volgende:
[..]
Precies! Te lief
Ik ga er een huishond van maken
Oh, die mensen haat ik echt.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 23:38 schreef TeleportingKing het volgende:
Al die mensen die bij 1 graad boven nul zeggen "Maar we hebben er wel een lekker zonnetje bij"![]()
Ik zal toch niet de enige zijn die dan liever 8 graden heeft, bewolkt en windstil?
Sowieso: ik haat niemand.quote:Op zondag 31 maart 2013 01:29 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Oh, die mensen haat ik echt.Of van beter 1 graad en een zonnetje dan 11 graden en regen. Nee! Liever 11 graden en regen dan die kutkou.
Wees blij met die zon, dat is tenminste iets.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 23:38 schreef TeleportingKing het volgende:
Al die mensen die bij 1 graad boven nul zeggen "Maar we hebben er wel een lekker zonnetje bij"![]()
Ik zal toch niet de enige zijn die dan liever 8 graden heeft, bewolkt en windstil?
In ut statsjie geen snil hoor!quote:Op zaterdag 30 maart 2013 19:36 schreef Gitank2 het volgende:
Wat sneeuw tijdens mijn fietstochtje in Utrecht, was koud daar, maar de heuvelrug is ook mooi in de winter.
Hier in Oost-brabant voelde het ietsje zachter,
Juni-Augustus 20 graden met volop zon en minder luchtvochtigheid teken ik voor. Beter dan die klamme regenachtige ellende.quote:Op zondag 31 maart 2013 04:12 schreef Lemans24 het volgende:
Kees dit ook eens. Een hypothetische bespreking van wat er met ons weer zou gebeuren als de wind eeuwig (noord)oostelijk blijft.
http://www.weer.nl/weer-i(...)_vanzelf_warmer.html
Dus: in het ergste geval eind april 10 graden, eind mei 15 graden en altijd nachtvorst mogelijk. Daarnaast extreem zonnig, waardoor het veel warmer aanvoelt. Nauwelijks regen en dus een kurkdroge grond.
Iedereen zal dan dus poepbruin zijn in juni, ondanks het klagen over de kou
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 31 maart 2013 07:44 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Juni-Augustus 20 graden met volop zon en minder luchtvochtigheid teken ik voor. Beter dan die klamme regenachtige ellende.
Een troost, ik heb nog nooit zo lang plezier gehad van winterklerenquote:Op zondag 31 maart 2013 09:08 schreef Jor_Dii het volgende:
Vroeger, toen je je nieuwe Nikes en ubercoole nieuwe shirt aan mocht met Pasen. Nu zit iedereen met een dikke trui aan het Paasontbijt
Ik vond het al vreemd dat ik zo laat was opgestaanquote:Op zondag 31 maart 2013 08:47 schreef Ajaxfan het volgende:
Een sneeuwbui + de zomertijd en ik ben echt compleet de weg kwijt. Nou niet echt het idee wat je hebt bij Pasen hehe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |