quote:Op dinsdag 26 maart 2013 17:07 schreef Rewimo het volgende:
Ik kreeg vandaag bericht over twee nieuwe specials: de Trieste en de Napoli. Sterkte 9 en 11
http://www.nespresso.com/(...)RING2013_nc2homepage
Goed nieuws, ik ga meteen kijkenquote:Op donderdag 28 maart 2013 20:46 schreef Theoden het volgende:
Ik kreeg ook te horen dat het "very soon" zou zijn. Is het niet raar dat ze verschillende data gebruiken voor verschillende landen? In Duitsland kunnen ze het bestellen, maar wij moeten nog wachten.
Oh my ... hadden ze dat maar bij onsquote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:53 schreef ASSpirine het volgende:
Bij ons op werk hebben ze enkele van deze monsters staan
[ afbeelding ]
Alleen drink ik zelden tot geen koffie
quote:Op maandag 1 april 2013 12:34 schreef Johan_1978 het volgende:
Ik zie wel eens berichten langs komen van speciale of tijdelijke smaken.
maar ik zie ze nooit in de lijst staan bij cups die je kan bestellen.
krijg er ook geen email van. als er nieuwe smaken zijn.
waar zien jullie de cupjes en kan je ze bestellen?
Groetjes Johan
Je antwoord stond er alquote:Op donderdag 28 maart 2013 16:33 schreef Deezertje het volgende:
Net in de boutique in Arnhem geweest. Nog niets te zien van de nieuwe limited editions.
Heb het even nagevraagd: over ongeveer twee weken zouden ze er liggen.
Had eigenlijk gehoopt dat ik er deze Pasen nog van kon genieten, hopelijk liggen ze er zo snel mogelijk!
Niet helemaal,quote:
Als het goed is krijg je gewoon een mailing. Tenzij je mail hebt uit staanquote:Op maandag 1 april 2013 16:12 schreef Johan_1978 het volgende:
[..]
Niet helemaal,
er stond inderdaad dat de nieuwe er nog niet zijn en 8 april komen.
maar wat ik bedoel is dus hoe jullie weten dat er nieuwe aankomen en welke smaken.
Moet toch ergens info zijn?
begreep dat er eind 2012 ook een paar waren maar ook die zie ik niet in de store op internet.
Dus hoe komen jullie aan info over nieuwe smaken ..
En waar kopen jullie die dan?
Ik heb kopjes van 80ml voor de Espresso variant en 150ml voor de Lungo. Druk gewoon op de bijpassende knop zonder zelf instellen o.i.d. En verbaas me ook altijd over de wel erg weinig koffie van Espresso (glas voor helft vol klopt dan wel).quote:Op zaterdag 6 april 2013 13:33 schreef Ceased2Be het volgende:
Hier ook maar eens melden, we hebben nu sinds een paar weken de Citiz Red ter vervanging van ons oude koffiezetapparaat. Geweldig ding, maar af en toe zet hij maar een half bakkie espresso ipv de standaardhoeveelheid. Meer mensen die dit herkennen? Het lijkt compleet random te gaan.
ha ha ha dus het ligt niet aan mij, ik had het al heel snel, misschien is het gewoon een overpriced ding van slechte kwaliteit! maar wel reuze handigquote:Op zaterdag 6 april 2013 21:23 schreef Rewimo het volgende:
Ik spoel hem goed uit en droog hem af met een theedoek maar ook dan slijt uiteindelijk de binnenlaag
De slijtage komt niet alleen door het uitspoelen/afwassen, je kunt de coating ook beschadigen als je teveel over de bodem schraapt bij het uitlepelen.quote:Op zaterdag 6 april 2013 21:23 schreef Rewimo het volgende:
Ik spoel hem goed uit en droog hem af met een theedoek maar ook dan slijt uiteindelijk de binnenlaag
alleen, dat doe ik dus nooit!quote:Op zaterdag 6 april 2013 21:44 schreef Perenijsje het volgende:
[..]
De slijtage komt niet alleen door het uitspoelen/afwassen, je kunt de coating ook beschadigen als je teveel over de bodem schraapt bij het uitlepelen.
Dat doe ik ook niet.quote:Op zaterdag 6 april 2013 21:44 schreef Perenijsje het volgende:
De slijtage komt niet alleen door het uitspoelen/afwassen, je kunt de coating ook beschadigen als je teveel over de bodem schraapt bij het uitlepelen.
50 doosjes of 50 cupjes?quote:Op maandag 8 april 2013 13:46 schreef Lula het volgende:
Ik heb ze net besteld. Ze staan er dus nu wel op. Heb er maar gelijk van allebei 50 besteld en dan maar hopen dat de smaak bevalt. Had net een paar weken geleden al 200 cups besteld, maar wilde de limited edition toch niet aan me voorbij laten gaan.
50 cupjes en voor de rest maar aangevuld met mijn vaste smaken omdat ik te gierig ben om verzendkosten te betalen:-) Dus ik kan de komende maanden wel weer even voortquote:Op maandag 8 april 2013 16:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
50 doosjes of 50 cupjes?
Zelf 20 cupjes van iedere smaak (40 totaal dus), en eventueel later meer.
Net geproefd bij de Nespresso Boutique, erg lekker!
Alleen wie betaalt er 6,50 voor 12 van die koekjes?! Da's gewoon 50 cent voor vier kruimels koek...
Ik spoel hem af en dep hem droog met een keukenrol-papiertje.quote:Op zaterdag 6 april 2013 20:53 schreef Kimmie het volgende:
Even een vraag: hoe maak ik nu het beste de het melkopschuim apparaatje schoon aan de binnenkant?
Nee, nog standaard bruine...quote:
Ja, eigen domme schuld. Was al bij dat het maar 40 capsules waren, er was iemand voor me die had voor ruim 100 euriquote:
Mijn buurman doet dat standaard met de espresso's, gewoon als lungo geven. Smaakt gewoon prima (maar dat mag ik eigenlijk niet zeggen van de nespresso-maffiaquote:Op dinsdag 9 april 2013 11:43 schreef roos85 het volgende:
Zou ik de arpeggio als lungo kunnen serveren?
Dat het nog wel een beetje smaakt..
Okequote:Op dinsdag 9 april 2013 12:17 schreef Blik het volgende:
[..]
Mijn buurman doet dat standaard met de espresso's, gewoon als lungo geven. Smaakt gewoon prima[quote]
Wat een mazzel!!quote:Op woensdag 10 april 2013 13:39 schreef Deezertje het volgende:
Wat een TOP service bij Nespresso!Ben mijn Nespresso tasje met inhoud in de trein dankzij eigen domme fout verloren en had gebeld. Mag nu kosteloos nieuwe halen in de Boutique! (heb de bon nog wel)
Zal meteen nog maar een doosje halen om de omzetpijn te verzachten...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |