Op Hardshock moet Producert op de mainstage draaienquote:Op zaterdag 23 maart 2013 15:28 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Die mag van mij wel een standbeeld krijgen. En ook wel (minstens) een top-5 notatie van een ECHTE DJ-top 100, niet dat gare geval zoals we het nu kennen.
[..]
Nog leuker; gewoon Producert daar neerzetten, of een Venetian Snares, of Passenger of Shit. Benieuwd hoeveel mensen er omkomen tijdens de stormloop aan vluchtende mensen.
Paar jaar terug moest Manu Le Malin afsluiten in de early-tent op DeafQunt, de tent was in korte tijd bijna helemaal uitgestorven. Halverwege zijn set gaven Ominous & Sequence hem wat van hun eigen platen, oa wat oude terror. Was heel leuk setje voor een klein intiem publiek
Hé, niks tegen The Destroyerquote:Op zaterdag 23 maart 2013 18:45 schreef haakon het volgende:
[..]
Op Hardshock moet Producert op de mainstage draaien
Hopen dat hij moet afsluiten, maar ik ben bang dat The Destroyer met terror/speedcore gaat afsluiten.
Niets tegen die vent zelf. Maar wel tegen hersenloze (pardon my French) kankermuziek.quote:
ZEG, HEY! Wat is dat voor taalgebruik?!quote:Op zondag 24 maart 2013 11:47 schreef haakon het volgende:
[..]
Niets tegen die vent zelf. Maar wel tegen hersenloze (pardon my French) kankermuziek.
Nou ja zegquote:Op zondag 24 maart 2013 11:47 schreef haakon het volgende:
[..]
Niets tegen die vent zelf. Maar wel tegen hersenloze (pardon my French) kankermuziek.
Shit is undergroundquote:Op zondag 24 maart 2013 14:24 schreef HCFeestbeest het volgende:
Waarom de tering heb ik dit topic niet eerder gezien
Vooral omdat mensen het te simpel, voorspelbaar en eentonig vinden volgens mij. Kan zelf sommige frenchcore wel waarderen en toen ik het net ontdekte heb ik het erg veel geluisterd. Ging mij na een tijdje wel vervelenquote:Op zondag 24 maart 2013 17:14 schreef slvrbld het volgende:
Valt me altijd op dat heel veel mensen echt anti-Frenchcore zijn. Ben er zelf ook niet echt weg van, maar vanwaar die enorme haat eigenlijk? Vanwege o.a. die bagger waar Dr Peacock om bekend staat?
Dit is het betere werk ja! lekker tempoquote:Op zondag 24 maart 2013 13:46 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Ben niet echt bekend met de muziek van meneer destroyer, maar vind dit wel een leuken plaat
Ik heb er ook wel een tijdje naar geluisterd, maar er wordt gewoon teveel eentonige en ongeïnspireerde meuk uitgebracht.quote:Op zondag 24 maart 2013 17:14 schreef slvrbld het volgende:
Valt me altijd op dat heel veel mensen echt anti-Frenchcore zijn. Ben er zelf ook niet echt weg van, maar vanwaar die enorme haat eigenlijk? Vanwege o.a. die bagger waar Dr Peacock om bekend staat?
quote:
Ik vind het ook wel tof om te horen, al ben ik er niet echt in thuis verder, of zet het ook niet echt snel uit mezelf op.. Heb wel paar mixjes van Mark N / Overcast met de nodige ouwe hiphop, al dan niet bewerkt door Mark. Zeker wel tof! Die 3 PM cd van m is ook zeker wel lekker!quote:Op maandag 25 maart 2013 17:26 schreef haakon het volgende:
Veel oldschool hiphop vind ik wel vet en meneer Klapkaak van hier ook
Deze hoor ik nog steeds terugkomen in setsquote:Op maandag 25 maart 2013 22:12 schreef VRIDZ het volgende:
Frenchcore was paar jaar terug al hype, nu nog steeds dan dus? Ik vind/vond het wel leuk, maar er is idd een zware overkill aan slechte producties geweest. Doe mij maar de oudere Radium / Androgyn Network plaatjes!
Doe mij de Mammoth edit maarquote:Of het toffe E-man van Micropoint, leuk gebruik van sample, en plaat is van midden jaren 90 ergens
*1996 zie ik op het label*
Die is ook wel leuk ja, maar als je 'opgegroeid' bent met het origineel..quote:
Wat was dat één uur lang knallen op Frenchcore S'il Vous Plaît part 4 op 2 maart met Romsquote:Op maandag 25 maart 2013 22:58 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Ik heb ook een zwak voor de vage tribe/frenchcore van romsBriljante muziek voor op een feestje
![]()
Ja kom lekker superieur doen met die UKcrossbreedhipsterfagwannabedrumnbass ellende van prodjoes-kun-desu&co <3333quote:Op zondag 24 maart 2013 18:12 schreef haakon het volgende:
[..]
Ik heb er ook wel een tijdje naar geluisterd, maar er wordt gewoon teveel eentonige en ongeïnspireerde meuk uitgebracht.
Er is echt nog wel vette frenchcore. Helaas heel, heeeeel weinig.
Dr. Peacock en de rest van de Nederlandse 'frenchcore' is gewoon pure bagger.
The Sickest Squad van vroeger en Progamers maken wel vette frenchcore, vind ik.
The Speed Freak lijkt af en toe op frenchcore, maar heeft veel meer zijn eigen stijl. En dat vind ik dan wel weer echt vet.
Nee, doe mij maar muziek met een beetje inhoud en waar over na is gedacht.
Groeten van Frans
Mutante heeft vanaf begin april weer een europese tour, staat op diverse (grote) feesten in NL. Heb hem eind oktober vorig jaar eindelijk een keer mogen aanschouwen, wat een eindbaas. M.i. steekt hij met kop en schouders boven andere frenchcore artiesten uit, een klasse appart. Daarnaast is zijn oude werk (terror/speedcore) ook zeer gedegen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 00:02 schreef Zwappel het volgende:
[..]
Ja kom lekker superieur doen met die UKcrossbreedhipsterfagwannabedrumnbass ellende van prodjoes-kun-desu&co <3333
Nee die frenchcore hype brengt wel veel slechte meuk mee inderdaad, maar ik vind die crossbreed hype nog 10x erger. Ik weet tegenwoordig niet eens meer of ik in een industrial area ook wel echt industrial ga horen. Frenchcore heeft nog een lekker hakbaar hardcore ritme, die bij crossbreed telkens wegvalt.. Ik vind dat dus echt verschrikkelijk terwijl ik echt een DNB liefhebber ben in hart en nieren![]()
En eerlijk, Dr Peacock heeft wel originele samples die je niet vaak hoort, ik vind het ook wel vet bijv;
Maar die oude sound zoals Radium dat deed mist wel, alleen Mutante is wel erg baas maar die draait helaas erg weinig volgens mij.
Ik heb die plaat nog... de rest is vieze terrorquote:
Keek ff op discogs, die plaat is aardig wat geld waard zo te zienquote:Op dinsdag 26 maart 2013 08:05 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Ik heb die plaat nog... de rest is vieze terror
Ik moest lachenquote:Op dinsdag 26 maart 2013 00:02 schreef Zwappel het volgende:
UKcrossbreedhipsterfagwannabedrumnbass ellende van prodjoes-kun-desu&co <3333
Ik doe m´n best.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 00:02 schreef Zwappel het volgende:
[..]
Ja kom lekker superieur doen met die UKcrossbreedhipsterfagwannabedrumnbass ellende van prodjoes-kun-desu&co <3333
Nee die frenchcore hype brengt wel veel slechte meuk mee inderdaad, maar ik vind die crossbreed hype nog 10x erger. Ik weet tegenwoordig niet eens meer of ik in een industrial area ook wel echt industrial ga horen. Frenchcore heeft nog een lekker hakbaar hardcore ritme, die bij crossbreed telkens wegvalt.. Ik vind dat dus echt verschrikkelijk terwijl ik echt een DNB liefhebber ben in hart en nieren![]()
Ja op partyflock zit het echt vol met debielen die het helemaal de hemel in prijzen, en niet eens meer weten wat DNB is, stoor me er verschrikkelijk aanquote:Op dinsdag 26 maart 2013 09:48 schreef haakon het volgende:
[..]
Ik doe m´n best.
Er wordt ook genoeg ´crossbreed´ uitgebracht wat helemaal geen crossbreed is, hoor.
Hardcore met een snare inderdaad. Maar je weet echt wel of je industrial gaat horen als je naar de artiesten kijkt die draaien. Iets beter opletten dus.
En als je de nummers kent weet je ook wel wanneer je kunt hakken en wanneer niet.
I rest my kees.
Dat is dus precies wat ik bedoel met 'hardcore met een snare'.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 11:09 schreef Zwappel het volgende:
Dit is het enige crossbreed-achtige nummer wat ik wel vet vind, omdat het ook lekker doorrolt en flink nagalmt. Maar het kan ook hardcore met een snare zijn wat je zelf al zei:
Daar komt ook nog bij dat Lowroller zich als een arrogant jochie is gaan gedragen op het moment dat hij meer boekingen kreeg.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:30 schreef Zwappel het volgende:
Een setje TOA kan ik altijd wel van genieten, die hebben er ook echt gewoon verstand van. Maar van die badapen als Lowroller etc nietThanks voor de tip trouwens, zal eens op z'n site kijken.
Wtf echt?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 20:07 schreef N22 het volgende:
[..]
Daar komt ook nog bij dat Lowroller zich als een arrogant jochie is gaan gedragen op het moment dat hij meer boekingen kreeg.
Heb hem toevallig geliked op Facebook, hele tijd statussen als/met de strekking "haters are just people that are jealous of you and how succeful you are"![]()
M.i. is zijn 'crossbreed' een grotere hype dan frenchcore.
Daarnaast heeft hij diverse malen de fans van zijn D-tox alter ego (=bazen frenchcore), mij incluis, practisch in het gezicht gespuugd. Je fans uitmaken voor bekrompen heroïnejunks zonder muzieksmaak en zulks soort onzin. Prima dat je je ergens anders op richt en frenchcore achter je laat, maar belachelijk dat je je dan zonder aanleiding zo gaat gedragen tegen een scène die je jaren heeft omarmd.
Dat is hij zeker, lachwekkend af en toe. De roem is echt naar z'n kop gestegen, als je het roem mag noemen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 20:15 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Heb hem nooit op fb gevolgd, maar ik heb inderdaad vaak gehoord dat hij weer arrogant zat te doen op de sociale media
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 11:40 schreef haakon het volgende:
Dat is dus precies wat ik bedoel met 'hardcore met een snare'.
Dit is helemaal geen crossbreed.
Lowroller maakt ook veel hardcore+snare en noemt het ook crossbreed, terwijl het volgens de mannen van TOA geen crossbreed is. En zij weten, want zij zijn er mee gekomen.
Op Partyflock en volgens mij op de TOA site staat ook nog een paar keer heel duidelijk uitgelegd wat voor DJ Hidden crossbreed nou inhoudt.
Het gaat steeds meer achteruit met die gast... heb bijna medelijden met hem.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 20:07 schreef N22 het volgende:
[..]
Daar komt ook nog bij dat Lowroller zich als een arrogant jochie is gaan gedragen op het moment dat hij meer boekingen kreeg.
Heb hem toevallig geliked op Facebook, hele tijd statussen als/met de strekking "haters are just people that are jealous of you and how succeful you are"![]()
M.i. is zijn 'crossbreed' een grotere hype dan frenchcore.
Daarnaast heeft hij diverse malen de fans van zijn D-tox alter ego (=bazen frenchcore), mij incluis, practisch in het gezicht gespuugd. Je fans uitmaken voor bekrompen heroïnejunks zonder muzieksmaak en zulks soort onzin. Prima dat je je ergens anders op richt en frenchcore achter je laat, maar belachelijk dat je je dan zonder aanleiding zo gaat gedragen tegen een scène die je jaren heeft omarmd.
Dit is trouwens wel heel letterlijk hardcore met een snare.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 11:09 schreef Zwappel het volgende:
Dit is het enige crossbreed-achtige nummer wat ik wel vet vind, omdat het ook lekker doorrolt en flink nagalmt. Maar het kan ook hardcore met een snare zijn wat je zelf al zei:
Ja ziet er goed uit, alleen mij een beetje TE verquote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:51 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Dit gaat fucking dik worden, wie wil er mee?
https://www.facebook.com/(...)t=plan_mall_activity
Mindustries, DJ Producert en meer op een brute locatie
Ah thx! Wist niet pcies welke 't wasquote:
Vetjesquote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:51 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Dit gaat fucking dik worden, wie wil er mee?
https://www.facebook.com/(...)t=plan_mall_activity
Mindustries, DJ Producert en meer op een brute locatie
Och valt wel mee toch, ga zelf ook regelmatig naar de andere kant van t landquote:Op vrijdag 29 maart 2013 20:38 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Ja ziet er goed uit, alleen mij een beetje TE verZag dat Afhaakon wel ging
[..]
Ah thx! Wist niet pcies welke 't was
<3
OH MIJN GOD DIE LU VAN PRSPCT XL 17
Sei2ure
The DJ Producer
The Outside Agency
![]()
![]()
Haha ja ik vind ver reizen niet erg, maar dat is mij toch wel iets te hoorquote:Op zaterdag 30 maart 2013 01:00 schreef em-dee-em-aa het volgende:
[..]
Och valt wel mee toch, ga zelf ook regelmatig naar de andere kant van t land
Dees is voor mij gelukkig wel dichtbij
Ik reis zo vaak het hele land rond. En dan noemt ie mij afhakerquote:Op vrijdag 29 maart 2013 20:38 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Ja ziet er goed uit, alleen mij een beetje TE verZag dat Afhaakon wel ging
[..]
Ah thx! Wist niet pcies welke 't was
<3
OH MIJN GOD DIE LU VAN PRSPCT XL 17
Sei2ure
The DJ Producer
The Outside Agency
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 13:13 schreef haakon het volgende:
[..]
Ik reis zo vaak het hele land rond. En dan noemt ie mij afhaker
Godverdommequote:Op woensdag 3 april 2013 01:38 schreef N22 het volgende:
Ik ga al 5 minuten stuk hier![]()
![]()
Simpel, doch geniaal.
Die is al zo oud als het heelal dat filmpje.quote:Op woensdag 3 april 2013 01:38 schreef N22 het volgende:
Ik ga al 5 minuten stuk hier![]()
![]()
Simpel, doch geniaal.
Ohquote:Op woensdag 3 april 2013 20:20 schreef RadioSlut het volgende:
[..]
Die is al zo oud als het heelal dat filmpje.
Wel geniaal idd.
Ziet er goed uit!quote:Op vrijdag 5 april 2013 12:51 schreef hardcoregek het volgende:
https://soundcloud.com/bo(...)d-mix-washingmachine
Aardig mixje met beste nummers!
Veel plezier!quote:Op zaterdag 6 april 2013 16:47 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Vanavond naar de rustgevende geluiden van bryan fury, dither en een hoop andere onbekende lui luisteren![]()
15 is mijn favoriet.quote:1. USAO - Boku
2. Shingo DJ - Disconnect
3. RoughSketch - No More Loop
4. DJ Plague - Terror In Your Mind (RoughSketch Remix)
5. Noizenecio - Atomic Storm
6. DJ Myosuke - Micro Majesty (RoughSketch Remix)
7. nnn - Another
8. RoughSketch vs Teranoid - Neodelic
9. Quil - Katharsis
10. RoughSketch - Fake Star
11. nnn - stoop
12. The Dope-X & Komarovski - Milli Motherfucker (RoughSketch & Quil Remix)
13. DJ Genki feat. Yukacco - song... (DJ 490 Remix)
14. kenta-v.e.z. - wE AiN't
15. RoughSketch - Mekuso Hanakuso
16. DJ Sharpnel - Bazzsteps Get Bass (RoughSketch Remix)
Ik baal zo dat ik niet kan, geen Mark N. met een super dikke Bloody Fist/Deadgirl set.quote:Op maandag 8 april 2013 13:50 schreef RadioSlut het volgende:
ZO
Ticket voor hardshock binnen.
Nu hopen dat mijn treinabonnement goed wordt verwerkt.
Veelal komen BF samples van de rap groep genaamd Geto Boys.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:12 schreef VRIDZ het volgende:
Ik vind het ook wel tof om te horen, al ben ik er niet echt in thuis verder, of zet het ook niet echt snel uit mezelf op.. Heb wel paar mixjes van Mark N / Overcast met de nodige ouwe hiphop, al dan niet bewerkt door Mark. Zeker wel tof! Die 3 PM cd van m is ook zeker wel lekker!
Het betere werk jaquote:Op maandag 1 april 2013 23:13 schreef hardcoregek het volgende:
Ik mis een beetje de ouwe UK Hardcore klappers, lekker droog snel en relaxte breaks. Ouwe Deathchant, of ik zoek natuurlijk niet goed. Hoe wel producer afgelopen jaar er nog een uit zn mouw heeft geschud
Ik weet niet hoe oud je bent / hoe bekend je bent met oudere platen, maar ik kan je Cenobite / Mokum / Ruffneck-labels ten zeerste aanraden, het betere (en ook wel wat bekendere) spul van vroeger, hun tijd vooruit (met name Cenobite, en Ruffneck ook wel). Shockwave is ook wel leuk, als je van lompe snelle Duitse terror houdtquote:Op woensdag 3 april 2013 21:52 schreef N22 het volgende:
[..]
Oh![]()
Die opbouw in oude nummers is zo fijn, heel 'gelaagd' als het ware. Dat hoor je tegenwoordig niet veel meer (in mainstream zeker). Ook veel meer continue ragwerk i.p.v. cheesy intro-deuntje-break-deuntje met kick-break-outro.
Begin de laatste maanden early steeds meer te waarderen, mainstream spreekt me niet meer zo aan, daarnaast komt er m.i. de laatste 2 jaar weinig goede mainstream uit.
Gedownload en vluchtig doorheen geskipt.. snel energiek werk is altijd welkom hier, doet t altijd goed in mn autootjequote:Op vrijdag 5 april 2013 12:51 schreef hardcoregek het volgende:
https://soundcloud.com/bo(...)d-mix-washingmachine
Aardig mixje met beste nummers!
Help me ff herinneren of k ook nog kaartje mot kopen of niet.. P.O.R.N. is die avond ook.. Nog nooit geweest.. Mja merendeel van die line-up zegt me niet zoveel, zal wel meer voor de echte terror/speedcore-liefhebbers zijn.quote:Op maandag 8 april 2013 13:50 schreef RadioSlut het volgende:
ZO
Ticket voor hardshock binnen.
Nu hopen dat mijn treinabonnement goed wordt verwerkt.
Probeer het 5 mei opnieuw in Wageningen, is t nog gratis ookquote:Op maandag 8 april 2013 15:07 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Ik baal zo dat ik niet kan, geen Mark N. met een super dikke Bloody Fist/Deadgirl set.
Ik geloof je meteen als je t zegt, ik heb er de ballen verstand vanquote:Op maandag 8 april 2013 15:09 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Veelal komen BF samples van de rap groep genaamd Geto Boys.
Ik ben 20 lentes jongquote:Op maandag 8 april 2013 22:28 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe oud je bent / hoe bekend je bent met oudere platen, maar ik kan je Cenobite / Mokum / Ruffneck-labels ten zeerste aanraden, het betere (en ook wel wat bekendere) spul van vroeger, hun tijd vooruit (met name Cenobite, en Ruffneck ook wel). Shockwave is ook wel leuk, als je van lompe snelle Duitse terror houdt
Ik denk dat ik onderhand ook wel 90% van de early platen ken nu..quote:Op maandag 8 april 2013 23:12 schreef N22 het volgende:
[..]
Ik ben 20 lentes jongBedankt voor de tips ! Cenobite kende ik al (vaagjes). Ben zeker een fan van (early) terror (Bloody Fist platen
)
* N22 start de zoekmachine op*
Ja ik zou sowieso gaan, beste festivallineup die ik ooit gezien heb tot nu toe.quote:Op maandag 8 april 2013 22:28 schreef VRIDZ het volgende:
Help me ff herinneren of k ook nog kaartje mot kopen of niet.. P.O.R.N. is die avond ook.. Nog nooit geweest.. Mja merendeel van die line-up zegt me niet zoveel, zal wel meer voor de echte terror/speedcore-liefhebbers zijn.
Thanksquote:Op maandag 8 april 2013 23:37 schreef Zwappel het volgende:
[..]
Ik denk dat ik onderhand ook wel 90% van de early platen ken nu..
Als je nog vette tracks/mixjes zoekt kan ik Frantic Freak's soundcloud wel aanraden.
https://soundcloud.com/frantic-freak
Echt een baas op het gebied van underground early platen samenvoegen tot heerlijke sets.
Ook Twins Artcore is gaaf, die produceren tracks maar met voornamelijk early beats en samples.
Voorbeeld:
Zoals Vridz al zegt, Ruffneck, Cenobite en Mokum labels hebben de vetste platen op hun naam staan.
Wat artiesten die nog mixjes maken op dat gebied:
Frantic Freak
Xearo
Da Machinery
Miss Zelda
Ruffneck
Predator
Painbringer
The Twins Artcore
En dit kanaal op YouTube heeft er heel veel bazentracks op staan:
https://www.youtube.com/user/valk82
Ben ik ook van plan. Mark is mijn legende.quote:Op maandag 8 april 2013 22:28 schreef VRIDZ het volgende:
Probeer het 5 mei opnieuw in Wageningen, is t nog gratis ook
Ik wel, Bloody Fist is, naast Ruffneck, "mijn" label. De 2 labels waar ik het meeste verstand van heb.quote:Op maandag 8 april 2013 22:28 schreef VRIDZ het volgende:
Ik geloof je meteen als je t zegt, ik heb er de ballen verstand van
Nooit, valt nog zoveel te ontdekken.quote:Op maandag 8 april 2013 23:37 schreef Zwappel het volgende:
Ik denk dat ik onderhand ook wel 90% van de early platen ken nu..
Zou je denken dat er nog zoveel onontdekte goede early is dan?quote:Op dinsdag 9 april 2013 11:43 schreef porsche1 het volgende:
Da Machinery is niet veel aan, ben bij zijn eerste optreden geweest. Vond er helemaal niets aan.
Xearo daar in tegen.
En The Twins ookHele aardige gasten.
TWAH early line-up gezien?![]()
Meer dan genoeg, zowel early hardcore als early terror. Dagelijks ontdek ik nog nieuwe dingen. Dingen die je niet verwacht tot tracks die zijn uitgebracht op een label waar maar 1 plaat op staat.quote:Op dinsdag 9 april 2013 11:48 schreef Zwappel het volgende:
Zou je denken dat er nog zoveel onontdekte goede early is dan?
En wat is twah?
Ja ik ook nog wel, maar ik denk dat er nu niet heel veel vets meer te ontdekken valt :pquote:Op dinsdag 9 april 2013 11:52 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Meer dan genoeg, zowel early hardcore als early terror. Dagelijks ontdek ik nog nieuwe dingen. Dingen die je niet verwacht tot tracks die zijn uitgebracht op een label waar maar 1 plaat op staat.
Together We Are Hardcore.
Holy shitquote:Op dinsdag 9 april 2013 11:59 schreef porsche1 het volgende:
[..]
https://partyflock.nl/party/239761:Together_we_are_Hardcore.html
Toen kwamen wij net binnen tijdens Life, Blood, Pain, Deathquote:Op dinsdag 9 april 2013 16:39 schreef fathank het volgende:
Ik weet nog D-Passion vs Ophidian op Dominator Main Stage om 14:00 smiddags ofzo. FF een stukje muzikale opvoeding midden op de dag
https://soundcloud.com/hkv/akira-thunderdome-the-finalquote:
https://soundcloud.com/hi(...)indbazen-q-base-2011quote:Op dinsdag 9 april 2013 18:12 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
tips voor setjes met uptempo doorknallende UK vol breaks en chaos?
You're welcomequote:Op maandag 8 april 2013 23:12 schreef N22 het volgende:
[..]
Ik ben 20 lentes jongBedankt voor de tips ! Cenobite kende ik al (vaagjes). Ben zeker een fan van (early) terror (Bloody Fist platen
)
* N22 start de zoekmachine op*
Heb het nog niet precies gezien, ook de timetable niet.. maar dat is meestal funest met veel leuke namen op de line-up, grote kans dat ze tegelijk moeten draaien waardoor je ze nog niet mee kan maken (been there done that)quote:Op maandag 8 april 2013 23:39 schreef Zwappel het volgende:
[..]
Ja ik zou sowieso gaan, beste festivallineup die ik ooit gezien heb tot nu toe.
Allemaal kwaliteits DJs in elke area, echt de moeite waard denk ik. Beetje voor de liefhebber, net als Pandemonium.
Het verbaasde mij hoeveel onbekend spul me om de oren vloog tijdens beide edities van Icon met Frantic Freak! Oke, de laatste jaren ben ik ook niet echt actief bezig geweest met (early) hardcore op te zoeken / me er in te verdiepen, maar alsnog..quote:Op dinsdag 9 april 2013 11:54 schreef Zwappel het volgende:
[..]
Ja ik ook nog wel, maar ik denk dat er nu niet heel veel vets meer te ontdekken valt :p
Letterlijk alle tracks die ik tot nu toe heb gehoord ken ik ook wel bij naam
Link voor dat feest?
Dank je, maar die had ik ondertussen al, volgens mij zelfs via dit topicquote:Op dinsdag 9 april 2013 18:08 schreef hardcoregek het volgende:
[..]
https://soundcloud.com/hkv/akira-thunderdome-the-final
Heb er de nodige op mn PC staan, door de jaren bij elkaar gesprokkeld. Ook de nodige mixen die ik van 'amateur'-DJ's van het forum op PF heb binnen gehaald, zit soms erg leuk spul tussen! Kan wel keertje wat namen doorgeven van dj's / mixtitels, voor zover ze nog downloadbaar zijn..quote:Op dinsdag 9 april 2013 18:12 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Heeft er hier nog iemand verder tips voor setjes met uptempo doorknallende UK vol breaks en chaos?
Eerste keer dat ik die op een feest hoorde.quote:Op dinsdag 9 april 2013 18:08 schreef hardcoregek het volgende:
1 Nasenbluten - Concrete Compressor (Remix), Mouse Records
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |