En hebben de psycholoog en de diėtiste inspraak of je geopereerd wordt.quote:Op donderdag 2 mei 2013 17:34 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Oke, in het MCL doen ze dat soort dingen niet van tevoren.
Dat is normaal.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 10:10 schreef Wildervankstertje het volgende:
Gisteren bloed laten prikken in het MCL. Moet gewoon 3 weken wachten op de uitslag, wel erg lang vind ik.
Ja maar de gesprekken met die 2 stellen ook helemaal niks voor. Ken iemand die gewoon liegend de screening door is gekomen. Beweren dat ze een gezond voedingspatroon had terwijl ze tot aan pré-dieet aan toe iedere dag pakken gevulde koeken naar binnen werkte. Denk dat er nog wel weer meer zijn die liegend de screening door komen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 10:42 schreef McLaura het volgende:
[..]
En hebben de psycholoog en de diėtiste inspraak of je geopereerd wordt.
Maar we weten allemaal dat dik zijn niet komt van de lucht die je inademt, dus die mensen zullen toch ook wel enig voorbehoud inbouwen in het verhaal dat mensen tijdens de screening vertellen?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 10:51 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Ja maar de gesprekken met die 2 stellen ook helemaal niks voor. Ken iemand die gewoon liegend de screening door is gekomen. Beweren dat ze een gezond voedingspatroon had terwijl ze tot aan pré-dieet aan toe iedere dag pakken gevulde koeken naar binnen werkte. Denk dat er nog wel weer meer zijn die liegend de screening door komen.
Iemand die iedere dag heel veel ongezonde dingen eet en daardoor aankomt zou (vind ik) eerst eens moeten proberen daarmee te stoppen en dan te zien of hij/zij dan afvalt. Degene waarover ik het heb heeft niets geprobeerd. Liep wel bij diėtist 2 jaar lang maar heeft nooit de adviezen van hem opgevolgd, maar beweerd van wel.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 10:52 schreef Mirjam het volgende:
[..]
Maar we weten allemaal dat dik zijn niet komt van de lucht die je inademt, dus die mensen zullen toch ook wel enig voorbehoud inbouwen in het verhaal dat mensen tijdens de screening vertellen?
Als je iedere dag pakken gevulde koeken naar binnen werkt maar verder geen echt probleem hebt, is dat toch prima..?
Soms denken mensen dat ze er alles aan doen, terwijl de rest ziet dat dat niet zo is. Daar doe je niks aan, denk ik.En als een operatie dan toch een prima oplossing is omdat de regels dan wel gevolgd worden, denk ik, ach, dan moet het maar zo.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 11:02 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Iemand die iedere dag heel veel ongezonde dingen eet en daardoor aankomt zou (vind ik) eerst eens moeten proberen daarmee te stoppen en dan te zien of hij/zij dan afvalt. Degene waarover ik het heb heeft niets geprobeerd. Liep wel bij diėtist 2 jaar lang maar heeft nooit de adviezen van hem opgevolgd, maar beweerd van wel.
Deze persoon heeft het zelf verteld wat zij allemaal deed om af te vallen, 3 weken een shake dieet en verder niks. Ze had een tv programma gezien over maagverkleiningen en had toen zoiets van: Dat laat ik doen, lekker makkelijk want sporten en dieet heb ik geen zin in als het ook op een makkelijke manier kan. Waren haar eigen woorden. Ze gaf ook gewoon toe dat ze te lui was om gezond te koken, broodjes te smeren in plaats van gevulde koeken als lunch te nemen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 11:13 schreef Troel het volgende:
Maar echt, hoe goed kan jij in het leven van iemand anders kijken. Heb je 24 uur met die persoon samen geleefd?
Ik bedoel, proberen te stoppen is echt iets heel anders dan stoppen. En soms hebben mensen gewoon hulp nodig omdat ze het echt niet kunnen, ook al proberen ze het wel. Ik vind je wel heel erg veroordelend
Dan heeft ze dus blijkbaar toch wat gedaan, namelijk 3 weken een shake dieetquote:Op dinsdag 28 mei 2013 11:18 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Deze persoon heeft het zelf verteld wat zij allemaal deed om af te vallen, 3 weken een shake dieet en verder niks. Ze had een tv programma gezien over maagverkleiningen en had toen zoiets van: Dat laat ik doen, lekker makkelijk want sporten en dieet heb ik geen zin in als het ook op een makkelijke manier kan. Waren haar eigen woorden.
Ja 3 weken shake dieet, wat ook niet helpt op de langere termijn. Weten veel mensen inmiddels alles wel van. Ben zelf ook aan de Modifast geweest, de kilo's vlogen eraf maar bij het afbouwen naar normaal gezond eten kwamen ze er net zo snel weer aan.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 11:19 schreef Troel het volgende:
[..]
Dan heeft ze dus blijkbaar toch wat gedaan, namelijk 3 weken een shake dieet
Overigens tegenwoordig een erg leuke reclame op de radio van Atkins repen. Je neemt een gezonde maaltijd en dan een lekkere Atkins reep. Ha, dus die repen zijn niet gezond, goed om te weten
Zoals de vrouw uit onderstaan artikel, die heeft zichzelf na haar gbp dood gegeten. Afschuwelijk, snap niet dat iemand zoiets voor elkaar krijgt. Die is gewoon blijven proppen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 11:36 schreef Troel het volgende:
Overigens, ik ben zeer zeker van mening dat niet iedereen ervoor in aanmerking zou moeten komen, maar hey, ik zit niet in zo'n commissie
Spannend...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:43 schreef flugeltje het volgende:
Nou screening achter de rug, 12 juni krijg ik de uitslag... internist en psycholoog zijn in principe wel akkoord, dietiste weet ik niet en die was ook erg kritisch dus ik knijp 'm nog wel een beetje....
spannend!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:25 schreef lisa het volgende:
Ik heb mijn oproep binnen. Ik word 14 juni geopereerd!! Begint wel spannend te worden nu.
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:21 schreef flugeltje het volgende:
Ik sproeide trouwens nog wat melk over de internist heen toen ze m'n borsten controleerde
Gewoon m'n borsten, uitgebreid lichamelijk onderzoek... Ze heeft ook m'n klieren goed nagevoeld en dergelijke..quote:
Oeh, dat is best snel al!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:25 schreef lisa het volgende:
Ik heb mijn oproep binnen. Ik word 14 juni geopereerd!! Begint wel spannend te worden nu.
Bij mij meette ze enkel m'n omtrek, checkte hart en longen en of ik geen vocht vasthieldquote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:23 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Gewoon m'n borsten, uitgebreid lichamelijk onderzoek... Ze heeft ook m'n klieren goed nagevoeld en dergelijke..
Dat inderdaad ook allemaal... Heb ook een hartfilmpje en longfunctietest gehad...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:25 schreef Mirjam het volgende:
[..]
Bij mij meette ze enkel m'n omtrek, checkte hart en longen en of ik geen vocht vasthield
Bij mij was het ff luisteren en klaar, zo zie je maar wat een verschillen er zijnquote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:25 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat inderdaad ook allemaal... Heb ook een hartfilmpje en longfunctietest gehad...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |