Inderdaad, het gebrek aan vastigheid is echt waardeloos. En op mijn bijbaantje kan ik alsnog kilometers trappen. (alleen in busjesquote:Op donderdag 21 maart 2013 12:01 schreef Rubenr3 het volgende:
Dat is ook de reden dat ik mijn baantje bij de Gamma er mooi bij houd, Easyway is hartstikke leuk maar die onzekerheid qua uren blijft vervelend.
Breda wordt voorgetrokkenquote:Op donderdag 21 maart 2013 14:14 schreef zazzel het volgende:
Hier in breda is er werk zat anders.. Ik word eigelijk altijd wel gebeld als ik een hele dag beschikbaar ben
hoe de fok doe je dat. geen studie?quote:Op donderdag 21 maart 2013 11:56 schreef CaptainCookie het volgende:
Ik sta deze maand al op 120 uur voor AR
Anders bij je beschikbaarheid zetten dat je graag wil werken, kan helpen.quote:Op donderdag 21 maart 2013 17:50 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
En morgen weer niks. Hele week volledig beschikbaar geweest en gewoon helemaal niks![]()
Nu toch maar eens opzoek naar iets anders, maar vindt maar eens wat..
Er vertrekken dan ook niet zo veel ritten vanaf daar in de buurt.quote:Op donderdag 21 maart 2013 18:15 schreef Rubenr3 het volgende:
Ik heb vanuit regio Leeuwarden wel eens 3 weken geen enkele rit gehad, dan ga je toch echt twijfelen of je het werk nog wel zo leuk vindt..
Laat mij maar lekker zelf schakelen plus dat het zo'n haperige automaat is, niet zo erg als bij citroen maar ook lang niet zo goed als een dsg.quote:Op donderdag 21 maart 2013 19:33 schreef Pizzabodem het volgende:
Helaas een automaat? In zo'n lompe, Amerikaanse bak hoort toch gewoon een automaat?
Ik vind bestelbusjes vaak wel leuk rijden, mits er wat vermogen in ligt. Je zit fijn hoog en de versnellingen zijn heerlijk kortquote:Op donderdag 21 maart 2013 16:55 schreef MG_13 het volgende:
Morgen eindelijk weer eens werken.
Almere - Groningen in een Ford Focus
Leeuwarden - Almere in een VW Transporter.
Dit wordt dit keer echt m'n eerste bestelbusrit. Tot nu toe heb ik een keer een caddy gehad en een Transit, maar niet die bus, maar ook zo'n caddy-achtige.
Nissan Sunny/Almeraquote:Op donderdag 21 maart 2013 21:31 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Hebben jullie nog tips voor een auto van ongeveer ¤2.500,-? Ik ben een beetje aan het rondkijken naar mijn eerste auto. Voor woon-werkverkeer neem ik bijna altijd de trein, heel veel kilometers zal ik dus niet maken. Betrouwbaarheid en lage maandelijkse kosten zijn voor mij het belangrijkst, uiterlijk maakt niet zoveel uit, zolang het model niet te vrouwelijk is (Cuore bijv.). Het liefst niet te oude (2001+). Ik zat zelf te de denken aan een Japanse auto als een Colt of een Swift (modelletje Karst Tates). Ouwelullenbakken, maar ze staan wel bekend als betrouwbaar en de kans is groot dat de vorige eigenaar geen racemonster is geweest.
Aan de Almera heb ik gedacht, maar volgens mij zijn die qua verbruik en gewicht niet erg gunstig.quote:
Moest je die rijden voor EW? Best vette bak!quote:Op donderdag 21 maart 2013 20:22 schreef Daantke het volgende:
[..]
Ik vind bestelbusjes vaak wel leuk rijden, mits er wat vermogen in ligt. Je zit fijn hoog en de versnellingen zijn heerlijk kort
Foto van maandag:
[ afbeelding ]
Als ik je een tip mag geven:quote:Op donderdag 21 maart 2013 21:31 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Hebben jullie nog tips voor een auto van ongeveer ¤2.500,-?
Zit je nog in Groningen? Kunnen binnenkort wel even stukje proefrijden.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 00:10 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Geen idee hoe zo'n ding rijdt, had me er nog niet echt in verdiept. Maar de Alto is inderdaad een serieuze optie. Goedkoop en betrouwbaar, al heb je met een Swift of een Colt wel iets meer auto.
Dat is leuk, maar daarmee zit je natuurlijk wel weer in een hogere schaal qua wegenbelasting en verzekering. Als je het kunt betalen, prima.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 00:10 schreef Fiorano het volgende:
Neem een citroen xsara. Heb ehm zelf gekocht voor 2250 met airco en cruise control. Destijds stond er 125.000 op de teller nu bijna 160.000. Nooit problemen mee gehad. 30 p maand belasting en 50 verzekering.
Ja, ik woon nog in Groningen. Proefrijden lijkt me een leuk idee, is echter geen haast bij. Ik heb nu een tijdelijke baan, als ik weet dat ik langer mag blijven ga ik een autootje aanschaffen.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 00:12 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Zit je nog in Groningen? Kunnen binnenkort wel even stukje proefrijden.![]()
Met de Swift heb je inderdaad iets meer optie, maar die is ook geliefder onder jongeren aangezien het blok makkelijk aan te passen is naar de prestaties van een 1.3 GTI. Is dus sneller afgeragd.
yes, mooie rit! Daarna 5 touring terug, ook niet verkeerd.quote:Op donderdag 21 maart 2013 22:36 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Moest je die rijden voor EW? Best vette bak!
Nou ja, wat je doen moet is een vergelijking maken. Kijken hoeveel km's je denkt te rijden en dan kijken wat je per auto per maand kwijt bent aan verzekering en wegenbelasting. Dan ga je kijken wat je er voor over hebt.quote:
Wijze bakken zijn dat inderdaad! Ik heb zelf een oude mercedes w123 type. 2,8 liter 6 cilinderquote:Op vrijdag 22 maart 2013 10:30 schreef Babananana het volgende:
Als de oldtimer regeling blijft gaat ik op termijn zoeken naar een mooie tweede generatie BMW 5-serie. Zonder MRB kan je ineens heel wat betere auto's uitkiezen dan die gebakjes!
[ afbeelding ]
Kwijl...
Op LPG dan, hoop ik voor jequote:Op vrijdag 22 maart 2013 10:38 schreef zazzel het volgende:
[..]
Wijze bakken zijn dat inderdaad! Ik heb zelf een oude mercedes w123 type. 2,8 liter 6 cilinder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |