abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_124048015

De hardstyle liefhebbers onder ons O+
Eric_thumb.jpgStewie.gifTwitter_photol.jpgUntitled-2.gifUntitled-6.gifcartmanmisslopez.jpgfok_usericon1.gifenzyme2.jpgavatar.gifRhSBQs_50.gifkrustyFok.jpgdj_party.gifbovendasboot.jpg2ecg8du.giffok.pngFOKApples.jpgsunshine.jpgWGAF.gif161372.giffok4.gifDSC00840.mini.jpg35085n7.jpg2hhdcup.pngrsz_baron.jpgWariokleur.jpg29fcpr4.jpg.pngr.png1077788_small.gifAlphaverb.jpgavatar_2.JPGMW2Ss.gifre3s.jpg16gilvn.jpgimagesCAVI210J.jpguitje.pngThleinnno.jpgAFCA%20(2).pngui.pngnoiconn.pngUI1.jpgafbeeldingfok.png

Welkom! :W
Welkom in het FOK!-Hardstyle topic. Hét topic voor alle hardstyle liefhebbers onder ons. Discussiëren over de nieuwste platen, even vertellen wat je van die ene liveset vindt of gewoon lekker ouwehoeren over hardstyle en alles wat er bij komt kijken... hier is het aan de orde van de dag.

Newbies zijn altijd welkom en bij vragen helpen we graag! Er zijn veel ervaren hardstylers in dit topic te vinden dus meestal is er wel iemand die een antwoord heeft.

Wat is Hardstyle? :?
Hardstyle is een muziekgenre dat overeenkomsten vertoont met trance, hardcore en hardtrance. Hardstyle, ook wel hard dance, hard trance of hardbass in het buitenland genoemd, klinkt qua melodie en opbouw ongeveer als de moderne hardcore, maar is vaak ongeveer 30 BPM langzamer. Het gemiddelde tempo ligt tussen de 140 en de 160 beats per minuut. Vaak worden de nummers wel versneld afgespeeld door DJ's.

De sound is karakteristiek voor de stijl en kan omschreven worden als harde beats gecombineerd met erg aanwezige (in tegenstelling tot hardcore) melodielijnen. Veel hardcore-artiesten produceren ook hardstyle tracks, die vergelijkbaar klinken maar toegankelijker zijn. Hardstyle wordt in het Verenigd Koninkrijk vaak gecombineerd met hardhouse. In de rest van de wereld echter vindt men vaker de combinatie met hardtrance of hardcore.

Geschiedenis (8>
Hardstyle is ontstaan uit Duitse, Italiaanse, en Nederlandse hardhouse en Rave die zijn vermengd met invloeden van hardtrance en oldschool-hardcore rond 2000. De oorsprong vindt zijn plaats in Nederland, waar de eerste hardstyle evenementen werden gehouden op het einde van 1999, begin 2000.

Één van de sleutelfiguren in de ontwikkeling van de stijl is Dana van Dreven (met name onder Danamite), bekend onder haar hardstyle dj-alias Dana (Lady Dana voor hardcore). Later hielpen meer van haar collega's uit het hardcore-tijdperk, zoals Pavo, Darkraver, Luna (met name onder Straight On), Zany, DJ Isaac en The Prophet.

Bekende Feesten _O_


Bekende producers en DJ's~:)
*Abyss*Digital Punk*Noisecontrollers
*Activator*DJ Stephanie*Pavo
*Alpha Twins*DJ Thera*Philippe Rochard
*Alphaverb*Dj Titan*Pulse
*Alter Egosz*Donkey Rollers *Ran-D
*A-Lusion*Dozer (f.k.a. Tony)*Scope DJ
*Balistic*Dutch Master*Showtek
*Bass Modulators*Faistos (a.k.a. Frequencerz)*Slim Shore
*Beat Providers*Francesco Zeta*Southstylers
*Beholder*Frontliner (f.k.a. Abject)*Super Marco May
*B-Front*Geck-O*Tatanka
*Bioweapon*Gizmo*Technoboy
*Blutonium Boy*Grandmaster Q*The Machine
*Brainkicker*Hardstyle Masterz*The Partycrushers
*Brennan Heart*Headhunterz*The Pitcher
*Chris One*Intractable One*The Prophet
*Clive King*Isaac*The R3bels
*Crypsis*Jack of Sound*The Vision
*Da Tweekaz*Jones*Tuneboy
*Dana*Josh & Wesz*Toneshifterz
*Daniele Mondello*Kodex*Unloaders
*Davide Sonar*Kold Konexion*Wasted Penguinz
*D-Block & S-te-Fan*Luna*Wildstylez
*Deepack*Max B. Grant*Zany
*Degos & Re-Done*Max Enforcer*Zatox
*DHHD*Mind.Illusion*Zero Sanity

MC's ^O^
MC Da Syndrome
MC DV8
MC Jeff
MC Linez
MC Rems
MC Renegade
MC Ruffian
MC Villain

Hardstyle op Twitter oO<
DJ's & ProducersIsaacWildstylez
A-LusionJonesZany
Abyss & JudgeJosh & Wesz
Alpha TwinsJowan van KorvenMC's
B-FrontKutskiDa Syndrome
BioweaponLow-EDV8
CrypsisLuna
D-Block + S-Te-FanNoisecontrollersOverig
DeepackPavoB2S
Digital PunkProfylerFusion Records
FrontlinerScope DJHardstyle.com
ShowtekScantraxx Records
HeadhunterzThe PitcherQ-Dance

Links ^O^
Partyflock
Wiki

Downloads/Fora
0daymusic
HarderState
HardTraxx
LSDB (Liveset Database)
MusicInControl
Screamer Hardstyle

Organisaties
Art of Dance
B2S
Bass Events
ID&T
Multigroove
Q-dance
UDC

Platenlabels
AVIO-Records
Fusion
M!d!fy
Q-dance
Rytmic Records
Saifam
Scantraxx
Seismic
Theracords
Zanzalabs
TiLLT Records

Luister NU! hardstyle *O*
Digitally Imported - winamp / Digitally Imported - wmp
FreshFM Alleen op de woens(Showtek-Bash)dag-avond
Q-Dance radio
HardStation.FM
b2s Radio
hardstyle.nu

Oude topics :z

Topicreeks: Hardstyle

[Hardstyle] Best of 2008
[Hardstyle] Best of 2009
[Hardstyle] Best of 2010

TT:





[ Bericht 0% gewijzigd door robuust89 op 16-03-2013 17:40:22 ]
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_124048266
De op _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ *O*
pi_124048919
Nog steeds 1 van m'n favorieten :)

Ook maar meteen ff kaartje Loudness gekocht. Gaat weer een mooi feestje worden!

[ Bericht 26% gewijzigd door Mr_Eenoog op 14-03-2013 17:01:36 ]
pi_124056717
Goeie OP track inderdaad, heerlijk plaatje :)
What are you gonna do with that
You cheerio-bred, little motherfucker!
pi_124057346
Zo, volgens mij heb ik een paar HS topics gemist. Heb ik iets belangrijks gemist in hardstyle land?
pi_124057572
Mag ik trouwens in de OP ):O
Cuz I'm Mr. Brightside
  donderdag 14 maart 2013 @ 19:18:22 #7
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_124058735
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 18:37 schreef Levitas het volgende:
Zo, volgens mij heb ik een paar HS topics gemist. Heb ik iets belangrijks gemist in hardstyle land?
De Tijdmachine :Y
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_124058808
OP-track _O_

nieuwe opzet van Defqon.1 -O- :N gok dat heel veel mensen gewoon weekendkaarten gaan kopen 6 april en dan alleen zaterdag gaan... omdat je geen flauw idee hebt hoeveel kaarten er overblijven (of hoeveel Q er achterhoudt) voor de 'normale' verkoop een week later :X
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_124059091
quote:
die klapt er fijn op!! :9
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_124064238
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 19:20 schreef ReMcOrE het volgende:
OP-track _O_

nieuwe opzet van Defqon.1 -O- :N gok dat heel veel mensen gewoon weekendkaarten gaan kopen 6 april en dan alleen zaterdag gaan... omdat je geen flauw idee hebt hoeveel kaarten er overblijven (of hoeveel Q er achterhoudt) voor de 'normale' verkoop een week later :X
Dit dus.. Gewoon achterlijk dit, achja bij gebrek aan DQ kaartjes wordt het ground zero oid.

Edit: ik heb q-dance maar een mailtje gestuurd met de vraag.

[ Bericht 2% gewijzigd door KeesBromfiets op 14-03-2013 21:30:11 ]
pi_124064351
quote:
Lekkere klapper idd..! Dat is een mooie voor op een festival! :Y)
You had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..
pi_124065507
quote:
Die is ondertussen al vaak geplaatst hier :D
pi_124066585
Soms heeft youtube nog best aardige suggesties



Kijken of dit mij door het begin van mijn nachtwerk heen sleept
jaaaa wat gaan we hier neerzetten
pi_124068110
Ja hoor, weer een pareltje van de Noisecontrollers _O_


SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_124068330
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 22:16 schreef robuust89 het volgende:
Ja hoor, weer een pareltje van de Noisecontrollers _O_


SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Echt slecht is het niet binnen dat genre, maar het zou enorm jammer zijn als ze hardstyle meer en meer aan de kant gaan zetten.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_124069483
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 22:19 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Echt slecht is het niet binnen dat genre, maar het zou enorm jammer zijn als ze hardstyle meer en meer aan de kant gaan zetten.
Dat is dubcrap... herie NC Stahp, go home you are drunk!
jaaaa wat gaan we hier neerzetten
pi_124070331
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 22:36 schreef hoenselman het volgende:

[..]

Dat is dubcrap... herie NC Stahp, go home you are drunk!
En dit is duidelijk een mening ;) Ik vind het absoluut niet verkeerd. Maar vraag me af waarom ze het niet onder hun alias Pavelow doen.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_124072964
Hopelijk gaan ze dit niet op festivals draaien :r.
pi_124073315
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 22:48 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

En dit is duidelijk een mening ;) Ik vind het absoluut niet verkeerd. Maar vraag me af waarom ze het niet onder hun alias Pavelow doen.
Pavelow is slechts de artiestennaam van één van de twee leden van Noisecontrollers (Bas geloof ik), dus als ze het samen hebben gemaakt, zou dat niet logisch zijn.

En Noisecontrollers is, na Showtek, één van de eerste artiesten waarvan ik verwacht dat ook zij de hardstyle achter zich zullen laten liggen en overgaan op softere muziek.
gr gr
pi_124079952
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 23:34 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]

Pavelow is slechts de artiestennaam van één van de twee leden van Noisecontrollers (Bas geloof ik), dus als ze het samen hebben gemaakt, zou dat niet logisch zijn.

En Noisecontrollers is, na Showtek, één van de eerste artiesten waarvan ik verwacht dat ook zij de hardstyle achter zich zullen laten liggen en overgaan op softere muziek.
Dat laatste kun je wel eens gelijk in hebben. Ze hebben zich al vaak genoeg afgezet tegen kritiek uit diverse hoeken als ze weer eens een trager plaatje hadden gemaakt oid. Niet al te lang geleden (ja, die namen van de tracks blijven mij dus niet bij bij de NC) was er ook eentje, die is uiteindelijk alsnog op normaal tempo gereleased, maar vroeg of laat zullen ze die stap wel gaan maken.

Overigens veel respect voor de mannen van NC, maar toch vind ik hun tracks tegenwoordig vrij saai. Zit prima in elkaar allemaal, maar het doet me gewoon niks. Deze track is dat ook weer een voorbeeld van.
What are you gonna do with that
You cheerio-bred, little motherfucker!
  vrijdag 15 maart 2013 @ 08:13:06 #22
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_124080573
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 23:34 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]

Pavelow is slechts de artiestennaam van één van de twee leden van Noisecontrollers (Bas geloof ik), dus als ze het samen hebben gemaakt, zou dat niet logisch zijn.

En Noisecontrollers is, na Showtek, één van de eerste artiesten waarvan ik verwacht dat ook zij de hardstyle achter zich zullen laten liggen en overgaan op softere muziek.
ze produceren individueel, dit is iets van bas denk ik
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
pi_124081244
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 06:44 schreef slvrbld het volgende:

[..]

Dat laatste kun je wel eens gelijk in hebben. Ze hebben zich al vaak genoeg afgezet tegen kritiek uit diverse hoeken als ze weer eens een trager plaatje hadden gemaakt oid. Niet al te lang geleden (ja, die namen van de tracks blijven mij dus niet bij bij de NC) was er ook eentje, die is uiteindelijk alsnog op normaal tempo gereleased, maar vroeg of laat zullen ze die stap wel gaan maken.

Overigens veel respect voor de mannen van NC, maar toch vind ik hun tracks tegenwoordig vrij saai. Zit prima in elkaar allemaal, maar het doet me gewoon niks. Deze track is dat ook weer een voorbeeld van.
Sludge?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_124081355
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 18:44 schreef Neo-Mullen het volgende:
Mag ik trouwens in de OP ):O
Done!
Meer liefhebbers?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_124081696
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 09:09 schreef robuust89 het volgende:

[..]

Done!
Meer liefhebbers?
Ik :) Mijn platenspeler is gisteren besteld. Nu is het tijd voor hardstyle vinyl :) Wie weet een goede webshop? Had een echt vette collectie bij mid-townshop.nl besteld maar ze zijn gestopt, grrrrr. Gooi dan ook de site offline:(
pi_124081790
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 09:27 schreef stoeltafel het volgende:

[..]

Ik :) Mijn platenspeler is gisteren besteld. Nu is het tijd voor hardstyle vinyl :) Wie weet een goede webshop? Had een echt vette collectie bij mid-townshop.nl besteld maar ze zijn gestopt, grrrrr. Gooi dan ook de site offline:(
Je heb geen UI :')

STM ook niet, dus die telt dubbel :P
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_124081797
O oke, wist ik niet, lekker dom.
pi_124083893
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 09:27 schreef stoeltafel het volgende:

[..]

Ik :) Mijn platenspeler is gisteren besteld. Nu is het tijd voor hardstyle vinyl :) Wie weet een goede webshop? Had een echt vette collectie bij mid-townshop.nl besteld maar ze zijn gestopt, grrrrr. Gooi dan ook de site offline:(
Ik heb hier nog een hoop vinyl liggen van hardstyle. Voor een zacht prijsie mag alles de deur uit :)
pi_124090160
quote:
0s.gif Op donderdag 14 maart 2013 23:34 schreef Quyxz_ het volgende:
En Noisecontrollers is, na Showtek, één van de eerste artiesten waarvan ik verwacht dat ook zij de hardstyle achter zich zullen laten liggen en overgaan op softere muziek.
Volgens mij hebben ze dat inderdaad met de remix bevestigd. Had wat mij betreft wat meer als Pavelow uitgebracht kunnen worden, tenzij het inderdaad de nieuwe weg die NC in willen slaan is...
pi_124093092
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 09:33 schreef robuust89 het volgende:

[..]

Je heb geen UI :')

STM ook niet, dus die telt dubbel :P
lol :P
pi_124093340
quote:
Damn als ze deze toch eens uitbrengen op vinyl wordt ik heel blij.
pi_124093444
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 09:09 schreef robuust89 het volgende:

[..]

Done!
Meer liefhebbers?
Ik :7
The way that you flip your hair gets me overwhelmed.
pi_124093690
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 15:14 schreef stoeltafel het volgende:

[..]

Damn als ze deze toch eens uitbrengen op vinyl wordt ik heel blij.
Volgens mij wordt er weinig tot niks meer uitgebracht op vinyl in hardstyle land.
The smell of piss is so strong it smells like decent bacon
pi_124094760
Goeie maar als ik het rip van youtube zal de kwaliteit niet al te best zijn of valt dat mee?
pi_124094812
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 15:22 schreef SjaakKlapkaak het volgende:

[..]

Volgens mij wordt er weinig tot niks meer uitgebracht op vinyl in hardstyle land.
Valt tegen maar toch nog wat leuke platen kunnen bestellen. Scantraxx en Minus is more brengen regelmatig nog wat uit maar dan houdt het wel op.
pi_124094974
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 15:46 schreef stoeltafel het volgende:
Goeie maar als ik het rip van youtube zal de kwaliteit niet al te best zijn of valt dat mee?
Goh...

Zelfs MP3 320 kbps accepteren ze niet. En je zal toestemming van het label moeten zien te krijgen.
pi_124095188
Als je mp3 320 op vinyl gaat drukken vervalt ook de functie van het vinyl een beetje :P
The smell of piss is so strong it smells like decent bacon
pi_124095632
Ik vraag me af of je het verschil echt horen kan, zeker bij vinyl dat nooit echt een perfecte replay heeft door kleine imperfecties :) En dan heb ik het ik over echt dubbelblind getest zodat je zelfs niet weet of je niet misschien 2x dezelfde te horen krijgt.
pi_124099434
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 09:03 schreef robuust89 het volgende:

[..]

Sludge?
Waarschijnlijk. Als die aan mijn omschrijving voldoet :P
What are you gonna do with that
You cheerio-bred, little motherfucker!
pi_124101468
Betreft de tickets defqon:
quote:
Hallo,

Er hangt een grote vraag over het aantal tickets.
Welke aantallen tickets zijn beschikbaar?
Kan het zo zijn dat er 50.000 weekend tickets worden verkocht waardoor 500 zaterdag tickets over blijven?

Bij voorbaat dank,
Keesbromfiets.
quote:
Hi Keesbromfiets,

Bedankt voor je e-mail.

Voor de dag-, en weekendkaarten van Defqon.1 hebben we een goede verdeling gemaakt.
De exacte aantallen kan ik je helaas niet verstrekken.

Hopelijk hiervoor je begrip.

Grtz!

Robin
Q-dance
pi_124102277
_O_

ik wil terug (in de tijd) O+

en volgens mij is kameraad in een flits in beeld, vlak na de knuffel van Bob en Jaimy, als het losgaat rond 00:53 :P
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  vrijdag 15 maart 2013 @ 19:01:37 #45
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_124102329
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 19:00 schreef ReMcOrE het volgende:
_O_

ik wil terug (in de tijd) O+

en volgens mij is kameraad in een flits in beeld, vlak na de knuffel van Bob en Jaimy, als het losgaat rond 00:53 :P
De Fusion groupie was (wie immer) ook in beeld.

Was een zeer fijn feestje.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
pi_124102668
quote:
Tof monteerwerk ook!
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_124103419
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 18:39 schreef Mind.Illusion het volgende:

[..]

_O-
:P Ja ff mijn ekte naam weggehaald, je dacht toch niet echt dat ik zo'n mail stuur haha!

[ Bericht 0% gewijzigd door KeesBromfiets op 15-03-2013 19:32:42 ]
pi_124103448
Central studio utrecht, is dat een mooie locatie? Zit te twijfelen om naar Euphoria te gaan, lijkt mij wel tof.
pi_124103539
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 19:24 schreef KeesBromfiets het volgende:
Central studio utrecht, is dat een mooie locatie? Zit te twijfelen om naar Euphoria te gaan, lijkt mij wel tof.
Ik vond het best een toffe locatie tijdens pussy lounge. Het geluid was er prima, makkelijk bereikbaar, alleen volgens mij best wel warm.
pi_124104247
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 19:24 schreef KeesBromfiets het volgende:
Central studio utrecht, is dat een mooie locatie? Zit te twijfelen om naar Euphoria te gaan, lijkt mij wel tof.
Ja! Vind het een fijne locatie ja. Geluid is best nice meestal en ook fijne grootte :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')